HONSELERSDIJK 2 - DIE HAGHE 2

10-12-2019, 20:00 uur
beker | Meer Die Haghe 2 >

XERXESDZB 1 - DIE HAGHE 1

14-12-2019, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe heeft met BVCB nog een appeltje te schillen

11-10-2019 16:38 - Senioren

Die Haghe heeft met BVCB nog een appeltje te schillen

Zaterdag a.s. speelt Die Haghe in Bergschenhoek tegen BVCB dat tot nu toe geen wedstrijd in winst wist om te zetten. Maar van onderschatting kan en mag geen sprake zijn gelet op de laatste ontmoeting in de vorige competitie in de 1e klasse B.

Uw schrijver dezes is net terug uit een leuk en warm Valencia en wordt nu geconfronteerd met regen, wind en koude. Geen weertype waar de grasvelden immuum voor zijn maar de thuisploeg kan a.s. zaterdag uitwijken naar de plastic groene sprieten. Liever niet natuurlijk want voor beide teams is spelen op gras het leukste dat er is.

Eind vorig seizoen was het een mooie zonnige dag waarbij Die Haghe via Ricardo Lopes Landim op een comfortabele 0-2 voorsprong kwam maar door het missen van kansen (remember Nootdorp?) en een scheidsrechterlijke dwaling in blessuretijd (penalty) een miezerig enkel puntje mee naar huis kon nemen. Ik zei toen al "eigen schuld, dikke bult" maar het gedrag van enkele blauwbroeken was ver onder de maat.

Tot overmaat van ramp bleek Ricardo zich daar in de picture te hebben gespeeld dus werd er na wat "duw en trekwerk" een overschrijving voor en door hem geregeld. Gelukkig kwam het berouw na de zonde nog op tijd (geen bindende wedstrijd gespeeld voor BVCB) en is Ricardo zaterdag gewoon weer bij Die Haghe te bewonderen. Die Haghe dat tot nu toe 1x won, 1x gelijk speelde en 1x verloor. Het staat met 4 punten op een 7e plaats.

BVCB verloor vorige week met 3-0 van het sterke SHO maar verloor ook de eerdere wedstrijden en heeft nu (tijdelijk?) de rode lantaarn in de hand. Dat zegt mij helemaal niets. Die Haghe zal alles op alles moeten zetten om zaterdag nu wel in Bergschenhoek te winnen om zo die kater van vorig seizoen lekker weg te spoelen.

Tony Bergsma en Robin Laming zitten enkel(s) in de ziekenboeg maar gelukkig kan Junior Nelson Quarty weer aansluiten. Het zal trainer Wim de Jong en zijn assistent Edwin Vooijs weer wat hoofdbrekens kosten maar dat zij een sterk gemotiveerd elftal de wei in zullen sturen staat voor mij vast.

Weer of geen weer, Die Haghe 1 kan uw steun heel goed gebruiken dus hop, zaterdag richting Bergschenhoek. Nee dames, laat deze keer de fiets maar thuis, zegt

Wim van de Graaf

 

Nieuws

Maandag 9 december: grasvelden Ockenburgh afgekeurd

09-12-2019
Vanmiddag / vanavond 9 december zijn de grasvelden afgekeurd. Hierdoor zal het afkeuringsschema van kracht zijn. (zie in het schema "maandag")

Die Haghe mag trots zijn maar Poortugaal wint nipt: 2-3

07-12-2019
Het zat een hard werkend Die Haghe niet mee. Nadat het in de 5e minuut op 1-0 was gekomen zagen zowel de scheidsrechter als de neutrale grensrechter niet dat Die Haghe ook de 2-0 wist te maken. ...

Datum 7 December 2019 Afgelasting Velden 6 & 8 (Update)

07-12-2019
Veld 1-3-4-5 & 7 zijn goedgekeurd, Veld 6 is vanaf 1200u bespeelbaar, maar Veld 8 is voor de hele dag afgekeurd, en daarom zijn de volgende (middag) wedstrijden helaas afgekeurd: VR-2 tegen ...

Datum 7 December 2019 AFGELASTING Velden 6 & 8

07-12-2019
Wedstrijden op andere velden 1-3-4-5 & 7 gaan door, maar de volgende wedstrijden zijn afgelast: JO-10/8 tegen VELO JO10/6 JO-11/1 tegen Quick JO11/2 JO-11/2 tegen DHL JO11/1 JO-12/1 tegen ...

Die Haghe heeft het in zich om Poortugaal te verslaan…..

05-12-2019
….maar dan moet wel alles aan Haagse zijde kloppen. Inzet, karakter en misschien wat geluk maar dat laatste dwing je zelf af. Die Haghe gaat wel per week steeds beter voetballen en geeft weinig ...

Zaterdag 11 januari "tweeluik met vv Wilhelmus"

04-12-2019
Op zaterdag 11 januari spelen 36 jeugdteams een oefenwedstrijd tegen vv Wilhelmus uit Voorburg.

Filmopnames bij Die Haghe

03-12-2019
In het kader van Sportiviteit en Respect worden aanstaande zaterdag op de club film opnames gemaakt.

Trainingen Jeugd Donderdag 5 december

02-12-2019
Donderdag 5 december zal er door de jeugdafdeling beperkt worden getraind i.v.m. Sinterklaasavond.

LYRA 2 - Die Haghe 2: 1 - 3 (ruststand: 0 - 2)

02-12-2019
Die Haghe 2 is medekoploper na ietwat gelukkige overwinning op LYRA 2.

Een niet groots spelend Die Haghe wint van Voorschoten'97: 0-2

30-11-2019
In een van beide kanten matig gespeeld duel won Die Haghe toch vrij makkelijk van Voorschoten'97 door doelpunten van Sander de Jong in de 1e helft (benutte strafschop) en Sami Aoulad Said in de 2e ...
Pagina 1 van 163  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe