DIE HAGHE 10 - OOSTERHEEM 8

30-03-2019, 14:30 uur
Meer info

  • Wedstrijdnummer:
    32811
  • Soort wedstrijd:
    Competitie
  • Scheidsrechter:
    J.M. (Jacco) in den Bosch
  • Accommodatie:
    Sportpark Ockenburgh
    Wijndaelerweg 9
    2554BZ S-GRAVENHAGE
    Route »
  • Veld:
    veld 7

OVERIG PROGRAMMA DIE HAGHE 10

Die Haghe 10 - Graaf W II VAC 1

06-04-2019 16:15 uur, Meer info
  • Wedstrijdnummer:
    32814
  • Soort wedstrijd:
    Competitie
  • Scheidsrechter:
    J.H. (Jan) Breeman
  • Accommodatie:
    Sportpark Ockenburgh
    Wijndaelerweg 9
    2554BZ S-GRAVENHAGE
    Route »
  • Veld:
    veld 7

LYRA 13 - Die Haghe 10

13-04-2019 14:30 uur, Meer info
  • Wedstrijdnummer:
    32772
  • Soort wedstrijd:
    Competitie
  • Scheidsrechter:
    -
  • Accommodatie:
    Sportpark De Zweth
    Veilingweg 26
    2678LN DE LIER
    Route »

Vriendenloterij

Competitie DIE HAGHE 10 - 8e klasse 08

(Bijgewerkt: 26-03-2019 09:07)

UITSLAGEN

Thuis   Uit Uitslag
Graaf W II VAC 1  -  Toofan 1 0 - 3
Scheveningen 7  -  RAS 4 1 - 7
Honselersdijk 9  -  SVC'08 9 5 - 1
LYRA 13  -  VUC 2 2 - 3
Wilhelmus 5  -  Die Haghe 10 8 - 1
KMD 6  -  Oosterheem 8 0 - 5
Die Haghe 10  -  KMD 6 3 - 3
Honselersdijk 9  -  LYRA 13 3 - 1
SVC'08 9  -  Graaf W II VAC 1 1 - 0
 

Stand

Elftal G W GL V P DPV DPT
VUC 2 15 14 1 0 43 91 17
Honselersdijk 9 16 12 1 3 37 59 22
Wilhelmus 5 15 9 3 3 30 55 33
RAS 4 15 9 0 6 27 66 31
Oosterheem 8 15 8 2 5 26 44 32
SVC'08 9 15 5 3 7 18 33 48
LYRA 13 15 5 2 8 17 36 45
Toofan 1 13 5 1 7 16 33 48
KMD 6 15 4 3 8 15 30 48
Die Haghe 10 16 3 2 11 11 25 55
Graaf W II VAC 1 15 3 1 11 10 24 53
Scheveningen 7 13 2 1 10 7 22 86
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|
DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen |
 

PROGRAMMA

Tijd Thuis   Uit
11:15 RAS 4  -  LYRA 13
12:00 Toofan 1  -  Honselersdijk 9
13:00 VUC 2  -  SVC'08 9
13:00 Wilhelmus 5  -  Graaf W II VAC 1
13:00 Scheveningen 7  -  KMD 6
14:30 Die Haghe 10  -  Oosterheem 8
12:00 Toofan 1  -  SVC'08 9
13:00 Scheveningen 7  -  Wilhelmus 5
13:15 RAS 4  -  Honselersdijk 9
13:30 VUC 2  -  KMD 6
14:00 Oosterheem 8  -  LYRA 13
16:15 Die Haghe 10  -  Graaf W II VAC 1
13:00 Wilhelmus 5  -  VUC 2
13:15 SVC'08 9  -  Oosterheem 8
14:30 LYRA 13  -  Die Haghe 10
14:45 Honselersdijk 9  -  Scheveningen 7
14:45 KMD 6  -  Toofan 1
17:00 Graaf W II VAC 1  -  RAS 4
 
 

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

© 2012  sv Die Haghe