DUNO 1 - DIE HAGHE 1

13-08-2020, 20:00 uur
Toernooi | Meer Die Haghe 1 >

NOOTDORP 1 - DIE HAGHE 1

15-08-2020, 12:00 uur
Toernooi | Meer Die Haghe 1 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

DIE HAGHE OPENT OP OCKENBURGH TEGEN v.v. BRIELLE

19-09-2019 08:58 - Senioren

DIE HAGHE OPENT OP OCKENBURGH TEGEN v.v. BRIELLE

Op zaterdag 18 mei 2019 van het vorig seizoen speelde Die Haghe zich op de voorlaatste speeldag in- en tegen Brielle met een 1-5 overwinning veilig voor een hernieuwde plaats in de 1e klasse B.

Nu, zaterdag 21 september 2019,  zijn De Geuzen opnieuw de tegenstander maar vandaag als seizoenopener van de competitie 2019-2020 en wel op het thuishonk van s.v. Die Haghe, het mooie Ockenburgh. De voetbalclub uit het pittoreske vestingstadje Den Briel, thans Brielle genaamd, is een relatief recente fusieclub die op 1 juli 2011 ontstond uit de samenvoeging van BVV WRW oftewel Brielse Voetbal Vereniging Wit Rood Wit(opgericht op 2 augustus 1919) en Sportclub Voorne (opgericht op 2 mei 1969).

Het bespeelt thans een prachtige accommodatie, het Geuzenpark, gelegen even buiten Brielle in Vierpolders. Het herbergt daar 9 senioren-, 27 jeugd- en 4 meidenteams. Overigens heeft het gemeentebestuur van Brielle bij officiële instanties de vraag neergelegd om vanwege de historische betekenis Brielle weer Den Briel te mogen noemen.

v.v. Brielle 1 won in de beker met maar liefst 8-1 van 2e klasser Rozenburg doch verloor met 5-0 van 1e klasser TOGB. Op dinsdag 17 september jl. speelde het uit tegen Meeuwenplaat de 3e bekerwedstrijd en verloor ook deze wedstrijd (2-1) maar bekert wel door.

Die Haghe kende een wisselvallige voorbereiding. Op het eigen Zwart & Partners Netwerknotarissen selectietoernooi werd er gewonnen van Vitesse Delft en HVV maar een week later werd er in de beker van dat zelfde HVV verloren met 2-4 en ook de 2e wedstrijd tegen Te Werve werd ruim verloren (4-1).

Enkele spelers waren nog met vakantie maar 2e klasser SVC'08, dat in de voorbereiding en beker nog niet had verloren, werd in een goed gespeelde oefenwedstrijd bijna achteloos met 5-1 aan de kant geschoven.

Hier liet het elftal van trainer Wim de Jong en diens assistent Edwin Vooijs zien wat het echt in huis heeft. De 3e bekerwedstrijd tegen zondag 1e klasser TAC'90 1 ging helaas maar terecht verloren met 3-2 en de vraag is nu gerechtvaardigd of de selectie, zoals vooraf gedacht, in de breedte en in sterkte is toegenomen. Dat zullen wij in de wedstrijd tegen de Briellenaren gaan zien !

Vandaag staat de wedstrijd onder leiding van scheidsrechter Boyd van Kommer uit Leiderdorp.

Hem wens ik namens het bestuur van de s.v. Die Haghe, als ook de betrokken spelers en begeleiding, de pupil- en het team van de week en uiteraard alle supporters een hele fijne voetbalmiddag toe.

Voor die supporters nog maar eens de aanwijzing dat glaswerk en alcoholische drank bij het speelveld nog steeds verboden zijn en het verzoek dus om aan dit verbod gevolg te geven, waarvoor op voorhand dank van.....

Wim vd Graaf

Wedstrijdsecretaris

sv Die Haghe

PS: lees de voorbeschouwing op de website van vv Brielle via de link

www.vvbrielle.nl/voorbeschouwing-sv-die-haghe-vv-brielle-zaterdag-21-september-14-30-uur/

Nieuws

2e Update: Die Haghe 1 speelt op het I.M. Cees IJspeldertoernooi nu tegen DUNO en Nootdorp

12-08-2020
Op dit toernooi zijn donderdag 13 aug. gastheer DUNO en zaterdag 15 augustus Nootdorp de tegenstanders. Voor spelers, begeleiding én supporters zijn strenge Corona-maatregelen van toepassing dus ...

HAAGSE VOETBAL ACADEMIE ZOMERKAMPEN! ⚽⚽

12-08-2020
Yes, we mogen weer! Op 25/26/27 augustus vindt bij sv Die Haghe weer het Haagse Voetbal Academie voetbalkamp plaats.

Contributiebetaling nieuw seizoen / Message on membership fee: please see below

03-08-2020

Ubisoft is de nieuwe shirtsponsor van Die Haghe 1

02-08-2020
Hoewel het al even rond gonsde werd het afgelopen week officieel bekrachtigd: Die Haghe 1 heeft een mooie, nieuwe shirtsponsor. Een ieder die zelf e-games speelt of kinderen heeft die dit doen zal ...

Bericht voor leden die in het bezit zijn van een Ooievaarspas

02-08-2020
Bericht voor leden die in het bezit zijn van een Ooievaarspas... Laat uw Ooievaars pas scannen!

Wie meldt zich aan als wedstrijdcoördinator of lid kascommissie?

29-07-2020
In het nieuwe seizoen worden er elke zaterdag veel wedstrijden gespeeld. Om de dag op rolletjes te laten verlopen zijn we op zoek naar meerdere wedstrijdcoördinatoren. Ook zijn we nog op zoek naar een lid voor de kascommissie

Poule-indelingen en programma beker A-categorie bekend

25-07-2020
De KNVB heeft de poule-indelingen en het wedstrijdprogramma voor de districtsbeker in de A-categorie vrijgegeven. Zie ook de voetbal.nl-app. (update)

Clubgebouw gesloten

24-07-2020
CLUBGEBOUW GESLOTEN VAN MAANDAG 27 JULI t/m ZATERDAG 1 AUGUSTUS

Uitkomst ledenraadpleging

20-07-2020
Ongeveer 20% van de leden hebben de vragen, die we een paar weken geleden in een vragenlijst hebben gesteld, beantwoord. Hier kunnen jullie de uitkomsten lezen.

Strandtoernooi Vrouwen 30+

14-07-2020
Op maandagavond 13 juli namen de vrouwen 30+ afscheid van een raar seizoen met het traditionele strandtoernooi.
Pagina 1 van 171  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe