DUNO 1 - DIE HAGHE 1

13-08-2020, 20:00 uur
Toernooi | Meer Die Haghe 1 >

NOOTDORP 1 - DIE HAGHE 1

15-08-2020, 12:00 uur
Toernooi | Meer Die Haghe 1 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe weer niet bij de les en Te Werve profiteert: 4-1

07-09-2019 21:56 - Senioren

Die Haghe weer niet bij de les en Te Werve profiteert: 4-1

Na de bekernederlaag tegen zondag 2e klasser HVV (2-4) trad Die Haghe voor de 2e bekerronde in Rijswijk aan tegen zaterdag 2e klasser Te Werve maar wisten de mannen van trainer Wim de Jong wederom niet te overtuigen en speelde de Ockenburgh-formatie een hele slechte wedstrijd en zal het bekeravontuur na volgende week geen vervolg meer krijgen.

Op de kunstgrassprieten van Te Werve begon Die Haghe nog redelijk maar verloor het gaandeweg de 1e heflt steeds meer de controle over de wedstrijd. Concentratieverlies, verkeerde passing, verkeerd of helemaal niet dekken en een schutterende voorhoede waren debet aan het aanstaande debacle.

Binnen no time scoorden de groen-witten 2-0 waar de 2e goal een mooi afstandsschot in de kruising was. Die Haghe kreeg toen enkele kansen die op "comedy capers" achtige wijze telkens werden gemist. Zelfs een kans voor een leeg doel werd niet verzilverd. Sterker nog, de thee werd opgezocht met een 3-0 achterstand.

De 2e helft gaf helaas een zelfde spelbeeld te zien totdat er een tweetal wissels bij Die Haghe werden doorgevoerd waarna het iets beter ging lopen. Ricardo Lopes Landim werd binnen de beruchte lijnen gevloerd en Sander de Jong verzilverde de strafschop koeltjes: 3-1.

Het was op een te laat tijdstip om er nog een echte wedstrijd van te maken en Te Werve speelde een prima partij. Vlak voor tijd werd het ook nog 4-1 en droop Die Haghe zwijgend af naar de catacomben.

Vervelend allemaal maar beter nu dan straks in de competitie zullen wij maar zeggen. Wim de Jong heeft nog twee wedstrijden om het tij te doen keren. Dinsdag a.s. om 20.00 uur bij en tegen 2e klasser SVC'08 en zaterdag om 17.00 uur tegen zondag 1e klasser TAC'90. Ik wens hem en het team daar veel inzet en succes bij.

voor een verslag van Haaglandenvoetbal met foto's zie de link

www.haaglandenvoetbal.nl/2019/09/08/beker-groep-1-poule-29-te-werve-profiteert-van-matig-optreden-die-haghe/

Wim vd Graaf

 

Nieuws

2e Update: Die Haghe 1 speelt op het I.M. Cees IJspeldertoernooi nu tegen DUNO en Nootdorp

12-08-2020
Op dit toernooi zijn donderdag 13 aug. gastheer DUNO en zaterdag 15 augustus Nootdorp de tegenstanders. Voor spelers, begeleiding én supporters zijn strenge Corona-maatregelen van toepassing dus ...

HAAGSE VOETBAL ACADEMIE ZOMERKAMPEN! ⚽⚽

12-08-2020
Yes, we mogen weer! Op 25/26/27 augustus vindt bij sv Die Haghe weer het Haagse Voetbal Academie voetbalkamp plaats.

Contributiebetaling nieuw seizoen / Message on membership fee: please see below

03-08-2020

Ubisoft is de nieuwe shirtsponsor van Die Haghe 1

02-08-2020
Hoewel het al even rond gonsde werd het afgelopen week officieel bekrachtigd: Die Haghe 1 heeft een mooie, nieuwe shirtsponsor. Een ieder die zelf e-games speelt of kinderen heeft die dit doen zal ...

Bericht voor leden die in het bezit zijn van een Ooievaarspas

02-08-2020
Bericht voor leden die in het bezit zijn van een Ooievaarspas... Laat uw Ooievaars pas scannen!

Wie meldt zich aan als wedstrijdcoördinator of lid kascommissie?

29-07-2020
In het nieuwe seizoen worden er elke zaterdag veel wedstrijden gespeeld. Om de dag op rolletjes te laten verlopen zijn we op zoek naar meerdere wedstrijdcoördinatoren. Ook zijn we nog op zoek naar een lid voor de kascommissie

Poule-indelingen en programma beker A-categorie bekend

25-07-2020
De KNVB heeft de poule-indelingen en het wedstrijdprogramma voor de districtsbeker in de A-categorie vrijgegeven. Zie ook de voetbal.nl-app. (update)

Clubgebouw gesloten

24-07-2020
CLUBGEBOUW GESLOTEN VAN MAANDAG 27 JULI t/m ZATERDAG 1 AUGUSTUS

Uitkomst ledenraadpleging

20-07-2020
Ongeveer 20% van de leden hebben de vragen, die we een paar weken geleden in een vragenlijst hebben gesteld, beantwoord. Hier kunnen jullie de uitkomsten lezen.

Strandtoernooi Vrouwen 30+

14-07-2020
Op maandagavond 13 juli namen de vrouwen 30+ afscheid van een raar seizoen met het traditionele strandtoernooi.
Pagina 1 van 171  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe