DH 3 - FC 'S-GRAVENZANDE 4

21-09-2019, 14:30 uur
Meer info

  • Wedstrijdnummer:
    22120
  • Soort wedstrijd:
    Competitie
  • Scheidsrechter:
    C.J.J. (Kees) van der Werf
  • Accommodatie:
    Sportpark Ockenburgh
    Wijndaelerweg 9
    2554BZ S-GRAVENHAGE
    Route »
  • Veld:
    veld 3

OVERIG PROGRAMMA DIE HAGHE 3

KMD 2 - Die Haghe 3

28-09-2019 12:00 uur, Meer info
  • Wedstrijdnummer:
    22001
  • Soort wedstrijd:
    Competitie
  • Scheidsrechter:
    -
  • Accommodatie:
    Sportpark KMD
    Heulweg 32 A
    2291BZ WATERINGEN
    Route »

Die Haghe 3 - HVC'10 3

05-10-2019 14:30 uur, Meer info
  • Wedstrijdnummer:
    22121
  • Soort wedstrijd:
    Competitie
  • Scheidsrechter:
    -
  • Accommodatie:
    Sportpark Ockenburgh
    Wijndaelerweg 9
    2554BZ S-GRAVENHAGE
    Route »
  • Veld:
    veld 3

Quintus 2 - Die Haghe 3

12-10-2019 12:00 uur, Meer info
  • Wedstrijdnummer:
    22901
  • Soort wedstrijd:
    Competitie
  • Scheidsrechter:
    -
  • Accommodatie:
    Sportpark Federatie Quintus
    Leeuwerik 1
    2295PE KWINTSHEUL
    Route »

Vriendenloterij

Competitie DIE HAGHE 3 - 3e klasse D

(Bijgewerkt: 16-09-2019 18:45)

 

Stand / Periode 1 / Periode 2 / Periode 3

Elftal G W GL V P DPV DPT
Die Haghe 3 0 0 0 0 0 0 0
DUNO 2 0 0 0 0 0 0 0
FC 's-Gravenz. 4 0 0 0 0 0 0 0
Honselersdijk 3 0 0 0 0 0 0 0
HVC'10 3 0 0 0 0 0 0 0
KMD 2 0 0 0 0 0 0 0
LYRA 3 0 0 0 0 0 0 0
sc Monster 3 0 0 0 0 0 0 0
Naaldwijk 2 0 0 0 0 0 0 0
Quintus 2 0 0 0 0 0 0 0
RAS 2 0 0 0 0 0 0 0
VELO 3 0 0 0 0 0 0 0
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|
DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen |
 

PROGRAMMA

Tijd Thuis   Uit
11:45 DUNO 2  -  KMD 2
12:00 Quintus 2  -  Sportclub Monster 3
12:15 RAS 2  -  Honselersdijk 3
14:30 Die Haghe 3  -  FC 's-Gravenzande 4
14:30 LYRA 3  -  VELO 3
14:30 HVC'10 3  -  Naaldwijk 2
11:45 Naaldwijk 2  -  Quintus 2
12:00 Honselersdijk 3  -  HVC'10 3
12:00 KMD 2  -  Die Haghe 3
14:30 Sportclub Monster 3  -  RAS 2
14:30 VELO 3  -  DUNO 2
14:45 FC 's-Gravenzande 4  -  LYRA 3
12:15 DUNO 2  -  Naaldwijk 2
12:15 RAS 2  -  Quintus 2
14:30 Die Haghe 3  -  HVC'10 3
14:30 LYRA 3  -  Honselersdijk 3
14:30 VELO 3  -  Sportclub Monster 3
14:45 FC 's-Gravenzande 4  -  KMD 2
 
 

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

© 2012  sv Die Haghe