XERXESDZB VR1 - DIE HAGHE VR1

25-01-2020, 16:45 uur
Meer info

  • Wedstrijdnummer:
    23665
  • Soort wedstrijd:
    Competitie
  • Scheidsrechter:
    -
  • Accommodatie:
    Sportpark Faas Wilkes
    Igor Stravinskisingel 5
    3069MA ROTTERDAM
    Route »

OVERIG PROGRAMMA DIE HAGHE VR1

ST AGE-GGK/Zestienhoven VR1 - DH VR1

01-02-2020 11:00 uur, Meer info
  • Wedstrijdnummer:
    23884
  • Soort wedstrijd:
    Competitie
  • Scheidsrechter:
    -
  • Accommodatie:
    Sportpark AGE & Zestienhoven
    Vd Duijn van Maasdamweg 601
    3045PE ROTTERDAM
    Route »

Die Haghe VR1 - Berkel VR2

08-02-2020 10:30 uur, Meer info
  • Wedstrijdnummer:
    23605
  • Soort wedstrijd:
    Competitie
  • Scheidsrechter:
    A. (Sharief) Imambuks
  • Accommodatie:
    Sportpark Ockenburgh
    Wijndaelerweg 9
    2554BZ S-GRAVENHAGE
    Route »
  • Veld:
    veld 6

Vriendenloterij

Competitie DIE HAGHE VR1 - 3e klasse E

(Bijgewerkt: 23-01-2020 01:21)

 

Stand / Periode 1 / Periode 2 / Periode 3

Elftal G W GL V P DPV DPT
Die Haghe VR1 11 10 1 0 31 42 11
XerxesDZB VR1 11 9 1 1 28 43 17
FC 's-Gravenz. VR1 11 7 1 3 22 31 19
Hillegersberg, vv VR1 11 6 1 4 19 19 27
Berkel VR2 10 6 0 4 18 28 10
Jodan Boys, de VR2 11 4 2 5 14 27 36
Sparta (AV) VR1 10 3 3 4 12 33 23
VELO VR1 11 3 1 7 10 15 26
Westlandia VR1 11 3 1 7 10 17 32
DSVP VR2 11 3 0 8 9 18 31
Excelsior M. VR1 11 2 2 7 8 19 36
ST AGE-GGK/Zestienhoven VR1 11 2 1 8 7 19 43
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|
DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen |
 

PROGRAMMA

Tijd Thuis   Uit
11:00 Excelsior M. VR1  -  Hillegersberg, vv VR1
11:30 Berkel VR2  -  DSVP VR2
12:30 VELO VR1  -  Westlandia VR1
12:30 FC 's-Gravenzande VR1  -  Jodan Boys, de VR2
15:00 ST AGE-GGK/Zestienhoven VR1  -  Sparta (AV) VR1
16:45 XerxesDZB VR1  -  Die Haghe VR1
20:00 Sparta (AV) VR1  -  Berkel VR2
11:00 ST AGE-GGK/Zestienhoven VR1  -  Die Haghe VR1
11:30 Berkel VR2  -  Jodan Boys, de VR2
12:00 Excelsior M. VR1  -  XerxesDZB VR1
12:30 VELO VR1  -  Sparta (AV) VR1
12:45 FC 's-Gravenzande VR1  -  Hillegersberg, vv VR1
13:00 DSVP VR2  -  Westlandia VR1
10:30 Die Haghe VR1  -  Berkel VR2
12:00 Hillegersberg, vv VR1  -  VELO VR1
12:00 Sparta (AV) VR1  -  Excelsior M. VR1
12:30 XerxesDZB VR1  -  ST AGE-GGK/Zestienhoven VR1
14:30 Jodan Boys, de VR2  -  DSVP VR2
14:30 Westlandia VR1  -  FC 's-Gravenzande VR1
 
 

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

© 2012  sv Die Haghe