DH JO19-1 - QUICK JO19-1

23-10-2019, 19:30 uur
beker | Meer Die Haghe JO19-1 >

DIE HAGHE VR1 - DEN HOORN VR1

23-10-2019, 20:00 uur
beker | Meer Die Haghe VR1 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe vergeet de kansen te benutten. Nootdorp niet: 1-2

05-10-2019 23:48 - Senioren

Die Haghe vergeet de kansen te benutten. Nootdorp niet: 1-2

In een wedstrijd met twee gezichten gingen de Nootdorpers rusten met een 0-2 voorsprong maar gaf Die Haghe in de 2e helft extra gas en maakte het in de 58e minuut de aansluitingstreffer (1-2). Een paar 100% kansen waren echter niet aan de thuisploeg besteed zodat het eerste puntenverlies een feit werd.

Die Haghe doet zichzelf tekort tegen Nootdorp

www.haaglandenvoetbal.nl/2019/10/05/zaterdag-1b-die-haghe-doet-zichzelf-tekort-tegen-sv-nootdorp

In een aantrekkelijk en soms meeslepend duel kon sv Nootdorp driepunten meenemen van sportpark Ockenburgh. Op basis van de eerste helft was daar niets op af te dingen, maar Die Haghe hervond zich na rust en had minimaal recht op een gelijkspel.

Het werd een enerverende derby met voetbal op eerste klasse niveau. sv Nootdorp was in de eerste helft de meest efficiënte ploeg en nam door doelpunten van Pim Hulst in de 27e minuut, (nadat Die Haghe in de achtste minuut al de paal had getroffen door Robin Laming) en door Mike Hollenberg in de 34e minuut een voorsprong van 0-2 op de zwoegende, maar wel zoekende, brigade van Wim de Jong.

Die ruststand was enigszins geflatteerd omdat Jesse Bakker vlak voor de pauze verzuimde Die Haghe naar een aansluitingstreffer te schieten, na een actie van dichtbij via Sami Aoulad Said.

Die Haghe had het in de eerste helft moeilijk met sv Nootdorp, dat net even feller was en net even meer geconcentreerd speelde dan Die Haghe. Daar moet wel bij worden gezegd dat de doelman van Nootdorp, Yannic Augustinus, met een paar cruciale reddingen belangrijk was geweest voor de bezoekers.

Dat was anders in het tweede bedrijf. Die Haghe was direct bij de les en sv Nootdorp moest terug. Opnieuw was doelman Yannic Augustinus belangrijk na een inzet van Mitchell de Bas en duidelijk was dat de ploeg van trainer Dick Boereboom ging loeren op mogelijkheden om door te breken.

Bij een zware overtreding op de geblesseerd uitgevallen Robin Laming was arbiter Korbee coulant en toonde slechts geel. Direct daarop kwam Die Haghe terug in de wedstrijd door een doelpunt van Phiras Cheoudi. Daarna was het vooral doelman Yannic Augustinus die sv Nootdorp op de been hield, al hadden Sami Aoulad Said, Peter de Kleer en Mark van Kippersluijs grote kansen op de gelijkmaker.

De winnaar was het publiek, dat een enerverende tweede helft had gezien op een hoog niveau. Zowel sv Nootdorp als Die Haghe lieten zien dat zij dit seizoen tegenstanders zijn om rekening mee te houden.

© Haaglanden Voetbal

Tekst: Kees de Groot | Foto's: Eric de Wit

Foto's: Eric de Wit Photography

 

Nieuws

Maandag 21 oktober , Grasvelden afgekeurd.

21-10-2019
Voor vanmiddag /vanavond 21 oktober zijn de grasvelden afgekeurd.

Volwassen spelend Die Haghe wint knap van RVVH: 2-1

19-10-2019
Na een donderdagavond trainingssessie bij kaarslicht (3 lampen stuk) bleek Die Haghe de daaruit voortkomende concentratie goed te hebben vastgehouden en won het in een moeilijke wedstrijd van een ...

Jeugdkamp binnen 48 uur volgeboekt !!

18-10-2019
Beste ouders, Binnen 48 uur na de start van de inschrijvingsperiode moeten we helaas .....maar ook wel trots.....mededelen dat de inschrijving voor het 45ste jeugdkamp per direct gesloten is. Op ...

Kan Die Haghe deze keer weer winnen van RVVH?

17-10-2019
Dat was vorige week een lekkere overwinning van Die Haghe in Bergschenhoek waar de plaatselijke BVCB met 0-4 werd verslagen. Die Haghe zit, vooral aanvallend, in de lift en is voor het eerst de ...

Sportsignaal radio verslaat a.s. zaterdag de wedstrijd : Die Haghe - RVVH

16-10-2019
Sportsignaal radio komt zaterdag verslag doen van de wedstrijd : Die Haghe - RVVH Daan Snoeks is de verslaggever

Inschrijving 45ste jeugdkamp GEOPEND ! (Update!)

15-10-2019
Van maandag 27 april t/m vrijdag 1 mei 2020 vindt het 45ste jeugdkamp van sv Die Haghe plaats. Een week vol spectaculaire activiteiten , gezelligheid en bovendien een hele hoop voetbal. De ...

Tot 1 november zelf de spelerspasfoto op de digitale spelerspas wijzigen via de Wedstrijdzaken-app of Voetbal.nl-app.

14-10-2019
Tot 1 november is het nog mogelijk zelf de spelerspasfoto op de digitale spelerspas te wijzigen via de Wedstrijdzaken-app of Voetbal.nl-app. Zorg daarom dat elk spelend lid van jouw vereniging ...

Sponsorloop Jeugd zeer groot succes!!!

14-10-2019
Op zondag 13 oktober hebben 134 jeugdleden van sv Die Haghe deelgenomen aan de sponsorloop.

HVC’10 2 - Die Haghe 2: 0 - 3 (ruststand: 0 - 0)

14-10-2019
Die Haghe 2 speelt een goede pot en pakt met 4-3-3 de volle buit tegen koploper HVC’10 2.

Wim de Jong krijgt er drie punten en een kleindochter bij

12-10-2019
Trainer Wim de Jong vernam in de rust van de wedstrijd tegen BVCB(0-0)dat hij grootvader was geworden van een kleindochter en ging als "opa" met zijn team de 2e helft in. Dat miste zijn uitwerking ...
Pagina 1 van 158  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe