DIE HAGHE 1 - TRAINING

19-11-2019, 20:00 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

DH 1 - NEPTUNUS-SCHIEBROEK 1

23-11-2019, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe zonder bekerwinst na nipt verlies van TAC´90: 3-2

15-09-2019 12:35 - Senioren

Die Haghe zonder bekerwinst na nipt verlies van TAC´90: 3-2

Voorgaande edities van de districtsbeker deed Die Haghe nog van zich spreken maar tijdens deze voorbereiding is Die Haghe nog zoekende naar de juiste samenstelling en vorm. Het speelde niet eens zo'n slechte wedstrijd maar zondag 1e klasser TAC'90 was beweeglijker en liet Die Haghe nog lang in leven waardoor een gelijkspel mogelijk was geweest.

Onder grote publieke belangstelling en met een leuk voetbalsfeertje onder de zon en langs de kant floot de arbiter van dienst 15 minuten later dan gepland af voor deze laatste bekerwedstrijd in de voorbereiding van de a.s. competitie. Het was TAC'90 dat flitsend uit de startblokken vloog en de verdediging van Die Haghe deed happen naar adem. De behendige aanvallers van de thuisploeg maakte het de Ockenburghers erg lastig met hun "zaalvoetbal" kwaliteiten en het duurde even voordat Die Haghe de zaakjes op orde had. Net toen het een gelijkopgaande wedstrijd werd vloog een bal vlak langs de binnenkant van de paal langs de vertwijfeld graaiende handen van doelman Bas Drost: 1-0 en Die Haghe moest in de achtervolging.

Dat lukte nog niet goed en de zwart-witten creëerde nauwelijk kansen en liepen achter de feiten en hun tegenstanders aan die wel richting het doel van Bas Drost trokken maar nu liet de doelman zich niet verschalken.

De 2e helft begon voor Die Haghe goed toen invaller Phiras Chehoudi alle TAC verdedigers zijn hielen liet zien en de 1-1 binnen schoot. Helaas was er vlak daarna een grote domper op de feestvreugde aan Haagse zijde toen bij Tony Bergsma op de kunstsprieten -na een klein tikkie- zijn enkel dubbel klapte en hij de strijd moest staken en hij weer een revalidatieperiode tegemoet moet zien. Hopelijk valt de schade deze keer mee dus sterkte gewenst.

TAC'90 ging gewoon door met het snel verplaatsen van het spel en verraste zo de neutrale grensrechter die niet zag dat de 2-1 in duidelijke buitenspelpositie werd gescoord. De lankmoedige arbiter van dienst nam het voor zijn collega op en keurde het doelpunt goed. 

Die Haghe toonde veerkracht en 10 minuten later stond het via Sami Aoulad Said  weer gelijk: 2-2. TAC'90 zette vijf minuten later een mooie aanval op en een aanvaller kon ongehinderd de 3-2 tegen de touwen schieten. Vlak hierna werd Phiras Chehoudi binnen de beruchte lijnen gevloerd en de arbiter raadpleegde zijn grensrechter voor advies. Hij trok geel voor de overtreder maar legde bal tot een ieders verbazing op de 16 meter-lijn in plaats op de 11 meter stip. Die Haghe deed hierna wat het kon maar mocht blij zijn dat het vizier bij de vele uitvallen van de thuisploeg vandaag niet op scherp stond en ook de paal redding bracht.

Zo bleef het 3-2 en had Die Haghe vlak voor tijd zelfs een gelijkspel kunnen afdwingen maar Jesse Bakker vond (het hoofd van) de doelman van TAC op zijn weg en nadat de arbiter gewoon liet doorspelen kwam er ook een rebound die helaas geen doel trof. Het zou ook te veel eer zijn geweest. TAC'90 gaat net als HVV door in de beker en bij Die Haghe is nog veel werk te verzetten voor het 1e competitie-treffen a.s. zaterdag thuis tegen vv Brielle. Maar daarover donderdag meer van uw scribent...

Wim van de Graaf 

www.haaglandenvoetbal.nl/2019/09/14/beker-groep-1-poule-29-die-haghe-verliest-ook-laatste-bekerwedstrijd/

 

Nieuws

Die Haghe Vrouwen 1 pakt 1e periode

17-11-2019
Dankzij een 2-0 overwinning op DSVP is Vrouwen 1 de trotse bezitter van de 1e periodetitel in haar poule. Trainer Frank Teunissen liep dan ook glunderend op het sportpark rond. Dames en Frank van ...

Donderdag 14 november, grasvelden afgekeurd.

14-11-2019
Vanmiddag / vanavond 14 november zijn de grasvelden afgekeurd. Hierdoor zal het afkeuringsschema van kracht zijn.

Die Haghe Vrouwen 1 speelt zaterdag om 1e periode kampioenschap!

14-11-2019
Op 16 november spelen de talentvolle meiden van trainer Frank Teunissen om het 1e periode-kampioenschap. De in de competitie nog ongeslagen koploper ontvangt dan om 10.30 uur DSVP Vrouwen 1

Derde divisionist Westlandia maatje te groot voor Die Haghe: 5-0

13-11-2019
In de strijd op de Haaglandenvoetbal-cup trad Die Haghe zonder een paar sterkhouders aan tegen Westlandia (zo). Het verschil in tempo en balhandeling was uiteraard groot en Die Haghe werkte hard ...

Overstroming clubgebouw

11-11-2019
Helaas is afgelopen vrijdag ons clubhuis veranderd in een zwembad. Een jongen die meedeed aan de keeperstraining heeft de kraan in het toilet aangezet en moedwillig het afvoerputje met een prop papier afgesloten. Een zware overstroming was het gevolg.

Carl van Lobenstein stopt als secretaris

11-11-2019
Na vele jaren van trouwe dienst heeft Carl van Lobenstein aangegeven te stoppen als secretaris van onze mooie vereniging. Carl blijft in enige vorm natuurlijk wel aan Die Haghe verbonden al was ...

Duindorp SV 2 - Die Haghe 2: 0 - 2 (ruststand: 0 - 1)

11-11-2019
Die Haghe 2 spoelt nare smaak van vorige week weg met een verdiende 0-2 overwinning in en tegen Duindorp SV 2.

Pietentraining

11-11-2019
Geef je op voor de Pietentraining op vrijdag 22 november as.

Zeer verzwakt Die Haghe gaat bij Heinenoord ten onder: 3-1

10-11-2019
Met maar liefst zeven veranderingen ten opzichte van vorige week kwam het hardwerkende Die Haghe net te kort tegen Heinenoord. Na een 1-0 ruststand kwam Die Haghe via aanvoerder Mitchell de Bas ...

Zaterdag 9 november velden 4 en 6 afgekeurd vanaf 12:00

09-11-2019
De velden 4 en 6 zijn vanaf 12:00 afgekeurd.
Pagina 1 van 161  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe