DIE HAGHE 1 - TRAINING

19-11-2019, 20:00 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

DH 1 - NEPTUNUS-SCHIEBROEK 1

23-11-2019, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

DIE HAGHE OPENT OP OCKENBURGH TEGEN v.v. BRIELLE

19-09-2019 08:58 - Senioren

DIE HAGHE OPENT OP OCKENBURGH TEGEN v.v. BRIELLE

Op zaterdag 18 mei 2019 van het vorig seizoen speelde Die Haghe zich op de voorlaatste speeldag in- en tegen Brielle met een 1-5 overwinning veilig voor een hernieuwde plaats in de 1e klasse B.

Nu, zaterdag 21 september 2019,  zijn De Geuzen opnieuw de tegenstander maar vandaag als seizoenopener van de competitie 2019-2020 en wel op het thuishonk van s.v. Die Haghe, het mooie Ockenburgh. De voetbalclub uit het pittoreske vestingstadje Den Briel, thans Brielle genaamd, is een relatief recente fusieclub die op 1 juli 2011 ontstond uit de samenvoeging van BVV WRW oftewel Brielse Voetbal Vereniging Wit Rood Wit(opgericht op 2 augustus 1919) en Sportclub Voorne (opgericht op 2 mei 1969).

Het bespeelt thans een prachtige accommodatie, het Geuzenpark, gelegen even buiten Brielle in Vierpolders. Het herbergt daar 9 senioren-, 27 jeugd- en 4 meidenteams. Overigens heeft het gemeentebestuur van Brielle bij officiële instanties de vraag neergelegd om vanwege de historische betekenis Brielle weer Den Briel te mogen noemen.

v.v. Brielle 1 won in de beker met maar liefst 8-1 van 2e klasser Rozenburg doch verloor met 5-0 van 1e klasser TOGB. Op dinsdag 17 september jl. speelde het uit tegen Meeuwenplaat de 3e bekerwedstrijd en verloor ook deze wedstrijd (2-1) maar bekert wel door.

Die Haghe kende een wisselvallige voorbereiding. Op het eigen Zwart & Partners Netwerknotarissen selectietoernooi werd er gewonnen van Vitesse Delft en HVV maar een week later werd er in de beker van dat zelfde HVV verloren met 2-4 en ook de 2e wedstrijd tegen Te Werve werd ruim verloren (4-1).

Enkele spelers waren nog met vakantie maar 2e klasser SVC'08, dat in de voorbereiding en beker nog niet had verloren, werd in een goed gespeelde oefenwedstrijd bijna achteloos met 5-1 aan de kant geschoven.

Hier liet het elftal van trainer Wim de Jong en diens assistent Edwin Vooijs zien wat het echt in huis heeft. De 3e bekerwedstrijd tegen zondag 1e klasser TAC'90 1 ging helaas maar terecht verloren met 3-2 en de vraag is nu gerechtvaardigd of de selectie, zoals vooraf gedacht, in de breedte en in sterkte is toegenomen. Dat zullen wij in de wedstrijd tegen de Briellenaren gaan zien !

Vandaag staat de wedstrijd onder leiding van scheidsrechter Boyd van Kommer uit Leiderdorp.

Hem wens ik namens het bestuur van de s.v. Die Haghe, als ook de betrokken spelers en begeleiding, de pupil- en het team van de week en uiteraard alle supporters een hele fijne voetbalmiddag toe.

Voor die supporters nog maar eens de aanwijzing dat glaswerk en alcoholische drank bij het speelveld nog steeds verboden zijn en het verzoek dus om aan dit verbod gevolg te geven, waarvoor op voorhand dank van.....

Wim vd Graaf

Wedstrijdsecretaris

sv Die Haghe

PS: lees de voorbeschouwing op de website van vv Brielle via de link

www.vvbrielle.nl/voorbeschouwing-sv-die-haghe-vv-brielle-zaterdag-21-september-14-30-uur/

Nieuws

Die Haghe Vrouwen 1 pakt 1e periode

17-11-2019
Dankzij een 2-0 overwinning op DSVP is Vrouwen 1 de trotse bezitter van de 1e periodetitel in haar poule. Trainer Frank Teunissen liep dan ook glunderend op het sportpark rond. Dames en Frank van ...

Donderdag 14 november, grasvelden afgekeurd.

14-11-2019
Vanmiddag / vanavond 14 november zijn de grasvelden afgekeurd. Hierdoor zal het afkeuringsschema van kracht zijn.

Die Haghe Vrouwen 1 speelt zaterdag om 1e periode kampioenschap!

14-11-2019
Op 16 november spelen de talentvolle meiden van trainer Frank Teunissen om het 1e periode-kampioenschap. De in de competitie nog ongeslagen koploper ontvangt dan om 10.30 uur DSVP Vrouwen 1

Derde divisionist Westlandia maatje te groot voor Die Haghe: 5-0

13-11-2019
In de strijd op de Haaglandenvoetbal-cup trad Die Haghe zonder een paar sterkhouders aan tegen Westlandia (zo). Het verschil in tempo en balhandeling was uiteraard groot en Die Haghe werkte hard ...

Overstroming clubgebouw

11-11-2019
Helaas is afgelopen vrijdag ons clubhuis veranderd in een zwembad. Een jongen die meedeed aan de keeperstraining heeft de kraan in het toilet aangezet en moedwillig het afvoerputje met een prop papier afgesloten. Een zware overstroming was het gevolg.

Carl van Lobenstein stopt als secretaris

11-11-2019
Na vele jaren van trouwe dienst heeft Carl van Lobenstein aangegeven te stoppen als secretaris van onze mooie vereniging. Carl blijft in enige vorm natuurlijk wel aan Die Haghe verbonden al was ...

Duindorp SV 2 - Die Haghe 2: 0 - 2 (ruststand: 0 - 1)

11-11-2019
Die Haghe 2 spoelt nare smaak van vorige week weg met een verdiende 0-2 overwinning in en tegen Duindorp SV 2.

Pietentraining

11-11-2019
Geef je op voor de Pietentraining op vrijdag 22 november as.

Zeer verzwakt Die Haghe gaat bij Heinenoord ten onder: 3-1

10-11-2019
Met maar liefst zeven veranderingen ten opzichte van vorige week kwam het hardwerkende Die Haghe net te kort tegen Heinenoord. Na een 1-0 ruststand kwam Die Haghe via aanvoerder Mitchell de Bas ...

Zaterdag 9 november velden 4 en 6 afgekeurd vanaf 12:00

09-11-2019
De velden 4 en 6 zijn vanaf 12:00 afgekeurd.
Pagina 1 van 161  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe