Die Haghe MO11-3
1e in poule 1e klasse (4e fase) 02*
5e in poule 1e klasse (3e fase) 02
6e in poule 1e klasse (2e fase) 03
1e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 07
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 11 mei
1
Valken'68 MO11-1
6
FC Oegstgeest MO11-1
6
Die Haghe MO11-3
0
Rijnsburgse Boys MO11-1
Wedstrijdschema
FC Oegstgeest MO11-1
MO11_03
Uit
25-05-2024
08:30
veld 6 A
Nr. 134481CO
Sportpark De Voscuyl Oegstgeest
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Die Haghe MO11-3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 18 | 4 | 0 | 10 |
2. | FC Oegstgeest MO11-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 16 | 13 | 0 | 7 |
3. | Valken'68 MO11-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 12 | 0 | 6 |
4. | Rijnsburgse Boys MO11-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 15 | 0 | 3 |
5. | FC 's-Gravenzande MO11-1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 7 | 7 | 0 | 2 |
6. | Voorschoten`97 MO11-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 9 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | VDL MO11-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 40 | 9 | 0 | 21 |
2. | RKDEO MO11-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 28 | 17 | 0 | 16 |
3. | SEP MO11-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 31 | 26 | 0 | 12 |
4. | Duindorp sv MO11-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 17 | 22 | 0 | 9 |
5. | Die Haghe MO11-3 | 6 | 2 | 0 | 4 | 25 | 23 | 0 | 6 |
6. | FC 's-Gravenzande MO11-1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 19 | 34 | 0 | 6 |
7. | Naaldwijk MO11-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 15 | 27 | 0 | 4 |
8. | GLZ Delfshaven, rvv MO11-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 9 | 26 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Spartaan'20 MO11-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 55 | 8 | 0 | 21 |
2. | GLZ Delfshaven, rvv MO11-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 35 | 30 | 0 | 15 |
3. | VDL MO11-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 26 | 21 | 0 | 13 |
4. | Duindorp sv MO11-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 27 | 23 | 0 | 11 |
5. | SEP MO11-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 21 | 21 | 0 | 10 |
6. | Die Haghe MO11-3 | 7 | 0 | 4 | 3 | 13 | 34 | 0 | 4 |
7. | PPSC MO11-2 | 7 | 0 | 2 | 5 | 15 | 31 | 0 | 2 |
8. | Pernis MO11-1 | 7 | 0 | 2 | 5 | 10 | 34 | 0 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Die Haghe MO11-3 | 5 | 5 | 0 | 0 | 45 | 10 | 0 | 15 |
2. | KMD MO11-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 23 | 10 | 0 | 12 |
3. | FC 's-Gravenzande MO11-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 31 | 21 | 0 | 9 |
4. | Naaldwijk MO11-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 20 | 22 | 0 | 3 |
5. | Loosduinen MO11-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 | 14 | 0 | 3 |
6. | Quick MO11-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 57 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (4)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (11)
Robyn Markies
Farah van Oort
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Die | FC' | FCO | Rij | Val | Voo | |
Die Haghe MO11-3 | 2 - 2 | 6 - 0 | 4 - 1 | |||
FC 's-Gravenzande MO11-1 | 5 - 5 | |||||
FC Oegstgeest MO11-1 | 2 - 1 | |||||
Rijnsburgse Boys MO11-1 | 6 - 3 | |||||
Valken'68 MO11-1 | 1 - 6 | 6 - 2 | 1 - 0 | |||
Voorschoten`97 MO11-2 | 1 - 6 |
Die | Dui | FC' | GLZ | Naa | RKD | SEP | VDL | |
Die Haghe MO11-3 | 8 - 3 | 6 - 2 | 1 - 4 | |||||
Duindorp sv MO11-1 | 5 - 3 | 3 - 5 | 3 - 1 | 2 - 5 | ||||
FC 's-Gravenzande MO11-1 | 2 - 7 | 1 - 2 | 3 - 6 | |||||
GLZ Delfshaven, rvv MO11-1 | 3 - 5 | |||||||
Naaldwijk MO11-1 | 3 - 3 | 0 - 7 | 2 - 6 | |||||
RKDEO MO11-1 | 4 - 3 | 7 - 3 | 5 - 2 | 2 - 3 | ||||
SEP MO11-1 | 5 - 4 | 1 - 3 | 8 - 2 | 2 - 9 | ||||
VDL MO11-1 | 7 - 1 | 5 - 0 | 6 - 1 |
Die | Dui | GLZ | PPS | Per | SEP | Spa | VDL | |
Die Haghe MO11-3 | 1 - 7 | 2 - 5 | 3 - 3 | |||||
Duindorp sv MO11-1 | 2 - 2 | 10 - 1 | 2 - 1 | |||||
GLZ Delfshaven, rvv MO11-1 | 8 - 7 | 5 - 4 | 6 - 2 | 6 - 2 | ||||
PPSC MO11-2 | 4 - 4 | 2 - 4 | 0 - 7 | 2 - 4 | ||||
Pernis MO11-1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 6 | |||||
SEP MO11-1 | 2 - 2 | 5 - 1 | 4 - 1 | 2 - 5 | ||||
Spartaan'20 MO11-1 | 12 - 0 | 7 - 0 | 8 - 1 | 10 - 3 | ||||
VDL MO11-1 | 6 - 2 | 5 - 1 | 4 - 1 |
Die | FC' | KMD | Loo | Naa | Qui | |
Die Haghe MO11-3 | 4 - 3 | 8 - 4 | ||||
FC 's-Gravenzande MO11-1 | 3 - 8 | 15 - 3 | ||||
KMD MO11-1 | 5 - 4 | 5 - 2 | 6 - 0 | |||
Loosduinen MO11-1 | 0 - 7 | 0 - 2 | 0 - 4 | |||
Naaldwijk MO11-1 | 5 - 7 | 9 - 2 | ||||
Quick MO11-2 | 0 - 18 | 1 - 9 |