VALKEN'68 JO19-1 - DH JO19-1

18-09-2019, 19:00 uur
beker | Meer Die Haghe JO19-1 >

DIE HAGHE 1 - BRIELLE, VV 1

21-09-2019, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe verslikt zich in H.V.V.: 2-4

31-08-2019 23:49 - Senioren

Die Haghe verslikt zich deze keer in HVV: 2-4

Na de 2-1 winst op HVV tijdens het Die Haghe toernooi van vorige week ging de derby deze keer om de strijd in de districtsbeker West 2. Het werd een matige partij voetbal waarbij Die Haghe na 42 minuten met 10 man verder moest, met 2-1 voorkwam maar toch verloor van de kroonleeuwen.

Die Haghe miste een aantal vakantiegangers maar dat is in deze periode in het amateurvoetbal usance geworden. Verrassend was de terugkeer in de selectie van Ricardo Lopes Landim maar die werd pas in de laatste fase van de wedstrijd ingezet.

Kantelpunt in de gelijk opgaande partij was het in de 42e minuut wegzenden door arbiter Messaoudi van Junior Nelson die een "doorgebroken speler" van HVV met een duw in de rug uit balans bracht. Op deze beslissing was niets aan te merken maar het elftal van Wim de Jong raakte verder uit balans. Verder ontbrak de scherpte en was de passing slecht verzorgd.

Tweede klasser HVV profiteerde in de 2e helft van de meer man situatie al kwam het door een ouderwets frommelgoal goedkoop aan de 0-1. Die Haghe leek direct bij de les, zette aan  en het antwoord kwam binnen drie minuten toen Sami Alouad Said op links goed doorzette en een prima voorzet op het hoofd van de inkomende Tony Bergsma gaf die de 1-1 tegen de touwen kopte.

Door een vrijgevigheid in de achterhoede van HVV kon Sami zelfs de 2-1 maken en leek er ondanks het spelen met 10 man geen vuiltje aan de lucht. Toch kwam HVV op 2-2 door een toegekende strafschop waarbij veel geelhemden te vroeg inliepen. De grensrechter van Die Haghe had het opgemerkt maar de arbiter merkte zijn vlagsignaal niet op en wees naar het midden. 

Die Haghe maakte zich (te) druk om dit vermeende onrecht en een gretiger HVV profiteerde met een doelpunt uit het boekje: Een aanvaller trok op rechts de bal hard voor en een medespeler plaatste zijn voet er tegen: 2-3.Ver in blessuretijd werd het geflatteerd ook nog 2-4 en zijn er uit deze partij door de trainers van Die Haghe alleen maar leermomenten te noteren.

Volgende week de 2e bekerwedstrijd in Rijswijk tegen 2e klasser Te Werve op het terrein van Vredenburch.

Het vernieuwde en jonge Die Haghe 2 verloor in Sassenheim zeer nipt met 2-1 van res. Hoofdklasser Ter Leede maar het was een nederlaag die minimaal aanvoelde als een gelijkspel. Een knappe prestatie derhalve volgens....

Wim van de Graaf

zie ook het verslag met foto´s op Haaglanden voetbal via de link

www.haaglandenvoetbal.nl/2019/09/01/beker-groep-1-poule-29-die-haghe-verslikt-zich-dit-keer-in-hvv/

 

Nieuws

Oproep prijzen sponsorloop

16-09-2019

Start 3e edite sv Die Haghe Champions League

16-09-2019
Zaterdag 21 september start de 3e edite van de sv Die Haghe Champions League voor onze 5 & 6-jarige aanstormende talenten.

De herinnering blijft

15-09-2019
Op 5 september overleed Edwin Beumer vader van Nigel Beumer, speler in de JO17.

Die Haghe zonder bekerwinst na nipt verlies van TAC´90: 3-2

15-09-2019
Voorgaande edities van de districtsbeker deed Die Haghe nog van zich spreken maar tijdens deze voorbereiding is Die Haghe nog zoekende naar de juiste samenstelling en vorm. Het speelde niet eens ...

Die Haghe stelt supporters gerust met prima winst op SVC'08: 1-5

11-09-2019
Na de mindere wedstrijden in de bekerpoule tegen HVV en Te Werve wist Die Haghe zich tegen het op stoom zijnde SVC'08 op tijd op te richten en speelde het met name in de 1e helft een frisse partij ...

'Week van de Scheidsrechter'

10-09-2019
Ook dit jaar organiseert de KNVB weer de 'Week van de Scheidsrechter'. Een sport breed initiatief waarbij het uitspreken van waardering voor de arbiter centraal staat. De Week van de ...

Die Haghe 1 en Die Haghe 2 oefenen vanavond 10 sept. tegen SVC'08

10-09-2019
Die Haghe 1 speelt dinsdag 10 september in Wassenaar op het Oostersportpark een oefenwedstrijd tegen de op dreef zijnde 2e klasser SVC'08 1 terwijl Die Haghe 2 thuis op Ockenburgh de gastheer van ...

Wedstrijdcoördinatoren gezocht

09-09-2019
Doordat eind vorig seizoen een aantal wedstrijdcoördinatoren zijn gestopt, heb ik nu een dringende behoefte aan minimaal 3 coördinatoren voor de middagdienst en 1 voor de ochtenddienst.

Healthy run bijeenkomst op 19 september

09-09-2019
Wil jij meer in beweging komen, je makkelijker kunnen ontspannen en daardoor dagelijks meer energie ervaren? Dan is de Healthy run perfect voor jou!

Die Haghe weer niet bij de les en Te Werve profiteert: 4-1

07-09-2019
Na de bekernederlaag tegen zondag 2e klasser HVV (2-4) trad Die Haghe voor de 2e beker-ronde in Rijswijk aan tegen zaterdag 2e klasser Te Werve maar wisten de mannen van trainer Wim de Jong ...
Pagina 1 van 156  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe