DIE HAGHE 1 - SHO 1

25-01-2020, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

DIE HAGHE 2 - HVC'10 2

25-01-2020, 12:00 uur
comp | Meer Die Haghe 2 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe zonder bekerwinst na nipt verlies van TAC´90: 3-2

15-09-2019 12:35 - Senioren

Die Haghe zonder bekerwinst na nipt verlies van TAC´90: 3-2

Voorgaande edities van de districtsbeker deed Die Haghe nog van zich spreken maar tijdens deze voorbereiding is Die Haghe nog zoekende naar de juiste samenstelling en vorm. Het speelde niet eens zo'n slechte wedstrijd maar zondag 1e klasser TAC'90 was beweeglijker en liet Die Haghe nog lang in leven waardoor een gelijkspel mogelijk was geweest.

Onder grote publieke belangstelling en met een leuk voetbalsfeertje onder de zon en langs de kant floot de arbiter van dienst 15 minuten later dan gepland af voor deze laatste bekerwedstrijd in de voorbereiding van de a.s. competitie. Het was TAC'90 dat flitsend uit de startblokken vloog en de verdediging van Die Haghe deed happen naar adem. De behendige aanvallers van de thuisploeg maakte het de Ockenburghers erg lastig met hun "zaalvoetbal" kwaliteiten en het duurde even voordat Die Haghe de zaakjes op orde had. Net toen het een gelijkopgaande wedstrijd werd vloog een bal vlak langs de binnenkant van de paal langs de vertwijfeld graaiende handen van doelman Bas Drost: 1-0 en Die Haghe moest in de achtervolging.

Dat lukte nog niet goed en de zwart-witten creëerde nauwelijk kansen en liepen achter de feiten en hun tegenstanders aan die wel richting het doel van Bas Drost trokken maar nu liet de doelman zich niet verschalken.

De 2e helft begon voor Die Haghe goed toen invaller Phiras Chehoudi alle TAC verdedigers zijn hielen liet zien en de 1-1 binnen schoot. Helaas was er vlak daarna een grote domper op de feestvreugde aan Haagse zijde toen bij Tony Bergsma op de kunstsprieten -na een klein tikkie- zijn enkel dubbel klapte en hij de strijd moest staken en hij weer een revalidatieperiode tegemoet moet zien. Hopelijk valt de schade deze keer mee dus sterkte gewenst.

TAC'90 ging gewoon door met het snel verplaatsen van het spel en verraste zo de neutrale grensrechter die niet zag dat de 2-1 in duidelijke buitenspelpositie werd gescoord. De lankmoedige arbiter van dienst nam het voor zijn collega op en keurde het doelpunt goed. 

Die Haghe toonde veerkracht en 10 minuten later stond het via Sami Aoulad Said  weer gelijk: 2-2. TAC'90 zette vijf minuten later een mooie aanval op en een aanvaller kon ongehinderd de 3-2 tegen de touwen schieten. Vlak hierna werd Phiras Chehoudi binnen de beruchte lijnen gevloerd en de arbiter raadpleegde zijn grensrechter voor advies. Hij trok geel voor de overtreder maar legde bal tot een ieders verbazing op de 16 meter-lijn in plaats op de 11 meter stip. Die Haghe deed hierna wat het kon maar mocht blij zijn dat het vizier bij de vele uitvallen van de thuisploeg vandaag niet op scherp stond en ook de paal redding bracht.

Zo bleef het 3-2 en had Die Haghe vlak voor tijd zelfs een gelijkspel kunnen afdwingen maar Jesse Bakker vond (het hoofd van) de doelman van TAC op zijn weg en nadat de arbiter gewoon liet doorspelen kwam er ook een rebound die helaas geen doel trof. Het zou ook te veel eer zijn geweest. TAC'90 gaat net als HVV door in de beker en bij Die Haghe is nog veel werk te verzetten voor het 1e competitie-treffen a.s. zaterdag thuis tegen vv Brielle. Maar daarover donderdag meer van uw scribent...

Wim van de Graaf 

www.haaglandenvoetbal.nl/2019/09/14/beker-groep-1-poule-29-die-haghe-verliest-ook-laatste-bekerwedstrijd/

 

Nieuws

Voetbaldag sv Die Haghe

23-01-2020
Zoals u inmiddels via de media heeft kunnen vernemen is er voor donderdag 30 januari & vrijdag 31 januari een landelijke staking van het onderwijs aangekondigd. Voor u als werkende ouder kan dit enig ongemak met zich meebrengen. Daarom hebben wij bij sv Die Haghe besloten om van deze nood een deugd te maken en op vrijdag 31 januari een voetbaldag/clinic te organiseren voor Die Haghe jeugdleden. (vriendjes en vriendinnetjes zijn toegestaan)

Zaterdag a.s. Die Haghe - SHO: een leuke wedstrijd op Ockenburgh

23-01-2020
en beide teams zijn voor aanvang van de wedstrijd nog geheel in balans,al heeft Die Haghe drie doelpunten meer gescoord dan de mannen uit Oud Beijerland. Het doelsaldo van de Hagenaars (+9) is net ...

Sportsignaal doet a.s. zaterdag verslag van Die Haghe - SHO

21-01-2020
Sportsignaal doet a.s. zaterdag verslag van de wedstrijd Die Haghe - SHO. Leo Pronk zal het verslag verzorgen.

Corrie Roos overleden

20-01-2020
Corrie Roos, vrouw van oud-keeperstrainer Cees Roos en moeder van Patrick Roos overleden.

Jan Mevius jr. 8 januari j.l. overleden

20-01-2020
Het bestuur heeft de droeve plicht u te melden dat Jan Mevius jr. op 8 januari j.l. is overleden in de leeftijd van 69 jaar.

Die Haghe-UVS: 0-0 maar Die Haghe komt langzaam op stoom

19-01-2020
Ondanks het feit dat Die Haghe ook de derde wedstrijd na de winterstop niet in winst wist om te zetten (0-0 tegen de sterke zaterdag 2e klasser UVS), lijkt het team toch klaar voor het vervolg van ...

Zaterdag 18 januari grasvelden ook na 10:00 uur afgekeurd, alleen de wedstrijden op kunstgras gaan door en de wedstrijd van Die Haghe 1

18-01-2020
Zaterdag 18 januari grasvelden ook na 10:00 uur afgekeurd, alleen de wedstrijden op kunstgras gaan door en de wedstrijd van Die Haghe 1

Zaterdag 18 januari grasvelden afgekeurd

18-01-2020
Tot in ieder geval 10:00 uur zijn alle grasvelden afgekeurd, wordt alleen gevoetbald op de kunstgrasvelden 3 en 7.

Die Haghe oefent zaterdag tegen UVS

18-01-2020
Die Haghe speelt zaterdag op Ockenburgh de derde oefenwedstrijd in 2020 en wel tegen zaterdag 2e klasser UVS uit Leiden. De mannen van trainer Wim de Jong zullen na het bloedeloze 0-0 gelijkspel ...

Woensdag 15 januari 2020: alle grasvelden afgekeurd.

15-01-2020
Op woensdag 15 januari 2020 zijn alle grasvelden afgekeurd. Hierdoor treedt het afkeuringsschema in werking.
Pagina 1 van 166  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe