RVC CELERITAS 3 - DIE HAGHE 8

25-01-2020, 12:00 uur
Meer info

  • Wedstrijdnummer:
    48505
  • Soort wedstrijd:
    Competitie
  • Scheidsrechter:
    -
  • Accommodatie:
    Sportpark Prinses Irene
    Schaapweg 2
    2285SP RIJSWIJK ZH
    Route »

OVERIG PROGRAMMA DIE HAGHE 8

Die Haghe 8 - Honselersdijk 9

01-02-2020 14:30 uur, Meer info
  • Wedstrijdnummer:
    45980
  • Soort wedstrijd:
    Competitie
  • Scheidsrechter:
    J.T (John) Frenk
  • Accommodatie:
    Sportpark Ockenburgh
    Wijndaelerweg 9
    2554BZ S-GRAVENHAGE
    Route »
  • Veld:
    veld 3

Wilhelmus 4 - Die Haghe 8

08-02-2020 10:00 uur, Meer info
  • Wedstrijdnummer:
    45143
  • Soort wedstrijd:
    Competitie
  • Scheidsrechter:
    -
  • Accommodatie:
    Sportpark Westvliet
    Groene Zoom 2
    2491EH S-GRAVENHAGE
    Route »

Die Haghe 8 - HVC'10 7

15-02-2020 14:30 uur, Meer info
  • Wedstrijdnummer:
    130624
  • Soort wedstrijd:
    Beker
  • Scheidsrechter:
    J.T (John) Frenk
  • Accommodatie:
    Sportpark Ockenburgh
    Wijndaelerweg 9
    2554BZ S-GRAVENHAGE
    Route »
  • Veld:
    veld 3

Vriendenloterij

Competitie DIE HAGHE 8 - 8e klasse 11

(Bijgewerkt: 25-01-2020 03:39)

UITSLAGEN

Thuis   Uit Uitslag
Scheveningen 5  -  FC 's-Gravenz. 17 4 - 2
Honselersdijk 9  -  Oliveo 3 8 - 1
Die Haghe 8  -  VELO 9 6 - 0
WIK 3  -  Ariston'80 14 12 - 3
Wilhelmus 4  -  Oosterheem 6 2 - 0
Scheveningen 5  -  RVC Celeritas 3 4 - 3
VELO 9  -  Ariston'80 14 3 - 3
 

Stand

Elftal G W GL V P DPV DPT
LYRA 11 10 9 0 1 27 49 20
Die Haghe 8 10 7 2 1 23 47 20
Honselersdijk 9 9 6 2 1 20 30 14
Wilhelmus 4 10 6 1 3 19 32 16
Oosterheem 6 8 6 0 2 18 38 10
Scheveningen 5 9 5 0 4 15 28 30
WIK 3 5 4 0 1 12 39 20
RVC Celeritas 3 9 4 0 5 12 25 23
Ariston'80 14 12 2 1 9 7 24 56
Oliveo 3 10 2 0 8 6 23 48
FC 's-Gravenz. 17 10 1 2 7 5 18 43
VELO 9 12 0 2 10 2 12 65
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|
DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen |
 

PROGRAMMA

Tijd Thuis   Uit
12:00 RVC Celeritas 3  -  Die Haghe 8
12:30 FC 's-Gravenzande 17  -  Oosterheem 6
14:00 WIK 3  -  Wilhelmus 4
14:30 LYRA 11  -  VELO 9
15:00 Oliveo 3  -  Ariston'80 14
12:00 RVC Celeritas 3  -  Wilhelmus 4
12:45 FC 's-Gravenzande 17  -  Ariston'80 14
14:30 Scheveningen 5  -  Oosterheem 6
14:30 Die Haghe 8  -  Honselersdijk 9
14:30 LYRA 11  -  Oliveo 3
14:45 WIK 3  -  VELO 9
10:00 Wilhelmus 4  -  Die Haghe 8
12:30 VELO 9  -  Scheveningen 5
15:00 Oliveo 3  -  FC 's-Gravenzande 17
15:00 Honselersdijk 9  -  WIK 3
15:15 Oosterheem 6  -  LYRA 11
16:00 Ariston'80 14  -  RVC Celeritas 3
 
 

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

© 2012  sv Die Haghe