DIE HAGHE 1 - HONSELERSDIJK 1

25-05-2019, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

DIE HAGHE 2 - VDL 2

25-05-2019, 12:00 uur
comp | Meer Die Haghe 2 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Westlandia 3 - Die Haghe 2: 3 - 3 (ruststand: 3 - 1)

05-05-2019 15:27 - Senioren

"We moeten ons zelf vandaag belonen!" Dat is de boodschap van trainert Rob. Naast keeper Tomas spelen we met Niels van Zet (DHJO19-1) in de basis op rechtsback. Tom van Nispen (DH3) helpt ons wederom in het centrum achterin samen met Rody. Steven staat op linksback en het middenveld bestaat uit Nick, Ritchie, Mick, Calvin en Jamie (DH3). Yoran start als enige diepe spits. De bank is verder bezet met Thomas van der Starre, Diego de Zwart (DH3) en drie talenten van de DHJO17-1: Trainer Mark Rijpstra samen met zijn 'pupillen' Joey en Jesse.

De eerste kans is voor Westlandia, maar wij kunnen het schot gelukkig blokken. Daarna heeft Steven in de 12e minuut een actie van achteruit in petto. Steven passt op Ritchie en Ritchie speelt Yoran weer aan. Yoran maakt een mooie actie en weet tussen twee verdedigers door de vrije ruimte in de zestien te benutten. Vervolgens schuift hij beheerst de 0-1 binnen. Yes! Dat is een lekker begin. Wij houden de druk er op en in 20e minuut maken wij bijna de 0-2. Maar we hebben pech. Steven knalt keihard vanaf de rand zestien tegen de lat. Oeff. Dat is jammer zeg. In de 25e minuut is daar een grote kans voor Westlandia, maar wij lijken de bal toch nog van onze doellijn te redden. Maar ojee, toch niet. Wat een hutsekluts is dat. Deze goal staat wel op nummer één in de categorie van meest knullige tegengoals ooit. 1-1. Daarna gaat het in de 32e minuut weer mis. Wij krijgen de bal niet lekker weg achterin en we tikken een speler van Westlandia van achter aan in het strafschopgebied. Penalty en 2-1 achter. We zijn het nu even helemaal kwijt en we laten te veel het koppie hangen met deze tegenslag. Westlandia heeft het momentum en verzilvert dat momentum ook nog met een derde doelpunt. Een mooie pass wordt middels een slepende beweging om Tomas heen beheerst afgemaakt: 3-1.

In de rust wisselt Rob drie spelers en brengt hij de mannen van DHJO17-1. Mark Rijpstra voor Rody, Joey voor Mick en de snelle Jesse op rechts voor Jamie. Binnen de minuut hebben we in de tweede helft eerst mazzel. Een lange hoge bal van achteruit wordt onderschept en Westlandia lijkt de 4-1 te maken met net zo'n hutsekluts als de tweede goal. Maar gelukkig kan Tomas al liggende op de doellijn de bal nog vangen. Het blijft 3-1. Maar dan is welletjes moet Jesse gedacht hebben. Want in de 51e minuut komt Jesse goed en snel door op rechts. Hij geeft de bal hard en strak voor en daar kan Nick wel mee uit de voeten, want hij loopt hard de 3-2 binnen. Hoppa, de aansluittreffer is daar! Nu hebben wij het momentum, want twee minuten later krijgt Jesse weer de bal aangespeelt. Wederom heeft Jesse een versnellende actie op rechts en weet hij de bal hard en laag voor te geven. Die bal lijkt eerst door iedereen gemist te worden maar dat is niet zo, want daar staat Ritchie op de goede plek. Hupsake 3-3 !! Nu d'rop en d'rover!!

In de 78e minuut schiet de ingevallen Diego na een mooie aanval via Yoran en Nick in de handen van de Westlandia keeper. Even later kan diezelfde Diego net niet genoeg kracht aan zijn kopbal meegeven waardoor de bal weer in de handen van de Westlandia keeper belandt. In de 85e minuut is daar uit een corner een scrimmage voor de goal van Westlandia. Tom van Nispen lijkt de bal binnen te koppen. Doellijntechnologie is niet aanwezig, maar de bal gaat er niet in. In de rebound schiet Nick met een hard gedrukt schot nog net naast. Oeff dat was bijna de winnende goal. Helaas breekt Tom bij zijn kopactie ook nog zijn neus. Sjonge sjonge wat een pech voor hem. Beterschap Tom.

D'rop lukte nog wel, maar d'rover niet meer, want de wedstrijd eindigt in 3-3. Die beloning waar trainert Rob het voor de wedstrijd over had, die beloning moeten we ons in de komende drie wedstrijden zelf gaan geven. De échte beslissende eindfase van de competitie is nu aangebroken en iedere speler zal zijn eigen (ver)ANTWOORD(elijkheid) moeten vinden op de vraag hoe graag hij die beloning wilt ontvangen. Leg dat antwoord niet buiten jezelf neer door te wijzen naar allerlei omstandigheden waar je eigenlijk toch geen invloed op hebt. Zoek het antwoord eerst bij jezelf. Hoe graag wil ik mezelf belonen? Hoe graag wil ik winnen? Hoe graag wil ik NIET degraderen? Wat heb ik daar voor over? In de wedstrijd? Op de trainingen? Ik geloof dat dit jeugdige Die Haghe 2 het antwoord weet te vinden tegen Deltasport, Victoria en VDL en dat we ons daarmee handhaven in de reserve 2e klasse!!

De stand onderin (nr12 degradeert rechtstreeks. Nrs 10 en 11 spelen P/D wedstrijden)

6. CWO2 19-22 doelsaldo -/- 17
7. VDL2 19-21 doelsaldo -/- 20
8. Quintus2 19-20 doelsaldo -/- 22
9. GDA2 19-19 doelsaldo -/- 16
10. Die Haghe2 19-18 doelsaldo -/- 25
11. Victoria2 19-16 doelsaldo -/- 13
12. Deltasport2 19-16 doelsaldo -/- 18


Oscar van Voskuilen
Alias Okki di Basta

 

Nieuws

De “oude rivalen” Die Haghe en Honselersdijk als mooi afsluitend affiche op Ockenburgh

23-05-2019
Die Haghe en Honselersdijk zagen elkaar als promovendi voor het eerst bij elkaar in de 1e klasse B op zaterdag 13 oktober 2018. Die Haghe won nipt met 0-1 door een doelpunt van Robin Laming. Die ...

MO17-1 haalt finale HAAGLANDEN CUP (Die Haghe MO17-1 – DSO MO17-1, 4-1)

23-05-2019

Sportsignaal radio verslaat a.s. zaterdag Die Haghe - Honselersdijk

21-05-2019
Sportsignaal radio komt zaterdag verslag doen van de wedstrijd : Die Haghe - Honselersdijk

Verkiezing Club van het Jaar 2019: Stem op sv Die Haghe

21-05-2019
Onze club sv Die Haghe is een bijzondere club. Op onze prachtige locatie direct achter de Haagse duinen gaan sportieve prestaties en gezelligheid hand in hand. En dat al bijna 100 jaar! Onze leden ...

Donderdag 23 mei: de laatste Di Sopra Pasta maaltijd van dit seizoen

21-05-2019
Italiaans restaurant Di Sopra verzorgt komende donderdag weer een pastamaaltijd voor de mannen en vrouwen selectiespelers.

Huldiging Jeugdkampioenen op zaterdag 25 mei

20-05-2019
Zaterdag 25 mei direct na afloop van de wedstrijd van ons 1ste elftal tegen Honselersdijk zullen de kampioenen van het huidige seizoen worden gehuldigd.

Woensdag 22 mei laatste keeperstraining voor de jeugdafdeling

20-05-2019

Trainers / teamouders / leiders: inleveren materialen op woensdag 29 mei

20-05-2019
Inleveren materialen!

Victoria’04 2 - Die Haghe 2: 2 – 3 (ruststand: 1 - 1)

20-05-2019
Die Haghe 2 speelt zich definitief veilig na een ware thriller tegen Victoria 2, waar in de slotfase met 2-3 wordt gewonnen.

Die Haghe haalt uit in- en tegen Brielle (1-5) en speelt ook volgend seizoen weer 1e klasse

18-05-2019
In een wedstrijd met een bizar scoreverloop deed Die Haghe wat het moest doen en speelde zich helemaal veilig. Terwijl de thuisploeg het betere van het spel had scoorde Die Haghe er lustig op los, ...
Pagina 1 van 150  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe