Alleen samen krijgen we corona onder controle

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe 2 - GDA 2: 1 - 0 (ruststand: 1 - 0)

07-10-2019 09:45 - Senioren

Enigszins gespannen beginnen we vandaag aan de wedstrijd tegen GDA2. Gespannen omdat alles min of meer om wordt gegooid. We gaan weer 4-4-2 spelen en ook qua bezetting van de spelers is het anders. We beginnen met Silver op goal , Mark Okhuizen (met die mooie eerste lettergreep in de achternaam) en Gert-Jan achterin. Frenk op links en Niels op rechts. Ritchie start in plaats van de fietsende Liam samen met Calvin, Robin en Sunny op het middenveld. Mats en Steven staan voorin. De bank is wederom goed bezet met Dennis, Yoran, Diano, Liam en Ruben. Stefen Mos nog geblesseerd.

De eerste 10 min zijn voor ons. We zijn fel en op de helft van GDA. Niels komt net niet bij de bal voor de goal en ook bij de corners zijn we dreigend. Maar daarna is GDA ook dreigend want met steekpass komt de GDA speler ineens voor de goal. Maar Silver is attent. Daarna volgt een rommelige flipperkast fase met slordig balverlies over en weer.
In de 35e min is er een overtreding op rechts op mats. De vrije trap wordt net naast gekopt door de naar voren gekomen Mark Okhuizen, die tegen zijn oude club speelt. Vlak daarna hebben we wel succes, want in de 37e minuut wordt het 1-0. Een aanval over links komt bij Steven die cool blijft en overzicht houdt en twee man van GDA bezig houdt. Hij legt de bal breed op Mats die beheert de 1-0 binnen schiet. Das Lekkah! Vlak voor rust komen we nog goed weg. Silver redt de bal met een katachtige beweging van de lijn na een terugkopballetje van Niels.

Na rust komen we de eerste 10 min heel erg goed uit de tweede helft startblokken. Liam (voor Ritchie) geeft de bal goed hard en met een prachtig gedrukt schot voor maar Sunny kan er net niet bij. Uit de corner die volgt kopt Niels de bal nipt over. Even later weer uitval. Twee tegen een. Maar Sunny en Steven lukt t niet om t uit te spelen. Dat had zomaar al 3-0 moeten zijn of zo. Maar we doen dit niet express natuurlijk.

Het spel wordt wat grimmiger en spannender en Sunny wordt onderuit gekegeld. Jaja, mannen dat wordt bikkelen. We krijgen die drie punten niet zomaar cadeau. Mats stoort goed en lijkt de bal te kunnen onderscheppen, maar wordt daarbij opzettelijk tegengehouden. Obstructie heet dat. De vrije trap komt en wordt rakelings over gekopt door Calvin. Niet veel daarna alweer een kans, maar Mats schiet naast. Sjonge sjonge wat een kansen. En zo houden we GDA in leven. In de 65e min. moet Steven eraf met een hamstring blessure. Yoran erin. Daar is direct een kans via rechts in de combi met Mats. Maar de voorzet is te zacht waardoor Liam niet bij de bal kan komen. De corner levert ook niets op.

In het laatste kwartier is the heat on. De gele kaarten vliegen over en weer het veld op. Het is een paar keer discutabel buitenspel en de moegestreden Sunny en Mats maken plaats voor Dennis en Diano. In de 80e min schreeuwt heel GDA tevergeefs om een penalty. En er volgen meer overtredingen en opstootjes en het spel ligt vaker stil. Er worden hier en daar spelers omver gekegeld, maar de 1-0 voorsprong blijft ook na 96 minuten spelen verdiend en terecht staan. Hoppa. De eerste drie punten van het seizoen zijn binnen!

Oscar van Voskuilen
Alias Okki di Basta

 

Nieuws

Start voorbereiding jeugdafdeling 2020-2021

27-05-2020
Best jeugdlid, Hierbij ontvang je belangrijke informatie m.b.t. de voorbereiding op het aankomende voetbalseizoen. De voorbereiding start op dinsdag 2 juni en eindigt op zondag 5 juli. ...

Die Haghe start met meiden Onder 11 teams

11-05-2020
Met ingang van seizoen 2020-2021 start sv Die Haghe nu ook met een aantal MO11 teams.

Vrijwilligerstaken en de vrijwilligersbijdrage

10-05-2020

NIEUW TRAININGSSCHEMA

10-05-2020
Nu de senioren gaan trainen zijn er in het trainingsschema een aantal aanpassingen aangebracht. Check hier het nieuwe schema

Opzeggen van je lidmaatschap

10-05-2020
Opzeggen van je lidmaatschap

De grote sv Die Haghe online Disco Bingo!

08-05-2020
A.s. zaterdag heeft Die Haghe een unicum te pakken, de eerste Die Haghe Online Disco Bingo. En een gedeelte van de opbrengst gaat regelrecht naar de club. Jij een toffe zaterdagavond met de ...

Trainingen jeugd gaan van start! ***Update Keepers***

29-04-2020
Zaterdag starten de trainingen voor de selectieteams van de onderbouw. Vanaf maandag kunnen alle jeugdteams weer het veld op

Update over de start van de trainingen voor de jeugd

27-04-2020
Er is hard gewerkt aan een plan van aanpak voor het opstarten van de trainingen

Update over Corona / 21 april 2020 / NEW: ENGLISH BELOW

21-04-2020
Bestuursbrief over de versoepeling van Corona-regels en eerder genomen (financiële) maatregelen / Message by the Board; below the Dutch message

COVID-19/Corona update 23 maart / update

23-03-2020
bericht van het bestuur over getroffen financiële maatregelen / information on additional financial measures, taken by the board (see below)
Pagina 1 van 169  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe