NOOTDORP 1 - DIE HAGHE 1

01-02-2020, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

MVV '27 2 - DIE HAGHE 2

01-02-2020, 11:30 uur
comp | Meer Die Haghe 2 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe heeft met BVCB nog een appeltje te schillen

11-10-2019 16:38 - Senioren

Die Haghe heeft met BVCB nog een appeltje te schillen

Zaterdag a.s. speelt Die Haghe in Bergschenhoek tegen BVCB dat tot nu toe geen wedstrijd in winst wist om te zetten. Maar van onderschatting kan en mag geen sprake zijn gelet op de laatste ontmoeting in de vorige competitie in de 1e klasse B.

Uw schrijver dezes is net terug uit een leuk en warm Valencia en wordt nu geconfronteerd met regen, wind en koude. Geen weertype waar de grasvelden immuum voor zijn maar de thuisploeg kan a.s. zaterdag uitwijken naar de plastic groene sprieten. Liever niet natuurlijk want voor beide teams is spelen op gras het leukste dat er is.

Eind vorig seizoen was het een mooie zonnige dag waarbij Die Haghe via Ricardo Lopes Landim op een comfortabele 0-2 voorsprong kwam maar door het missen van kansen (remember Nootdorp?) en een scheidsrechterlijke dwaling in blessuretijd (penalty) een miezerig enkel puntje mee naar huis kon nemen. Ik zei toen al "eigen schuld, dikke bult" maar het gedrag van enkele blauwbroeken was ver onder de maat.

Tot overmaat van ramp bleek Ricardo zich daar in de picture te hebben gespeeld dus werd er na wat "duw en trekwerk" een overschrijving voor en door hem geregeld. Gelukkig kwam het berouw na de zonde nog op tijd (geen bindende wedstrijd gespeeld voor BVCB) en is Ricardo zaterdag gewoon weer bij Die Haghe te bewonderen. Die Haghe dat tot nu toe 1x won, 1x gelijk speelde en 1x verloor. Het staat met 4 punten op een 7e plaats.

BVCB verloor vorige week met 3-0 van het sterke SHO maar verloor ook de eerdere wedstrijden en heeft nu (tijdelijk?) de rode lantaarn in de hand. Dat zegt mij helemaal niets. Die Haghe zal alles op alles moeten zetten om zaterdag nu wel in Bergschenhoek te winnen om zo die kater van vorig seizoen lekker weg te spoelen.

Tony Bergsma en Robin Laming zitten enkel(s) in de ziekenboeg maar gelukkig kan Junior Nelson Quarty weer aansluiten. Het zal trainer Wim de Jong en zijn assistent Edwin Vooijs weer wat hoofdbrekens kosten maar dat zij een sterk gemotiveerd elftal de wei in zullen sturen staat voor mij vast.

Weer of geen weer, Die Haghe 1 kan uw steun heel goed gebruiken dus hop, zaterdag richting Bergschenhoek. Nee dames, laat deze keer de fiets maar thuis, zegt

Wim van de Graaf

 

Nieuws

Dinsdag 28 jan: Grasvelden Ockenburgh afgekeurd. Kunstgrasschema treedt in werking

28-01-2020
Door de vele regen van vannacht en vanmorgen zijn de grasvelden afgekeurd. Op veld 3 wordt om 20.00 uur wel een bekerwedstrijd van Toofan 1 tegen FC Zoetermeer 1 gespeeld dus moet dat ...

Die Haghe 2 - HVC10 2: 0 - 1 (ruststand: 0 - 0)

27-01-2020
Eén rottig k@#$% moment doet een goed spelend Die Haghe 2 de das om.

Die Haghe wint knap met 1-0 van SHO en staat nu op de 3e plaats

25-01-2020
Die Haghe heeft de stijgende lijn in 2020 omgezet in een moeizame maar dik verdiende 1-0 overwinning op SHO uit Oud Beijerland. Vooral het eerste half uur speelden de witkielen een goede partij en ...

Voetbaldag sv Die Haghe

23-01-2020
Zoals u inmiddels via de media heeft kunnen vernemen is er voor donderdag 30 januari & vrijdag 31 januari een landelijke staking van het onderwijs aangekondigd. Voor u als werkende ouder kan dit enig ongemak met zich meebrengen. Daarom hebben wij bij sv Die Haghe besloten om van deze nood een deugd te maken en op vrijdag 31 januari een voetbaldag/clinic te organiseren voor Die Haghe jeugdleden. (vriendjes en vriendinnetjes zijn toegestaan)

Zaterdag a.s. Die Haghe - SHO: een leuke wedstrijd op Ockenburgh

23-01-2020
en beide teams zijn voor aanvang van de wedstrijd nog geheel in balans,al heeft Die Haghe drie doelpunten meer gescoord dan de mannen uit Oud Beijerland. Het doelsaldo van de Hagenaars (+9) is net ...

Sportsignaal doet a.s. zaterdag verslag van Die Haghe - SHO

21-01-2020
Sportsignaal doet a.s. zaterdag verslag van de wedstrijd Die Haghe - SHO. Leo Pronk zal het verslag verzorgen.

Corrie Roos overleden

20-01-2020
Corrie Roos, vrouw van oud-keeperstrainer Cees Roos en moeder van Patrick Roos overleden.

Jan Mevius jr. 8 januari j.l. overleden

20-01-2020
Het bestuur heeft de droeve plicht u te melden dat Jan Mevius jr. op 8 januari j.l. is overleden in de leeftijd van 69 jaar.

Die Haghe-UVS: 0-0 maar Die Haghe komt langzaam op stoom

19-01-2020
Ondanks het feit dat Die Haghe ook de derde wedstrijd na de winterstop niet in winst wist om te zetten (0-0 tegen de sterke zaterdag 2e klasser UVS), lijkt het team toch klaar voor het vervolg van ...

Zaterdag 18 januari grasvelden ook na 10:00 uur afgekeurd, alleen de wedstrijden op kunstgras gaan door en de wedstrijd van Die Haghe 1

18-01-2020
Zaterdag 18 januari grasvelden ook na 10:00 uur afgekeurd, alleen de wedstrijden op kunstgras gaan door en de wedstrijd van Die Haghe 1
Pagina 1 van 166  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe