DH JO19-1 - QUICK JO19-1

23-10-2019, 19:30 uur
beker | Meer Die Haghe JO19-1 >

DIE HAGHE VR1 - DEN HOORN VR1

23-10-2019, 20:00 uur
beker | Meer Die Haghe VR1 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Kan Die Haghe ook winnen van Nootdorp?

03-10-2019 21:47 - Senioren

De tweede derby is op Ockenburgh en wel tegen het oude bekende s.v. Nootdorp

Die Haghe kent tot nu toe een prima seizoenstart. Tegen het sterke vv Brielle werd weliswaar een 2-0 voorsprong uit handen gegeven maar was het 2-2 gelijkspel een goede afspiegeling van de krachtsverhoudingen in het veld. De daverende 2-5 winst bij en tegen VELO (na een 1-4 ruststand) was onverwacht maar door het goede spel in met name de 1e helft dan ook volledig verdiend. Die Haghe staat thans met 4 punten op de 3e plaats.

Tegenstander Nootdorp degradeerde vorig seizoen uit de Hoofdklasse en begon de competitie in de 1e klasse B met een goede uit-overwinning op BVCB maar verloor thuis van Poortugaal. Het staat nu op een 6e plaats met 3 punten.

Hoewel Die Haghe in het verleden vele malen tegen de geelhemden is uitgekomen weet niet iedereen bij Die Haghe dat deze club in 1951 is opgericht als NPDC oftewel Nootdorpse Posterijen Delft Combinatie, ontstaan uit de Nootdorpse Sport Vereniging (NSV) en PTT Delft. In die jaren ging men -samen met buurman RKDEO- voetballen in het midden van de Nootdorpse paardenrenbaan.

Vlak voor het seizoen 1954-1955 trok de Delftse tak de stekker uit de samenwerking en werd NPDC ontbonden en ging het verder onder de naam s.v. Nootdorp. Op 17-8-1974 betrok het sportpark 's-Gravenhof aan de Kruisweg maar sinds 2003 speelt de vereniging op het huidige sportcomplex 's-Gravenhout.

Nootdorp heeft ook een aantal –ook voor Die Haghe- bekende trainers gekend zoals John Karelse, Bert de Best, Arie vd Padt, Bob Kootwijk en alweer sinds een aantal jaren de huidige trainer Dick Boereboom.

De recente ontmoetingen in de districtsbekerrondes en die om de Haaglandencup waren pittig te noemen maar nu gaat het voor het eerst om de punten in de reguliere competitie. Voor Die Haghe zaak om de punten in huis te houden en voor de geel-zwarten de noodzaak om de aansluiting niet nu al te verliezen.

Gelukkig is de competitie voor beide teams nog heel lang en kan er zich een boeiende wedstrijd op het prima hoofdveld van Die Haghe ontvouwen. Mocht dat door de vele regenval toch afgekeurd worden dan wijkt Die Haghe uit naar het goed bespeelbare kunstgrasveld (veld 3).

Deze derby staat zaterdag onder leiding van arbiter Danny Korbee uit Hoofddorp die ik namens het bestuur samen met zijn secondanten, de spelers, begeleiding en alle aanwezige supporters een hele fijne en sportieve zaterdagmiddag wil toewensen.

Voor die supporters nog maar eens de aanwijzing dat glaswerk en alcoholische drank bij het speelveld nog steeds verboden zijn en het verzoek dus om aan dit verbod gevolg te geven, waarvoor op voorhand dank van......

Wim vd Graaf

 

Sportsignaal radio

komt zaterdag verslag doen van de wedstrijd : Die Haghe - Nootdorp.            Leo Pronk is de verslaggever

Sportsignaal radio is te beluisteren op 92.0 Den Haag FM en de studio uitzending is
live te zien en te horen op Ziggo kanaal 40 (Den Haag TV). Daarnaast kan men ook
afstemmen op DAB+ kanaal D.
Wij zijn ook online te beluisteren op de website www.denhaagfm.nl

Natuurlijk is Sportsignaal ook te vinden op Facebook

 

Nieuws

Maandag 21 oktober , Grasvelden afgekeurd.

21-10-2019
Voor vanmiddag /vanavond 21 oktober zijn de grasvelden afgekeurd.

Volwassen spelend Die Haghe wint knap van RVVH: 2-1

19-10-2019
Na een donderdagavond trainingssessie bij kaarslicht (3 lampen stuk) bleek Die Haghe de daaruit voortkomende concentratie goed te hebben vastgehouden en won het in een moeilijke wedstrijd van een ...

Jeugdkamp binnen 48 uur volgeboekt !!

18-10-2019
Beste ouders, Binnen 48 uur na de start van de inschrijvingsperiode moeten we helaas .....maar ook wel trots.....mededelen dat de inschrijving voor het 45ste jeugdkamp per direct gesloten is. Op ...

Kan Die Haghe deze keer weer winnen van RVVH?

17-10-2019
Dat was vorige week een lekkere overwinning van Die Haghe in Bergschenhoek waar de plaatselijke BVCB met 0-4 werd verslagen. Die Haghe zit, vooral aanvallend, in de lift en is voor het eerst de ...

Sportsignaal radio verslaat a.s. zaterdag de wedstrijd : Die Haghe - RVVH

16-10-2019
Sportsignaal radio komt zaterdag verslag doen van de wedstrijd : Die Haghe - RVVH Daan Snoeks is de verslaggever

Inschrijving 45ste jeugdkamp GEOPEND ! (Update!)

15-10-2019
Van maandag 27 april t/m vrijdag 1 mei 2020 vindt het 45ste jeugdkamp van sv Die Haghe plaats. Een week vol spectaculaire activiteiten , gezelligheid en bovendien een hele hoop voetbal. De ...

Tot 1 november zelf de spelerspasfoto op de digitale spelerspas wijzigen via de Wedstrijdzaken-app of Voetbal.nl-app.

14-10-2019
Tot 1 november is het nog mogelijk zelf de spelerspasfoto op de digitale spelerspas te wijzigen via de Wedstrijdzaken-app of Voetbal.nl-app. Zorg daarom dat elk spelend lid van jouw vereniging ...

Sponsorloop Jeugd zeer groot succes!!!

14-10-2019
Op zondag 13 oktober hebben 134 jeugdleden van sv Die Haghe deelgenomen aan de sponsorloop.

HVC’10 2 - Die Haghe 2: 0 - 3 (ruststand: 0 - 0)

14-10-2019
Die Haghe 2 speelt een goede pot en pakt met 4-3-3 de volle buit tegen koploper HVC’10 2.

Wim de Jong krijgt er drie punten en een kleindochter bij

12-10-2019
Trainer Wim de Jong vernam in de rust van de wedstrijd tegen BVCB(0-0)dat hij grootvader was geworden van een kleindochter en ging als "opa" met zijn team de 2e helft in. Dat miste zijn uitwerking ...
Pagina 1 van 158  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe