VALKEN'68 JO19-1 - DH JO19-1

18-09-2019, 19:00 uur
beker | Meer Die Haghe JO19-1 >

DIE HAGHE 1 - BRIELLE, VV 1

21-09-2019, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe 2 - VDL 2: 2 - 1 (ruststand: 2 - 0)

27-05-2019 09:03 - Senioren

Vandaag de laatste competitiewedstrijd van het seizoen tegen VDL2. Gelukkig hebben we ons vorige week definitief veilig gespeeld dus heel veel spanning staat er niet op deze wedstrijd. We kunnen er dus een mooie lekkere voetbaldag van maken. Dat doen met Tomas in de goal en achterin staat Niels (JO19), Yoren, Steven en Frenk (JO19). Op het middenveld is het goed om te zien dat Koen na lang blessureleed weer zijn rentree maakt. Verder staan ook Nick, Mick en Ritchie in de basis op het middenveld. Voorin maken Jordan en Thomas het basiselftal compleet. Op bank nemen plaats Elon (JO19), Gert-Jan (DH3) en Yoran pakt de vlaggert. Het is ook mooi om te zien dat de niet spelende spelers Tristan, Calvin en Rody als supporters langs de lijn staan.

In de 6e minuut is het gelijk raak. Mick is goed op het middenveld en Steven passt strak op Ritchie. Ritchie neemt de bal goed aan en haalt met een hard diagonaal schot uit. BAM. Dat is de 1-0. FF later hebben wij in de 10e en in de 17e minuut geluk. Geluk omdat VDL het twee keer voor elkaar krijgt een open kans voor onze goal naast te schieten. Yoran vlagt niet voor een uitbal en zegt dat het een Masaoeri-tje is. De bal moet wel volledig over de zijlijn zijn. Na een halfuur spelen is het weer Ritchie die de bal netjes op zijn borst aanneemt en zich daarmee vrijspeelt in de zestien van VDL. Hij kan onder de keeper door de 2-0 binnen tikken. We krijgen ook nog een vrije trap op randje zestien. Jordan schiet de bal tegen de arm van een VDL speler aan, maar jammer genoeg geen penalty. Vlak voor rust denkt VDL de aansluittreffer te maken maar tot ontsteltenis van VDL is het toch echt buitenspel aldus vlaggert Yoran.

De tweede helft is vooral vermakelijk om naar te kijken. Gert-Jan valt direct in en komt de achterhoede versterken. In de 60e minuut valt ook trukendoos Yoran in. Er zijn kansen over en weer, maar wij weten de bal er maar niet in te prikken. VDL gaat er wel voor en slaagt er nog in met een keiharde poeier van afstand de 2-1 te maken. In blessuretijd redt Tomas ons nog door een bal goed uit zijn goal te boksen en goed naar de zijkant weg te stompen. In de tegen aanval gaat Yoran nog alleen op de keeper af maar zijn inzet gaat naast. Daarmee is 2-1 de eind uitslag.

Mannen, het was best een 'raar' seizoen waarin we iedere week wel weer een andere opstelling hadden. Een heel enkel keertje kwam het zo uit dat mannen van DH1 bij het tweede konden spelen, maar de meeste hulp hebben we wel van DH3 en DH5 gehad. Dank daarvoor. Verder ook dank aan de mannen van JO17, JO19 en DH8. Want ook hulp uit deze kant was vaak nodig. Al met al hebben wij dit 'rare' seizoen meer dan prima afgesloten met een gelijkspel tegen Westandia en drie winstpartijen achter elkaar tegen Deltasport, Victoria en VDL. Daarmee zijn we kampioen van het rechterrijtje.

1. Schipluiden 2 22-50   6. Die Haghe 2 22-27
2. HVC'10 2 22-49   7. CWO 2 22-26
3. 's-Gravenzande 3 21-41   8. VDL 2 22-24
4. Vitesse Delft 3 22-38   9. GDA 2 22-22
5. Westlandia 3 22-36   10. Quintus 2 22-21
        11. Victoria 2 22-19
        12. Deltasport2 21-14

Oscar van Voskuilen
Alias Okki di Basta

 

Nieuws

Oproep prijzen sponsorloop

16-09-2019

Start 3e edite sv Die Haghe Champions League

16-09-2019
Zaterdag 21 september start de 3e edite van de sv Die Haghe Champions League voor onze 5 & 6-jarige aanstormende talenten.

De herinnering blijft

15-09-2019
Op 5 september overleed Edwin Beumer vader van Nigel Beumer, speler in de JO17.

Die Haghe zonder bekerwinst na nipt verlies van TAC´90: 3-2

15-09-2019
Voorgaande edities van de districtsbeker deed Die Haghe nog van zich spreken maar tijdens deze voorbereiding is Die Haghe nog zoekende naar de juiste samenstelling en vorm. Het speelde niet eens ...

Die Haghe stelt supporters gerust met prima winst op SVC'08: 1-5

11-09-2019
Na de mindere wedstrijden in de bekerpoule tegen HVV en Te Werve wist Die Haghe zich tegen het op stoom zijnde SVC'08 op tijd op te richten en speelde het met name in de 1e helft een frisse partij ...

'Week van de Scheidsrechter'

10-09-2019
Ook dit jaar organiseert de KNVB weer de 'Week van de Scheidsrechter'. Een sport breed initiatief waarbij het uitspreken van waardering voor de arbiter centraal staat. De Week van de ...

Die Haghe 1 en Die Haghe 2 oefenen vanavond 10 sept. tegen SVC'08

10-09-2019
Die Haghe 1 speelt dinsdag 10 september in Wassenaar op het Oostersportpark een oefenwedstrijd tegen de op dreef zijnde 2e klasser SVC'08 1 terwijl Die Haghe 2 thuis op Ockenburgh de gastheer van ...

Wedstrijdcoördinatoren gezocht

09-09-2019
Doordat eind vorig seizoen een aantal wedstrijdcoördinatoren zijn gestopt, heb ik nu een dringende behoefte aan minimaal 3 coördinatoren voor de middagdienst en 1 voor de ochtenddienst.

Healthy run bijeenkomst op 19 september

09-09-2019
Wil jij meer in beweging komen, je makkelijker kunnen ontspannen en daardoor dagelijks meer energie ervaren? Dan is de Healthy run perfect voor jou!

Die Haghe weer niet bij de les en Te Werve profiteert: 4-1

07-09-2019
Na de bekernederlaag tegen zondag 2e klasser HVV (2-4) trad Die Haghe voor de 2e beker-ronde in Rijswijk aan tegen zaterdag 2e klasser Te Werve maar wisten de mannen van trainer Wim de Jong ...
Pagina 1 van 156  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe