DH JO19-1 - QUICK JO19-1

23-10-2019, 19:30 uur
beker | Meer Die Haghe JO19-1 >

DIE HAGHE VR1 - DEN HOORN VR1

23-10-2019, 20:00 uur
beker | Meer Die Haghe VR1 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe 2 - GDA 2: 1 - 0 (ruststand: 1 - 0)

07-10-2019 09:45 - Senioren

Enigszins gespannen beginnen we vandaag aan de wedstrijd tegen GDA2. Gespannen omdat alles min of meer om wordt gegooid. We gaan weer 4-4-2 spelen en ook qua bezetting van de spelers is het anders. We beginnen met Silver op goal , Mark Okhuizen (met die mooie eerste lettergreep in de achternaam) en Gert-Jan achterin. Frenk op links en Niels op rechts. Ritchie start in plaats van de fietsende Liam samen met Calvin, Robin en Sunny op het middenveld. Mats en Steven staan voorin. De bank is wederom goed bezet met Dennis, Yoran, Diano, Liam en Ruben. Stefen Mos nog geblesseerd.

De eerste 10 min zijn voor ons. We zijn fel en op de helft van GDA. Niels komt net niet bij de bal voor de goal en ook bij de corners zijn we dreigend. Maar daarna is GDA ook dreigend want met steekpass komt de GDA speler ineens voor de goal. Maar Silver is attent. Daarna volgt een rommelige flipperkast fase met slordig balverlies over en weer.
In de 35e min is er een overtreding op rechts op mats. De vrije trap wordt net naast gekopt door de naar voren gekomen Mark Okhuizen, die tegen zijn oude club speelt. Vlak daarna hebben we wel succes, want in de 37e minuut wordt het 1-0. Een aanval over links komt bij Steven die cool blijft en overzicht houdt en twee man van GDA bezig houdt. Hij legt de bal breed op Mats die beheert de 1-0 binnen schiet. Das Lekkah! Vlak voor rust komen we nog goed weg. Silver redt de bal met een katachtige beweging van de lijn na een terugkopballetje van Niels.

Na rust komen we de eerste 10 min heel erg goed uit de tweede helft startblokken. Liam (voor Ritchie) geeft de bal goed hard en met een prachtig gedrukt schot voor maar Sunny kan er net niet bij. Uit de corner die volgt kopt Niels de bal nipt over. Even later weer uitval. Twee tegen een. Maar Sunny en Steven lukt t niet om t uit te spelen. Dat had zomaar al 3-0 moeten zijn of zo. Maar we doen dit niet express natuurlijk.

Het spel wordt wat grimmiger en spannender en Sunny wordt onderuit gekegeld. Jaja, mannen dat wordt bikkelen. We krijgen die drie punten niet zomaar cadeau. Mats stoort goed en lijkt de bal te kunnen onderscheppen, maar wordt daarbij opzettelijk tegengehouden. Obstructie heet dat. De vrije trap komt en wordt rakelings over gekopt door Calvin. Niet veel daarna alweer een kans, maar Mats schiet naast. Sjonge sjonge wat een kansen. En zo houden we GDA in leven. In de 65e min. moet Steven eraf met een hamstring blessure. Yoran erin. Daar is direct een kans via rechts in de combi met Mats. Maar de voorzet is te zacht waardoor Liam niet bij de bal kan komen. De corner levert ook niets op.

In het laatste kwartier is the heat on. De gele kaarten vliegen over en weer het veld op. Het is een paar keer discutabel buitenspel en de moegestreden Sunny en Mats maken plaats voor Dennis en Diano. In de 80e min schreeuwt heel GDA tevergeefs om een penalty. En er volgen meer overtredingen en opstootjes en het spel ligt vaker stil. Er worden hier en daar spelers omver gekegeld, maar de 1-0 voorsprong blijft ook na 96 minuten spelen verdiend en terecht staan. Hoppa. De eerste drie punten van het seizoen zijn binnen!

Oscar van Voskuilen
Alias Okki di Basta

 

Nieuws

Maandag 21 oktober , Grasvelden afgekeurd.

21-10-2019
Voor vanmiddag /vanavond 21 oktober zijn de grasvelden afgekeurd.

Volwassen spelend Die Haghe wint knap van RVVH: 2-1

19-10-2019
Na een donderdagavond trainingssessie bij kaarslicht (3 lampen stuk) bleek Die Haghe de daaruit voortkomende concentratie goed te hebben vastgehouden en won het in een moeilijke wedstrijd van een ...

Jeugdkamp binnen 48 uur volgeboekt !!

18-10-2019
Beste ouders, Binnen 48 uur na de start van de inschrijvingsperiode moeten we helaas .....maar ook wel trots.....mededelen dat de inschrijving voor het 45ste jeugdkamp per direct gesloten is. Op ...

Kan Die Haghe deze keer weer winnen van RVVH?

17-10-2019
Dat was vorige week een lekkere overwinning van Die Haghe in Bergschenhoek waar de plaatselijke BVCB met 0-4 werd verslagen. Die Haghe zit, vooral aanvallend, in de lift en is voor het eerst de ...

Sportsignaal radio verslaat a.s. zaterdag de wedstrijd : Die Haghe - RVVH

16-10-2019
Sportsignaal radio komt zaterdag verslag doen van de wedstrijd : Die Haghe - RVVH Daan Snoeks is de verslaggever

Inschrijving 45ste jeugdkamp GEOPEND ! (Update!)

15-10-2019
Van maandag 27 april t/m vrijdag 1 mei 2020 vindt het 45ste jeugdkamp van sv Die Haghe plaats. Een week vol spectaculaire activiteiten , gezelligheid en bovendien een hele hoop voetbal. De ...

Tot 1 november zelf de spelerspasfoto op de digitale spelerspas wijzigen via de Wedstrijdzaken-app of Voetbal.nl-app.

14-10-2019
Tot 1 november is het nog mogelijk zelf de spelerspasfoto op de digitale spelerspas te wijzigen via de Wedstrijdzaken-app of Voetbal.nl-app. Zorg daarom dat elk spelend lid van jouw vereniging ...

Sponsorloop Jeugd zeer groot succes!!!

14-10-2019
Op zondag 13 oktober hebben 134 jeugdleden van sv Die Haghe deelgenomen aan de sponsorloop.

HVC’10 2 - Die Haghe 2: 0 - 3 (ruststand: 0 - 0)

14-10-2019
Die Haghe 2 speelt een goede pot en pakt met 4-3-3 de volle buit tegen koploper HVC’10 2.

Wim de Jong krijgt er drie punten en een kleindochter bij

12-10-2019
Trainer Wim de Jong vernam in de rust van de wedstrijd tegen BVCB(0-0)dat hij grootvader was geworden van een kleindochter en ging als "opa" met zijn team de 2e helft in. Dat miste zijn uitwerking ...
Pagina 1 van 158  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe