QUICK JO17-2 - DH JO17-1

06-03-2019, 19:30 uur
comp | Meer Die Haghe JO17-1 >

teams

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Inning vrijwilligersbijdrage

04-02-2019 10:52 - Algemeen

Zoals al eerder aan alle leden gecommuniceerd, zal er deze week worden gestart met het innen van de vrijwilligersbijdrage. Deze vrijwilligersbijdrage wordt geïncasseerd bij alle leden die geen vrijwilligerswerk binnen de vereniging doen. Zulks is bepaald door de leden van de vereniging.

Het geïncasseerde bedrag is geoormerkt en wordt alleen aangewend voor het invullen van taken die anders door vrijwilligers zouden moeten gedaan worden. Hierover wordt aan de leden gerapporteerd.

 

As previously communicated to all members, this week we will start collecting the volunteer fee. This volunteer fee will be paid by all members who do not volunteer within the club. This is determined by the members of the club.

The amount collected is earmarked and is only used to fill in tasks that otherwise would have to be done by volunteers. This will be reported to the members.

 

Het hoofdbestuur

Vertrektijd bus naar SHO, Oud Beijerland

15-02-2019
De bus naar de uitwedstrijd tegen SHO in Oud Beijerland vertrekt om 12.05 vanaf de Wijndaelerweg.

Planning trainingen en wedstrijden voorjaarsvakantie jeugd

13-02-2019

Start Techniektraining sv Die Haghe tweede periode

11-02-2019
Op vrijdag 8 maart start Die Haghe met de tweede reeks techniek trainingen voor eigen jeugdleden, jongens en meisjes, in de leeftijdscategorie JO8-JO13.

Sportsignaal radio doet a.s. zaterdag verslag van de wedstrijd Die Haghe - RVVH

05-02-2019
Sportsignaal radio komt a.s. zaterdag verslag doen van de wedstrijd : Die Haghe - RVVH Leo Pronk is de verslaggever

Die Haghe pakt punt bij Portugaal

02-02-2019
Een collectief weer sterk Die Haghe heeft een verdiend punt gepakt in de uitwedstrijd bij Portugaal

Met de bus naar VV Portugaal

31-01-2019
A.s. zaterdag 2 februari vertrekt de spelersbus om 12.15 vanaf de Wijndaelerweg.

Zaterdag 26 januari erwtensoep en glühwein

25-01-2019
Zaterdag 26 januari is het clubgebouw gewoon geopend vanaf 08.45 tot ca. 18.00 uur.
Pagina 1 van 153  > >>

PROGRAMMA jeugd

(Bijgewerkt: 18-02-2019 20:05)filter








sort Datum Tijd Thuis   Uit Type Afd Week Scheidsrechter
19-02-2019 20:00 Nieuwerkerk MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 beker 2 1
19-02-2019 17:00 Die Haghe MO11-1  -  GDA MO11-1 comp 2 1
23-02-2019 14:30 Die Haghe 1  -  Westlandia 1 comp 1 P. (Pedro) Raven 1
23-02-2019 12:00 Ariston '80 2  -  Die Haghe 2 oefen 1 1
23-02-2019 12:30 Die Haghe 5  -  VELO 9 comp 1 H. (Henk) Slagter 1
23-02-2019 14:30 Die Haghe 8  -  Ariston'80 15 comp 1 C.G. Gräper 1
23-02-2019 14:30 Die Haghe 9  -  Verburch 6 comp 1 J.M. (Jacco) in den Bosch 1
23-02-2019 12:30 PGS/VOGEL VE1  -  Die Haghe VE1 comp 1 1
23-02-2019 10:30 Die Haghe VR1  -  Sparta (AV) VR1 comp 2 L. (Leen) Molenaar 1
23-02-2019 10:30 Die Haghe VR2  -  Den Hoorn VR2 comp 2 Afgeschermd 1
23-02-2019 10:30 Die Haghe JO15-2  -  Quick Steps JO15-1 oefen 3 P. (Peter) Groesbeek 1
23-02-2019 09:45 Forum Sport JO12-2  -  Die Haghe JO12-2 comp 3 1
23-02-2019 09:00 Quick JO8-8  -  Die Haghe JO8-9 comp 3 1
23-02-2019 15:00 VOC MO17-1  -  Die Haghe MO17-2 comp 2 1
26-02-2019 20:00 Die Haghe 1  -  Den Hoorn 1 h v t 1 2
02-03-2019 12:30 Die Haghe 5  -  KMD 3 comp 1 H. (Henk) Slagter 2
02-03-2019 12:30 Die Haghe 9  -  Westlandia 10 comp 1 A. (Sharief) Imambuks 2
02-03-2019 10:30 Die Haghe VR1  -  Maense, FC VR1 comp 2 H.F. (Henk) Ruijl 2
06-03-2019 19:30 Quick JO17-2  -  Die Haghe JO17-1 comp 3 3
09-03-2019 14:30 Die Haghe 1  -  Forum Sport 1 comp 1 3
09-03-2019 12:00 Die Haghe 2  -  GDA 2 comp 1 3
09-03-2019 14:30 Die Haghe 3  -  Voorschoten`97 4 comp 1 3
09-03-2019 12:30 Die Haghe 5  -  GDA 4 comp 1 H. (Henk) Slagter 3
09-03-2019 12:30 Wilhelmus 2  -  Die Haghe 6 comp 1 3
09-03-2019 15:45 RKDEO 1 ZA  -  Die Haghe 8 comp 1 3
09-03-2019 12:45 KMD 7  -  Die Haghe 9 comp 1 3
09-03-2019 13:00 Scheveningen 7  -  Die Haghe 10 comp 1 3
09-03-2019 12:30 Die Haghe VE1  -  TAC'90 VE3 comp 1 A. (Sharief) Imambuks 3
09-03-2019 12:00 Hazerswoudse Boys VR1  -  Die Haghe VR1 comp 2 3
09-03-2019 15:00 DSVP VR3  -  Die Haghe VR2 comp 2 3
09-03-2019 12:30 Die Haghe JO19-1  -  Wilhelmus JO19-1 comp 3 3
09-03-2019 14:30 Die Haghe JO19-2  -  Wilhelmus JO19-2 comp 3 H.M. (Matthijs) van der Deijl 3
09-03-2019 10:00 Die Haghe JO19-3  -  VFC JO19-4 comp 3 P. (Peter) Groesbeek 3
09-03-2019 10:15 Quick Boys JO17-2  -  Die Haghe JO17-1 comp 3 3
09-03-2019 12:00 BMT JO17-1  -  Die Haghe JO17-2 comp 3 3
09-03-2019 10:30 Die Haghe JO15-1  -  DOSR JO15-1 comp 3 D.M. (Daniel) Sulaiman 3
09-03-2019 13:00 SEP JO15-1  -  Die Haghe JO15-2 comp 3 3
09-03-2019 10:00 TAC'90 JO15-2  -  Die Haghe JO15-3 comp 3 3
09-03-2019 08:45 Scheveningen JO15-3  -  Die Haghe JO15-4 comp 3 3
09-03-2019 08:30 Die Haghe JO13-1  -  Charlois, sv JO13-1 comp 3 J. (Jeroen) Plugge 3
09-03-2019 10:00 Die Haghe JO13-2  -  KMD JO13-2 comp 3 P. (Patrick) Hennen 3
09-03-2019 12:00 RKDEO JO13-2  -  Die Haghe JO13-3 comp 3 3
09-03-2019 10:00 Die Haghe JO13-4  -  Semper Altius JO13-4 comp 3 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 3
09-03-2019 09:55 Charlois, sv JO12-1  -  Die Haghe JO12-1 comp 3 3
09-03-2019 09:00 Quick Steps JO12-1  -  Die Haghe JO12-2 comp 3 3
09-03-2019 12:00 Laakkw. JO12-2  -  Die Haghe JO12-3 comp 3 3
09-03-2019 10:30 sc Monster JO12-4  -  Die Haghe JO12-4 comp 3 3
09-03-2019 09:45 FC 's-Gravenz. JO12-4  -  Die Haghe JO12-5 comp 3 3
09-03-2019 08:30 Die Haghe JO11-1  -  SVH JO11-1 comp 3 3
09-03-2019 09:45 Die Haghe JO11-2  -  FC 's-Gravenz. JO11-2 comp 3 3
09-03-2019 08:30 Die Haghe JO11-4  -  BMT JO11-2 comp 3 3
09-03-2019 09:45 Die Haghe JO11-5  -  Quintus JO11-3 comp 3 3
09-03-2019 10:30 SVH JO10-1  -  Die Haghe JO10-1 comp 3 3
09-03-2019 09:45 VELO JO10-2  -  Die Haghe JO10-2 comp 3 3
09-03-2019 10:30 HBS JO10-6  -  Die Haghe JO10-3 comp 3 3
09-03-2019 10:00 Concordia JO10-4  -  Die Haghe JO10-4 comp 3 3
09-03-2019 12:15 Concordia JO10-5  -  Die Haghe JO10-5 comp 3 3
09-03-2019 09:00 Semper Altius JO10-2  -  Die Haghe JO10-6 comp 3 3
09-03-2019 09:30 Die Haghe JO9-1  -  Wilhelmus JO9-1 comp 3 3
09-03-2019 08:30 Die Haghe JO9-2  -  WIK JO9-1 comp 3 3
09-03-2019 09:30 Die Haghe JO9-3  -  HBS JO9-3 comp 3 3
09-03-2019 08:30 Die Haghe JO9-4  -  VELO JO9-4 comp 3 3
09-03-2019 10:30 Die Haghe JO9-5  -  LYRA JO9-4 comp 3 3
09-03-2019 10:30 Die Haghe JO9-6  -  SEP JO9-3 comp 3 3
09-03-2019 08:30 Die Haghe JO8-1  -  SV Leidschenveen JO8-6 comp 3 3
09-03-2019 09:30 Die Haghe JO8-2  -  Concordia JO8-1 comp 3 3
09-03-2019 08:30 Die Haghe JO8-3  -  Erasmus JO8-2 comp 3 3
09-03-2019 09:30 Die Haghe JO8-4  -  SVH JO8-1 comp 3 3
09-03-2019 10:30 Die Haghe JO8-5  -  LYRA JO8-4 comp 3 3
09-03-2019 10:30 Die Haghe JO8-6  -  Maasdijk JO8-1G comp 3 3
09-03-2019 08:30 Die Haghe JO8-7  -  VUC JO8-1 comp 3 3
09-03-2019 08:30 MVV '27 JO8-5  -  Die Haghe JO8-8 comp 3 3
09-03-2019 09:00 Wippolder JO8-4  -  Die Haghe JO8-9 comp 3 3
09-03-2019 13:45 FC Oegstgeest MO19-2  -  Die Haghe MO19-1 comp 2 3
09-03-2019 12:00 FC Oegstgeest MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 comp 2 3
09-03-2019 12:45 FC 's-Gravenz. MO17-2  -  Die Haghe MO17-2 comp 2 3
09-03-2019 14:30 BSC '68 MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 comp 2 3
09-03-2019 14:00 SVH MO13-1  -  Die Haghe MO13-1 comp 2 3
09-03-2019 08:30 Voorschoten`97 MO13-3  -  Die Haghe MO13-2 comp 2 3
09-03-2019 12:00 RKDEO MO11-2  -  Die Haghe MO11-1 comp 2 3
16-03-2019 14:30 Kloetinge 1  -  Die Haghe 1 comp 1 3
16-03-2019 11:30 HVC'10 2  -  Die Haghe 2 comp 1 3
16-03-2019 12:00 DUNO 2  -  Die Haghe 3 comp 1 3
16-03-2019 14:00 Erasmus 3  -  Die Haghe 5 comp 1 3
16-03-2019 12:30 Die Haghe 6  -  Haagse Hout 2 comp 1 R.W. (Roland) Belgraver 3
16-03-2019 12:30 Honselersdijk 7  -  Die Haghe 7 comp 1 3
16-03-2019 14:30 Die Haghe 8  -  Scheveningen 6 comp 1 P. (Peter) Groesbeek 3
16-03-2019 14:30 Die Haghe 9  -  LYRA 12 comp 1 J.T (John) Frenk 3
16-03-2019 16:15 Die Haghe 10  -  KMD 6 comp 1 J.M. (Jacco) in den Bosch 3
16-03-2019 12:00 TAC'90 VE2  -  Die Haghe VE1 comp 1 3
16-03-2019 10:30 Die Haghe VR2  -  Excelsior M. VR1 comp 2 A. (Sharief) Imambuks 3
16-03-2019 16:15 Voorschoten`97 JO19-2  -  Die Haghe JO19-1 comp 3 3
16-03-2019 14:00 DUNO JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 comp 3 3
16-03-2019 12:00 Erasmus JO19-1  -  Die Haghe JO19-3 comp 3 3
16-03-2019 12:30 Die Haghe JO17-1  -  Forum Sport JO17-2 comp 3 3
16-03-2019 10:30 Die Haghe JO17-2  -  VELO JO17-4 comp 3 3
16-03-2019 14:00 Quintus JO17-2  -  Die Haghe JO17-3 comp 3 3
16-03-2019 10:30 Wilhelmus JO15-2  -  Die Haghe JO15-1 comp 3 3
16-03-2019 14:30 Die Haghe JO15-2  -  Verburch JO15-2 comp 3 D.M. (Daniel) Sulaiman 3
16-03-2019 08:30 Die Haghe JO15-3  -  sc Monster JO15-3 comp 3 3
16-03-2019 14:30 Die Haghe JO15-4  -  GDA JO15-3 comp 3 3
16-03-2019 08:30 Nieuwerkerk JO13-6  -  Die Haghe JO13-1 comp 3 3
16-03-2019 10:30 FC 's-Gravenz. JO13-3  -  Die Haghe JO13-2 comp 3 3
16-03-2019 08:30 Die Haghe JO13-3  -  LYRA JO13-2 comp 3 3
16-03-2019 09:00 Blauw-Zwart JO13-4  -  Die Haghe JO13-4 comp 3 3
16-03-2019 08:30 Die Haghe JO12-1  -  HBS JO12-1 comp 3 Afgeschermd 3
16-03-2019 09:45 Die Haghe JO12-2  -  Den Hoorn JO12-1 comp 3 C. (Cyro) Stam 3
16-03-2019 11:00 Die Haghe JO12-3  -  SVH JO12-1 comp 3 C.I. (Chris) van Bellegem 3
16-03-2019 08:30 Die Haghe JO12-4  -  DoCoS JO12-2 comp 3 3
16-03-2019 11:00 Die Haghe JO12-5  -  Quick JO12-3 comp 3 3
16-03-2019 11:00 GSC ESDO JO11-1  -  Die Haghe JO11-1 comp 3 3
16-03-2019 08:30 Den Hoorn JO11-3  -  Die Haghe JO11-2 comp 3 3
16-03-2019 08:30 GSC ESDO JO11-4  -  Die Haghe JO11-4 comp 3 3
16-03-2019 09:45 GSC ESDO JO11-5  -  Die Haghe JO11-5 comp 3 3
16-03-2019 08:30 Die Haghe JO10-1  -  VELO JO10-1 comp 3 3
16-03-2019 09:30 Die Haghe JO10-2  -  SVH JO10-2 comp 3 3
16-03-2019 08:30 Die Haghe JO10-3  -  HVV JO10-6 comp 3 3
16-03-2019 09:30 Die Haghe JO10-4  -  Scheveningen JO10-4 comp 3 3
16-03-2019 08:30 Die Haghe JO10-5  -  Oliveo JO10-6 comp 3 3
16-03-2019 08:30 Die Haghe JO10-6  -  Westlandia JO10-5 comp 3 3
16-03-2019 09:45 Quick JO9-1  -  Die Haghe JO9-1 comp 3 3
16-03-2019 08:45 GSC ESDO JO9-2  -  Die Haghe JO9-2 comp 3 3
16-03-2019 09:45 Quick JO9-5  -  Die Haghe JO9-3 comp 3 3
16-03-2019 08:30 GSC ESDO JO9-4  -  Die Haghe JO9-4 comp 3 3
16-03-2019 10:15 DUNO JO9-4  -  Die Haghe JO9-5 comp 3 3
16-03-2019 10:45 Laakkw. JO9-3  -  Die Haghe JO9-6 comp 3 3
16-03-2019 08:30 Blauw-Zwart JO8-3  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 3
16-03-2019 08:30 HBS JO8-1  -  Die Haghe JO8-2 comp 3 3
16-03-2019 08:45 VELO JO8-5  -  Die Haghe JO8-3 comp 3 3
16-03-2019 11:00 GSC ESDO JO8-3  -  Die Haghe JO8-4 comp 3 3
16-03-2019 09:00 Verburch JO8-2  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 3
16-03-2019 11:30 Victoria'04 JO8-4M  -  Die Haghe JO8-6 comp 3 3
16-03-2019 08:45 Quick JO8-6  -  Die Haghe JO8-7 comp 3 3
16-03-2019 10:30 Die Haghe JO8-8  -  VELO JO8-6 comp 3 3
16-03-2019 10:30 Die Haghe JO8-9  -  Den Hoorn JO8-6 comp 3 3
16-03-2019 14:30 Die Haghe MO19-1  -  Graaf W II VAC MO19-2 comp 2 Afgeschermd 3
16-03-2019 14:30 Die Haghe MO17-1  -  Foreholte MO17-1 comp 2 3
16-03-2019 12:00 Die Haghe MO17-2  -  BVCB MO17-1 comp 2 3
16-03-2019 12:30 Die Haghe MO15-1  -  FC Oegstgeest MO15-1 comp 2 Afgeschermd 3
16-03-2019 08:30 Die Haghe MO13-1  -  BVCB MO13-1 comp 2 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 3
16-03-2019 10:45 Die Haghe MO13-2  -  GDA MO13-1 comp 2 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 3
16-03-2019 09:30 Die Haghe MO11-1  -  Zoetermeer, fc MO11-1 comp 2 3

UITSLAGEN jeugd

(Bijgewerkt: 18-02-2019 20:05)filter








sort Datum Thuis   Uit Uitslag Afd Week Type
16-02-2019 SHO 1  -  Die Haghe 1 3 - 0 1 1 comp
16-02-2019 CWO 2  -  Die Haghe 2 5 - 1 1 1 comp
16-02-2019 Scheveningen 3  -  Die Haghe 3 4 - 1 1 1 comp
16-02-2019 VELO 9  -  Die Haghe 5 1 - 2 1 1 comp
16-02-2019 Die Haghe 6  -  Wanica Star 3 3 - 0 1 1 comp
16-02-2019 FC 's-Gravenz. 10  -  Die Haghe 7 3 - 1 1 1 comp
16-02-2019 Die Haghe 8  -  DSO 13 5 - 3 1 1 comp
16-02-2019 Die Haghe 9  -  Ariston'80 16 3 - 0 1 1 comp
16-02-2019 Die Haghe 10  -  LYRA 13 2 - 3 1 1 comp
16-02-2019 DUNO VE1  -  Die Haghe VE1 7 - 2 1 1 comp
16-02-2019 Die Haghe VR1  -  Maasdijk VR1 0 - 2 2 1 comp
16-02-2019 Die Haghe VR2  -  sc Monster VR2 1 - 1 2 1 comp
16-02-2019 VCS JO19-1  -  Die Haghe JO19-1 1 - 0 3 1 comp
16-02-2019 Die Haghe JO17-1  -  Meerburg JO17-1 4 - 1 3 1 comp
16-02-2019 Die Haghe JO17-2  -  HBS JO17-5 0 - 3 3 1 comp
16-02-2019 FC 's-Gravenz. JO17-3  -  Die Haghe JO17-3 7 - 0 3 1 comp
16-02-2019 SJC JO15-1  -  Die Haghe JO15-1 1 - 1 3 1 comp
16-02-2019 Die Haghe JO15-3  -  VELO JO15-3 0 - 4 3 1 comp
16-02-2019 Die Haghe JO15-4  -  Honselersdijk JO15-3 4 - 2 3 1 comp
16-02-2019 ODB JO13-1  -  Die Haghe JO13-2 4 - 3 3 1 comp
16-02-2019 HVC'10 JO13-2  -  Die Haghe JO13-3 5 - 7 3 1 comp
16-02-2019 Verburch JO13-3  -  Die Haghe JO13-4 4 - 0 3 1 comp
16-02-2019 Die Haghe JO12-1  -  Charlois, sv JO12-1 0 - 3 3 1 comp
16-02-2019 Die Haghe JO12-2  -  FC Lisse JO12-2 2 - 3 3 1 comp
16-02-2019 Die Haghe JO12-3  -  Verburch JO12-1 1 - 15 3 1 comp
16-02-2019 Die Haghe JO12-4  -  HVV JO12-6 5 - 1 3 1 comp
16-02-2019 Die Haghe JO12-5  -  Den Hoorn JO12-3 6 - 6 3 1 comp
16-02-2019 HMC JO11-1  -  Die Haghe JO11-1 1 - 2 3 1 comp
16-02-2019 WIK JO11-1  -  Die Haghe JO11-2 6 - 2 3 1 comp
16-02-2019 Loosduinen JO11-2  -  Die Haghe JO11-4 7 - 2 3 1 comp
16-02-2019 LYRA JO11-4  -  Die Haghe JO11-5 4 - 1 3 1 comp
16-02-2019 Die Haghe MO19-1  -  Ter Leede MO19-1 4 - 5 2 1 comp
16-02-2019 Die Haghe MO17-1  -  Rijnvogels, fc MO17-1 4 - 1 2 1 comp
16-02-2019 Die Haghe MO15-1  -  RKAVV MO15-1 2 - 6 2 1 comp
16-02-2019 Die Haghe MO13-2  -  RKAVV MO13-2 0 - 1 2 1 comp
09-02-2019 Die Haghe 1  -  RVVH 1 1 - 2 1 2 comp
09-02-2019 Die Haghe 2  -  Vitesse Delft 3 1 - 4 1 2 comp
09-02-2019 Die Haghe 3  -  Vredenburch 2 7 - 0 1 2 comp
09-02-2019 Die Haghe 5  -  sc Monster 6 0 - 5 1 2 comp
09-02-2019 Vitesse Delft 4  -  Die Haghe 6 4 - 1 1 2 comp
09-02-2019 Die Haghe 7  -  Quintus 4 3 - 0 1 2 comp
09-02-2019 FC 's-Gravenz. 18  -  Die Haghe 9 2 - 3 1 2 comp
09-02-2019 RAS 4  -  Die Haghe 10 5 - 0 1 2 comp
09-02-2019 Semper Altius VR1  -  Die Haghe VR1 2 2 comp
09-02-2019 KMD VR1  -  Die Haghe VR2 4 - 2 2 2 comp
09-02-2019 Die Haghe JO19-3  -  FC 's-Gravenz. JO19-4 6 - 3 3 2 comp
09-02-2019 Den Hoorn JO17-3  -  Die Haghe JO17-2 2 - 4 3 2 comp
09-02-2019 Die Haghe JO17-3  -  Westlandia JO17-4 1 - 10 3 2 comp
09-02-2019 Die Haghe JO15-1  -  SV Leidschenveen JO15-1 1 - 6 3 2 comp
09-02-2019 SVH JO15-2  -  Die Haghe JO15-2 1 - 2 3 2 comp
09-02-2019 Semper Altius JO15-1  -  Die Haghe JO15-3 5 - 2 3 2 comp
09-02-2019 Verburch JO15-4  -  Die Haghe JO15-4 5 - 0 3 2 comp
09-02-2019 Die Haghe JO13-1  -  Feyenoord, sc JO13-2 2 - 2 3 2 comp
09-02-2019 Die Haghe JO13-3  -  Victoria'04 JO13-2 10 - 1 3 2 comp
09-02-2019 Die Haghe JO13-4  -  Schipluiden JO13-2 1 - 2 3 2 comp
09-02-2019 SHO JO12-1G  -  Die Haghe JO12-1 1 - 1 3 2 comp
09-02-2019 Quick JO12-2  -  Die Haghe JO12-3 11 - 2 3 2 comp
09-02-2019 SVH JO12-4  -  Die Haghe JO12-4 2 - 13 3 2 comp
09-02-2019 VCS JO12-2  -  Die Haghe JO12-5 12 - 5 3 2 comp
09-02-2019 Die Haghe JO11-1  -  Quick JO11-1 1 - 5 3 2 comp
09-02-2019 Die Haghe JO11-2  -  RAS JO11-1 4 - 7 3 2 comp
09-02-2019 Die Haghe JO11-4  -  VELO JO11-5 11 - 2 3 2 comp
09-02-2019 Die Haghe JO11-5  -  Loosduinen JO11-3 1 - 4 3 2 comp
09-02-2019 Quick Boys MO19-2  -  Die Haghe MO19-1 0 - 1 2 2 comp
09-02-2019 ARC MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 2 - 3 2 2 comp
09-02-2019 LYRA MO17-2  -  Die Haghe MO17-2 1 - 4 2 2 comp
09-02-2019 Naaldwijk MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 1 - 3 2 2 comp
09-02-2019 Graaf W II VAC MO13-1  -  Die Haghe MO13-1 4 - 0 2 2 comp
09-02-2019 Kethel Spaland, vv MO13-1  -  Die Haghe MO13-2 2 - 1 2 2 comp
09-02-2019 Excelsior M. MO11-1  -  Die Haghe MO11-1 9 - 2 2 2 comp
02-02-2019 sv Poortugaal 1  -  Die Haghe 1 1 - 1 1 3 comp
02-02-2019 KMD 3  -  Die Haghe 5 1 - 2 1 3 comp
02-02-2019 Wanica Star 4  -  Die Haghe 7 2 - 2 1 3 comp
02-02-2019 Die Haghe 8  -  Oliveo 3 5 - 0 1 3 comp
02-02-2019 Die Haghe 10  -  Honselersdijk 9 0 - 4 1 3 comp
02-02-2019 Duindorp sv VE1  -  Die Haghe VE1 3 - 2 1 3 comp
02-02-2019 Die Haghe VR1  -  Scheveningen VR1 2 - 3 2 3 comp
02-02-2019 Quintus JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 2 - 1 3 3 comp
02-02-2019 SV Leidschenveen JO19-1  -  Die Haghe JO19-3 2 - 4 3 3 comp
02-02-2019 Die Haghe JO17-2  -  Westlandia JO17-3 0 - 1 3 3 comp
02-02-2019 Naaldwijk JO17-2  -  Die Haghe JO17-3 3 - 0 3 3 comp
02-02-2019 Die Haghe JO15-2  -  Schipluiden JO15-2 3 - 2 3 3 comp
02-02-2019 Die Haghe JO15-3  -  Vredenburch JO15-2 2 - 3 3 3 comp
02-02-2019 Die Haghe JO15-4  -  Quintus JO15-2 2 - 1 3 3 comp
02-02-2019 VFC JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 1 - 5 3 3 comp
02-02-2019 Die Haghe JO13-2  -  Den Hoorn JO13-2 4 - 2 3 3 comp
02-02-2019 DVC JO13-2  -  Die Haghe JO13-4 1 - 1 3 3 comp
02-02-2019 Die Haghe JO12-1  -  Graaf W II VAC JO12-1 5 - 0 3 3 comp
02-02-2019 Die Haghe JO12-3  -  sc Monster JO12-3 3 - 3 3 3 comp
02-02-2019 Die Haghe JO12-4  -  ODB JO12-1 4 - 0 3 3 comp
02-02-2019 Die Haghe JO12-5  -  Maasdijk JO12-1G 2 - 2 3 3 comp
02-02-2019 Wilhelmus JO11-1  -  Die Haghe JO11-1 7 - 0 3 3 comp
02-02-2019 HMSH JO11-2  -  Die Haghe JO11-2 1 - 1 3 3 comp
02-02-2019 MSV '71 JO11-4  -  Die Haghe JO11-5 2 - 5 3 3 comp
02-02-2019 Die Haghe MO19-1  -  SV Leidschenveen MO19-1 3 - 0 2 3 comp
02-02-2019 Die Haghe MO17-2  -  Semper Altius MO17-1 5 - 2 2 3 comp
02-02-2019 Die Haghe MO15-1  -  Katwijk MO15-1 3 - 1 2 3 comp
02-02-2019 Die Haghe MO13-1  -  Forum Sport MO13-1 0 - 2 2 3 comp
02-02-2019 Die Haghe MO13-2  -  KMD MO13-1 2 - 1 2 3 comp
02-02-2019 Die Haghe MO11-1  -  DSVP MO11-2 4 - 2 2 3 comp

Bron: Sportlink

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Check de vacaturebank voor een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe