HONSELERSDIJK 2 - DIE HAGHE 2

10-12-2019, 20:00 uur
beker | Meer Die Haghe 2 >

XERXESDZB 1 - DIE HAGHE 1

14-12-2019, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe vergeet de kansen te benutten. Nootdorp niet: 1-2

05-10-2019 23:48 - Senioren

Die Haghe vergeet de kansen te benutten. Nootdorp niet: 1-2

In een wedstrijd met twee gezichten gingen de Nootdorpers rusten met een 0-2 voorsprong maar gaf Die Haghe in de 2e helft extra gas en maakte het in de 58e minuut de aansluitingstreffer (1-2). Een paar 100% kansen waren echter niet aan de thuisploeg besteed zodat het eerste puntenverlies een feit werd.

Die Haghe doet zichzelf tekort tegen Nootdorp

www.haaglandenvoetbal.nl/2019/10/05/zaterdag-1b-die-haghe-doet-zichzelf-tekort-tegen-sv-nootdorp

In een aantrekkelijk en soms meeslepend duel kon sv Nootdorp driepunten meenemen van sportpark Ockenburgh. Op basis van de eerste helft was daar niets op af te dingen, maar Die Haghe hervond zich na rust en had minimaal recht op een gelijkspel.

Het werd een enerverende derby met voetbal op eerste klasse niveau. sv Nootdorp was in de eerste helft de meest efficiënte ploeg en nam door doelpunten van Pim Hulst in de 27e minuut, (nadat Die Haghe in de achtste minuut al de paal had getroffen door Robin Laming) en door Mike Hollenberg in de 34e minuut een voorsprong van 0-2 op de zwoegende, maar wel zoekende, brigade van Wim de Jong.

Die ruststand was enigszins geflatteerd omdat Jesse Bakker vlak voor de pauze verzuimde Die Haghe naar een aansluitingstreffer te schieten, na een actie van dichtbij via Sami Aoulad Said.

Die Haghe had het in de eerste helft moeilijk met sv Nootdorp, dat net even feller was en net even meer geconcentreerd speelde dan Die Haghe. Daar moet wel bij worden gezegd dat de doelman van Nootdorp, Yannic Augustinus, met een paar cruciale reddingen belangrijk was geweest voor de bezoekers.

Dat was anders in het tweede bedrijf. Die Haghe was direct bij de les en sv Nootdorp moest terug. Opnieuw was doelman Yannic Augustinus belangrijk na een inzet van Mitchell de Bas en duidelijk was dat de ploeg van trainer Dick Boereboom ging loeren op mogelijkheden om door te breken.

Bij een zware overtreding op de geblesseerd uitgevallen Robin Laming was arbiter Korbee coulant en toonde slechts geel. Direct daarop kwam Die Haghe terug in de wedstrijd door een doelpunt van Phiras Cheoudi. Daarna was het vooral doelman Yannic Augustinus die sv Nootdorp op de been hield, al hadden Sami Aoulad Said, Peter de Kleer en Mark van Kippersluijs grote kansen op de gelijkmaker.

De winnaar was het publiek, dat een enerverende tweede helft had gezien op een hoog niveau. Zowel sv Nootdorp als Die Haghe lieten zien dat zij dit seizoen tegenstanders zijn om rekening mee te houden.

© Haaglanden Voetbal

Tekst: Kees de Groot | Foto's: Eric de Wit

Foto's: Eric de Wit Photography

 

Nieuws

Maandag 9 december: grasvelden Ockenburgh afgekeurd

09-12-2019
Vanmiddag / vanavond 9 december zijn de grasvelden afgekeurd. Hierdoor zal het afkeuringsschema van kracht zijn. (zie in het schema "maandag")

Die Haghe mag trots zijn maar Poortugaal wint nipt: 2-3

07-12-2019
Het zat een hard werkend Die Haghe niet mee. Nadat het in de 5e minuut op 1-0 was gekomen zagen zowel de scheidsrechter als de neutrale grensrechter niet dat Die Haghe ook de 2-0 wist te maken. ...

Datum 7 December 2019 Afgelasting Velden 6 & 8 (Update)

07-12-2019
Veld 1-3-4-5 & 7 zijn goedgekeurd, Veld 6 is vanaf 1200u bespeelbaar, maar Veld 8 is voor de hele dag afgekeurd, en daarom zijn de volgende (middag) wedstrijden helaas afgekeurd: VR-2 tegen ...

Datum 7 December 2019 AFGELASTING Velden 6 & 8

07-12-2019
Wedstrijden op andere velden 1-3-4-5 & 7 gaan door, maar de volgende wedstrijden zijn afgelast: JO-10/8 tegen VELO JO10/6 JO-11/1 tegen Quick JO11/2 JO-11/2 tegen DHL JO11/1 JO-12/1 tegen ...

Die Haghe heeft het in zich om Poortugaal te verslaan…..

05-12-2019
….maar dan moet wel alles aan Haagse zijde kloppen. Inzet, karakter en misschien wat geluk maar dat laatste dwing je zelf af. Die Haghe gaat wel per week steeds beter voetballen en geeft weinig ...

Zaterdag 11 januari "tweeluik met vv Wilhelmus"

04-12-2019
Op zaterdag 11 januari spelen 36 jeugdteams een oefenwedstrijd tegen vv Wilhelmus uit Voorburg.

Filmopnames bij Die Haghe

03-12-2019
In het kader van Sportiviteit en Respect worden aanstaande zaterdag op de club film opnames gemaakt.

Trainingen Jeugd Donderdag 5 december

02-12-2019
Donderdag 5 december zal er door de jeugdafdeling beperkt worden getraind i.v.m. Sinterklaasavond.

LYRA 2 - Die Haghe 2: 1 - 3 (ruststand: 0 - 2)

02-12-2019
Die Haghe 2 is medekoploper na ietwat gelukkige overwinning op LYRA 2.

Een niet groots spelend Die Haghe wint van Voorschoten'97: 0-2

30-11-2019
In een van beide kanten matig gespeeld duel won Die Haghe toch vrij makkelijk van Voorschoten'97 door doelpunten van Sander de Jong in de 1e helft (benutte strafschop) en Sami Aoulad Said in de 2e ...
Pagina 1 van 163  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe