HPSV VR1 - DIE HAGHE VR1

27-03-2019, 20:00 uur
HVT | Meer Die Haghe VR1 >

VELO VR1 - DIE HAGHE VR1

30-03-2019, 13:30 uur
comp | Meer Die Haghe VR1 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Die Haghe kan bij winst op Forum Sport weer omhoog kijken.

07-03-2019 14:08 - Senioren

Die Haghe kan bij winst op Forum Sport weer omhoog kijken.

Die Haghe lijkt op de weg terug. Ondanks de nog volle ziekenboeg won het niet alleen van Westlandia (2-0) maar drong het ook door tot de volgende ronde van de Sir Winston Haaglandenvoetbal Cup door zondag 1e klasser Den Hoorn na een 2-2 eindstand door strafschoppen uit te schakelen. Dat geeft de burger, maar zeker de spelers van Die Haghe, weer moed.

Het thans met 25 punten op de 5e plaats bivakkerende Forum Sport (ooit een fusieclub van het roemruchtige DEVJO en sv Voorburg) verkeek zich afgelopen zaterdag lelijk op laagvlieger Delta Sport (1-1) en zal gebrand zijn op eerherstel. Op 28 oktober 2018 won het thuis met dominerend voetbal van Die Haghe (3-0) maar het team van de naar HBS vertrekkende trainer Bas Steffens kwam daarna in onrustig vaarwater. Tot nu toe wisten de blauw hemden 7x te winnen, 4x gelijk te spelen en verloor het 6x een wedstrijd. Dat is vreemd genoeg slechts één verlieswedstrijd minder dan Die Haghe.

Het team van trainer Wim de Jong kende een waslijst aan blessures en zakte steeds verder op de ranglijst. Het staat nu op de (veilige) 10e plaats met 18 punten. Het won 4x, speelde 6x gelijk en verloor 7x. Opvallend voor de al jaren stabiele verdediging is het doelsaldo 19-31 (= - 12). Gelukkig wist men tegen Westlandia weer de "nul" te houden dus kan Die Haghe bij een verrassende overwinning op Forum Sport weer omhoog kijken. De trainer en spelers hebben hun strijdwijze aangepast en dat heeft ze dus drie volle punten opgeleverd. Al met al zal het een boeiende ontmoeting worden tussen twee voetballende ploegen die vol voor de overwinning zullen gaan.

Vandaag staat de wedstrijd weer onder leiding van een neutraal arbitraal trio met scheidsrechter Tijs Gommans uit Gouda als hoofdarbiter. Hen wens ik namens het bestuur van de s.v. Die Haghe, als ook de betrokken spelers en begeleiding, de pupil- en het team van de week en uiteraard alle supporters een hele fijne voetbalmiddag toe. Na de wedstrijd zal het ongeacht de uitslag best gezellig zijn in de kantine van Die Haghe alwaar zanger Jair de Groot zijn opwachting zal maken om er een leuk feestje van te maken.

Voor alle supporters toch nog maar eens de aanwijzing dat glaswerk en alcoholische drank bij het speelveld nog steeds verboden zijn en het verzoek dus om aan dit verbod gevolg te geven, waarvoor op voorhand dank van.....

Wim vd Graaf

Nieuws

Klaverjasdrive 12 april 2019 - meld je nu aan! Update

25-03-2019
Update Klaverjasdrive, nog 10 plekken beschikbaar! Zie foto!

Die Haghe 2 - 's Gravenzande 3: 1 - 6 (ruststand: 0 - 2)

25-03-2019
Die Haghe 2/3-combinatie is kansloos tegen het goed voetballende 's-Gravenzande 3 en verliest afgetekend met 1-6.

Superstunt van Die Haghe: 3-1 winst op koploper Rijsoord

23-03-2019
De gehele week waren ze er al mee bezig en zelfs vlak voor de wedstrijd lieten de spelers van Die Haghe merken dat zij vol vertrouwen waren in een goed resultaat tegen de koploper Rijsoord, waar ...

“up-date Jeugdkamp”: NOG ENKELE PLAATSEN VOOR HET JEUGDKAMP BESCHIKBAAR.

21-03-2019
Precies 1 maand na de start van de inschrijfperiode voor het 44ste jeugdkamp staat de teller al op 59 inschrijvingen…..dit is boven alle verwachtingen en daar zijn we erg blij mee. Het maximale aantal deelnemers is 75, dus we hebben nog enkele plekjes te verdelen.

TOP Rooster, het nieuwe planningsysteem voor het Clubgebouw

21-03-2019
TOP Rooster, het nieuwe planningsysteem voor het Clubgebouw waarmee u bardiensten zelf kunt plannen.

Kan Die Haghe stunten tegen koploper Rijsoord?

21-03-2019
En waarom niet? Die Haghe is thans in betere doen dan ten tijde van de heenwedstrijd op 19 januari jl. welke kansloos met 6-0 werd verloren. Een aantal spelers uit de ziekenboeg van toen zijn ...

Sportsignaal radio verslaat a.s. zaterdag de wedstrijd Die Haghe - Rijsoord

21-03-2019
Sportsignaal radio komt a.s. zaterdag verslag doen van de wedstrijd : Die Haghe - Rijsoord Leo Pronk is de verslaggever

Die Haghe verliest in 7 minuten van Nootdorp in de Haaglanden Cup:2-3

20-03-2019
Een goed spelend Die Haghe maakte het Hoofdklasser Nootdorp (opnieuw) zeer lastig en het stond 7 minuten voor tijd nog met 2-0 voor. Als aanzet tot de verliespartij was er wederom een zware ...

HVC’10 2 - Die Haghe 2: 5 - 1 (ruststand: 3 - 1)

18-03-2019
Die Haghe 2 moet noodgedwongen roeien met nog meer jeugdige riemen en verliest ietwat geflatteerd met 5-1 van het goede HVC’10 2.

Die Haghe lijdt in Kloetinge een nipte nederlaag met perspectief: 1-0

17-03-2019
Een onverklaarbare scheidsrechtelijke dwaling bezorgde de thuisploeg onverwachts een strafschop waardoor Die Haghe tegen een onverdiende 1-0 nederlaag opliep al hadden de Ockenburghers ook ...
Pagina 1 van 146  > >>

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe