HONSELERSDIJK 2 - DIE HAGHE 2

10-12-2019, 20:00 uur
beker | Meer Die Haghe 2 >

XERXESDZB 1 - DIE HAGHE 1

14-12-2019, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Kan Die Haghe ook winnen van Nootdorp?

03-10-2019 21:47 - Senioren

De tweede derby is op Ockenburgh en wel tegen het oude bekende s.v. Nootdorp

Die Haghe kent tot nu toe een prima seizoenstart. Tegen het sterke vv Brielle werd weliswaar een 2-0 voorsprong uit handen gegeven maar was het 2-2 gelijkspel een goede afspiegeling van de krachtsverhoudingen in het veld. De daverende 2-5 winst bij en tegen VELO (na een 1-4 ruststand) was onverwacht maar door het goede spel in met name de 1e helft dan ook volledig verdiend. Die Haghe staat thans met 4 punten op de 3e plaats.

Tegenstander Nootdorp degradeerde vorig seizoen uit de Hoofdklasse en begon de competitie in de 1e klasse B met een goede uit-overwinning op BVCB maar verloor thuis van Poortugaal. Het staat nu op een 6e plaats met 3 punten.

Hoewel Die Haghe in het verleden vele malen tegen de geelhemden is uitgekomen weet niet iedereen bij Die Haghe dat deze club in 1951 is opgericht als NPDC oftewel Nootdorpse Posterijen Delft Combinatie, ontstaan uit de Nootdorpse Sport Vereniging (NSV) en PTT Delft. In die jaren ging men -samen met buurman RKDEO- voetballen in het midden van de Nootdorpse paardenrenbaan.

Vlak voor het seizoen 1954-1955 trok de Delftse tak de stekker uit de samenwerking en werd NPDC ontbonden en ging het verder onder de naam s.v. Nootdorp. Op 17-8-1974 betrok het sportpark 's-Gravenhof aan de Kruisweg maar sinds 2003 speelt de vereniging op het huidige sportcomplex 's-Gravenhout.

Nootdorp heeft ook een aantal –ook voor Die Haghe- bekende trainers gekend zoals John Karelse, Bert de Best, Arie vd Padt, Bob Kootwijk en alweer sinds een aantal jaren de huidige trainer Dick Boereboom.

De recente ontmoetingen in de districtsbekerrondes en die om de Haaglandencup waren pittig te noemen maar nu gaat het voor het eerst om de punten in de reguliere competitie. Voor Die Haghe zaak om de punten in huis te houden en voor de geel-zwarten de noodzaak om de aansluiting niet nu al te verliezen.

Gelukkig is de competitie voor beide teams nog heel lang en kan er zich een boeiende wedstrijd op het prima hoofdveld van Die Haghe ontvouwen. Mocht dat door de vele regenval toch afgekeurd worden dan wijkt Die Haghe uit naar het goed bespeelbare kunstgrasveld (veld 3).

Deze derby staat zaterdag onder leiding van arbiter Danny Korbee uit Hoofddorp die ik namens het bestuur samen met zijn secondanten, de spelers, begeleiding en alle aanwezige supporters een hele fijne en sportieve zaterdagmiddag wil toewensen.

Voor die supporters nog maar eens de aanwijzing dat glaswerk en alcoholische drank bij het speelveld nog steeds verboden zijn en het verzoek dus om aan dit verbod gevolg te geven, waarvoor op voorhand dank van......

Wim vd Graaf

 

Sportsignaal radio

komt zaterdag verslag doen van de wedstrijd : Die Haghe - Nootdorp.            Leo Pronk is de verslaggever

Sportsignaal radio is te beluisteren op 92.0 Den Haag FM en de studio uitzending is
live te zien en te horen op Ziggo kanaal 40 (Den Haag TV). Daarnaast kan men ook
afstemmen op DAB+ kanaal D.
Wij zijn ook online te beluisteren op de website www.denhaagfm.nl

Natuurlijk is Sportsignaal ook te vinden op Facebook

 

Nieuws

Maandag 9 december: grasvelden Ockenburgh afgekeurd

09-12-2019
Vanmiddag / vanavond 9 december zijn de grasvelden afgekeurd. Hierdoor zal het afkeuringsschema van kracht zijn. (zie in het schema "maandag")

Die Haghe mag trots zijn maar Poortugaal wint nipt: 2-3

07-12-2019
Het zat een hard werkend Die Haghe niet mee. Nadat het in de 5e minuut op 1-0 was gekomen zagen zowel de scheidsrechter als de neutrale grensrechter niet dat Die Haghe ook de 2-0 wist te maken. ...

Datum 7 December 2019 Afgelasting Velden 6 & 8 (Update)

07-12-2019
Veld 1-3-4-5 & 7 zijn goedgekeurd, Veld 6 is vanaf 1200u bespeelbaar, maar Veld 8 is voor de hele dag afgekeurd, en daarom zijn de volgende (middag) wedstrijden helaas afgekeurd: VR-2 tegen ...

Datum 7 December 2019 AFGELASTING Velden 6 & 8

07-12-2019
Wedstrijden op andere velden 1-3-4-5 & 7 gaan door, maar de volgende wedstrijden zijn afgelast: JO-10/8 tegen VELO JO10/6 JO-11/1 tegen Quick JO11/2 JO-11/2 tegen DHL JO11/1 JO-12/1 tegen ...

Die Haghe heeft het in zich om Poortugaal te verslaan…..

05-12-2019
….maar dan moet wel alles aan Haagse zijde kloppen. Inzet, karakter en misschien wat geluk maar dat laatste dwing je zelf af. Die Haghe gaat wel per week steeds beter voetballen en geeft weinig ...

Zaterdag 11 januari "tweeluik met vv Wilhelmus"

04-12-2019
Op zaterdag 11 januari spelen 36 jeugdteams een oefenwedstrijd tegen vv Wilhelmus uit Voorburg.

Filmopnames bij Die Haghe

03-12-2019
In het kader van Sportiviteit en Respect worden aanstaande zaterdag op de club film opnames gemaakt.

Trainingen Jeugd Donderdag 5 december

02-12-2019
Donderdag 5 december zal er door de jeugdafdeling beperkt worden getraind i.v.m. Sinterklaasavond.

LYRA 2 - Die Haghe 2: 1 - 3 (ruststand: 0 - 2)

02-12-2019
Die Haghe 2 is medekoploper na ietwat gelukkige overwinning op LYRA 2.

Een niet groots spelend Die Haghe wint van Voorschoten'97: 0-2

30-11-2019
In een van beide kanten matig gespeeld duel won Die Haghe toch vrij makkelijk van Voorschoten'97 door doelpunten van Sander de Jong in de 1e helft (benutte strafschop) en Sami Aoulad Said in de 2e ...
Pagina 1 van 163  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe