DH JO17 - PORTREE HIGHSCHOOL JO

26-06-2019, 19:30 uur
Oefen | Meer Die Haghe JO17 >

DH MO17 - PORTREE HIGHSCHOOL MO17

26-06-2019, 19:30 uur
Oefen | Meer Die Haghe MO17 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe 2 - VDL 2: 2 - 1 (ruststand: 2 - 0)

27-05-2019 09:03 - Senioren

Vandaag de laatste competitiewedstrijd van het seizoen tegen VDL2. Gelukkig hebben we ons vorige week definitief veilig gespeeld dus heel veel spanning staat er niet op deze wedstrijd. We kunnen er dus een mooie lekkere voetbaldag van maken. Dat doen met Tomas in de goal en achterin staat Niels (JO19), Yoren, Steven en Frenk (JO19). Op het middenveld is het goed om te zien dat Koen na lang blessureleed weer zijn rentree maakt. Verder staan ook Nick, Mick en Ritchie in de basis op het middenveld. Voorin maken Jordan en Thomas het basiselftal compleet. Op bank nemen plaats Elon (JO19), Gert-Jan (DH3) en Yoran pakt de vlaggert. Het is ook mooi om te zien dat de niet spelende spelers Tristan, Calvin en Rody als supporters langs de lijn staan.

In de 6e minuut is het gelijk raak. Mick is goed op het middenveld en Steven passt strak op Ritchie. Ritchie neemt de bal goed aan en haalt met een hard diagonaal schot uit. BAM. Dat is de 1-0. FF later hebben wij in de 10e en in de 17e minuut geluk. Geluk omdat VDL het twee keer voor elkaar krijgt een open kans voor onze goal naast te schieten. Yoran vlagt niet voor een uitbal en zegt dat het een Masaoeri-tje is. De bal moet wel volledig over de zijlijn zijn. Na een halfuur spelen is het weer Ritchie die de bal netjes op zijn borst aanneemt en zich daarmee vrijspeelt in de zestien van VDL. Hij kan onder de keeper door de 2-0 binnen tikken. We krijgen ook nog een vrije trap op randje zestien. Jordan schiet de bal tegen de arm van een VDL speler aan, maar jammer genoeg geen penalty. Vlak voor rust denkt VDL de aansluittreffer te maken maar tot ontsteltenis van VDL is het toch echt buitenspel aldus vlaggert Yoran.

De tweede helft is vooral vermakelijk om naar te kijken. Gert-Jan valt direct in en komt de achterhoede versterken. In de 60e minuut valt ook trukendoos Yoran in. Er zijn kansen over en weer, maar wij weten de bal er maar niet in te prikken. VDL gaat er wel voor en slaagt er nog in met een keiharde poeier van afstand de 2-1 te maken. In blessuretijd redt Tomas ons nog door een bal goed uit zijn goal te boksen en goed naar de zijkant weg te stompen. In de tegen aanval gaat Yoran nog alleen op de keeper af maar zijn inzet gaat naast. Daarmee is 2-1 de eind uitslag.

Mannen, het was best een 'raar' seizoen waarin we iedere week wel weer een andere opstelling hadden. Een heel enkel keertje kwam het zo uit dat mannen van DH1 bij het tweede konden spelen, maar de meeste hulp hebben we wel van DH3 en DH5 gehad. Dank daarvoor. Verder ook dank aan de mannen van JO17, JO19 en DH8. Want ook hulp uit deze kant was vaak nodig. Al met al hebben wij dit 'rare' seizoen meer dan prima afgesloten met een gelijkspel tegen Westandia en drie winstpartijen achter elkaar tegen Deltasport, Victoria en VDL. Daarmee zijn we kampioen van het rechterrijtje.

1. Schipluiden 2 22-50   6. Die Haghe 2 22-27
2. HVC'10 2 22-49   7. CWO 2 22-26
3. 's-Gravenzande 3 21-41   8. VDL 2 22-24
4. Vitesse Delft 3 22-38   9. GDA 2 22-22
5. Westlandia 3 22-36   10. Quintus 2 22-21
        11. Victoria 2 22-19
        12. Deltasport2 21-14

Oscar van Voskuilen
Alias Okki di Basta

 

Nieuws

Twee nieuwe aanmeldingen voor de Club van 100

24-06-2019
Richard Kamps van Kamps Loodgietersbedrijf en de meiden van MO17-1 2019-2020 hebben zich aangemeld voor de Club van 100. Volg jij hun voorbeeld?

Maandag 24 juni jeugd trainingen afgelast *** Monday 24th of June youth training cancelled

23-06-2019
Vanwege de, te verwachten, hoge temperaturen zijn de trainingen voor de jeugd afgelast. Because of the, expected, high temperatures all youth training has been cancelled.

Mededelingen vanuit het bestuur

21-06-2019
Het hoofdbestuur heeft besloten om de besluiten genomen in haar overleg transparant te maken en te delen met de leden. Dit om een grotere betrokkenheid van de leden bij de vereniging te krijgen en ...

Twee Die Haghe teams in finale Haaglanden Voetbal Toernooi

17-06-2019
Op zaterdag 22 juni as. worden de finales van het Haaglanden Voetbal Toernooi gespeeld sportpark Houtrust bij Scheveningen. SV Die Haghe is in maar liefst twee finales vertegenwoordigd: De mannen van JO12-1 spelen tegen DHC JO12-1 en de meiden van MO17-1 nemen het op tegen ADO Den Haag MO16-1.

VRIJDAG 21 JUNI VRIJWILLIGERSAVOND *** GEEF DOOR OF JE KOMT ***

17-06-2019
Hierbij willen wij graag alle vrijwilligers die dit jaar hard hebben gewerkt uitnodigen voor een hapje en een drankje op vrijdag 21 juni in ons clubhuis.

Die Haghe 9 kampioen ! UPDATE

15-06-2019
Die Haghe 9 moest haar laatste competitiewedstrijd winnen en daarbij 4 doelpunten of meer maken om de naaste concurrent Verburch voor te blijven. Toen er bij de stand van 3-0 voor een strafschop ...

JO8-1 op de Danny Bakker Cup

11-06-2019
Lees een verslag van de J08-1 op het toernooi om de Danny Bakker Cup met onder andere Excelsior en AJAX.

laatste mogelijkheid om ooievaarspas voor laatste termijn van dit seizoen te laten scannen.

11-06-2019
Dit is de laatste mogelijkheid om uw ooievaarspas voor de laatste termijn van dit seizoen te laten scannen. Mocht u van deze gelegenheid geen gebruik maken dan zullen wij u persoonlijk belasten ...

Update "selectie" trainingen jeugdafdeling

06-06-2019
Afgelopen maandag 3 juni zijn de 'selectie'-trainingen bij de jeugdafdeling voor het seizoen 2019-2020 van start gegaan. Maar liefst meer dan 500 kinderen bij de JO Afdeling (JO8 tm JO19) hebben ...

VETERANEN ZOEKEN EEN KEEPER

02-06-2019
Het team van de Veteranen van Die Haghe is voor het komende seizoen dringend op zoek naar een keeper.
Pagina 1 van 151  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe