DIE HAGHE 1 - SHO 1

25-01-2020, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

DIE HAGHE 2 - HVC'10 2

25-01-2020, 12:00 uur
comp | Meer Die Haghe 2 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

DIE HAGHE OPENT OP OCKENBURGH TEGEN v.v. BRIELLE

19-09-2019 08:58 - Senioren

DIE HAGHE OPENT OP OCKENBURGH TEGEN v.v. BRIELLE

Op zaterdag 18 mei 2019 van het vorig seizoen speelde Die Haghe zich op de voorlaatste speeldag in- en tegen Brielle met een 1-5 overwinning veilig voor een hernieuwde plaats in de 1e klasse B.

Nu, zaterdag 21 september 2019,  zijn De Geuzen opnieuw de tegenstander maar vandaag als seizoenopener van de competitie 2019-2020 en wel op het thuishonk van s.v. Die Haghe, het mooie Ockenburgh. De voetbalclub uit het pittoreske vestingstadje Den Briel, thans Brielle genaamd, is een relatief recente fusieclub die op 1 juli 2011 ontstond uit de samenvoeging van BVV WRW oftewel Brielse Voetbal Vereniging Wit Rood Wit(opgericht op 2 augustus 1919) en Sportclub Voorne (opgericht op 2 mei 1969).

Het bespeelt thans een prachtige accommodatie, het Geuzenpark, gelegen even buiten Brielle in Vierpolders. Het herbergt daar 9 senioren-, 27 jeugd- en 4 meidenteams. Overigens heeft het gemeentebestuur van Brielle bij officiële instanties de vraag neergelegd om vanwege de historische betekenis Brielle weer Den Briel te mogen noemen.

v.v. Brielle 1 won in de beker met maar liefst 8-1 van 2e klasser Rozenburg doch verloor met 5-0 van 1e klasser TOGB. Op dinsdag 17 september jl. speelde het uit tegen Meeuwenplaat de 3e bekerwedstrijd en verloor ook deze wedstrijd (2-1) maar bekert wel door.

Die Haghe kende een wisselvallige voorbereiding. Op het eigen Zwart & Partners Netwerknotarissen selectietoernooi werd er gewonnen van Vitesse Delft en HVV maar een week later werd er in de beker van dat zelfde HVV verloren met 2-4 en ook de 2e wedstrijd tegen Te Werve werd ruim verloren (4-1).

Enkele spelers waren nog met vakantie maar 2e klasser SVC'08, dat in de voorbereiding en beker nog niet had verloren, werd in een goed gespeelde oefenwedstrijd bijna achteloos met 5-1 aan de kant geschoven.

Hier liet het elftal van trainer Wim de Jong en diens assistent Edwin Vooijs zien wat het echt in huis heeft. De 3e bekerwedstrijd tegen zondag 1e klasser TAC'90 1 ging helaas maar terecht verloren met 3-2 en de vraag is nu gerechtvaardigd of de selectie, zoals vooraf gedacht, in de breedte en in sterkte is toegenomen. Dat zullen wij in de wedstrijd tegen de Briellenaren gaan zien !

Vandaag staat de wedstrijd onder leiding van scheidsrechter Boyd van Kommer uit Leiderdorp.

Hem wens ik namens het bestuur van de s.v. Die Haghe, als ook de betrokken spelers en begeleiding, de pupil- en het team van de week en uiteraard alle supporters een hele fijne voetbalmiddag toe.

Voor die supporters nog maar eens de aanwijzing dat glaswerk en alcoholische drank bij het speelveld nog steeds verboden zijn en het verzoek dus om aan dit verbod gevolg te geven, waarvoor op voorhand dank van.....

Wim vd Graaf

Wedstrijdsecretaris

sv Die Haghe

PS: lees de voorbeschouwing op de website van vv Brielle via de link

www.vvbrielle.nl/voorbeschouwing-sv-die-haghe-vv-brielle-zaterdag-21-september-14-30-uur/

Nieuws

Sportsignaal doet a.s. zaterdag verslag van Die Haghe - SHO

21-01-2020
Sportsignaal doet a.s. zaterdag verslag van de wedstrijd Die Haghe - SHO. Leo Pronk zal het verslag verzorgen.

Corrie Roos overleden

20-01-2020
Corrie Roos, vrouw van oud-keeperstrainer Cees Roos en moeder van Patrick Roos overleden.

Jan Mevius jr. 8 januari j.l. overleden

20-01-2020
Het bestuur heeft de droeve plicht u te melden dat Jan Mevius jr. op 8 januari j.l. is overleden in de leeftijd van 69 jaar.

Voetbaldag sv Die Haghe

19-01-2020
Zoals u inmiddels via de media heeft kunnen vernemen is er voor donderdag 30 & vrijdag 31 januari een landelijke staking van het onderwijs aangekondigd. Voor u als werkende ouder kan dit enig ...

Die Haghe-UVS: 0-0 maar Die Haghe komt langzaam op stoom

19-01-2020
Ondanks het feit dat Die Haghe ook de derde wedstrijd na de winterstop niet in winst wist om te zetten (0-0 tegen de sterke zaterdag 2e klasser UVS), lijkt het team toch klaar voor het vervolg van ...

Zaterdag 18 januari grasvelden ook na 10:00 uur afgekeurd, alleen de wedstrijden op kunstgras gaan door en de wedstrijd van Die Haghe 1

18-01-2020
Zaterdag 18 januari grasvelden ook na 10:00 uur afgekeurd, alleen de wedstrijden op kunstgras gaan door en de wedstrijd van Die Haghe 1

Zaterdag 18 januari grasvelden afgekeurd

18-01-2020
Tot in ieder geval 10:00 uur zijn alle grasvelden afgekeurd, wordt alleen gevoetbald op de kunstgrasvelden 3 en 7.

Die Haghe oefent zaterdag tegen UVS

18-01-2020
Die Haghe speelt zaterdag op Ockenburgh de derde oefenwedstrijd in 2020 en wel tegen zaterdag 2e klasser UVS uit Leiden. De mannen van trainer Wim de Jong zullen na het bloedeloze 0-0 gelijkspel ...

Woensdag 15 januari 2020: alle grasvelden afgekeurd.

15-01-2020
Op woensdag 15 januari 2020 zijn alle grasvelden afgekeurd. Hierdoor treedt het afkeuringsschema in werking.

JO10-1&2 en JO11-1&2 maken kennis met boksen

15-01-2020
Maandagavond hebben de teams van JO10-1&2 en JO11-1&2 in het kader van veelzijdig opleiden (Athletic Skills Model) kennis gemaakt met boksen.
Pagina 1 van 166  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe