DH 1 - NEPTUNUS-SCHIEBROEK 1

23-11-2019, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

DIE HAGHE 2 - WESTLANDIA 3

23-11-2019, 12:00 uur
comp | Meer Die Haghe 2 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe stelt supporters gerust met prima winst op SVC'08: 1-5

11-09-2019 10:16 - Senioren

Die Haghe stelt supporters gerust met prima winst op SVC'08: 1-5

Na de mindere wedstrijden in de bekerpoule tegen HVV en Te Werve wist Die Haghe zich tegen het op stoom zijnde SVC'08 op tijd op te richten en speelde het met name in de 1e helft een frisse partij voetbal waarna in de 2e helft -na vele wissels- Die Haghe ietwat geflatteerd uitliep naar 1-5.

Die Haghe begon die 1e helft goed met snelle aanvalscombinaties waarbij met name Ricardo Lopes Landim telkens stuitte op de prima (reserve) doelman van de thuisploeg. Een doelpunt kon niet uitblijven maar dat viel na een half uur spelen helaas aan de andere kant toen een verdedigende fout snel werd afgestraft en de ook al goed keepende doelman Silver Wartna de gang naar het net moest maken. 1-0

Vlak voor de rust sloeg Die Haghe echter vliegensvlug tot twee maal toe. Goed combinatiespel tussen Phiras Chehoudi en Sami Aoulad Said stelde Mark Okhuizen in staat om de 1-1 binnen te schieten en even later zal de arbiter van dienst een handsbal aan Die Haghe zijde over het hoofd en kon Sami de 1-2 op het scorebord zetten.

Na de rust gingen beide trainers veel wisselen en toen bleek dat Die Haghe over een betere en fittere selectie beschikt dan SVC'08. Met veel bekende(re) gezichten in het team liep Die Haghe uit naar een eclatante -maar gelet op de 1e helft geflatteerde- 1-5 overwinning door doelpunten van Robin Laming (2x) en Sami Aoulad Said in een zeer sportieve ontmoeting op het Oostersportpark.

Zaterdag om 17.00 uur (!!) is zondag 1e klasser TAC'90 op sportpark "De Verlichting" aan de Roemer Visscherstraat 108 de volgende (beker)tegenstander en zullen wij zien waar Die Haghe vlak voor de competitie-ouverture tegen vv Brielle nu echt staat.

voor een verslag van SVC'08 zijde op Haaglandenvoetbal zie de link

www.haaglandenvoetbal.nl/2019/09/10/oefenvoetbal-die-haghe-loopt-in-tweede-helft-weg-van-svc08/

Wim van de Graaf

Nieuws

sv Die Haghe goes Dutch

18-11-2019
Feestavond op zaterdag 30 november (18+). Koop nu je kaarten aan de bar!

Maandag 18 november, grasvelden afgekeurd.

18-11-2019
Vanmiddag / vanavond 18 november zijn de grasvelden afgekeurd. Hierdoor zal het afkeuringsschema van kracht zijn.

Die Haghe 2 - VELO 2: 2 - 2 (ruststand: 2 - 1)

18-11-2019
Die Haghe 2 speelt in absolute topper gelijk tegen koploper VELO 2.

Die Haghe Vrouwen 1 pakt 1e periode

17-11-2019
Dankzij een 2-0 overwinning op DSVP is Vrouwen 1 de trotse bezitter van de 1e periodetitel in haar poule. Trainer Frank Teunissen liep dan ook glunderend op het sportpark rond. Dames en Frank van ...

Die Haghe Vrouwen 1 speelt zaterdag om 1e periode kampioenschap!

14-11-2019
Op 16 november spelen de talentvolle meiden van trainer Frank Teunissen om het 1e periode-kampioenschap. De in de competitie nog ongeslagen koploper ontvangt dan om 10.30 uur DSVP Vrouwen 1

Derde divisionist Westlandia maatje te groot voor Die Haghe: 5-0

13-11-2019
In de strijd op de Haaglandenvoetbal-cup trad Die Haghe zonder een paar sterkhouders aan tegen Westlandia (zo). Het verschil in tempo en balhandeling was uiteraard groot en Die Haghe werkte hard ...

Overstroming clubgebouw

11-11-2019
Helaas is afgelopen vrijdag ons clubhuis veranderd in een zwembad. Een jongen die meedeed aan de keeperstraining heeft de kraan in het toilet aangezet en moedwillig het afvoerputje met een prop papier afgesloten. Een zware overstroming was het gevolg.

Carl van Lobenstein stopt als secretaris

11-11-2019
Na vele jaren van trouwe dienst heeft Carl van Lobenstein aangegeven te stoppen als secretaris van onze mooie vereniging. Carl blijft in enige vorm natuurlijk wel aan Die Haghe verbonden al was ...

Duindorp SV 2 - Die Haghe 2: 0 - 2 (ruststand: 0 - 1)

11-11-2019
Die Haghe 2 spoelt nare smaak van vorige week weg met een verdiende 0-2 overwinning in en tegen Duindorp SV 2.

Pietentraining

11-11-2019
Geef je op voor de Pietentraining op vrijdag 22 november as.
Pagina 1 van 161  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe