DIE HAGHE 1 - TRAINING

19-11-2019, 20:00 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

DH 1 - NEPTUNUS-SCHIEBROEK 1

23-11-2019, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe trotse winnaar I.M. Cees IJspeldertoernooi van Duno (update met verslag)

17-08-2019 23:48 - Senioren

www.haaglandenvoetbal.nl/2019/08/18/duno-toernooi-die-haghe-wint-im-cees-ijspelder-toernooi-na-zege-op-dhc

 

DUNO-toernooi: Die Haghe wint IM Cees IJspelder-


Met een mooie 4-2 overwinning op DHC werd Die Haghe winnaar van het IM Cees IJspelder-toernooi en kon oud DUNO-trainer Wim de Jong weer een heleboel felicitaties in ontvangst nemen. Want bij DUNO zijn ze Wim de Jong niet vergeten en iedereen gunt hem dit succes met Die Haghe. Overigens kreeg DHC in dit duel wel de meeste kansen, maar Die Haghe was effectiever.


Bij DHC ontbraken de donderdag in de rust geblesseerd uitgevallen Vincent Romeijn en Youri Kooijmans. Nu viel in de rust Joren Tromp uit, terwijl tijdens de tweede helft ook Jeffrey van Roon naar de kant moet. DHC startte overdonderend tegen Die Haghe. Al na twee minuten kwam het op een 1-0 voorsprong. Uit een hoekschop van Frank de Lange werd de bal van dichtbij door Joren Tromp ingekopt: 1-0. Nog geen tien minuten later was er een identieke situatie. Nu was het een vrije trap vlak bij de cornervlag en opnieuw kwam de inzet van Frank de Lange op het hoofd van Joren Tromp, die nu de bal via de onderkant van de lat weer terug in het veld zag komen.
Vooral over de linkerkant kwam DHC veelvuldig op, maar de 17-jarige Jesse Jansen van Die Haghe bleef uitstekend overeind.

Die Haghe kwam beter in de wedstrijd en bij de ploeg van Wim de Jong kwam het gevaar juist van de rechterkant, waar de snelle Phiras Chehoudi een paar keer zijn hielen liet zien. Halverwege de eerste helft kwam Die Haghe op 1-1 na weer een snelle rush van Phiras Chehoudi, die zijn assist afgerond zag worden door Tony Bergsma, die DHC-doelman Stefan Gravesteijn kansloos liet: 1-1. Daarna was de wedstrijd in balans, al moest Die Haghe-goalie Silver Wartna zich nog een keer laten gelden bij een één-tegen-één-situatie met DHC-er Andani Ollie.


In de tweede helft, met veel wissels aan Die Haghe-kant, bleef de wedstrijd gelijk opgaan. Weer moest Die Haghe-doelman Silver Wartna handelend optreden toen DHC-aanvaller Dylan Franquet tot tweemaal toe alleen voor hem verscheen. Voor trainer Wim de Jong zeer aangenaam en belangrijk om weer twee doelmannen van gelijkwaardig niveau te hebben. De wedstrijd leek op een gelijkspel af te gaan, maar in de 79e minuut kreeg Die Haghe een strafschop te nemen, toegekend door arbiter Bongers, na een overtreding van Manuel Mansanga. Peter de Kleer kon, na lange afwezigheid, weer eens het net kon laten bollen: 2-1.

Een minuut later kwam Dylan Franquet voor de derde maal voor de doelman en ook nu was de Die Haghe-sluitpost de situatie meester. Met nog een kwartier op de klok betekende balverlies in de DHC-verdediging de nekslag. Peter de Kleer passeerde invaller doelman Nick Hasper van DHC en bracht de 3-1 op het bord. Voor DHC was er dan nog een mogelijkheid voor invaller Nando Nauman en een door de doelman gekeerd schot van Andani Ollie. Kort voor het einde scoorde Jessy Nauman met een hoog schot vanaf zo'n 25 meter over de Haagse doelman de aansluitende 2-3. Maar Die Haghe bracht de marge toch weer op twee treffers. De actieve Sami Alouad Said verlengde een vrije trap keurig met het hoofd en bracht Die Haghe in veilige haven: 4-2.

========haaglandenvoetbal.nl============

 

Die Haghe trotse winnaar I.M. Cees IJspeldertoernooi van Duno.

Na de makkelijke 6-0 zege op ODB afgelopen dinsdag stond nu een "zwaardere" tegenstander op het programma en wel DHC uit Delft. Die Haghe won knap met 4-2 en daarmee het toernooi.

Een goed begin van het nieuwe team van trainer Wim de Jong.

Volgende week het Zwart & Partners Netwerknotarissen selectietoernooi bij Die Haghe met de volgende wedstrijden: 

MAANDAG 19 AUGUSTUS 2019:
aanvang: 19.30 uur veld 4

• DIE HAGHE 2 - H.V.V. 2
scheidsrechter: S. van Erven 

MAANDAG 19 AUGUSTUS 2019:
aanvang: 19.30 uur veld 6

• VOORSCHOTEN'97 2 (za) - VITESSE DELFT 2
scheidsrechter: A. Gomes 

DINSDAG 20 AUGUSTUS 2019:
aanvang: 19.30 uur veld 4

• DIE HAGHE 1 - VITESSE DELFT 1
scheidsrechter: M. Parmessar 

DINSDAG 20 AUGUSTUS 2019:
aanvang: 19.30 uur veld 6

• H.V.V. 1 - VOORSCHOTEN'97 1 (za)
scheidsrechter: M. Hooijer 

 

ZATERDAG 24 AUGUSTUS 2019:
aanvang: 12:00 uur veld 4

• DIE HAGHE 2 - VITESSE DELFT 2
scheidsrechter: A. Gomes 

ZATERDAG 24 AUGUSTUS 2019:
aanvang: 12:00 uur veld 6

• H.V.V. 2 - VOORSCHOTEN'97 2 (za)
scheidsrechter: M. Hooijer

ZATERDAG 24 AUGUSTUS 2019:
aanvang: 14:30 uur veld 5 (hoofdveld)

• DIE HAGHE 1 - H.V.V. 1
scheidsrechter: D. Broeckaert 

ZATERDAG 24 AUGUSTUS 2019:
aanvang: 14:30 uur veld 4

• VITESSE DELFT 1 - VOORSCHOTEN'97 1 (za)
Scheidsrechter: S. van Erven 

 

 

Nieuws

Die Haghe Vrouwen 1 pakt 1e periode

17-11-2019
Dankzij een 2-0 overwinning op DSVP is Vrouwen 1 de trotse bezitter van de 1e periodetitel in haar poule. Trainer Frank Teunissen liep dan ook glunderend op het sportpark rond. Dames en Frank van ...

Donderdag 14 november, grasvelden afgekeurd.

14-11-2019
Vanmiddag / vanavond 14 november zijn de grasvelden afgekeurd. Hierdoor zal het afkeuringsschema van kracht zijn.

Die Haghe Vrouwen 1 speelt zaterdag om 1e periode kampioenschap!

14-11-2019
Op 16 november spelen de talentvolle meiden van trainer Frank Teunissen om het 1e periode-kampioenschap. De in de competitie nog ongeslagen koploper ontvangt dan om 10.30 uur DSVP Vrouwen 1

Derde divisionist Westlandia maatje te groot voor Die Haghe: 5-0

13-11-2019
In de strijd op de Haaglandenvoetbal-cup trad Die Haghe zonder een paar sterkhouders aan tegen Westlandia (zo). Het verschil in tempo en balhandeling was uiteraard groot en Die Haghe werkte hard ...

Overstroming clubgebouw

11-11-2019
Helaas is afgelopen vrijdag ons clubhuis veranderd in een zwembad. Een jongen die meedeed aan de keeperstraining heeft de kraan in het toilet aangezet en moedwillig het afvoerputje met een prop papier afgesloten. Een zware overstroming was het gevolg.

Carl van Lobenstein stopt als secretaris

11-11-2019
Na vele jaren van trouwe dienst heeft Carl van Lobenstein aangegeven te stoppen als secretaris van onze mooie vereniging. Carl blijft in enige vorm natuurlijk wel aan Die Haghe verbonden al was ...

Duindorp SV 2 - Die Haghe 2: 0 - 2 (ruststand: 0 - 1)

11-11-2019
Die Haghe 2 spoelt nare smaak van vorige week weg met een verdiende 0-2 overwinning in en tegen Duindorp SV 2.

Pietentraining

11-11-2019
Geef je op voor de Pietentraining op vrijdag 22 november as.

Zeer verzwakt Die Haghe gaat bij Heinenoord ten onder: 3-1

10-11-2019
Met maar liefst zeven veranderingen ten opzichte van vorige week kwam het hardwerkende Die Haghe net te kort tegen Heinenoord. Na een 1-0 ruststand kwam Die Haghe via aanvoerder Mitchell de Bas ...

Zaterdag 9 november velden 4 en 6 afgekeurd vanaf 12:00

09-11-2019
De velden 4 en 6 zijn vanaf 12:00 afgekeurd.
Pagina 1 van 161  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe