DH 1 - NEPTUNUS-SCHIEBROEK 1

23-11-2019, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

DIE HAGHE 2 - WESTLANDIA 3

23-11-2019, 12:00 uur
comp | Meer Die Haghe 2 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe verslikt zich in H.V.V.: 2-4

31-08-2019 23:49 - Senioren

Die Haghe verslikt zich deze keer in HVV: 2-4

Na de 2-1 winst op HVV tijdens het Die Haghe toernooi van vorige week ging de derby deze keer om de strijd in de districtsbeker West 2. Het werd een matige partij voetbal waarbij Die Haghe na 42 minuten met 10 man verder moest, met 2-1 voorkwam maar toch verloor van de kroonleeuwen.

Die Haghe miste een aantal vakantiegangers maar dat is in deze periode in het amateurvoetbal usance geworden. Verrassend was de terugkeer in de selectie van Ricardo Lopes Landim maar die werd pas in de laatste fase van de wedstrijd ingezet.

Kantelpunt in de gelijk opgaande partij was het in de 42e minuut wegzenden door arbiter Messaoudi van Junior Nelson die een "doorgebroken speler" van HVV met een duw in de rug uit balans bracht. Op deze beslissing was niets aan te merken maar het elftal van Wim de Jong raakte verder uit balans. Verder ontbrak de scherpte en was de passing slecht verzorgd.

Tweede klasser HVV profiteerde in de 2e helft van de meer man situatie al kwam het door een ouderwets frommelgoal goedkoop aan de 0-1. Die Haghe leek direct bij de les, zette aan  en het antwoord kwam binnen drie minuten toen Sami Alouad Said op links goed doorzette en een prima voorzet op het hoofd van de inkomende Tony Bergsma gaf die de 1-1 tegen de touwen kopte.

Door een vrijgevigheid in de achterhoede van HVV kon Sami zelfs de 2-1 maken en leek er ondanks het spelen met 10 man geen vuiltje aan de lucht. Toch kwam HVV op 2-2 door een toegekende strafschop waarbij veel geelhemden te vroeg inliepen. De grensrechter van Die Haghe had het opgemerkt maar de arbiter merkte zijn vlagsignaal niet op en wees naar het midden. 

Die Haghe maakte zich (te) druk om dit vermeende onrecht en een gretiger HVV profiteerde met een doelpunt uit het boekje: Een aanvaller trok op rechts de bal hard voor en een medespeler plaatste zijn voet er tegen: 2-3.Ver in blessuretijd werd het geflatteerd ook nog 2-4 en zijn er uit deze partij door de trainers van Die Haghe alleen maar leermomenten te noteren.

Volgende week de 2e bekerwedstrijd in Rijswijk tegen 2e klasser Te Werve op het terrein van Vredenburch.

Het vernieuwde en jonge Die Haghe 2 verloor in Sassenheim zeer nipt met 2-1 van res. Hoofdklasser Ter Leede maar het was een nederlaag die minimaal aanvoelde als een gelijkspel. Een knappe prestatie derhalve volgens....

Wim van de Graaf

zie ook het verslag met foto´s op Haaglanden voetbal via de link

www.haaglandenvoetbal.nl/2019/09/01/beker-groep-1-poule-29-die-haghe-verslikt-zich-dit-keer-in-hvv/

 

Nieuws

sv Die Haghe goes Dutch

18-11-2019
Feestavond op zaterdag 30 november (18+). Koop nu je kaarten aan de bar!

Maandag 18 november, grasvelden afgekeurd.

18-11-2019
Vanmiddag / vanavond 18 november zijn de grasvelden afgekeurd. Hierdoor zal het afkeuringsschema van kracht zijn.

Die Haghe 2 - VELO 2: 2 - 2 (ruststand: 2 - 1)

18-11-2019
Die Haghe 2 speelt in absolute topper gelijk tegen koploper VELO 2.

Die Haghe Vrouwen 1 pakt 1e periode

17-11-2019
Dankzij een 2-0 overwinning op DSVP is Vrouwen 1 de trotse bezitter van de 1e periodetitel in haar poule. Trainer Frank Teunissen liep dan ook glunderend op het sportpark rond. Dames en Frank van ...

Die Haghe Vrouwen 1 speelt zaterdag om 1e periode kampioenschap!

14-11-2019
Op 16 november spelen de talentvolle meiden van trainer Frank Teunissen om het 1e periode-kampioenschap. De in de competitie nog ongeslagen koploper ontvangt dan om 10.30 uur DSVP Vrouwen 1

Derde divisionist Westlandia maatje te groot voor Die Haghe: 5-0

13-11-2019
In de strijd op de Haaglandenvoetbal-cup trad Die Haghe zonder een paar sterkhouders aan tegen Westlandia (zo). Het verschil in tempo en balhandeling was uiteraard groot en Die Haghe werkte hard ...

Overstroming clubgebouw

11-11-2019
Helaas is afgelopen vrijdag ons clubhuis veranderd in een zwembad. Een jongen die meedeed aan de keeperstraining heeft de kraan in het toilet aangezet en moedwillig het afvoerputje met een prop papier afgesloten. Een zware overstroming was het gevolg.

Carl van Lobenstein stopt als secretaris

11-11-2019
Na vele jaren van trouwe dienst heeft Carl van Lobenstein aangegeven te stoppen als secretaris van onze mooie vereniging. Carl blijft in enige vorm natuurlijk wel aan Die Haghe verbonden al was ...

Duindorp SV 2 - Die Haghe 2: 0 - 2 (ruststand: 0 - 1)

11-11-2019
Die Haghe 2 spoelt nare smaak van vorige week weg met een verdiende 0-2 overwinning in en tegen Duindorp SV 2.

Pietentraining

11-11-2019
Geef je op voor de Pietentraining op vrijdag 22 november as.
Pagina 1 van 161  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe