DIE HAGHE 1 - HONSELERSDIJK 1

25-05-2019, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

DIE HAGHE 2 - VDL 2

25-05-2019, 12:00 uur
comp | Meer Die Haghe 2 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

De laatste loodjes voor Die Haghe en Deltasport.

09-05-2019 10:01 - Senioren

De laatste loodjes voor Die Haghe en Deltasport.

Het is ongemeen spannend in de 1e klasse B.  Zowel in de top waar er maar liefst 3 kampioens-kandidaten zijn, te weten: Rijsoord en SHO met 48 punten en Kloetinge met 45 punten als in de onderste regionen. Daar lijkt het doek bijna gevallen voor de rode lantaarndrager De Meeuwen met 15 punten.

De strijd om de p/d plekken te verlaten is nog lang niet gestreden. Thans staat Deltasport op plek 13 met 21 punten en RVVH op plek 12 met 25 punten maar is het gat naar de nummer 11, Poortugaal (26), nr. 10 Westlandia (27), ), nr. 9 Die Haghe (28), nr. 8 BVCB (28) en zelfs plek 7, Heinenoord met 31 punten niet onoverbrugbaar. Van belang is dat veel van deze teams het nog in eigen hand hebben als wij naar het restant van het wedstrijdprogramma kijken:

11 mei: Forum Sport-Heinenoord / Poortugaal-De Meeuwen/RVVH-BVCB/                 Die Haghe-Deltasport/ Westlandia-Rijsoord.

18 mei: Deltasport-Kloetinge/De Meeuwen-Westlandia/BVCB-Poortugaal/   Heinenoord-RVVH/ Brielle-Die Haghe.

25 mei: Forum Sport-BVCB/Poortugaal-Deltasport/RVVH-Brielle/                               Die Haghe-Honselersdijk/ Westlandia-Heinenoord/ SHO-De Meeuwen.

Die Haghe zou zich dus tegen Deltasport een goede dienst kunnen bewijzen en zich veilig kunnen spelen en daarmee de kater van het verspelen van 2 punten (in de 100e minuut door een strafschop) tegen BVCB wegspoelen. Het team van trainer Wim de Jong verdiend hoe dan ook een groot compliment op de wijze waarop het met nagenoeg hetzelfde team als uit de 3e- en 2e klasse is omgegaan met de vele blessures op dit hoge niveau van de 1e klasse. Nog even op de tanden bijten, tandje bijschakelen en het 1e klasserschap veilig stellen !

Die Haghe liet eind november 2018 de winst bij Deltasport glippen (2-2) maar ook de Vlaardingers, onder leiding van trainer Ton Pattinama zullen er nu weer alles aan gelegen zijn om een goed resultaat tegen Die Haghe neer te zetten. In Vlaardingen brandde onlangs de houten kantine en enkele kleedkamers af.

Die Haghe weet als geen ander hoe het na een brand voelt om geen goed onderkomen te hebben maar de rood zwarten zijn niet bij de pakken gaan neerzitten en zijn deze zaterdag "gebrand" op winst om van die vermaledijde p/d plek af te komen. Allemaal ingrediënten om van een belangrijk- en al op voorhand spannend duel te kunnen spreken.

Deze wedstrijd staat deze zaterdag onder leiding van arbiter Gino D' Onorio uit Hoorn die ik namens het bestuur samen met zijn secondanten, de spelers, begeleiding en alle aanwezige supporters een hele fijne en sportieve zaterdagmiddag wil toewensen.

Voor die supporters nog maar eens de aanwijzing dat glaswerk en alcoholische drank bij het speelveld nog steeds verboden zijn en het verzoek dus om aan dit verbod gevolg te geven, waarvoor op voorhand dank van......

Wim vd Graaf   

Nieuws

De “oude rivalen” Die Haghe en Honselersdijk als mooi afsluitend affiche op Ockenburgh

23-05-2019
Die Haghe en Honselersdijk zagen elkaar als promovendi voor het eerst bij elkaar in de 1e klasse B op zaterdag 13 oktober 2018. Die Haghe won nipt met 0-1 door een doelpunt van Robin Laming. Die ...

MO17-1 haalt finale HAAGLANDEN CUP (Die Haghe MO17-1 – DSO MO17-1, 4-1)

23-05-2019

Sportsignaal radio verslaat a.s. zaterdag Die Haghe - Honselersdijk

21-05-2019
Sportsignaal radio komt zaterdag verslag doen van de wedstrijd : Die Haghe - Honselersdijk

Verkiezing Club van het Jaar 2019: Stem op sv Die Haghe

21-05-2019
Onze club sv Die Haghe is een bijzondere club. Op onze prachtige locatie direct achter de Haagse duinen gaan sportieve prestaties en gezelligheid hand in hand. En dat al bijna 100 jaar! Onze leden ...

Donderdag 23 mei: de laatste Di Sopra Pasta maaltijd van dit seizoen

21-05-2019
Italiaans restaurant Di Sopra verzorgt komende donderdag weer een pastamaaltijd voor de mannen en vrouwen selectiespelers.

Huldiging Jeugdkampioenen op zaterdag 25 mei

20-05-2019
Zaterdag 25 mei direct na afloop van de wedstrijd van ons 1ste elftal tegen Honselersdijk zullen de kampioenen van het huidige seizoen worden gehuldigd.

Woensdag 22 mei laatste keeperstraining voor de jeugdafdeling

20-05-2019

Trainers / teamouders / leiders: inleveren materialen op woensdag 29 mei

20-05-2019
Inleveren materialen!

Victoria’04 2 - Die Haghe 2: 2 – 3 (ruststand: 1 - 1)

20-05-2019
Die Haghe 2 speelt zich definitief veilig na een ware thriller tegen Victoria 2, waar in de slotfase met 2-3 wordt gewonnen.

Die Haghe haalt uit in- en tegen Brielle (1-5) en speelt ook volgend seizoen weer 1e klasse

18-05-2019
In een wedstrijd met een bizar scoreverloop deed Die Haghe wat het moest doen en speelde zich helemaal veilig. Terwijl de thuisploeg het betere van het spel had scoorde Die Haghe er lustig op los, ...
Pagina 1 van 150  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe