DH JO19-1 - QUICK JO19-1

23-10-2019, 19:30 uur
beker | Meer Die Haghe JO19-1 >

DIE HAGHE VR1 - DEN HOORN VR1

23-10-2019, 20:00 uur
beker | Meer Die Haghe VR1 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe heeft met BVCB nog een appeltje te schillen

11-10-2019 16:38 - Senioren

Die Haghe heeft met BVCB nog een appeltje te schillen

Zaterdag a.s. speelt Die Haghe in Bergschenhoek tegen BVCB dat tot nu toe geen wedstrijd in winst wist om te zetten. Maar van onderschatting kan en mag geen sprake zijn gelet op de laatste ontmoeting in de vorige competitie in de 1e klasse B.

Uw schrijver dezes is net terug uit een leuk en warm Valencia en wordt nu geconfronteerd met regen, wind en koude. Geen weertype waar de grasvelden immuum voor zijn maar de thuisploeg kan a.s. zaterdag uitwijken naar de plastic groene sprieten. Liever niet natuurlijk want voor beide teams is spelen op gras het leukste dat er is.

Eind vorig seizoen was het een mooie zonnige dag waarbij Die Haghe via Ricardo Lopes Landim op een comfortabele 0-2 voorsprong kwam maar door het missen van kansen (remember Nootdorp?) en een scheidsrechterlijke dwaling in blessuretijd (penalty) een miezerig enkel puntje mee naar huis kon nemen. Ik zei toen al "eigen schuld, dikke bult" maar het gedrag van enkele blauwbroeken was ver onder de maat.

Tot overmaat van ramp bleek Ricardo zich daar in de picture te hebben gespeeld dus werd er na wat "duw en trekwerk" een overschrijving voor en door hem geregeld. Gelukkig kwam het berouw na de zonde nog op tijd (geen bindende wedstrijd gespeeld voor BVCB) en is Ricardo zaterdag gewoon weer bij Die Haghe te bewonderen. Die Haghe dat tot nu toe 1x won, 1x gelijk speelde en 1x verloor. Het staat met 4 punten op een 7e plaats.

BVCB verloor vorige week met 3-0 van het sterke SHO maar verloor ook de eerdere wedstrijden en heeft nu (tijdelijk?) de rode lantaarn in de hand. Dat zegt mij helemaal niets. Die Haghe zal alles op alles moeten zetten om zaterdag nu wel in Bergschenhoek te winnen om zo die kater van vorig seizoen lekker weg te spoelen.

Tony Bergsma en Robin Laming zitten enkel(s) in de ziekenboeg maar gelukkig kan Junior Nelson Quarty weer aansluiten. Het zal trainer Wim de Jong en zijn assistent Edwin Vooijs weer wat hoofdbrekens kosten maar dat zij een sterk gemotiveerd elftal de wei in zullen sturen staat voor mij vast.

Weer of geen weer, Die Haghe 1 kan uw steun heel goed gebruiken dus hop, zaterdag richting Bergschenhoek. Nee dames, laat deze keer de fiets maar thuis, zegt

Wim van de Graaf

 

Nieuws

Maandag 21 oktober , Grasvelden afgekeurd.

21-10-2019
Voor vanmiddag /vanavond 21 oktober zijn de grasvelden afgekeurd.

Volwassen spelend Die Haghe wint knap van RVVH: 2-1

19-10-2019
Na een donderdagavond trainingssessie bij kaarslicht (3 lampen stuk) bleek Die Haghe de daaruit voortkomende concentratie goed te hebben vastgehouden en won het in een moeilijke wedstrijd van een ...

Jeugdkamp binnen 48 uur volgeboekt !!

18-10-2019
Beste ouders, Binnen 48 uur na de start van de inschrijvingsperiode moeten we helaas .....maar ook wel trots.....mededelen dat de inschrijving voor het 45ste jeugdkamp per direct gesloten is. Op ...

Kan Die Haghe deze keer weer winnen van RVVH?

17-10-2019
Dat was vorige week een lekkere overwinning van Die Haghe in Bergschenhoek waar de plaatselijke BVCB met 0-4 werd verslagen. Die Haghe zit, vooral aanvallend, in de lift en is voor het eerst de ...

Sportsignaal radio verslaat a.s. zaterdag de wedstrijd : Die Haghe - RVVH

16-10-2019
Sportsignaal radio komt zaterdag verslag doen van de wedstrijd : Die Haghe - RVVH Daan Snoeks is de verslaggever

Inschrijving 45ste jeugdkamp GEOPEND ! (Update!)

15-10-2019
Van maandag 27 april t/m vrijdag 1 mei 2020 vindt het 45ste jeugdkamp van sv Die Haghe plaats. Een week vol spectaculaire activiteiten , gezelligheid en bovendien een hele hoop voetbal. De ...

Tot 1 november zelf de spelerspasfoto op de digitale spelerspas wijzigen via de Wedstrijdzaken-app of Voetbal.nl-app.

14-10-2019
Tot 1 november is het nog mogelijk zelf de spelerspasfoto op de digitale spelerspas te wijzigen via de Wedstrijdzaken-app of Voetbal.nl-app. Zorg daarom dat elk spelend lid van jouw vereniging ...

Sponsorloop Jeugd zeer groot succes!!!

14-10-2019
Op zondag 13 oktober hebben 134 jeugdleden van sv Die Haghe deelgenomen aan de sponsorloop.

HVC’10 2 - Die Haghe 2: 0 - 3 (ruststand: 0 - 0)

14-10-2019
Die Haghe 2 speelt een goede pot en pakt met 4-3-3 de volle buit tegen koploper HVC’10 2.

Wim de Jong krijgt er drie punten en een kleindochter bij

12-10-2019
Trainer Wim de Jong vernam in de rust van de wedstrijd tegen BVCB(0-0)dat hij grootvader was geworden van een kleindochter en ging als "opa" met zijn team de 2e helft in. Dat miste zijn uitwerking ...
Pagina 1 van 158  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe