Social Media

Kiddy Goodpills

Toernooien

De toernooicommissie spant zich ook dit seizoen in om voor elk jeugdteam een thuistoernooi te organiseren. Daarnaast kan elk jeugdteam voor twee uittoernooien worden ingeschreven. Als een team voor méér uittoernooien ingeschreven wil worden, dan kan dat worden aangegeven bij de toernooicommissie via toernooien@svdiehaghe.nl

Wilt u met uw team deelnemen aan één van onze toernooien? Dan bent u van harte welkom! Treed dan even in contact met onze toernooicoördinator via toernooien@svdiehaghe.nl met vermelding van uw vereniging, de leeftijdscategorie en het niveau.

Onze thuistoernooien seizoen 2018-2019:

  • Midwinter toernooi - zondag 13 januari 2019 - JO15-1, JO13-1, JO12-1, JO11-1, JO10-1, JO9-1, JO8-1&2 
  • I.M. Peter Rommers toernooi - maandag 22 april 2019 (2e Paasdag) JO15-1, JO13-1, JO12-1, JO11-1, JO10-1, JO9-1, JO8-1&2
  • Jeugdtoernooi - zaterdag 1 juni 2019 - overige JO15 & JO13 teams 
  • Pupillentoernooi - zaterdagochtend 8 juni 2019  - overige JO8, JO9 en JO10 teams. 
  • Pupillentoernooi - zaterdagmiddag 8 juni 2019  - overige JO11 en JO12 teams. 

Toernooidagen per team:

JO15-1 - 1e klasse
maandag 22 april 2019 Die Haghe Peter Rommers toernooi
donderdag 30 mei 2019 DCV Krimpen a/d IJssel
zaterdag 1 juni 2019 DSVP Pijnacker

JO15-2 - 3e klasse
zaterdag 1 juni 2019 Die Haghe

JO15-3 - 4e klasse
zaterdag 1 juni 2019 Die Haghe
zaterdag 15 juni 2019 Full Speed Delft programma

JO15-4 - 6e klasse
zaterdag 1 juni 2019 Die Haghe
zaterdag 8 juni 2019 Binnenmaas Maasdam

JO13-1 - 1e klasse 
maandag 22 april 2019 Die Haghe Peter Rommers toernooi
zondag 2 juni Blauw Zwart Wassenaar 
zaterdag 8 juni 2019 XerxesDZB Rotterdam
zaterdag 15 juni 2019 VV Heerenveen

JO13-2 - 3e klasse
zaterdag 1 juni 2019 Die Haghe
maandag 10 juni 2019 Vredenburch Rijswijk
zaterdag 15 juni 2019 VV Nieuwerkerk programma

JO13-3 - 4e klasse
zaterdag 1 juni 2019 Die Haghe
zaterdag 15 juni 2019 VV Pernis programma

JO13-4 - 7e klasse
maandag 22 april 2019 DHL Delft
zaterdag 1 juni 2019 Die Haghe
zaterdag 15 juni 2019 Full Speed Delft programma

JO12-1 - Hoofdklasse
maandag 22 april 2019 Die Haghe Peter Rommers toernooi
donderdag 30 mei 2019 SVC'08 Wassenaar

JO12-2 - 1e klasse
donderdag 30 mei 2019 Wippolder Delft
zaterdag 8 juni 2019 Die Haghe

JO12-3 - 2e klasse
zaterdag 20 april 2019 DHL Delft
zaterdag 8 juni 2019 Die Haghe

JO12-4 - 5e klasse
maandag 22 april 2019 Vredenburch Rijswijk
donderdag 30 mei 2019 Wippolder Delft
zaterdag 8 juni 2019 Die Haghe

JO12-5 - 4e klasse
maandag 22 april 2019 Vredenburch Rijswijk
donderdag 30 mei 2019 VV Maasdijk
zaterdag 8 juni 2019 Die Haghe

JO11-1 - Hoofdklasse
zondag 31 maart 2019 Excelsior Maassluis
maandag 22 april 2019 Die Haghe Peter Rommers toernooi
donderdag 30 mei 2019 GVVV Veenendaal Gerard Willemse toernooi
zondag 2 juni 2019 Forum Sport Voorburg
zaterdag 15 juni 2019 VV Spirit Ouderkerk Stefan de Vrij cup

JO11-2 - 3e klasse
maandag 22 april 2019 UVS Leiden
zaterdag 1 juni 2019 VV Maasdijk
zaterdag 8 juni 2019 Die Haghe
zaterdag 15 juni 2019 XerxesDZB Rotterdam gewijzigd programma

JO11-4 - 5e klasse
maandag 22 april 2019 Victoria'04 Vlaardingen
zaterdag 1 juni 2019 MSV'71 Maassluis
zaterdag 8 juni 2019 Die Haghe
zaterdag 15 juni 2019 VV Pernis programma

JO11-5 - 7e klasse
zaterdag 1 juni 2019 KMD Wateringen
zaterdag 8 juni 2019 Die Haghe
zaterdag 22 juni 2019 Full Speed Delft programma

JO10-1 - 1e klasse
zaterdag 20 april 2019 DHL Delft
maandag 22 april 2019 Die Haghe Peter Rommers toernooi
zondag 19 mei 2019 Oliveo Pijnacker
donderdag 30 mei 2019 Wippolder Delft
zaterdag 1 juni FC Zoetermeer

JO10-2 - 2e klasse
maandag 22 april 2019 Victoria'04 Vlaardingen
donderdag 30 mei 2019 Hillegersberg Rotterdam
zaterdag 1 juni 2019 FC Zoetermeer
zaterdag 8 juni 2019 Die Haghe

JO10-3 - 4e klasse
zaterdag 1 juni 2019 FC Zoetermeer
zaterdag 8 juni 2019 Die Haghe

JO10-4 - 5e klasse
donderdag 30 mei 2019 Vredenburch Rijswijk
zaterdag 8 juni 2019 Die Haghe
zaterdag 15 juni 2019 DSVP Pijnacker programma

JO10-5 -  5e klasse
zaterdag 1 juni 2019 FC Zoetermeer
zaterdag 8 juni 2019 Die Haghe

JO10-6 - 4e klasse
zaterdag 1 juni 2019 FC Zoetermeer
zaterdag 8 juni 2019 Die Haghe

JO9-1 - Hoofdklasse
vrijdag 19 april 2019 HBS Gouden Kraaien Ei Toernooi
maandag 22 april 2019 Die Haghe Peter Rommers toernooi
zondag 26 mei 2019 Vredenburch Rijswijk
zaterdag 1 juni 2019 XerxesDZB Rotterdam

JO9-2 - 2e klasse
zaterdag 30 maart 2019 VV Groeneweg Zevenhuizen
donderdag 30 mei 2019 Vredenburch Rijswijk
zaterdag 8 juni 2019 Die Haghe
zaterdag 15 juni 2019 DSVP Pijnacker programma

JO9-3 - 4e klasse
zaterdag 1 juni 2019 MSV'71 Maassluis
zaterdag 8 juni 2019 Die Haghe
zaterdag 15 juni 2019 Be Fair Waddinxveen programma

JO9-4 - 5e klasse
zaterdag 30 maart 2019 VV Groeneweg Zevenhuizen
zaterdag 1 juni 2019 MSV'71 Maassluis
zaterdag 8 juni 2019 Die Haghe

JO9-5 - 7e klasse
donderdag 30 mei 2019 FC Zoetermeer
zaterdag 8 juni 2019 Die Haghe
zaterdag 22 juni 2019 Full Speed Delft programma

JO9-6 - 8e klasse
zaterdag 30 maart 2019 VV Groeneweg Zevenhuizen
maandag 22 april 2019 Victoria'04 Vlaardingen
zaterdag 1 juni 2019 KMD Wateringen
zaterdag 8 juni 2019 Die Haghe
zaterdag 22 juni 2019 Full Speed Delft programma

JO8-1 - 2e klasse
maandag 22 april 2019 Die Haghe Peter Rommers toernooi
zaterdag 1 juni 2019 XerxesDZB Rotterdam
zaterdag 8 juni 2019 BVV Barendrecht
zondag 9 juni 2019 VV Laakkwartier

JO8-2 - Hoofdklasse
vrijdag 19 april 2019 HBS Gouden Kraaien Ei Toernooi
maandag 22 april 2019 Die Haghe Peter Rommers toernooi
zaterdag 8 juni 2019 BVV Barendrecht

JO8-3 - 3e klasse
woensdagmiddag 22 mei 2019 SVC'08 Wassenaar
zaterdag 1 juni 2019 XerxesDZB Rotterdam
zaterdag 8 juni 2019 Die Haghe

JO8-4 - 2e klasse
vrijdag 31 mei 2019 Wippolder Delft
zaterdag 8 juni 2019 Die Haghe
zaterdag 15 juni 2019 Be Fair Waddinxveen programma

JO8-5 - 4e klasse
vrijdag 31 mei 2019 Wippolder Delft
zaterdag 8 juni 2019 Die Haghe
zaterdag 15 juni 2019 Victoria'04 Vlaardingen programma

JO8-6 - 5e klasse
maandag 22 april 2019 Victoria'04 Vlaardingen
donderdag 30 mei 2019 FC Zoetermeer
zaterdag 8 juni 2019 Die Haghe

JO8-7 - 4e klasse
maandag 22 april 2019 Victoria'04 Vlaardingen
donderdag 30 mei 2019 FC Zoetermeer
zaterdag 8 juni 2019 Die Haghe

JO8-8 - 5e klasse
zaterdag 15 juni 2019 Victoria'04 Vlaardingen programma

JO8-9 - 5e klasse
zaterdag 15 juni 2019 Victoria'04 Vlaardingen programma

JO7-1
vrijdag 31 mei Wippolder Delft 
zaterdag 1 juni Full Speed Delft
zaterdag 15 juni DSVP Pijnacker programma  

MO19-1 - 2e klasse
zaterdag 22 juni 2019 Veghel Ladies cup geannuleerd door organisator
zondag 23 juni 2019 Veghel Ladies cup geannuleerd door organisator

MO17-1 - Hoofdklasse
zondag 9 juni 2019 NK Voetbal Talenten Toernooi
zaterdag 22 juni 2019 BVV Barendrecht Girls geannuleerd ivm finale Haaglandencup

MO17-2 - 2e klasse
zaterdag 1 juni 2019 FC Binnenmaas Maasdam meisjes toernooi

MO15-1 - Hoofdklasse

MO13-1 - 1e klasse
zaterdag 1 juni 2019 FC Binnenmaas Maasdam meisjes toernooi
zondag 9 juni 2019 Concordia Delft Pinkster Panther toernooi

MO13-2 - 2e klasse

MO11-1 - 2e klasse
zaterdag 8 juni 2019 SVC'08 Wassenaar 9:30-13:30 uur
maandag 10 juni DSVP Pijnacker

 

Bijgewerkt op 13-6-2019

 

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe