HONSELERSDIJK 2 - DIE HAGHE 2

10-12-2019, 20:00 uur
beker | Meer Die Haghe 2 >

XERXESDZB 1 - DIE HAGHE 1

14-12-2019, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe 2 - GDA 2: 1 - 0 (ruststand: 1 - 0)

07-10-2019 09:45 - Senioren

Enigszins gespannen beginnen we vandaag aan de wedstrijd tegen GDA2. Gespannen omdat alles min of meer om wordt gegooid. We gaan weer 4-4-2 spelen en ook qua bezetting van de spelers is het anders. We beginnen met Silver op goal , Mark Okhuizen (met die mooie eerste lettergreep in de achternaam) en Gert-Jan achterin. Frenk op links en Niels op rechts. Ritchie start in plaats van de fietsende Liam samen met Calvin, Robin en Sunny op het middenveld. Mats en Steven staan voorin. De bank is wederom goed bezet met Dennis, Yoran, Diano, Liam en Ruben. Stefen Mos nog geblesseerd.

De eerste 10 min zijn voor ons. We zijn fel en op de helft van GDA. Niels komt net niet bij de bal voor de goal en ook bij de corners zijn we dreigend. Maar daarna is GDA ook dreigend want met steekpass komt de GDA speler ineens voor de goal. Maar Silver is attent. Daarna volgt een rommelige flipperkast fase met slordig balverlies over en weer.
In de 35e min is er een overtreding op rechts op mats. De vrije trap wordt net naast gekopt door de naar voren gekomen Mark Okhuizen, die tegen zijn oude club speelt. Vlak daarna hebben we wel succes, want in de 37e minuut wordt het 1-0. Een aanval over links komt bij Steven die cool blijft en overzicht houdt en twee man van GDA bezig houdt. Hij legt de bal breed op Mats die beheert de 1-0 binnen schiet. Das Lekkah! Vlak voor rust komen we nog goed weg. Silver redt de bal met een katachtige beweging van de lijn na een terugkopballetje van Niels.

Na rust komen we de eerste 10 min heel erg goed uit de tweede helft startblokken. Liam (voor Ritchie) geeft de bal goed hard en met een prachtig gedrukt schot voor maar Sunny kan er net niet bij. Uit de corner die volgt kopt Niels de bal nipt over. Even later weer uitval. Twee tegen een. Maar Sunny en Steven lukt t niet om t uit te spelen. Dat had zomaar al 3-0 moeten zijn of zo. Maar we doen dit niet express natuurlijk.

Het spel wordt wat grimmiger en spannender en Sunny wordt onderuit gekegeld. Jaja, mannen dat wordt bikkelen. We krijgen die drie punten niet zomaar cadeau. Mats stoort goed en lijkt de bal te kunnen onderscheppen, maar wordt daarbij opzettelijk tegengehouden. Obstructie heet dat. De vrije trap komt en wordt rakelings over gekopt door Calvin. Niet veel daarna alweer een kans, maar Mats schiet naast. Sjonge sjonge wat een kansen. En zo houden we GDA in leven. In de 65e min. moet Steven eraf met een hamstring blessure. Yoran erin. Daar is direct een kans via rechts in de combi met Mats. Maar de voorzet is te zacht waardoor Liam niet bij de bal kan komen. De corner levert ook niets op.

In het laatste kwartier is the heat on. De gele kaarten vliegen over en weer het veld op. Het is een paar keer discutabel buitenspel en de moegestreden Sunny en Mats maken plaats voor Dennis en Diano. In de 80e min schreeuwt heel GDA tevergeefs om een penalty. En er volgen meer overtredingen en opstootjes en het spel ligt vaker stil. Er worden hier en daar spelers omver gekegeld, maar de 1-0 voorsprong blijft ook na 96 minuten spelen verdiend en terecht staan. Hoppa. De eerste drie punten van het seizoen zijn binnen!

Oscar van Voskuilen
Alias Okki di Basta

 

Nieuws

Die Haghe mag trots zijn maar Poortugaal wint nipt: 2-3

07-12-2019
Het zat een hard werkend Die Haghe niet mee. Nadat het in de 5e minuut op 1-0 was gekomen zagen zowel de scheidsrechter als de neutrale grensrechter niet dat Die Haghe ook de 2-0 wist te maken. ...

Datum 7 December 2019 Afgelasting Velden 6 & 8 (Update)

07-12-2019
Veld 1-3-4-5 & 7 zijn goedgekeurd, Veld 6 is vanaf 1200u bespeelbaar, maar Veld 8 is voor de hele dag afgekeurd, en daarom zijn de volgende (middag) wedstrijden helaas afgekeurd: VR-2 tegen ...

Datum 7 December 2019 AFGELASTING Velden 6 & 8

07-12-2019
Wedstrijden op andere velden 1-3-4-5 & 7 gaan door, maar de volgende wedstrijden zijn afgelast: JO-10/8 tegen VELO JO10/6 JO-11/1 tegen Quick JO11/2 JO-11/2 tegen DHL JO11/1 JO-12/1 tegen ...

Die Haghe heeft het in zich om Poortugaal te verslaan…..

05-12-2019
….maar dan moet wel alles aan Haagse zijde kloppen. Inzet, karakter en misschien wat geluk maar dat laatste dwing je zelf af. Die Haghe gaat wel per week steeds beter voetballen en geeft weinig ...

Zaterdag 11 januari "tweeluik met vv Wilhelmus"

04-12-2019
Op zaterdag 11 januari spelen 36 jeugdteams een oefenwedstrijd tegen vv Wilhelmus uit Voorburg.

Filmopnames bij Die Haghe

03-12-2019
In het kader van Sportiviteit en Respect worden aanstaande zaterdag op de club film opnames gemaakt.

Trainingen Jeugd Donderdag 5 december

02-12-2019
Donderdag 5 december zal er door de jeugdafdeling beperkt worden getraind i.v.m. Sinterklaasavond.

LYRA 2 - Die Haghe 2: 1 - 3 (ruststand: 0 - 2)

02-12-2019
Die Haghe 2 is medekoploper na ietwat gelukkige overwinning op LYRA 2.

Een niet groots spelend Die Haghe wint van Voorschoten'97: 0-2

30-11-2019
In een van beide kanten matig gespeeld duel won Die Haghe toch vrij makkelijk van Voorschoten'97 door doelpunten van Sander de Jong in de 1e helft (benutte strafschop) en Sami Aoulad Said in de 2e ...

Voorschoten'97 en Die Haghe kunnen aan- of afhaken

29-11-2019
Na de eclatante 4-0 winst van Die Haghe op Neptunus-Schiebroek is de vraag gerechtvaardigd of de Ockenburghers zullen aanhaken bij de top van de middenmoot of dat Voorschoten'97 dit zal doen.
Pagina 1 van 163  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe