ARISTON'80 VR1 - DH VR1

26-09-2020, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe VR1 >

teams

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Ubisoft is de nieuwe shirtsponsor van Die Haghe 1

21-08-2020 22:08 - Algemeen

Nieuwe shirtsponsor Die Haghe 1

Hoewel het al even rond gonsde werd het afgelopen week officieel bekrachtigd: heren 1 heeft een mooie, nieuwe shirt sponsor. Een ieder die zelf e-games speelt of kinderen heeft die dit doen zal de naam bekend in de oren klinken, UBISOFT, ontwikkelaar en uitgever van videogames.

Met een handtekening onder de overeenkomst en het heffen van een glas champagne werd de samenwerking voor de komende 3 seizoenen op 30 juli jongstleden bekrachtigd.

Ubisoft is een Franse ontwikkelaar en uitgever van videogames. De organisatie produceert en levert hoogwaardige en memorabele game-ervaringen voor alle populaire platformen, waaronder spelcomputers, mobiele telefoons, tablets en pc. Het bedrijf is bekend van het uitgeven van games zoals Assassins's Creed, Just Dance, Far Cry, Prince of Persia, Rayman en de Tom Clancy series.

Het bijzondere aan deze shirtsponsor is dat de UBISOFT vertegenwoordiger Tony Bergsma, zelf onderdeel uitmaakt van de selectie. 

'Een mooie en aansprekende samenwerkingspartner voor een mooi en hopelijk aansprekend seizoen voor Die Haghe 1' besloot voorzitter Ton Starre de bijeenkomst, waar, naast Ubisoft ook de vaste sponsors ING, Free Kick Sport en Emergo Die Haghe trouw blijven.

Kees de Groot

 

Die Haghe 2 - Lyra 2 5-1 (ruststand 1-0)

21-09-2020
Die Haghe 2 opent het seizoen met een klinkende 5-1 overwinning op Lyra 2.

DIE HAGHE GROTE CLUB ACTIE

20-09-2020
Ook dit jaar doet Die Haghe mee aan de Grote Clubactie. Met de verkoop van de Grote Clubactie loten vloeit extra geld naar de club en maak je kans op mooie prijzen. Lees verder om te zien hoe dat ...

Update corona

20-09-2020
Afgelopen vrijdag heeft het kabinet opnieuw nieuwe maatregelen aangekondigd om het aantal corona besmettingen tegen te gaan. Deze zijn op zondag 20 september ingegaan. Wat dit betekent voor sv Die ...

Die Haghe komt tegen Voorschoten'97 knap terug: 1-1

20-09-2020
De competitiestart van Die Haghe tegen Voorschoten'97 leek dramatisch te worden. Al in de 4e minuut kwam het op een 0-1 achterstand maar in de 2e helft kon het team van trainer Pieter Jongmans ...

Kleedkamerindeling Corona-proof gemaakt

20-09-2020
Na enkele pogingen om de kleedkamers onder Die Haghe-teams en tegenstanders "Corona-proof" te verdelen zijn wij tot de conclusie gekomen dat dit niet op een verantwoorde wijze te doen is.

Een kraker als competitie-ouverture: Die Haghe – Voorschoten'97

18-09-2020
Nadat het vorige voetbalseizoen door Covid19 abrupt tot een einde was gekomen stond Die Haghe op een mooie 3e plaats en had het de 2e periodetitel op zak. Helaas moest het bij deze constatering ...

BERICHT AAN ALLE OOIEVAARSPASHOUDERS / MESSAGE TO ALL STORK PASSHOLDERS

14-09-2020

Die Haghe geeft tegen Westlandia een voorsprong uit handen: 3-3

13-09-2020
Een zwaar gehavend Die Haghe 1 speelde met goede invallers een leuke wedstrijd tegen 2e klasser Westlandia (za) maar verzuimde bij een 1-3 voorsprong deze een nog beter aanzien te geven en kreeg ...
Pagina 1 van 217  > >>

PROGRAMMA vrouwen

(Bijgewerkt: 25-09-2020 12:41)filter








sort Datum Tijd Thuis   Uit Type Afd Week Scheidsrechter
25-09-2020 20:00 SEP VR30+1  -  Die Haghe VR30+1 comp 2 1
25-09-2020 20:30 Die Haghe VR30+1  -  Delfia VR30+1 comp 2 1
25-09-2020 21:00 DUNO VR30+1  -  Die Haghe VR30+1 comp 2 1
25-09-2020 21:30 Die Haghe VR30+1  -  HPSV VR30+1 comp 2 1
25-09-2020 20:00 Die Haghe VR30+2  -  Rijnvogels, fc VR30+1 comp 2 1
25-09-2020 20:30 Voorschoten`97 VR30+1  -  Die Haghe VR30+2 comp 2 1
25-09-2020 21:00 Die Haghe VR30+2  -  Die Haghe VR30+3 comp 2 1
25-09-2020 22:00 Quick Boys VR30+1  -  Die Haghe VR30+2 comp 2 1
25-09-2020 20:00 Die Haghe VR30+3  -  Voorschoten`97 VR30+1 comp 2 1
25-09-2020 21:30 Die Haghe VR30+3  -  Quick Boys VR30+1 comp 2 1
25-09-2020 22:00 Rijnvogels, fc VR30+1  -  Die Haghe VR30+3 comp 2 1
26-09-2020 14:30 VELO 1  -  Die Haghe 1 comp 1 1
26-09-2020 11:00 VELO 2  -  Die Haghe 2 comp 1 1
26-09-2020 14:30 VELO 4  -  Die Haghe 3 comp 1 1
26-09-2020 14:30 VELO 5  -  Die Haghe 4 comp 1 1
26-09-2020 13:00 VELO 9  -  Die Haghe 5 comp 1 1
26-09-2020 14:00 Ariston'80 9  -  Die Haghe 7 comp 1 1
26-09-2020 14:30 Die Haghe 8  -  SVC'08 6 comp 1 P. (Peter) Groesbeek 1
26-09-2020 15:30 Die Haghe 9  -  Ariston'80 15 comp 1 J.T (John) Frenk 1
26-09-2020 15:00 Die Haghe 10  -  Verburch 5 comp 1 A. (Sharief) Imambuks 1
26-09-2020 14:30 Ariston'80 VR1  -  Die Haghe VR1 comp 2 1
26-09-2020 14:30 Die Haghe VR2  -  MVV '27 VR2 comp 2 B. (Ben) Ismaili 1
26-09-2020 13:00 Den Hoorn JO19-2  -  Die Haghe JO19-2 comp 3 1
26-09-2020 14:30 Die Haghe JO17-1  -  FC Zoetermeer JO17-2 comp 3 T. (Tom) Lindt 1
26-09-2020 12:15 FC Skillz JO16-1  -  Die Haghe JO16-1 comp 3 1
26-09-2020 14:30 Den Hoorn JO16-3  -  Die Haghe JO16-2 comp 3 1
26-09-2020 12:30 Die Haghe JO15-1  -  LYRA JO15-1 comp 3 J.E.P. (Koos) Bonne 1
26-09-2020 10:30 Die Haghe JO15-2  -  RKAVV JO15-1 comp 3 P. (Patrick) Hennen 1
26-09-2020 10:00 MSV '71 JO15-1G  -  Die Haghe JO15-3 comp 3 1
26-09-2020 10:30 TSC JO14-1  -  Die Haghe JO14-1G comp 3 1
26-09-2020 11:15 DSVP JO14-1  -  Die Haghe JO14-2 comp 3 1
26-09-2020 11:30 Die Haghe JO14-3  -  WIK JO14-2 comp 3 H. (Henk) Slagter 1
26-09-2020 12:00 HMSH JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 comp 3 1
26-09-2020 09:00 VELO JO13-3  -  Die Haghe JO13-2 comp 3 1
26-09-2020 09:00 REMO JO13-2  -  Die Haghe JO13-3 comp 3 1
26-09-2020 09:45 DSVP JO12-1  -  Die Haghe JO12-1 comp 3 1
26-09-2020 08:30 FC 's-Gravenz. JO12-2  -  Die Haghe JO12-2 comp 3 1
26-09-2020 08:30 HVV JO12-2  -  Die Haghe JO12-3 comp 3 1
26-09-2020 08:30 Die Haghe JO12-4  -  RAS JO12-2 comp 3 1
26-09-2020 10:00 Duindorp sv JO12-1  -  Die Haghe JO12-5 comp 3 1
26-09-2020 10:00 FC Skillz JO11-2  -  Die Haghe JO11-1 comp 3 1
26-09-2020 08:30 HBS JO11-2  -  Die Haghe JO11-2 comp 3 1
26-09-2020 10:30 Die Haghe JO11-3  -  GDA JO11-1 comp 3 1
26-09-2020 10:30 Die Haghe JO11-4  -  Loosduinen JO11-1 comp 3 1
26-09-2020 09:00 Die Haghe JO11-5  -  Scheveningen JO11-3 comp 3 1
26-09-2020 09:00 Die Haghe JO11-6  -  RAS JO11-2 comp 3 1
26-09-2020 10:30 sc Monster JO10-1  -  Die Haghe JO10-1 comp 3 1
26-09-2020 08:30 WIK JO10-1  -  Die Haghe JO10-2 comp 3 1
26-09-2020 11:00 Die Haghe JO10-3  -  DUNO JO10-1 comp 3 1
26-09-2020 11:00 Die Haghe JO10-4  -  WIK JO10-2 comp 3 1
26-09-2020 09:45 Die Haghe JO10-5  -  SEV JO10-2 comp 3 1
26-09-2020 09:45 Die Haghe JO10-6  -  Wilhelmus JO10-5 comp 3 1
26-09-2020 08:30 Die Haghe JO10-7  -  Den Hoorn JO10-7 comp 3 1
26-09-2020 11:00 Die Haghe JO10-8  -  FC 's-Gravenz. JO10-5 comp 3 1
26-09-2020 11:00 Die Haghe JO10-9  -  KMD JO10-4 comp 3 1
26-09-2020 09:30 GSC ESDO JO9-1  -  Die Haghe JO9-1 comp 3 1
26-09-2020 08:30 HBS JO9-3  -  Die Haghe JO9-2 comp 3 1
26-09-2020 08:30 Westlandia JO9-2  -  Die Haghe JO9-3 comp 3 1
26-09-2020 08:30 Quick JO9-5  -  Die Haghe JO9-4 comp 3 1
26-09-2020 09:45 Die Haghe JO9-5  -  RAS JO9-1 comp 3 1
26-09-2020 09:45 Die Haghe JO9-6  -  Duindorp sv JO9-1 comp 3 1
26-09-2020 08:30 Westlandia JO8-1  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 1
26-09-2020 09:45 Quick JO8-2  -  Die Haghe JO8-2 comp 3 1
26-09-2020 09:00 REMO JO8-1  -  Die Haghe JO8-3 comp 3 1
26-09-2020 09:45 Quick JO8-4  -  Die Haghe JO8-4 comp 3 1
26-09-2020 08:30 Die Haghe JO8-5  -  DUNO JO8-2 comp 3 1
26-09-2020 08:30 Die Haghe JO8-6  -  Duindorp sv JO8-2 comp 3 1
26-09-2020 08:30 Die Haghe JO8-7  -  RAS JO8-2 comp 3 1
26-09-2020 14:30 Die Haghe MO19-1  -  Sparta (AV) MO19-1 comp 2 J.A.H. (John) Timmermans 1
26-09-2020 10:30 Die Haghe MO19-2  -  FC Oegstgeest MO19-1 comp 2 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 1
26-09-2020 13:45 Die Haghe MO17-2  -  Voorschoten`97 MO17-2 comp 2 B. (Ben) Ismaili 1
26-09-2020 10:00 Die Haghe MO15-1  -  RKDEO MO15-2 comp 2 L. (Lisanne) van den Hoogen 1
26-09-2020 08:30 Die Haghe MO15-2  -  SVH MO15-1 comp 2 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 1
26-09-2020 08:30 Die Haghe MO13-1  -  CVV Zwervers MO13-1 comp 2 R. (Ritchie) Vermeulen 1
26-09-2020 12:30 Die Haghe MO13-2  -  RKDEO MO13-2 comp 2 L.D.G.M. (Luud) Struijk 1
26-09-2020 08:30 Die Haghe MO11-1  -  Duindorp sv MO11-1 comp 2 1
29-09-2020 19:30 VCS 3  -  Die Haghe 8 beker 1 1
30-09-2020 19:30 Victoria'04 JO19-1  -  Die Haghe JO19-1 comp 3 1
03-10-2020 14:30 Die Haghe 1  -  WV-HEDW 1 comp 1 M.P. (Maurick) van Dijk 2
03-10-2020 12:15 Die Haghe 2  -  Duindorp sv 2 comp 1 2
03-10-2020 14:30 Die Haghe 3  -  Naaldwijk 2 comp 1 D. (Daan) van den Bergh 2
03-10-2020 13:00 Die Haghe 4  -  sc Monster 4 comp 1 J.T (John) Frenk 2
03-10-2020 12:30 Die Haghe 5  -  Loosduinen 4 comp 1 H. (Henk) Slagter 2
03-10-2020 14:30 HPSV 3  -  Die Haghe 6 comp 1 2
03-10-2020 15:15 Die Haghe 7  -  SVC'08 7 comp 1 H. (Henk) Slagter 2
03-10-2020 12:45 FC 's-Gravenz. 10  -  Die Haghe 8 comp 1 2
03-10-2020 12:45 FC 's-Gravenz. 19  -  Die Haghe 9 comp 1 2
03-10-2020 12:45 FC 's-Gravenz. 17  -  Die Haghe 10 comp 1 2
03-10-2020 12:30 Die Haghe 35+1  -  TAC'90 35+5 comp 1 T. (Tom) Mulder 2
03-10-2020 11:00 Die Haghe VR1  -  LYRA VR1 comp 2 M. (Michael) Medina 2
03-10-2020 14:30 Loosduinen VR1  -  Die Haghe VR2 comp 2 2
03-10-2020 13:00 Die Haghe JO19-1  -  Scheveningen JO19-1 comp 3 R.W. (Rob) van der Zwan 2
03-10-2020 15:15 Die Haghe JO19-2  -  MVV '27 JO19-1 comp 3 J.M. (Jacco) in den Bosch 2
03-10-2020 16:00 Wilhelmus JO17-4  -  Die Haghe JO17-1 comp 3 2
03-10-2020 14:30 Die Haghe JO16-1  -  FC Oegstgeest JO16-1 comp 3 T. (Tom) Lindt 2
03-10-2020 15:00 Die Haghe JO16-2  -  HVV JO16-5 comp 3 2
03-10-2020 11:15 DHC JO15-2  -  Die Haghe JO15-1 comp 3 2
03-10-2020 10:30 Blauw-Zwart JO15-1  -  Die Haghe JO15-2 comp 3 2
03-10-2020 08:30 Die Haghe JO15-3  -  FC 's-Gravenz. JO15-3 comp 3 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 2
03-10-2020 10:00 Die Haghe JO14-1G  -  msv De Betrokken Spartaan JO14-1 comp 3 E.J. (Enne) Vermeulen 2
03-10-2020 10:30 Die Haghe JO14-2  -  Wilhelmus JO14-2G comp 3 2
03-10-2020 09:00 Forum Sport JO14-2  -  Die Haghe JO14-3 comp 3 2
03-10-2020 09:00 Die Haghe JO13-1  -  Maasdijk JO13-1 comp 3 J.A.H. (John) Timmermans 2
03-10-2020 11:15 Die Haghe JO13-2  -  BMT JO13-1 comp 3 2
03-10-2020 13:00 Die Haghe JO13-3  -  Quick Steps JO13-1 comp 3 L.D.G.M. (Luud) Struijk 2
03-10-2020 10:15 Die Haghe JO12-1  -  Berkel JO12-1 comp 3 2
03-10-2020 08:30 Die Haghe JO12-2  -  DHC JO12-1 comp 3 2
03-10-2020 11:15 Die Haghe JO12-3  -  HBS JO12-3 comp 3 2
03-10-2020 11:30 Scheveningen JO12-2  -  Die Haghe JO12-4 comp 3 2
03-10-2020 09:45 Die Haghe JO12-5  -  Quick JO12-3 comp 3 2
03-10-2020 10:15 Die Haghe JO11-1  -  Quick JO11-1 comp 3 2
03-10-2020 09:45 Die Haghe JO11-2  -  WIK JO11-1 comp 3 2
03-10-2020 09:30 GSC ESDO JO11-3  -  Die Haghe JO11-3 comp 3 2
03-10-2020 08:30 WIK JO11-2  -  Die Haghe JO11-4 comp 3 2
03-10-2020 09:00 Quick Steps JO11-2  -  Die Haghe JO11-5 comp 3 2
03-10-2020 08:30 FC 's-Gravenz. JO11-4  -  Die Haghe JO11-6 comp 3 2
03-10-2020 09:45 Die Haghe JO10-1  -  Westlandia JO10-1 comp 3 2
03-10-2020 08:30 Die Haghe JO10-2  -  HMSH JO10-1 comp 3 2
03-10-2020 11:00 Verburch JO10-1  -  Die Haghe JO10-3 comp 3 2
03-10-2020 11:15 VUC JO10-1  -  Die Haghe JO10-4 comp 3 2
03-10-2020 10:00 Scheveningen JO10-2  -  Die Haghe JO10-5 comp 3 2
03-10-2020 10:00 Quick JO10-4  -  Die Haghe JO10-6 comp 3 2
03-10-2020 09:45 VELO JO10-5  -  Die Haghe JO10-7 comp 3 2
03-10-2020 10:30 sc Monster JO10-5  -  Die Haghe JO10-8 comp 3 2
03-10-2020 09:45 VELO JO10-6  -  Die Haghe JO10-9 comp 3 2
03-10-2020 08:30 Die Haghe JO9-1  -  VCS JO9-1 comp 3 2
03-10-2020 09:45 Die Haghe JO9-2  -  BMT JO9-1 comp 3 2
03-10-2020 08:30 Die Haghe JO9-3  -  Verburch JO9-2 comp 3 2
03-10-2020 09:45 Die Haghe JO9-4  -  HBS JO9-5 comp 3 2
03-10-2020 08:30 Duindorp sv JO9-1  -  Die Haghe JO9-5 comp 3 2
03-10-2020 08:30 HBS JO9-6  -  Die Haghe JO9-6 comp 3 2
03-10-2020 08:30 Die Haghe JO8-1  -  HBS JO8-1 comp 3 2
03-10-2020 09:45 Die Haghe JO8-2  -  GSC ESDO JO8-1 comp 3 2
03-10-2020 08:30 Die Haghe JO8-3  -  Quick JO8-3 comp 3 2
03-10-2020 08:30 Die Haghe JO8-4  -  Quick JO8-5 comp 3 2
03-10-2020 08:45 Quick JO8-7  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 2
03-10-2020 08:30 HBS JO8-6  -  Die Haghe JO8-6 comp 3 2
03-10-2020 08:45 DUNO JO8-2  -  Die Haghe JO8-7 comp 3 2
03-10-2020 12:15 ARC MO19-1  -  Die Haghe MO19-1 comp 2 2
03-10-2020 12:00 WVC MO19-1  -  Die Haghe MO19-2 comp 2 2
03-10-2020 12:30 RKAVV MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 comp 2 2
03-10-2020 13:00 SV Leidschenveen MO17-1  -  Die Haghe MO17-2 comp 2 2
03-10-2020 08:30 Blijdorp MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 comp 2 2
03-10-2020 13:00 GDA MO15-1  -  Die Haghe MO15-2 comp 2 2
03-10-2020 10:15 Quick Boys MO13-1  -  Die Haghe MO13-1 comp 2 2
03-10-2020 10:00 Forum Sport MO13-2  -  Die Haghe MO13-2 comp 2 2
03-10-2020 08:30 Die Haghe MO11-1  -  Quick MO11-2 comp 2 2
06-10-2020 20:00 HVC'10 VR1  -  Die Haghe VR2 comp 2 2
07-10-2020 19:30 Die Haghe JO15-1  -  Excelsior Maassluis JO15-1 oefenwedstrijd 3 2
07-10-2020 18:00 Die Haghe JO13-3  -  Scheveningen JO13-3 comp 3 2
09-10-2020 20:00 Die Haghe VR30+1  -  HPSV VR30+1 comp 2 3
09-10-2020 20:30 Delfia VR30+1  -  Die Haghe VR30+1 comp 2 3
09-10-2020 21:00 Die Haghe VR30+1  -  DUNO VR30+1 comp 2 3
09-10-2020 22:00 SEP VR30+1  -  Die Haghe VR30+1 comp 2 3
09-10-2020 20:00 Quick Boys VR30+1  -  Die Haghe VR30+2 comp 2 3
09-10-2020 20:30 Die Haghe VR30+2  -  Rijnvogels, fc VR30+1 comp 2 3
09-10-2020 21:30 Voorschoten`97 VR30+1  -  Die Haghe VR30+2 comp 2 3
09-10-2020 22:00 Die Haghe VR30+2  -  Die Haghe VR30+3 comp 2 3
09-10-2020 20:00 Die Haghe VR30+3  -  Voorschoten`97 VR30+1 comp 2 3
09-10-2020 21:00 Quick Boys VR30+1  -  Die Haghe VR30+3 comp 2 3
09-10-2020 21:30 Die Haghe VR30+3  -  Rijnvogels, fc VR30+1 comp 2 3
10-10-2020 14:30 Honselersdijk 1  -  Die Haghe 1 comp 1 3
10-10-2020 12:00 GDA 2  -  Die Haghe 2 comp 1 3
10-10-2020 12:45 FC 's-Gravenz. 5  -  Die Haghe 3 comp 1 3
10-10-2020 12:15 Oosterheem 2  -  Die Haghe 4 comp 1 3
10-10-2020 13:00 GDA 3  -  Die Haghe 5 comp 1 3
10-10-2020 12:15 Die Haghe 6  -  Honselersdijk 7 comp 1 R.W. (Roland) Belgraver 3
10-10-2020 16:00 Wilhelmus 3  -  Die Haghe 7 comp 1 3
10-10-2020 14:30 Die Haghe 8  -  MVV '27 9 comp 1 B. (Ben) Ismaili 3
10-10-2020 15:30 Die Haghe 9  -  LYRA 12 comp 1 J.T (John) Frenk 3
10-10-2020 15:00 Die Haghe 10  -  MVV '27 10 comp 1 H. (Henk) Slagter 3
10-10-2020 14:30 Loosduinen 35+1  -  Die Haghe 35+1 comp 1 3
10-10-2020 15:00 Sleeuwijk VR1  -  Die Haghe VR1 comp 2 3
10-10-2020 14:30 Die Haghe VR2  -  sc Monster VR2 comp 2 P. (Peter) Groesbeek 3
10-10-2020 14:30 sc Monster JO19-1  -  Die Haghe JO19-1 comp 3 3
10-10-2020 12:00 Quintus JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 comp 3 3
10-10-2020 14:30 Die Haghe JO17-1  -  VFC JO17-3 comp 3 3
10-10-2020 15:45 Graaf W II VAC JO16-1  -  Die Haghe JO16-1 comp 3 3
10-10-2020 14:15 RAS JO16-2  -  Die Haghe JO16-2 comp 3 3
10-10-2020 12:30 Die Haghe JO15-1  -  Den Hoorn JO15-1 comp 3 3
10-10-2020 10:30 Die Haghe JO15-2  -  DoCoS JO15-1 comp 3 3
10-10-2020 11:15 Quick Boys JO15-4  -  Die Haghe JO15-3 comp 3 3
10-10-2020 12:00 MOC'17 JO14-1  -  Die Haghe JO14-1G comp 3 3
10-10-2020 11:30 DHL JO14-1  -  Die Haghe JO14-2 comp 3 3
10-10-2020 11:30 Die Haghe JO14-3  -  Haagse Hout JO14-1 comp 3 3
10-10-2020 10:30 VDL JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 comp 3 3
10-10-2020 09:00 Westlandia JO13-3  -  Die Haghe JO13-2 comp 3 3
10-10-2020 12:00 HMSH JO13-2  -  Die Haghe JO13-3 comp 3 3
10-10-2020 14:30 Die Haghe MO19-1  -  RCL MO19-1 comp 2 3
10-10-2020 10:30 Die Haghe MO19-2  -  RCL MO19-2 comp 2 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 3
10-10-2020 10:30 Die Haghe MO17-1  -  Graaf W II VAC MO17-1 comp 2 B. (Ben) Ismaili 3
10-10-2020 13:45 Die Haghe MO17-2  -  FC Oegstgeest MO17-2 comp 2 J.A.H. (John) Timmermans 3
10-10-2020 10:00 Die Haghe MO15-1  -  RKAVV MO15-1 comp 2 3
10-10-2020 08:30 Die Haghe MO15-2  -  LYRA MO15-1 comp 2 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 3
10-10-2020 08:30 Die Haghe MO13-1  -  Berkel MO13-1 comp 2 3
10-10-2020 12:30 Die Haghe MO13-2  -  FC 's-Gravenz. MO13-2 comp 2 3
14-10-2020 19:30 Die Haghe JO15-2  -  ADO Den Haag MO16-1 oefenwedstrijd 3 3
17-10-2020 14:30 Die Haghe 1  -  AFC 1 comp 1 3
17-10-2020 12:30 Sparta (AV) JO14-1  -  Die Haghe JO14-1G comp 3 3
17-10-2020 10:00 FC Oudewater MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 comp 2 3

UITSLAGEN vrouwen

(Bijgewerkt: 25-09-2020 12:41)filter








sort Datum Thuis   Uit Uitslag Afd Week Type
23-09-2020 Laakkw. JO12-3  -  Die Haghe JO12-4 9 - 4 3 1 comp
22-09-2020 Die Haghe 3  -  DWO 3 2 - 2 1 1 beker
19-09-2020 Die Haghe 1  -  Voorschoten`97 1 1 - 1 1 1 comp
19-09-2020 Die Haghe 2  -  LYRA 2 5 - 1 1 1 comp
19-09-2020 Die Haghe 3  -  Honselersdijk 3 2 - 3 1 1 comp
19-09-2020 Die Haghe 4  -  Honselersdijk 5 2 - 0 1 1 comp
19-09-2020 Die Haghe 5  -  HVC'10 4 2 - 2 1 1 comp
19-09-2020 Nootdorp 4  -  Die Haghe 6 3 - 1 1 1 comp
19-09-2020 Die Haghe 7  -  Vitesse Delft 5 9 - 2 1 1 comp
19-09-2020 Honselersdijk 8  -  Die Haghe 8 4 - 1 1 1 comp
19-09-2020 VELO 11  -  Die Haghe 9 3 - 3 1 1 comp
19-09-2020 VELO 12  -  Die Haghe 10 5 - 0 1 1 comp
19-09-2020 Die Haghe 35+1  -  SVC'08 35+6 2 - 3 1 1 comp
19-09-2020 Die Haghe VR1  -  Den Hoorn VR1 3 - 1 2 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO19-1  -  Verburch JO19-1 4 - 3 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO19-2  -  Vitesse Delft JO19-1 1 - 5 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO16-1  -  DSO JO16-1 0 - 4 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO16-2  -  Quick JO16-3 2 - 2 3 1 comp
19-09-2020 Nootdorp JO15-1  -  Die Haghe JO15-1 0 - 3 3 1 comp
19-09-2020 Zwaluwen JO15-1  -  Die Haghe JO15-2 1 - 3 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO15-3  -  DHL JO15-1 3 - 1 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO14-1G  -  RBC JO14-1 4 - 2 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO14-2  -  Berkel JO14-1 0 - 9 3 1 comp
19-09-2020 FC 's-Gravenz. JO14-3  -  Die Haghe JO14-3 0 - 7 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO13-1  -  MVV '27 JO13-1 4 - 3 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO13-2  -  LYRA JO13-2 6 - 1 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO12-1  -  VELO JO12-1 6 - 4 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO12-2  -  FC Skillz JO12-1 0 - 2 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO12-3  -  Laakkw. JO12-2 4 - 4 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO12-5  -  HBS JO12-4 2 - 7 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO11-1  -  DUNO JO11-1 6 - 1 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO11-2  -  FC 's-Gravenz. JO11-2 4 - 5 3 1 comp
19-09-2020 HMSH JO11-1  -  Die Haghe JO11-3 15 - 0 3 1 comp
19-09-2020 Quick JO11-6  -  Die Haghe JO11-4 6 - 2 3 1 comp
19-09-2020 DUNO JO11-3  -  Die Haghe JO11-5 2 - 8 3 1 comp
19-09-2020 Verburch JO11-3  -  Die Haghe JO11-6 3 - 9 3 1 comp
19-09-2020 Nieuwerkerk MO19-1  -  Die Haghe MO19-1 3 - 1 2 1 comp
19-09-2020 Die Haghe MO17-1  -  Quick Boys MO17-1 3 - 5 2 1 comp
19-09-2020 FC Lisse MO17-1  -  Die Haghe MO17-2 5 - 1 2 1 comp
19-09-2020 Jodan Boys, de MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 3 - 4 2 1 comp
19-09-2020 VDL MO15-2  -  Die Haghe MO15-2 8 - 0 2 1 comp
19-09-2020 VOC MO13-1  -  Die Haghe MO13-1 1 - 2 2 1 comp
19-09-2020 VELO MO13-1  -  Die Haghe MO13-2 1 - 12 2 1 comp
19-09-2020 Laakkw. MO11-1  -  Die Haghe MO11-1 10 - 1 2 1 comp
16-09-2020 Die Haghe JO17-1  -  Houtwijk JO17-1 2 - 3 3 2 oefen
16-09-2020 Die Haghe JO13-1  -  Concordia JO13-1 3 - 3 3 2 oefen
15-09-2020 Kagia 2  -  Die Haghe 2 0 - 1 1 2 beker
15-09-2020 Die Haghe 10  -  SVC'08 8 1 - 2 1 2 beker
15-09-2020 Die Haghe JO19-1  -  ADO Den Haag JO18-1 0 - 7 3 2 oefenwedst
12-09-2020 Westlandia 1  -  Die Haghe 1 3 - 3 1 2 beker
12-09-2020 Quick Boys 5  -  Die Haghe 3 3 - 2 1 2 beker
12-09-2020 REMO 3  -  Die Haghe 4 5 - 3 1 2 beker
12-09-2020 Die Haghe 5  -  RAS 5 5 - 0 1 2 beker
12-09-2020 Die Haghe 6  -  Quintus 5 1 - 3 1 2 beker
12-09-2020 Die Haghe 7  -  FC 's-Gravenz. 10 1 - 1 1 2 beker
12-09-2020 Die Haghe 9  -  Verburch 5 3 - 1 1 2 beker
12-09-2020 Die Haghe 10  -  Graaf W II VAC 4 1 - 1 1 2 beker
12-09-2020 Die Haghe VR1  -  Antibarbari VR2 5 - 0 2 2 beker
12-09-2020 Pernis VR1  -  Die Haghe VR2 1 - 3 2 2 beker
12-09-2020 Die Haghe JO19-1  -  VOC JO19-1 4 - 2 3 2 beker
12-09-2020 Wilhelmus JO19-2  -  Die Haghe JO19-2 3 - 3 3 2 beker
12-09-2020 Die Haghe JO17-1  -  HBS JO17-4 5 - 1 3 2 beker
12-09-2020 Den Hoorn JO16-1  -  Die Haghe JO16-1 5 - 3 3 2 comp
12-09-2020 RKAVV JO15-1  -  Die Haghe JO15-1 0 - 11 3 2 beker
12-09-2020 Scheveningen JO15-1  -  Die Haghe JO15-2 2 - 1 3 2 beker
12-09-2020 Die Haghe JO15-3  -  DUNO JO15-2 5 - 0 3 2 beker
12-09-2020 Die Haghe JO14-1G  -  Kloetinge JO14-1 3 - 3 3 2 comp
12-09-2020 Loosduinen JO14-1  -  Die Haghe JO14-2 3 - 0 3 2 beker
12-09-2020 Die Haghe JO14-3  -  Noordwijk JO14-1 1 - 7 3 2 beker
12-09-2020 DCV JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 1 - 3 3 2 beker
12-09-2020 RAS JO13-1  -  Die Haghe JO13-2 0 - 8 3 2 beker
12-09-2020 WIK JO12-1  -  Die Haghe JO12-1 1 - 19 3 2 comp
12-09-2020 HBS JO12-1  -  Die Haghe JO12-2 3 - 1 3 2 comp
12-09-2020 Quick JO12-1  -  Die Haghe JO12-3 1 - 6 3 2 comp
12-09-2020 Die Haghe JO12-4  -  Quick JO12-2 4 - 2 3 2 comp
12-09-2020 Scheveningen JO12-3  -  Die Haghe JO12-5 5 - 7 3 2 comp
12-09-2020 HBS JO11-1  -  Die Haghe JO11-1 2 - 12 3 2 comp
12-09-2020 sc Monster JO11-1  -  Die Haghe JO11-2 3 2 comp
12-09-2020 Die Haghe JO11-3  -  Quick JO11-5 3 - 3 3 2 comp
12-09-2020 Die Haghe JO11-4  -  DUNO JO11-2 3 - 2 3 2 comp
12-09-2020 Die Haghe JO11-5  -  Vredenburch JO11-2 4 - 19 3 2 comp
12-09-2020 Die Haghe JO11-6  -  HVC'10 JO11-1 1 - 3 3 2 comp
12-09-2020 Graaf W II VAC MO19-1  -  Die Haghe MO19-1 0 - 2 2 2 beker
12-09-2020 Die Haghe MO19-2  -  CVV Zwervers MO19-1 1 - 2 2 2 beker
12-09-2020 Die Haghe MO17-1  -  FC 's-Gravenz. MO17-1 3 - 2 2 2 beker
12-09-2020 Die Haghe MO17-2  -  VDL MO17-1 0 - 7 2 2 beker
12-09-2020 Die Haghe MO15-1  -  SJC MO15-1 3 - 4 2 2 beker
12-09-2020 Die Haghe MO15-2  -  Quick Boys MO15-3 11 - 0 2 2 beker
12-09-2020 Quick MO13-1  -  Die Haghe MO13-1 3 - 0 2 2 beker
12-09-2020 Die Haghe MO11-1  -  Loosduinen MO11-1 4 - 2 2 2 comp
09-09-2020 Die Haghe VR2  -  FC Oegstgeest VR3 5 - 1 2 3 beker
09-09-2020 Die Haghe JO14-1  -  Wilhelmus JO14-1 1 - 2 3 3 oefen
09-09-2020 Die Haghe JO12-3  -  TAC'90 JO12-1 8 - 1 3 3 comp
08-09-2020 Die Haghe 2  -  Verburch 2 2 - 3 1 3 oefen
08-09-2020 Die Haghe 4  -  KMD 2 0 - 1 1 3 oefen
07-09-2020 GHVV'13 MO19-1  -  Die Haghe MO19-2 4 - 2 2 3 beker
05-09-2020 DHC 1  -  Die Haghe 1 3 - 2 1 3 beker
05-09-2020 Kethel Spaland, vv 2  -  Die Haghe 2 3 - 4 1 3 beker
05-09-2020 BVCB 4  -  Die Haghe 3 1 - 5 1 3 beker
05-09-2020 sc Monster 5  -  Die Haghe 4 3 - 1 1 3 beker
05-09-2020 Die Haghe 5  -  PGS/VOGEL 3 3 - 6 1 3 beker
05-09-2020 Die Haghe 6  -  REMO 5 4 - 1 1 3 beker
05-09-2020 Die Haghe 7  -  HVC'10 5 2 - 1 1 3 beker
05-09-2020 Die Haghe 8  -  Wilhelmus 2 1 - 3 1 3 beker
05-09-2020 Oliveo 7  -  Die Haghe 9 1 - 5 1 3 beker
05-09-2020 Wassenaar, s.v. 3  -  Die Haghe 10 4 - 1 1 3 beker
05-09-2020 Die Haghe 35+1  -  DUNO 35+1 0 - 6 1 3 beker
05-09-2020 Die Haghe JO19-1  -  NSVV JO19-1 4 - 1 3 3 beker
05-09-2020 HBS JO19-3  -  Die Haghe JO19-2 5 - 0 3 3 beker
05-09-2020 DUNO JO17-2  -  Die Haghe JO17-1 2 - 0 3 3 beker
05-09-2020 Die Haghe JO16-1  -  Wippolder JO16-1 1 - 3 3 3 comp
05-09-2020 ARC JO15-1  -  Die Haghe JO15-1 0 - 1 3 3 beker
05-09-2020 Westlandia JO15-1  -  Die Haghe JO15-2 20 - 0 3 3 beker
05-09-2020 Quick JO15-4  -  Die Haghe JO15-3 0 - 12 3 3 beker
05-09-2020 ASWH JO14-1G  -  Die Haghe JO14-1G 1 - 3 3 3 comp
05-09-2020 HVC'10 JO14-1  -  Die Haghe JO14-2 5 - 1 3 3 beker
05-09-2020 Die Haghe JO14-3  -  Westlandia JO14-3 2 - 3 3 3 beker
05-09-2020 SHO JO13-2  -  Die Haghe JO13-1 3 - 6 3 3 beker
05-09-2020 GSC ESDO JO13-3  -  Die Haghe JO13-2 1 - 6 3 3 beker
05-09-2020 Die Haghe JO12-1  -  Graaf W II VAC JO12-1 12 - 1 3 3 comp
05-09-2020 Die Haghe JO12-2  -  Forum Sport JO12-1 0 - 4 3 3 comp
05-09-2020 Die Haghe JO12-2  -  Forum Sport JO12-1 0 - 4 3 3 comp
05-09-2020 Vredenburch JO12-1  -  Die Haghe JO12-4 6 - 2 3 3 comp
05-09-2020 Die Haghe JO12-5  -  Quick Steps JO12-2 12 - 0 3 3 comp
05-09-2020 Die Haghe JO11-1  -  HVV JO11-1 3 - 9 3 3 comp
05-09-2020 Die Haghe JO11-2  -  Quick JO11-3 0 - 14 3 3 comp
05-09-2020 HBS JO11-4  -  Die Haghe JO11-3 9 - 1 3 3 comp
05-09-2020 Quick Steps JO11-1  -  Die Haghe JO11-4 7 - 1 3 3 comp
05-09-2020 HVV JO11-8  -  Die Haghe JO11-5 7 - 0 3 3 comp
05-09-2020 KMD JO11-3  -  Die Haghe JO11-6 7 - 2 3 3 comp
05-09-2020 Die Haghe MO19-1  -  KMD MO19-1 5 - 0 2 3 beker
05-09-2020 Die Haghe MO19-2  -  NSVV MO19-1 2 - 0 2 3 beker
05-09-2020 Die Haghe MO17-1  -  Quick MO17-1 18 - 1 2 3 beker
05-09-2020 Die Haghe MO17-2  -  PPSC MO17-1 0 - 2 2 3 beker
05-09-2020 Die Haghe MO15-1  -  sv Poortugaal MO15-1 1 - 0 2 3 beker
05-09-2020 Die Haghe MO15-2  -  Katwijk MO15-1 2 - 6 2 3 beker
05-09-2020 Die Haghe MO13-1  -  VELO MO13-1 2 - 2 2 3 beker
05-09-2020 Graaf W II VAC MO11-2  -  Die Haghe MO11-1 15 - 1 2 3 comp

Bron: Sportlink

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe