DUNO 1 - DIE HAGHE 1

13-08-2020, 20:00 uur
Toernooi | Meer Die Haghe 1 >

NOOTDORP 1 - DIE HAGHE 1

15-08-2020, 12:00 uur
Toernooi | Meer Die Haghe 1 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe stelt supporters gerust met prima winst op SVC'08: 1-5

11-09-2019 10:16 - Senioren

Die Haghe stelt supporters gerust met prima winst op SVC'08: 1-5

Na de mindere wedstrijden in de bekerpoule tegen HVV en Te Werve wist Die Haghe zich tegen het op stoom zijnde SVC'08 op tijd op te richten en speelde het met name in de 1e helft een frisse partij voetbal waarna in de 2e helft -na vele wissels- Die Haghe ietwat geflatteerd uitliep naar 1-5.

Die Haghe begon die 1e helft goed met snelle aanvalscombinaties waarbij met name Ricardo Lopes Landim telkens stuitte op de prima (reserve) doelman van de thuisploeg. Een doelpunt kon niet uitblijven maar dat viel na een half uur spelen helaas aan de andere kant toen een verdedigende fout snel werd afgestraft en de ook al goed keepende doelman Silver Wartna de gang naar het net moest maken. 1-0

Vlak voor de rust sloeg Die Haghe echter vliegensvlug tot twee maal toe. Goed combinatiespel tussen Phiras Chehoudi en Sami Aoulad Said stelde Mark Okhuizen in staat om de 1-1 binnen te schieten en even later zal de arbiter van dienst een handsbal aan Die Haghe zijde over het hoofd en kon Sami de 1-2 op het scorebord zetten.

Na de rust gingen beide trainers veel wisselen en toen bleek dat Die Haghe over een betere en fittere selectie beschikt dan SVC'08. Met veel bekende(re) gezichten in het team liep Die Haghe uit naar een eclatante -maar gelet op de 1e helft geflatteerde- 1-5 overwinning door doelpunten van Robin Laming (2x) en Sami Aoulad Said in een zeer sportieve ontmoeting op het Oostersportpark.

Zaterdag om 17.00 uur (!!) is zondag 1e klasser TAC'90 op sportpark "De Verlichting" aan de Roemer Visscherstraat 108 de volgende (beker)tegenstander en zullen wij zien waar Die Haghe vlak voor de competitie-ouverture tegen vv Brielle nu echt staat.

voor een verslag van SVC'08 zijde op Haaglandenvoetbal zie de link

www.haaglandenvoetbal.nl/2019/09/10/oefenvoetbal-die-haghe-loopt-in-tweede-helft-weg-van-svc08/

Wim van de Graaf

Nieuws

2e Update: Die Haghe 1 speelt op het I.M. Cees IJspeldertoernooi nu tegen DUNO en Nootdorp

12-08-2020
Op dit toernooi zijn donderdag 13 aug. gastheer DUNO en zaterdag 15 augustus Nootdorp de tegenstanders. Voor spelers, begeleiding én supporters zijn strenge Corona-maatregelen van toepassing dus ...

HAAGSE VOETBAL ACADEMIE ZOMERKAMPEN! ⚽⚽

12-08-2020
Yes, we mogen weer! Op 25/26/27 augustus vindt bij sv Die Haghe weer het Haagse Voetbal Academie voetbalkamp plaats.

Contributiebetaling nieuw seizoen / Message on membership fee: please see below

03-08-2020

Ubisoft is de nieuwe shirtsponsor van Die Haghe 1

02-08-2020
Hoewel het al even rond gonsde werd het afgelopen week officieel bekrachtigd: Die Haghe 1 heeft een mooie, nieuwe shirtsponsor. Een ieder die zelf e-games speelt of kinderen heeft die dit doen zal ...

Bericht voor leden die in het bezit zijn van een Ooievaarspas

02-08-2020
Bericht voor leden die in het bezit zijn van een Ooievaarspas... Laat uw Ooievaars pas scannen!

Wie meldt zich aan als wedstrijdcoördinator of lid kascommissie?

29-07-2020
In het nieuwe seizoen worden er elke zaterdag veel wedstrijden gespeeld. Om de dag op rolletjes te laten verlopen zijn we op zoek naar meerdere wedstrijdcoördinatoren. Ook zijn we nog op zoek naar een lid voor de kascommissie

Poule-indelingen en programma beker A-categorie bekend

25-07-2020
De KNVB heeft de poule-indelingen en het wedstrijdprogramma voor de districtsbeker in de A-categorie vrijgegeven. Zie ook de voetbal.nl-app. (update)

Clubgebouw gesloten

24-07-2020
CLUBGEBOUW GESLOTEN VAN MAANDAG 27 JULI t/m ZATERDAG 1 AUGUSTUS

Uitkomst ledenraadpleging

20-07-2020
Ongeveer 20% van de leden hebben de vragen, die we een paar weken geleden in een vragenlijst hebben gesteld, beantwoord. Hier kunnen jullie de uitkomsten lezen.

Strandtoernooi Vrouwen 30+

14-07-2020
Op maandagavond 13 juli namen de vrouwen 30+ afscheid van een raar seizoen met het traditionele strandtoernooi.
Pagina 1 van 171  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe