DH JO17-1 - FORUM SPORT JO17-2

01-05-2019, 19:00 uur
comp | Meer Die Haghe JO17-1 >

WESTLANDIA 3 - DIE HAGHE 2

04-05-2019, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe 2 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe moet alles uit de kast halen om De Meeuwen te verslaan

11-04-2019 12:34 - Senioren

Die Haghe moet alles uit de kast halen om De Meeuwen te verslaan

Na een aantal prima wedstrijden en de offday tegen Heinenoord zal Die Haghe weer de rug moeten rechten en wel tegen de rode lantaarndrager vv De Meeuwen uit Zoutelande. Er telt voor de Ockenburghers maar één ding en dat zijn de drie broodnodige punten voor lijfsbehoud in de 1e klasse B.

vv De Meeuwen, opgericht op 7 december 1948 (dus ruim 70 jaar jong) wist vorig jaar, een dag na haar verjaardag, bij windkracht 7 aan de Zeeuwse kust met 3-1 van Die Haghe te winnen. Dat zullen de mannen van trainer Wim de Jong beslist recht willen zetten. Het heeft er ook de ploeg voor al zal het door blessures en een schorsing weer eens gehavend aan de strijd komen. De wedstrijd zal dus puur op karakter moeten worden gewonnen. Schouders eronder en alles uit de kast is het devies.

Vv De Meeuwen bezet thans de 14e  -en laatste- plaats en heeft de rode lantaarn stevig in de Zeeuwse knuisten. Ook deze ploeg zal er alles aan doen om een gunstig resultaat te behalen. Het verloor vorige week nipt met 2-3 van RVVH waardoor het gat naar de aansluiting groter werd. Het heeft na 21 gespeelde wedstrijden 15 punten (4x winst, 3x gelijkspel en 14x verlies) en een doelsaldo van min 41 (22-63)

Die Haghe staat nu op de 10e plaats met 24 punten na 6x winst, 6x gelijkspel en 9 verliespartijen. Het heeft na de 5-0 nederlaag van vorige week een doelsaldo van -15 (23-38)  maar kijk eens naar die doelpunten "voor"; Die Haghe scoort net als De Meeuwen matig en heeft maar 1x vaker gescoord dan de opponent van vandaag ! Dat wordt dus wederom een interessante ontmoeting achter deze keer de Haagse duinen.

De wedstrijd staat vandaag onder leiding van dhr. G.W.A. (Gyuri) Takács uit Bergschenhoek die ik namens het bestuur samen met zijn secondanten, de spelers, begeleiding en alle aanwezige supporters een hele fijne en sportieve zaterdagmiddag wil toewensen.

Voor die supporters nog maar eens de aanwijzing dat glaswerk en alcoholische drank bij het speelveld nog steeds verboden zijn en het verzoek dus om aan dit verbod gevolg te geven, waarvoor op voorhand dank van......

Wim vd Graaf

Nieuws

Die Haghe kan bij BVCB goede zaken doen.

18-04-2019
Door de 1-0 winst op De Meeuwen heeft Die Haghe zich zo goed als veilig gespeeld in de 1e klasse B en dat is gelet op al het blessureleed een hele knappe prestatie. Om het zekere voor het onzekere ...

Donderdagavond 18 april Di Sopra Pasta maaltijd!

16-04-2019
Met restaurant Di Sopra is Die Haghe overeengekomen om 1x per maand op donderdag een pastamaaltijd te bereiden voor de mannen en vrouwen selectiespelers.

Die Haghe 2 - Quintus 2: 1 - 1 (ruststand: 0 - 0)

15-04-2019
In een echte degradatiekraker met alles erop en eraan speelt Die Haghe 2 gelijk tegen Quintus 2.

Een Ooijevaar velt de Meeuwen: 1-0

13-04-2019
Arnout Ooijevaar voltrok in extremis in de 80e minuut het vonnis over de Meeuwen, na een mooi uitgespeelde aanval via Ricardo Lopes Landim en zo wist Die Haghe de belangrijke ontmoeting met de ...

Zondag 14 april speelt KNVB-selectie MO12 tegen onze JO12-1 en 2

10-04-2019
Op 14 april komt de KNVB-selectie Meiden Onder 12 Overstijgend naar Die Haghe voor twee oefenwedstrijden tegen onze JO12-1 en 2. Yasmin Maaroufi en Jasmijn Windhorst (allebei spelend in DH ...

Sportsignaal radio verslaat a.s. zaterdag de wedstrijd : Die Haghe - De Meeuwen

09-04-2019
Sportsignaal radio komt a.s. zaterdag verslag doen van de wedstrijd : Die Haghe - De Meeuwen Leo Pronk is de verslaggever

HAAGSE VOETBAL ACADEMIE MEIVAKANTIEKAMP!

08-04-2019
Schrijf je nu in voor het meivakantiekamp van de Haagse Voetbal Academie (voorheen Juzzt Football Academy) op woensdag 24 en donderdag 25 april.

E-TALENTS CUP FIFA19

08-04-2019
Meld je aan voor hét FIFA19-toernooi, de E-Talents Club op zondag 26 mei 2019!

Klaverjasdrive 12 april 2019 - meld je nu aan! Update

07-04-2019
Update Klaverjasdrive: nog slechts 6 plekken beschikbaar!
Pagina 1 van 147  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe