DH 1 - NEPTUNUS-SCHIEBROEK 1

23-11-2019, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

DIE HAGHE 2 - WESTLANDIA 3

23-11-2019, 12:00 uur
comp | Meer Die Haghe 2 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

1e Aad Mansveld Memorial cup bij s.v. Die Haghe prooi voor VVV Venlo

26-08-2019 23:47 - Algemeen

1e Aad Mansveld Memorial cup bij s.v. Die Haghe prooi voor VVV Venlo

www.hethaagsamateurvoetbal.nl/laatste-nieuws/24460/1e-aad-mansveld-memorial-cup-prooi-voor-vvv-venlo   >> (met foto's)

Neem 24 JO15-1 teams, nationaal, internationaal, regionaal, landelijk, betaald voetbal jeugdpleidingen en top amateurclubs.

Dat is in het kort de samenstelling van de 1e Aad Mansveld memorial cup die afgelopen zondag 25 augustus bij Die Haghe werd gespeeld. Een ongelooflijke happening die door het hete weer nog extra krachten vroeg van de deelnemers die maar liefst 7 wedstrijden moesten spelen.

In 4 poules van 6 teams werd er om klokslag 09.30 uur afgetrapt met een aantal zeer interessante wedstrijden. Onze toernooien kenmerken zich door de strakke planning en goede organisatie rondom de wedstrijden en het was indrukwekkend om te zien hoe Die Haghe en haar tientallen vrijwilligers deze planning en organisatie voor haar rekening namen. Geen enkele vraag was te veel, niets kostte moeite en onze kennismaking met Die Haghe op deze manier is meer dan uitstekend bevallen. Aan werkelijk alles was gedacht.

Nadat de poulefases waren afgerond maakten de deelnemers zich op voor de wedstrijden die uiteindelijk zouden gaan bepalen op welke plek je team zou belanden. Met poulewinnaars als Royal Antwerp, FC Groningen, VVV Venlo en FC Twente kun je natuurlijk wel spreken van fantastische halve finalisten maar ook de teams eronder deden het meer dan goed.

Na een tweetal zinderende halve finales waren het FC Groningen, dat enorm veel indruk maakte, en VVV Venlo, dat als team fantastisch was, die zouden gaan uitmaken wie de eerste Aad Mansveld memorial cup mee naar huis zou nemen.

Uiteindelijk zou VVV Venlo met 1-0 aan het langste eind trekken en daarmee de 1e winnaar worden van de Aad Mansveld Memorial cup.

Beste keeper van het toernooi werd Jasper Meijster (onthoudt die naam) van FC Groningen die al op jonge leeftijd alles heeft. Een goed overzicht, hij durft te voetballen, een goede worp en mooie uittrap. Daarnaast beschikt deze jongeman over geweldig reflexen.

Beste speler van het toernooi werd Stijn Bultman van FC Twente. Een Beckenbauer uitstraling en dito speelwijze. Rustig aan de bal, altijd de voetballende oplossing zoekend en een voorbeeld voor zijn team, niet alleen als laatste man maar ook als aanvoerder van zijn team.

De komende dagen zullen wij veel foto's publiceren van het toernooi waar wij, samen met Die Haghe, met enorm veel plezier naar terugkijken. De lat ligt hoog voor volgend jaar maar we gaan de uitdaging aan om een nog uitdagender toernooi neer te zetten.

De eindstand van het toernooi:
01. VVV Venlo
02. Fc Groningen
03. Royal Antwerp
04. FC Twente
05. AFC Amsterdam
06. NAC Breda
07. De Graafschap
08. Alexandria '66
09. JVOZ
10. Cambuur
11. Go Ahead Eagles
12. Alphense Boys
13. Zeeburgia
14. Hollandia
15. BFC
16. Purmersteijn
17. FC Emmen
18. FC Dordrecht
19. ASC Waterwijk
20. RODA JC
21. Spijkenisse
22. DSO
23. UVS
24. Die Haghe

(C) Hethaagsamateurvoetbal.nl

 

Nieuws

Maandag 18 november, grasvelden afgekeurd.

18-11-2019
Vanmiddag / vanavond 18 november zijn de grasvelden afgekeurd. Hierdoor zal het afkeuringsschema van kracht zijn.

Die Haghe 2 - VELO 2: 2 - 2 (ruststand: 2 - 1)

18-11-2019
Die Haghe 2 speelt in absolute topper gelijk tegen koploper VELO 2.

Die Haghe Vrouwen 1 pakt 1e periode

17-11-2019
Dankzij een 2-0 overwinning op DSVP is Vrouwen 1 de trotse bezitter van de 1e periodetitel in haar poule. Trainer Frank Teunissen liep dan ook glunderend op het sportpark rond. Dames en Frank van ...

Die Haghe Vrouwen 1 speelt zaterdag om 1e periode kampioenschap!

14-11-2019
Op 16 november spelen de talentvolle meiden van trainer Frank Teunissen om het 1e periode-kampioenschap. De in de competitie nog ongeslagen koploper ontvangt dan om 10.30 uur DSVP Vrouwen 1

Derde divisionist Westlandia maatje te groot voor Die Haghe: 5-0

13-11-2019
In de strijd op de Haaglandenvoetbal-cup trad Die Haghe zonder een paar sterkhouders aan tegen Westlandia (zo). Het verschil in tempo en balhandeling was uiteraard groot en Die Haghe werkte hard ...

Overstroming clubgebouw

11-11-2019
Helaas is afgelopen vrijdag ons clubhuis veranderd in een zwembad. Een jongen die meedeed aan de keeperstraining heeft de kraan in het toilet aangezet en moedwillig het afvoerputje met een prop papier afgesloten. Een zware overstroming was het gevolg.

Carl van Lobenstein stopt als secretaris

11-11-2019
Na vele jaren van trouwe dienst heeft Carl van Lobenstein aangegeven te stoppen als secretaris van onze mooie vereniging. Carl blijft in enige vorm natuurlijk wel aan Die Haghe verbonden al was ...

Duindorp SV 2 - Die Haghe 2: 0 - 2 (ruststand: 0 - 1)

11-11-2019
Die Haghe 2 spoelt nare smaak van vorige week weg met een verdiende 0-2 overwinning in en tegen Duindorp SV 2.

Pietentraining

11-11-2019
Geef je op voor de Pietentraining op vrijdag 22 november as.

Zeer verzwakt Die Haghe gaat bij Heinenoord ten onder: 3-1

10-11-2019
Met maar liefst zeven veranderingen ten opzichte van vorige week kwam het hardwerkende Die Haghe net te kort tegen Heinenoord. Na een 1-0 ruststand kwam Die Haghe via aanvoerder Mitchell de Bas ...
Pagina 1 van 161  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe