DH JO17 - PORTREE HIGHSCHOOL JO

26-06-2019, 19:30 uur
Oefen | Meer Die Haghe JO17 >

DH MO17 - PORTREE HIGHSCHOOL MO17

26-06-2019, 19:30 uur
Oefen | Meer Die Haghe MO17 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe schiet in eigen voet en verliest met 5-0 van Heinenoord

06-04-2019 19:35 - Senioren

Die Haghe schiet in eigen voet en verliest met 5-0 van Heinenoord

Daar waar Die Haghe goede zaken had kunnen doen in de Hoekse Waard ging het gigantisch op de bek in de voor Die Haghe slechtste wedstrijd van dit seizoen.
Na de niet eens geflatteerde 3-0 ruststand en de kortste invalbeurt ooit (rood voor een Die Haghe invaller na 20 seconden in de 2e helft)werd het "slechts" 5-0 voor Heinenoord dat 3 punten verder op Die Haghe uitloopt.

Daar komen dan de (verrassende) overwinningen van Westlandia, Delta Sport en RVVH nog eens bij en is de wedstrijd van a.s. zaterdag tegen vv De Meeuwen uit Zoutelande cruciaal voor lijfsbehoud in de 1e klasse.

Die Haghe bezet nu weer de 10e plaats. Zeg dus al uw afspraken voor a.s. zaterdag 13 april af en kom de mannen van Wim de Jong hartstochtelijk aanmoedigen zegt

Wim van de Graaf

Totale offday voor Die Haghe bij Heinenoord

www.haaglandenvoetbal.nl/2019/04/07/zaterdag-1b-totale-offday-voor-die-haghe-bij-heinenoord/ >> inclusief foto's

De verwachtingen waren vooraf hoog gespannen. Die Haghe had de laatste wedstrijden vorm getoond en waarom zou dat tegen Heinenoord niet opnieuw tot resultaat kunnen leiden. Bespiegelingen over de derde periode gingen al rond, maar de teleurstelling was groot na de totale offday tegen Heinenoord, waar Die Haghe met 5-0 van de, overigens ontstellend slechte, kunstmat volledig werd weggespeeld.

Na een hoopvolle start ging het al snel mis voor de Ockenburghers, die op alle fronten tekort kwamen en vooral door persoonlijke fouten met de rust al op een onoverbrugbare 3-0 achterstand waren gezet.


Na de rust probeerde de onthutste trainer Wim de Jong het tij te keren met twee wissels, maar na twintig seconden werd alle hoop de grond ingeboord door een rode kaart voor Mark van Kippersluijs, die zwaar werd gestraft voor een tackle op de bal. Met tien man was het voor Die Haghe helemaal onbegonnen werk en maar de schade kon worden beperkt in die tweede helft waarin Heinenoord natuurlijk ook wat gas terugnam.


Met een beschamende 5-0 nederlaag keerde Die Haghe terug naar Den Haag met de wetenschap dat alle duels achter de Heinenoordtunnel dit seizoen werden verloren! Zaterdag aanstaande wacht het cruciale duel tegen De Meeuwen. Met minder dan drie punten kan Die Haghe geen genoegen nemen om het verblijf in de eerste klasse te kunnen waarborgen.

Tekst: Kees de Groot | Foto's: Sandra Beekhuizen

Haaglandenvoetbal.nl

 

 

Nieuws

Twee nieuwe aanmeldingen voor de Club van 100

24-06-2019
Richard Kamps van Kamps Loodgietersbedrijf en de meiden van MO17-1 2019-2020 hebben zich aangemeld voor de Club van 100. Volg jij hun voorbeeld?

Maandag 24 juni jeugd trainingen afgelast *** Monday 24th of June youth training cancelled

23-06-2019
Vanwege de, te verwachten, hoge temperaturen zijn de trainingen voor de jeugd afgelast. Because of the, expected, high temperatures all youth training has been cancelled.

Mededelingen vanuit het bestuur

21-06-2019
Het hoofdbestuur heeft besloten om de besluiten genomen in haar overleg transparant te maken en te delen met de leden. Dit om een grotere betrokkenheid van de leden bij de vereniging te krijgen en ...

Twee Die Haghe teams in finale Haaglanden Voetbal Toernooi

17-06-2019
Op zaterdag 22 juni as. worden de finales van het Haaglanden Voetbal Toernooi gespeeld sportpark Houtrust bij Scheveningen. SV Die Haghe is in maar liefst twee finales vertegenwoordigd: De mannen van JO12-1 spelen tegen DHC JO12-1 en de meiden van MO17-1 nemen het op tegen ADO Den Haag MO16-1.

VRIJDAG 21 JUNI VRIJWILLIGERSAVOND *** GEEF DOOR OF JE KOMT ***

17-06-2019
Hierbij willen wij graag alle vrijwilligers die dit jaar hard hebben gewerkt uitnodigen voor een hapje en een drankje op vrijdag 21 juni in ons clubhuis.

Die Haghe 9 kampioen ! UPDATE

15-06-2019
Die Haghe 9 moest haar laatste competitiewedstrijd winnen en daarbij 4 doelpunten of meer maken om de naaste concurrent Verburch voor te blijven. Toen er bij de stand van 3-0 voor een strafschop ...

JO8-1 op de Danny Bakker Cup

11-06-2019
Lees een verslag van de J08-1 op het toernooi om de Danny Bakker Cup met onder andere Excelsior en AJAX.

laatste mogelijkheid om ooievaarspas voor laatste termijn van dit seizoen te laten scannen.

11-06-2019
Dit is de laatste mogelijkheid om uw ooievaarspas voor de laatste termijn van dit seizoen te laten scannen. Mocht u van deze gelegenheid geen gebruik maken dan zullen wij u persoonlijk belasten ...

Update "selectie" trainingen jeugdafdeling

06-06-2019
Afgelopen maandag 3 juni zijn de 'selectie'-trainingen bij de jeugdafdeling voor het seizoen 2019-2020 van start gegaan. Maar liefst meer dan 500 kinderen bij de JO Afdeling (JO8 tm JO19) hebben ...

VETERANEN ZOEKEN EEN KEEPER

02-06-2019
Het team van de Veteranen van Die Haghe is voor het komende seizoen dringend op zoek naar een keeper.
Pagina 1 van 151  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe