DIE HAGHE 1 - HONSELERSDIJK 1

25-05-2019, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

DIE HAGHE 2 - VDL 2

25-05-2019, 12:00 uur
comp | Meer Die Haghe 2 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe doet goede zaken na de 3-1 winst op Deltasport

11-05-2019 18:21 - Senioren

Die Haghe doet goede zaken na 3-1 winst op Deltasport

In een matige wedstrijd dat veel weg had van een echt degradatieduel hield Die Haghe het hoofd koel en beloonde zichzelf door doelpunten van Ricardo Lopes Landim, Tony Bergsma en Sander de Jong (strafschop). Die Haghe staat nu op de 8e plaats en is bijna zeker van prolongatie van het 1e klasserschap.

voor een verslag van Haaglandenvoetbal zie onderstaande link

www.haaglandenvoetbal.nl/2019/05/12/zaterdag-1b-die-haghe-beslist-vechtwedstrijd-in-haar-voordeel

Zaterdag 1B: Die Haghe beslist vechtwedstrijd in haar voordeel

In een meer spannend dan fraai duel sloeg Die Haghe, onder de bezielende leiding van Sander de Jong, in de tweede helft toe, nadat Deltasport na een 1-0 achterstand de verdiende gelijkmaker had gescoord.

Tekst: Kees de Groot | Foto's: Sandra Beekhuizen

Die Haghe werd na die 1-1 wakker geschud en het was Sander de Jong die op het middenveld fier overeind bleef en duels bleef winnen. Door zijn toedoen kan Tony Bergsma na een splijtende pass van Mitchell de Bas de stand op 2-1 brengen en Sander de Jong zelf kreeg tien minuten voor tijd met een strafschop Deltasport op de knieën.

In de eerste helft waren beide ploegen in de eerste twintig minuten vooral bezig het zichzelf erg moeilijk te maken. Scheidsrechter D'Onario greep in de zeventiende minuut uitstekend in en riep beide aanvoerders bij zich. Dat hielp en er kon weer worden gevoetbald. Die Haghe profiteerde direct van de situatie en kwam na twintig minuten verdiend op een 1-0 voorsprong door een mooie treffer van Ricardo Rosario Lopes Landim, die een voorzet van de hardwerkende Mitchell de Bas prima afrondde: 

In de tweede helft kwam Deltasport vooral door meer fysiek en slimmigheid beter in de wedstrijd. De 1-1 hing in de lucht en die kwam ook na dik een uur spelen.

Blijkbaar had Die Haghe deze prikkel nodig, want ineens was daar de spirit en de energie om de wedstrijd naar zich toe te trekken. Tony Bergsma was verantwoordelijk voor de koelbloedige 2-1 en zoals vermeld hield Sander de Jong het hoofd koel bij de beslissende strafschop, waarmee Die Haghe de overwinning veilig stelde en weer een stapje dichter bij prolongatie van het verblijf in de eerste klasse kwam.

 

 

Nieuws

De “oude rivalen” Die Haghe en Honselersdijk als mooi afsluitend affiche op Ockenburgh

23-05-2019
Die Haghe en Honselersdijk zagen elkaar als promovendi voor het eerst bij elkaar in de 1e klasse B op zaterdag 13 oktober 2018. Die Haghe won nipt met 0-1 door een doelpunt van Robin Laming. Die ...

MO17-1 haalt finale HAAGLANDEN CUP (Die Haghe MO17-1 – DSO MO17-1, 4-1)

23-05-2019

Sportsignaal radio verslaat a.s. zaterdag Die Haghe - Honselersdijk

21-05-2019
Sportsignaal radio komt zaterdag verslag doen van de wedstrijd : Die Haghe - Honselersdijk

Verkiezing Club van het Jaar 2019: Stem op sv Die Haghe

21-05-2019
Onze club sv Die Haghe is een bijzondere club. Op onze prachtige locatie direct achter de Haagse duinen gaan sportieve prestaties en gezelligheid hand in hand. En dat al bijna 100 jaar! Onze leden ...

Donderdag 23 mei: de laatste Di Sopra Pasta maaltijd van dit seizoen

21-05-2019
Italiaans restaurant Di Sopra verzorgt komende donderdag weer een pastamaaltijd voor de mannen en vrouwen selectiespelers.

Huldiging Jeugdkampioenen op zaterdag 25 mei

20-05-2019
Zaterdag 25 mei direct na afloop van de wedstrijd van ons 1ste elftal tegen Honselersdijk zullen de kampioenen van het huidige seizoen worden gehuldigd.

Woensdag 22 mei laatste keeperstraining voor de jeugdafdeling

20-05-2019

Trainers / teamouders / leiders: inleveren materialen op woensdag 29 mei

20-05-2019
Inleveren materialen!

Victoria’04 2 - Die Haghe 2: 2 – 3 (ruststand: 1 - 1)

20-05-2019
Die Haghe 2 speelt zich definitief veilig na een ware thriller tegen Victoria 2, waar in de slotfase met 2-3 wordt gewonnen.

Die Haghe haalt uit in- en tegen Brielle (1-5) en speelt ook volgend seizoen weer 1e klasse

18-05-2019
In een wedstrijd met een bizar scoreverloop deed Die Haghe wat het moest doen en speelde zich helemaal veilig. Terwijl de thuisploeg het betere van het spel had scoorde Die Haghe er lustig op los, ...
Pagina 1 van 150  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe