DIE HAGHE 2 - HVV 2

19-08-2019, 19:30 uur
Toernooi | Meer Die Haghe 2 >

DIE HAGHE 1 - VITESSE DELFT 1

20-08-2019, 19:30 uur
Toernooi | Meer Die Haghe 1 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

De laatste loodjes voor Die Haghe en Deltasport.

09-05-2019 10:01 - Senioren

De laatste loodjes voor Die Haghe en Deltasport.

Het is ongemeen spannend in de 1e klasse B.  Zowel in de top waar er maar liefst 3 kampioens-kandidaten zijn, te weten: Rijsoord en SHO met 48 punten en Kloetinge met 45 punten als in de onderste regionen. Daar lijkt het doek bijna gevallen voor de rode lantaarndrager De Meeuwen met 15 punten.

De strijd om de p/d plekken te verlaten is nog lang niet gestreden. Thans staat Deltasport op plek 13 met 21 punten en RVVH op plek 12 met 25 punten maar is het gat naar de nummer 11, Poortugaal (26), nr. 10 Westlandia (27), ), nr. 9 Die Haghe (28), nr. 8 BVCB (28) en zelfs plek 7, Heinenoord met 31 punten niet onoverbrugbaar. Van belang is dat veel van deze teams het nog in eigen hand hebben als wij naar het restant van het wedstrijdprogramma kijken:

11 mei: Forum Sport-Heinenoord / Poortugaal-De Meeuwen/RVVH-BVCB/                 Die Haghe-Deltasport/ Westlandia-Rijsoord.

18 mei: Deltasport-Kloetinge/De Meeuwen-Westlandia/BVCB-Poortugaal/   Heinenoord-RVVH/ Brielle-Die Haghe.

25 mei: Forum Sport-BVCB/Poortugaal-Deltasport/RVVH-Brielle/                               Die Haghe-Honselersdijk/ Westlandia-Heinenoord/ SHO-De Meeuwen.

Die Haghe zou zich dus tegen Deltasport een goede dienst kunnen bewijzen en zich veilig kunnen spelen en daarmee de kater van het verspelen van 2 punten (in de 100e minuut door een strafschop) tegen BVCB wegspoelen. Het team van trainer Wim de Jong verdiend hoe dan ook een groot compliment op de wijze waarop het met nagenoeg hetzelfde team als uit de 3e- en 2e klasse is omgegaan met de vele blessures op dit hoge niveau van de 1e klasse. Nog even op de tanden bijten, tandje bijschakelen en het 1e klasserschap veilig stellen !

Die Haghe liet eind november 2018 de winst bij Deltasport glippen (2-2) maar ook de Vlaardingers, onder leiding van trainer Ton Pattinama zullen er nu weer alles aan gelegen zijn om een goed resultaat tegen Die Haghe neer te zetten. In Vlaardingen brandde onlangs de houten kantine en enkele kleedkamers af.

Die Haghe weet als geen ander hoe het na een brand voelt om geen goed onderkomen te hebben maar de rood zwarten zijn niet bij de pakken gaan neerzitten en zijn deze zaterdag "gebrand" op winst om van die vermaledijde p/d plek af te komen. Allemaal ingrediënten om van een belangrijk- en al op voorhand spannend duel te kunnen spreken.

Deze wedstrijd staat deze zaterdag onder leiding van arbiter Gino D' Onorio uit Hoorn die ik namens het bestuur samen met zijn secondanten, de spelers, begeleiding en alle aanwezige supporters een hele fijne en sportieve zaterdagmiddag wil toewensen.

Voor die supporters nog maar eens de aanwijzing dat glaswerk en alcoholische drank bij het speelveld nog steeds verboden zijn en het verzoek dus om aan dit verbod gevolg te geven, waarvoor op voorhand dank van......

Wim vd Graaf   

Nieuws

Die Haghe start met frame voetbal

18-07-2019
Binnenkort is het mogelijk dat kinderen met spierziektes/spasmes of andere loopproblemen bij sv Die Haghe kunnen komen voetballen. Een mooi gezamenlijk initiatief van Sportondersteuner.nl en Die Haghe

beker-indeling Die Haghe 1 bekend

15-07-2019
De KNVB heeft voor Die Haghe 1 een beker "fietspoule" uit de hoge hoed getoverd.

Oefenwedstrijden Die Haghe selectie

15-07-2019
Die Haghe 1 neemt deel aan het IM Cees IJspelder toernooi bij DUNO en het eigen Zwart en Partners netwerk notarissen (selectie) toernooi

Verslag Algemene Leden Vergadering van donderdag 11 juli

15-07-2019
Afgelopen donderdag 11 juli vond er in ons clubgebouw een Algemene Leden Vergadering plaats. Deze A.L.V. wordt twee keer per jaar georganiseerd waarbij de eerste, deze, een beleid vormende ...

Competitie-indeling Die Haghe 1 bekend

15-07-2019
Het komend seizoen (2019-2020) komt Die Haghe wederom uit in de 1e klasse B van het zaterdagvoetbal. Kampioen Rijsoord is vertrokken naar de Hoodklasse, Kloetinge is ingedeeld in 1C en de ...

Bekendmaking teams Jeugd (JO) Afdeling zaterdag 13 juli

11-07-2019

HAAGSE VOETBAL ACADEMIE ZOMERKAMPEN!

01-07-2019
Op 23/24/25 juli en 27/28/29 augustus vinden bij sv Die Haghe weer de Haagse Voetbal Academie (voorheen Juzzt Football Academy) voetbalkampen plaats.

Algemene Ledenvergadering

01-07-2019
Op donderdag 11 juli as. staat een Algemene Ledenvergadering gepland. Alle (ouders/verzorgers van) leden van Die Haghe zijn daar van harte voor uitgenodigd. De vergadering start om 20:00 uur en ...

Introductie Martesano Biliosa

28-06-2019
Introductie Martesano Biliosa, nieuwe keeperstrainer bij de jeugd.

Twee nieuwe aanmeldingen voor de Club van 100

24-06-2019
Richard Kamps van Kamps Loodgietersbedrijf en de meiden van MO17-1 2019-2020 hebben zich aangemeld voor de Club van 100. Volg jij hun voorbeeld?
Pagina 1 van 152  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe