DIE HAGHE 1 - HONSELERSDIJK 1

25-05-2019, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

DIE HAGHE 2 - VDL 2

25-05-2019, 12:00 uur
comp | Meer Die Haghe 2 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe kan bij winst op Forum Sport weer omhoog kijken.

07-03-2019 14:08 - Senioren

Die Haghe kan bij winst op Forum Sport weer omhoog kijken.

Die Haghe lijkt op de weg terug. Ondanks de nog volle ziekenboeg won het niet alleen van Westlandia (2-0) maar drong het ook door tot de volgende ronde van de Sir Winston Haaglandenvoetbal Cup door zondag 1e klasser Den Hoorn na een 2-2 eindstand door strafschoppen uit te schakelen. Dat geeft de burger, maar zeker de spelers van Die Haghe, weer moed.

Het thans met 25 punten op de 5e plaats bivakkerende Forum Sport (ooit een fusieclub van het roemruchtige DEVJO en sv Voorburg) verkeek zich afgelopen zaterdag lelijk op laagvlieger Delta Sport (1-1) en zal gebrand zijn op eerherstel. Op 28 oktober 2018 won het thuis met dominerend voetbal van Die Haghe (3-0) maar het team van de naar HBS vertrekkende trainer Bas Steffens kwam daarna in onrustig vaarwater. Tot nu toe wisten de blauw hemden 7x te winnen, 4x gelijk te spelen en verloor het 6x een wedstrijd. Dat is vreemd genoeg slechts één verlieswedstrijd minder dan Die Haghe.

Het team van trainer Wim de Jong kende een waslijst aan blessures en zakte steeds verder op de ranglijst. Het staat nu op de (veilige) 10e plaats met 18 punten. Het won 4x, speelde 6x gelijk en verloor 7x. Opvallend voor de al jaren stabiele verdediging is het doelsaldo 19-31 (= - 12). Gelukkig wist men tegen Westlandia weer de "nul" te houden dus kan Die Haghe bij een verrassende overwinning op Forum Sport weer omhoog kijken. De trainer en spelers hebben hun strijdwijze aangepast en dat heeft ze dus drie volle punten opgeleverd. Al met al zal het een boeiende ontmoeting worden tussen twee voetballende ploegen die vol voor de overwinning zullen gaan.

Vandaag staat de wedstrijd weer onder leiding van een neutraal arbitraal trio met scheidsrechter Tijs Gommans uit Gouda als hoofdarbiter. Hen wens ik namens het bestuur van de s.v. Die Haghe, als ook de betrokken spelers en begeleiding, de pupil- en het team van de week en uiteraard alle supporters een hele fijne voetbalmiddag toe. Na de wedstrijd zal het ongeacht de uitslag best gezellig zijn in de kantine van Die Haghe alwaar zanger Jair de Groot zijn opwachting zal maken om er een leuk feestje van te maken.

Voor alle supporters toch nog maar eens de aanwijzing dat glaswerk en alcoholische drank bij het speelveld nog steeds verboden zijn en het verzoek dus om aan dit verbod gevolg te geven, waarvoor op voorhand dank van.....

Wim vd Graaf

Nieuws

De “oude rivalen” Die Haghe en Honselersdijk als mooi afsluitend affiche op Ockenburgh

23-05-2019
Die Haghe en Honselersdijk zagen elkaar als promovendi voor het eerst bij elkaar in de 1e klasse B op zaterdag 13 oktober 2018. Die Haghe won nipt met 0-1 door een doelpunt van Robin Laming. Die ...

MO17-1 haalt finale HAAGLANDEN CUP (Die Haghe MO17-1 – DSO MO17-1, 4-1)

23-05-2019

Sportsignaal radio verslaat a.s. zaterdag Die Haghe - Honselersdijk

21-05-2019
Sportsignaal radio komt zaterdag verslag doen van de wedstrijd : Die Haghe - Honselersdijk

Verkiezing Club van het Jaar 2019: Stem op sv Die Haghe

21-05-2019
Onze club sv Die Haghe is een bijzondere club. Op onze prachtige locatie direct achter de Haagse duinen gaan sportieve prestaties en gezelligheid hand in hand. En dat al bijna 100 jaar! Onze leden ...

Donderdag 23 mei: de laatste Di Sopra Pasta maaltijd van dit seizoen

21-05-2019
Italiaans restaurant Di Sopra verzorgt komende donderdag weer een pastamaaltijd voor de mannen en vrouwen selectiespelers.

Huldiging Jeugdkampioenen op zaterdag 25 mei

20-05-2019
Zaterdag 25 mei direct na afloop van de wedstrijd van ons 1ste elftal tegen Honselersdijk zullen de kampioenen van het huidige seizoen worden gehuldigd.

Woensdag 22 mei laatste keeperstraining voor de jeugdafdeling

20-05-2019

Trainers / teamouders / leiders: inleveren materialen op woensdag 29 mei

20-05-2019
Inleveren materialen!

Victoria’04 2 - Die Haghe 2: 2 – 3 (ruststand: 1 - 1)

20-05-2019
Die Haghe 2 speelt zich definitief veilig na een ware thriller tegen Victoria 2, waar in de slotfase met 2-3 wordt gewonnen.

Die Haghe haalt uit in- en tegen Brielle (1-5) en speelt ook volgend seizoen weer 1e klasse

18-05-2019
In een wedstrijd met een bizar scoreverloop deed Die Haghe wat het moest doen en speelde zich helemaal veilig. Terwijl de thuisploeg het betere van het spel had scoorde Die Haghe er lustig op los, ...
Pagina 1 van 150  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe