DH JO17 - PORTREE HIGHSCHOOL JO

26-06-2019, 19:30 uur
Oefen | Meer Die Haghe JO17 >

DH MO17 - PORTREE HIGHSCHOOL MO17

26-06-2019, 19:30 uur
Oefen | Meer Die Haghe MO17 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe moet alles uit de kast halen om De Meeuwen te verslaan

11-04-2019 12:34 - Senioren

Die Haghe moet alles uit de kast halen om De Meeuwen te verslaan

Na een aantal prima wedstrijden en de offday tegen Heinenoord zal Die Haghe weer de rug moeten rechten en wel tegen de rode lantaarndrager vv De Meeuwen uit Zoutelande. Er telt voor de Ockenburghers maar één ding en dat zijn de drie broodnodige punten voor lijfsbehoud in de 1e klasse B.

vv De Meeuwen, opgericht op 7 december 1948 (dus ruim 70 jaar jong) wist vorig jaar, een dag na haar verjaardag, bij windkracht 7 aan de Zeeuwse kust met 3-1 van Die Haghe te winnen. Dat zullen de mannen van trainer Wim de Jong beslist recht willen zetten. Het heeft er ook de ploeg voor al zal het door blessures en een schorsing weer eens gehavend aan de strijd komen. De wedstrijd zal dus puur op karakter moeten worden gewonnen. Schouders eronder en alles uit de kast is het devies.

Vv De Meeuwen bezet thans de 14e  -en laatste- plaats en heeft de rode lantaarn stevig in de Zeeuwse knuisten. Ook deze ploeg zal er alles aan doen om een gunstig resultaat te behalen. Het verloor vorige week nipt met 2-3 van RVVH waardoor het gat naar de aansluiting groter werd. Het heeft na 21 gespeelde wedstrijden 15 punten (4x winst, 3x gelijkspel en 14x verlies) en een doelsaldo van min 41 (22-63)

Die Haghe staat nu op de 10e plaats met 24 punten na 6x winst, 6x gelijkspel en 9 verliespartijen. Het heeft na de 5-0 nederlaag van vorige week een doelsaldo van -15 (23-38)  maar kijk eens naar die doelpunten "voor"; Die Haghe scoort net als De Meeuwen matig en heeft maar 1x vaker gescoord dan de opponent van vandaag ! Dat wordt dus wederom een interessante ontmoeting achter deze keer de Haagse duinen.

De wedstrijd staat vandaag onder leiding van dhr. G.W.A. (Gyuri) Takács uit Bergschenhoek die ik namens het bestuur samen met zijn secondanten, de spelers, begeleiding en alle aanwezige supporters een hele fijne en sportieve zaterdagmiddag wil toewensen.

Voor die supporters nog maar eens de aanwijzing dat glaswerk en alcoholische drank bij het speelveld nog steeds verboden zijn en het verzoek dus om aan dit verbod gevolg te geven, waarvoor op voorhand dank van......

Wim vd Graaf

Nieuws

Twee nieuwe aanmeldingen voor de Club van 100

24-06-2019
Richard Kamps van Kamps Loodgietersbedrijf en de meiden van MO17-1 2019-2020 hebben zich aangemeld voor de Club van 100. Volg jij hun voorbeeld?

Maandag 24 juni jeugd trainingen afgelast *** Monday 24th of June youth training cancelled

23-06-2019
Vanwege de, te verwachten, hoge temperaturen zijn de trainingen voor de jeugd afgelast. Because of the, expected, high temperatures all youth training has been cancelled.

Mededelingen vanuit het bestuur

21-06-2019
Het hoofdbestuur heeft besloten om de besluiten genomen in haar overleg transparant te maken en te delen met de leden. Dit om een grotere betrokkenheid van de leden bij de vereniging te krijgen en ...

Twee Die Haghe teams in finale Haaglanden Voetbal Toernooi

17-06-2019
Op zaterdag 22 juni as. worden de finales van het Haaglanden Voetbal Toernooi gespeeld sportpark Houtrust bij Scheveningen. SV Die Haghe is in maar liefst twee finales vertegenwoordigd: De mannen van JO12-1 spelen tegen DHC JO12-1 en de meiden van MO17-1 nemen het op tegen ADO Den Haag MO16-1.

VRIJDAG 21 JUNI VRIJWILLIGERSAVOND *** GEEF DOOR OF JE KOMT ***

17-06-2019
Hierbij willen wij graag alle vrijwilligers die dit jaar hard hebben gewerkt uitnodigen voor een hapje en een drankje op vrijdag 21 juni in ons clubhuis.

Die Haghe 9 kampioen ! UPDATE

15-06-2019
Die Haghe 9 moest haar laatste competitiewedstrijd winnen en daarbij 4 doelpunten of meer maken om de naaste concurrent Verburch voor te blijven. Toen er bij de stand van 3-0 voor een strafschop ...

JO8-1 op de Danny Bakker Cup

11-06-2019
Lees een verslag van de J08-1 op het toernooi om de Danny Bakker Cup met onder andere Excelsior en AJAX.

laatste mogelijkheid om ooievaarspas voor laatste termijn van dit seizoen te laten scannen.

11-06-2019
Dit is de laatste mogelijkheid om uw ooievaarspas voor de laatste termijn van dit seizoen te laten scannen. Mocht u van deze gelegenheid geen gebruik maken dan zullen wij u persoonlijk belasten ...

Update "selectie" trainingen jeugdafdeling

06-06-2019
Afgelopen maandag 3 juni zijn de 'selectie'-trainingen bij de jeugdafdeling voor het seizoen 2019-2020 van start gegaan. Maar liefst meer dan 500 kinderen bij de JO Afdeling (JO8 tm JO19) hebben ...

VETERANEN ZOEKEN EEN KEEPER

02-06-2019
Het team van de Veteranen van Die Haghe is voor het komende seizoen dringend op zoek naar een keeper.
Pagina 1 van 151  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe