ADO DEN HAAG JO15-2M - DH JO15-1

24-04-2019, 19:00 uur
comp | Meer Die Haghe JO15-1 >

teams

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Met de bus naar VV Portugaal

31-01-2019 17:51 - Algemeen

A.s zaterdag 2 februari vertrekt de spelersbus om 12.15 uur vanaf de Wijndaelerweg.

Voor supporters zijn een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Voor € 10,00 kunt u zich aanmelden bij Kees de Groot, tel 0651630430.

U kunt ter plekke contant betalen maar u kunt ook per bank betalen aan Kees de Groot.

Rek nr NL84INGB0002487625 t.n.v. C.L. de Groot

Zondag 14 april speelt KNVB-selectie MO12 tegen onze JO12-1 en 2

10-04-2019
Op 14 april komt de KNVB-selectie Meiden Onder 12 Overstijgend naar Die Haghe voor twee oefenwedstrijden tegen onze JO12-1 en 2. Yasmin Maaroufi en Jasmijn Windhorst (allebei spelend in DH ...

Sportsignaal radio verslaat a.s. zaterdag de wedstrijd : Die Haghe - De Meeuwen

09-04-2019
Sportsignaal radio komt a.s. zaterdag verslag doen van de wedstrijd : Die Haghe - De Meeuwen Leo Pronk is de verslaggever

HAAGSE VOETBAL ACADEMIE MEIVAKANTIEKAMP!

08-04-2019
Schrijf je nu in voor het meivakantiekamp van de Haagse Voetbal Academie (voorheen Juzzt Football Academy) op woensdag 24 en donderdag 25 april.

E-TALENTS CUP FIFA19

08-04-2019
Meld je aan voor hét FIFA19-toernooi, de E-Talents Club op zondag 26 mei 2019!

Klaverjasdrive 12 april 2019 - meld je nu aan! Update

07-04-2019
Update Klaverjasdrive: nog slechts 6 plekken beschikbaar!

“up-date Jeugdkamp”: NOG ENKELE PLAATSEN VOOR HET JEUGDKAMP BESCHIKBAAR.

29-03-2019
Precies 1 maand na de start van de inschrijfperiode voor het 44ste jeugdkamp staat de teller al op 63 inschrijvingen…..dit is boven alle verwachtingen en daar zijn we erg blij mee. Het maximale ...

TOP Rooster, het nieuwe planningsysteem voor het Clubgebouw

21-03-2019
TOP Rooster, het nieuwe planningsysteem voor het Clubgebouw waarmee u bardiensten zelf kunt plannen.

Sportsignaal radio verslaat a.s. zaterdag de wedstrijd Die Haghe - Rijsoord

21-03-2019
Sportsignaal radio komt a.s. zaterdag verslag doen van de wedstrijd : Die Haghe - Rijsoord Leo Pronk is de verslaggever
Pagina 1 van 156  > >>

PROGRAMMA jeugd

(Bijgewerkt: 18-04-2019 18:10)filter








sort Datum Tijd Thuis   Uit Type Afd Week Scheidsrechter
20-04-2019 14:30 BVCB 1  -  Die Haghe 1 comp 1 1
20-04-2019 14:30 Die Haghe 8  -  RKDEO 1 ZA comp 1 J.M. (Jacco) in den Bosch 1
20-04-2019 14:30 Die Haghe VR1  -  ST AGE-GGK/Zestienhoven VR1 comp 2 L. (Leen) Molenaar 1
20-04-2019 12:00 HPSV VR1  -  Die Haghe VR2 comp 2 1
20-04-2019 12:30 LYRA JO19-3  -  Die Haghe JO19-3 comp 3 1
20-04-2019 10:00 DWO JO9-2  -  Die Haghe JO9-3 comp 3 1
24-04-2019 19:00 ADO Den Haag JO15-2M  -  Die Haghe JO15-1 comp 3 1
25-04-2019 20:00 Erasmus 3  -  Die Haghe 5 comp 1 2
01-05-2019 19:00 Die Haghe JO17-1  -  Forum Sport JO17-2 comp 3 2
04-05-2019 14:30 Westlandia 3  -  Die Haghe 2 comp 1 3
04-05-2019 11:00 Duindorp sv 2  -  Die Haghe 3 comp 1 3
04-05-2019 12:00 Quick Steps 5  -  Die Haghe 5 comp 1 3
04-05-2019 12:30 Die Haghe 6  -  HVV Hercules DH 3 comp 1 R.W. (Roland) Belgraver 3
04-05-2019 14:30 Die Haghe 7  -  FC 's-Gravenz. 10 comp 1 J.M. (Jacco) in den Bosch 3
04-05-2019 10:00 Ariston'80 15  -  Die Haghe 8 comp 1 3
04-05-2019 14:30 Die Haghe 9  -  HVC'10 8 comp 1 J.T (John) Frenk 3
04-05-2019 14:30 TAC'90 VE2  -  Die Haghe VE1 comp 1 3
04-05-2019 10:30 Die Haghe VR2  -  VDL VR1 comp 2 P. (Peter) Groesbeek 3
04-05-2019 15:00 SVC'08 JO19-1  -  Die Haghe JO19-1 comp 3 3
04-05-2019 12:30 Die Haghe JO17-1  -  HBS JO17-2 comp 3 V.S. (Vidjai) Soebhag 3
04-05-2019 10:30 Die Haghe JO17-2  -  VELO JO17-4 comp 3 D.M. (Daniel) Sulaiman 3
04-05-2019 11:45 HBS JO13-3  -  Die Haghe JO13-2 comp 3 3
04-05-2019 10:15 RKDEO JO13-2  -  Die Haghe JO13-3 comp 3 3
04-05-2019 08:30 GSC ESDO JO11-4  -  Die Haghe JO11-4 comp 3 3
04-05-2019 09:45 GSC ESDO JO11-5  -  Die Haghe JO11-5 comp 3 3
04-05-2019 10:00 SEP JO9-3  -  Die Haghe JO9-6 comp 3 3
04-05-2019 08:30 Quick JO8-5  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 3
04-05-2019 08:30 Quick JO8-1  -  Die Haghe JO8-2 comp 3 3
04-05-2019 09:00 Verburch JO8-2  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 3
04-05-2019 11:30 Victoria'04 JO8-4M  -  Die Haghe JO8-6 comp 3 3
04-05-2019 10:30 Die Haghe JO8-8  -  VELO JO8-6 comp 3 3
04-05-2019 10:30 Die Haghe JO8-9  -  Den Hoorn JO8-6 comp 3 3
04-05-2019 14:30 Die Haghe MO19-1  -  Graaf W II VAC MO19-2 comp 2 A. (Sharief) Imambuks 3
04-05-2019 14:30 Die Haghe MO17-1  -  Foreholte MO17-1 comp 2 B. (Ben) Ismaili 3
04-05-2019 12:00 Die Haghe MO17-2  -  BVCB MO17-1 comp 2 Afgeschermd 3
06-05-2019 18:45 Quick JO12  -  Die Haghe JO12 hvt 3 3
07-05-2019 19:00 LYRA MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 comp 2 3
10-05-2019 20:00 Die Haghe VR30+1  -  DSO VR30+1 comp 2 3
10-05-2019 21:00 HPSV VR30+1  -  Die Haghe VR30+1 comp 2 3
10-05-2019 21:30 Die Haghe VR30+1  -  DHL VR30+1 comp 2 3
10-05-2019 22:00 SEP VR30+1  -  Die Haghe VR30+1 comp 2 3
11-05-2019 14:30 Die Haghe 1  -  Deltasport 1 comp 1 3
11-05-2019 12:00 Die Haghe 2  -  Deltasport 2 comp 1 3
11-05-2019 14:30 Die Haghe 3  -  Werve, Te 2 comp 1 3
11-05-2019 12:30 Die Haghe 5  -  GDA 5 comp 1 H. (Henk) Slagter 3
11-05-2019 14:00 HVV Hercules DH 3  -  Die Haghe 6 comp 1 3
11-05-2019 14:30 Die Haghe 7  -  VELO 10 comp 1 J.T (John) Frenk 3
11-05-2019 15:00 Berkel 8  -  Die Haghe 8 comp 1 3
11-05-2019 14:30 VDL 6  -  Die Haghe 9 comp 1 3
11-05-2019 15:00 SVC'08 9  -  Die Haghe 10 comp 1 3
11-05-2019 12:30 Die Haghe VE1  -  Wanica Star VE1 comp 1 J.H. (Jan) Breeman 3
11-05-2019 14:30 XerxesDZB VR1  -  Die Haghe VR1 comp 2 3
11-05-2019 12:00 MVV '27 VR1  -  Die Haghe VR2 comp 2 3
11-05-2019 12:30 Die Haghe JO19-1  -  Meerburg JO19-1 comp 3 T. (Tom) Lindt 3
11-05-2019 14:30 Die Haghe JO19-2  -  HVV JO19-3 comp 3 H.M. (Matthijs) van der Deijl 3
11-05-2019 10:00 Die Haghe JO19-3  -  RAS JO19-2 comp 3 Afgeschermd 3
11-05-2019 12:15 Honselersdijk JO17-1  -  Die Haghe JO17-1 comp 3 3
11-05-2019 10:00 Honselersdijk JO17-2  -  Die Haghe JO17-2 comp 3 3
11-05-2019 12:30 Die Haghe JO17-3  -  sc Monster JO17-3 comp 3 P. (Peter) Groesbeek 3
11-05-2019 10:30 Die Haghe JO15-1  -  sc Monster JO15-1 comp 3 D.M. (Daniel) Sulaiman 3
11-05-2019 12:15 GSC ESDO JO15-2  -  Die Haghe JO15-2 comp 3 3
11-05-2019 12:00 SVH JO15-3G  -  Die Haghe JO15-3 comp 3 3
11-05-2019 10:30 sc Monster JO15-5  -  Die Haghe JO15-4 comp 3 3
11-05-2019 08:30 Die Haghe JO13-1  -  FC IJsselmonde JO13-1 comp 3 J. (Jeroen) Plugge 3
11-05-2019 10:00 Die Haghe JO13-2  -  FC 's-Gravenz. JO13-2 comp 3 P. (Patrick) Hennen 3
11-05-2019 08:30 Die Haghe JO13-3  -  Scheveningen JO13-2 comp 3 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 3
11-05-2019 10:00 Die Haghe JO13-4  -  RAS JO13-3 comp 3 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 3
11-05-2019 08:30 HBS JO12-1  -  Die Haghe JO12-1 comp 3 3
11-05-2019 11:20 Wippolder JO12-1  -  Die Haghe JO12-2 comp 3 3
11-05-2019 10:00 WIK JO12-1  -  Die Haghe JO12-3 comp 3 3
11-05-2019 10:00 LYRA JO12-2  -  Die Haghe JO12-4 comp 3 3
11-05-2019 10:20 Loosduinen JO12-1  -  Die Haghe JO12-5 comp 3 3
11-05-2019 08:30 Die Haghe JO11-1  -  Vredenburch JO11-1 comp 3 C. (Cyro) Stam 3
11-05-2019 09:45 Die Haghe JO11-2  -  HBS JO11-3 comp 3 C.I. (Chris) van Bellegem 3
11-05-2019 08:30 Die Haghe JO11-4  -  GDA JO11-2 comp 3 3
11-05-2019 09:45 Die Haghe JO11-5  -  Graaf W II VAC JO11-7 comp 3 3
11-05-2019 11:45 Scheveningen JO10-1  -  Die Haghe JO10-1 comp 3 3
11-05-2019 10:30 TAC'90 JO10-1  -  Die Haghe JO10-2 comp 3 3
11-05-2019 08:45 VCS JO10-2  -  Die Haghe JO10-3 comp 3 3
11-05-2019 09:45 WIK JO10-2  -  Die Haghe JO10-4 comp 3 3
11-05-2019 10:00 VELO JO10-4  -  Die Haghe JO10-5 comp 3 3
11-05-2019 08:30 FC 's-Gravenz. JO10-8  -  Die Haghe JO10-6 comp 3 3
11-05-2019 09:30 Die Haghe JO9-1  -  VELO JO9-1 comp 3 3
11-05-2019 08:30 Die Haghe JO9-2  -  Erasmus JO9-1 comp 3 3
11-05-2019 09:30 Die Haghe JO9-3  -  ODB JO9-1 comp 3 3
11-05-2019 08:30 Die Haghe JO9-4  -  BMT JO9-1 comp 3 3
11-05-2019 10:30 Die Haghe JO9-5  -  ODB JO9-2 comp 3 3
11-05-2019 09:00 RVC Celeritas JO9-2  -  Die Haghe JO9-6 comp 3 3
11-05-2019 08:30 Die Haghe JO8-1  -  Graaf W II VAC JO8-2 comp 3 3
11-05-2019 09:30 Die Haghe JO8-2  -  HBS JO8-1 comp 3 3
11-05-2019 08:30 Die Haghe JO8-3  -  Duindorp sv JO8-1 comp 3 3
11-05-2019 09:30 Die Haghe JO8-4  -  Scheveningen JO8-1 comp 3 3
11-05-2019 10:30 Die Haghe JO8-5  -  Westlandia JO8-3 comp 3 3
11-05-2019 10:30 Die Haghe JO8-6  -  sc Monster JO8-4 comp 3 3
11-05-2019 08:30 Die Haghe JO8-7  -  WIK JO8-2 comp 3 3
11-05-2019 09:30 FC 's-Gravenz. JO8-7  -  Die Haghe JO8-8 comp 3 3
11-05-2019 13:45 SJZ MO19-2  -  Die Haghe MO19-1 comp 2 3
11-05-2019 13:00 Hillegom sv MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 comp 2 3
11-05-2019 09:45 BSC '68 MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 comp 2 3
11-05-2019 09:00 VDL MO13-1  -  Die Haghe MO13-1 comp 2 3
11-05-2019 08:30 FC 's-Gravenz. MO11-2  -  Die Haghe MO11-1 comp 2 3

UITSLAGEN jeugd

(Bijgewerkt: 18-04-2019 18:10)filter








sort Datum Thuis   Uit Uitslag Afd Week Type
13-04-2019 Die Haghe 1  -  De Meeuwen 1 1 - 0 1 1 comp
13-04-2019 Die Haghe 2  -  Quintus 2 1 - 1 1 1 comp
13-04-2019 Die Haghe 3  -  Quick Steps 2 0 - 3 1 1 comp
13-04-2019 Die Haghe 5  -  Loosduinen 4 1 - 1 1 1 comp
13-04-2019 RVC Celeritas 3  -  Die Haghe 6 0 - 3 1 1 comp
13-04-2019 Die Haghe 7  -  PGS/VOGEL 3 4 - 2 1 1 comp
13-04-2019 DSVP 7  -  Die Haghe 8 0 - 3 1 1 comp
13-04-2019 Verburch 6  -  Die Haghe 9 2 - 1 1 1 comp
13-04-2019 LYRA 13  -  Die Haghe 10 6 - 3 1 1 comp
13-04-2019 Die Haghe VE1  -  PGS/VOGEL VE1 3 - 0 1 1 comp
13-04-2019 Sparta (AV) VR1  -  Die Haghe VR1 2 - 2 2 1 comp
13-04-2019 Den Hoorn VR2  -  Die Haghe VR2 4 - 4 2 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO19-1  -  ASC JO19-1 2 - 2 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO19-2  -  Stompwijk'92 JO19-1 1 - 4 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO19-3  -  KMD JO19-3 4 - 1 3 1 comp
13-04-2019 SJC JO17-1  -  Die Haghe JO17-1 3 - 2 3 1 comp
13-04-2019 KMD JO17-2  -  Die Haghe JO17-2 0 - 2 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO17-3  -  Verburch JO17-3 0 - 0 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO15-1  -  Concordia JO15-2 2 - 2 3 1 comp
13-04-2019 KMD JO15-2  -  Die Haghe JO15-2 4 - 2 3 1 comp
13-04-2019 Den Hoorn JO15-6  -  Die Haghe JO15-3 1 - 5 3 1 comp
13-04-2019 Victoria'04 JO15-2  -  Die Haghe JO15-4 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO13-1  -  Zestienhoven JO13-1 5 - 0 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO13-2  -  GSC ESDO JO13-2 11 - 1 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO13-3  -  HMC JO13-1 4 - 5 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO13-4  -  HVC'10 JO13-4 3 - 4 3 1 comp
13-04-2019 Graaf W II VAC JO12-1  -  Die Haghe JO12-1 2 - 3 3 1 comp
13-04-2019 DHL JO12-3  -  Die Haghe JO12-2 0 - 3 3 1 comp
13-04-2019 HBS JO12-2  -  Die Haghe JO12-3 8 - 1 3 1 comp
13-04-2019 Blauw-Zwart JO12-1  -  Die Haghe JO12-4 3 - 7 3 1 comp
13-04-2019 Westlandia JO12-3  -  Die Haghe JO12-5 9 - 1 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO11-1  -  HBS JO11-1 0 - 3 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO11-2  -  Quick JO11-7 1 - 9 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO11-4  -  HVC'10 JO11-2 5 - 5 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO11-5  -  HVC'10 JO11-4 6 - 2 3 1 comp
13-04-2019 Katwijk MO19-1  -  Die Haghe MO19-1 1 - 5 2 1 comp
13-04-2019 Excelsior M. MO17-1  -  Die Haghe MO17-2 1 - 1 2 1 comp
13-04-2019 SVC'08 MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 2 - 7 2 1 comp
13-04-2019 Berkel MO13-1  -  Die Haghe MO13-1 4 - 1 2 1 comp
13-04-2019 Zwaluwen MO13-1  -  Die Haghe MO13-2 4 - 1 2 1 comp
13-04-2019 FC 's-Gravenz. MO11-3  -  Die Haghe MO11-1 3 - 8 2 1 comp
09-04-2019 Die Haghe VR2  -  Maasdijk VR2 1 - 1 2 2 comp
06-04-2019 Heinenoord 1  -  Die Haghe 1 5 - 0 1 2 comp
06-04-2019 Schipluiden 2  -  Die Haghe 2 1 - 0 1 2 comp
06-04-2019 OVV 2  -  Die Haghe 3 1 - 2 1 2 comp
06-04-2019 TAC'90 3  -  Die Haghe 5 0 - 1 1 2 comp
06-04-2019 Die Haghe 6  -  sc Monster 9 2 - 3 1 2 comp
06-04-2019 LYRA 7  -  Die Haghe 7 4 - 2 1 2 comp
06-04-2019 Die Haghe 8  -  SVC'08 8 3 - 2 1 2 comp
06-04-2019 Die Haghe 9  -  Maasdijk 4 7 - 2 1 2 comp
06-04-2019 Die Haghe 10  -  Graaf W II VAC 1 4 - 0 1 2 comp
06-04-2019 Wanica Star VE2  -  Die Haghe VE1 1 2 comp
06-04-2019 Die Haghe VR1  -  Zwaluwen VR1 4 - 1 2 2 comp
06-04-2019 HBS JO19-2  -  Die Haghe JO19-1 2 - 4 3 2 comp
06-04-2019 Westlandia JO19-2  -  Die Haghe JO19-2 3 - 4 3 2 comp
06-04-2019 Die Haghe JO17-2  -  Semper Altius JO17-1 7 - 2 3 2 comp
06-04-2019 HBS JO17-4  -  Die Haghe JO17-3 7 - 0 3 2 comp
06-04-2019 Vitesse Delft JO15-1  -  Die Haghe JO15-1 2 - 6 3 2 comp
06-04-2019 Die Haghe JO15-2  -  Naaldwijk JO15-1 1 - 2 3 2 comp
06-04-2019 Die Haghe JO15-3  -  Quick JO15-3 0 - 1 3 2 comp
06-04-2019 Die Haghe JO15-4  -  Zwaluwen JO15-3 1 - 6 3 2 comp
06-04-2019 Hellevoetsluis JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 0 - 1 3 2 comp
06-04-2019 Full Speed JO13-1  -  Die Haghe JO13-2 1 - 6 3 2 comp
06-04-2019 Quick JO13-3  -  Die Haghe JO13-3 7 - 3 3 2 comp
06-04-2019 RVC Celeritas JO13-1  -  Die Haghe JO13-4 4 - 6 3 2 comp
06-04-2019 Die Haghe JO12-1  -  SHO JO12-1G 1 - 4 3 2 comp
06-04-2019 Die Haghe JO12-2  -  HVV JO12-1 3 - 5 3 2 comp
06-04-2019 Die Haghe JO12-3  -  VELO JO12-2 3 - 3 3 2 comp
06-04-2019 Die Haghe JO12-4  -  Nootdorp JO12-2 2 - 3 3 2 comp
06-04-2019 Die Haghe JO12-5  -  SVH JO12-3 3 - 1 3 2 comp
06-04-2019 VELO JO11-1  -  Die Haghe JO11-1 3 - 2 3 2 comp
06-04-2019 SVH JO11-2  -  Die Haghe JO11-2 5 - 1 3 2 comp
06-04-2019 FC 's-Gravenz. JO11-5  -  Die Haghe JO11-4 13 - 5 3 2 comp
06-04-2019 FC 's-Gravenz. JO11-7  -  Die Haghe JO11-5 5 - 1 3 2 comp
06-04-2019 Die Haghe MO19-1  -  VVSB MO19-2 3 - 1 2 2 comp
06-04-2019 Die Haghe MO17-1  -  Berkel MO17-1 1 - 2 2 2 comp
06-04-2019 Die Haghe MO17-2  -  Duindorp sv MO17-1 0 - 0 2 2 comp
06-04-2019 Die Haghe MO15-1  -  Zoetermeer, fc MO15-1 5 - 2 2 2 comp
06-04-2019 Die Haghe MO13-1  -  LYRA MO13-1 3 - 0 2 2 comp
06-04-2019 Die Haghe MO13-2  -  Duindorp sv MO13-1 0 - 1 2 2 comp
06-04-2019 Die Haghe MO11-1  -  Duindorp sv MO11-1 7 - 1 2 2 comp
05-04-2019 Die Haghe VR30+1  -  DSO VR30+1 2 - 2 2 2 comp
05-04-2019 SEP VR30+1  -  Die Haghe VR30+1 0 - 0 2 2 comp
05-04-2019 Die Haghe VR30+1  -  DHL VR30+1 0 - 0 2 2 comp
05-04-2019 HPSV VR30+1  -  Die Haghe VR30+1 4 - 0 2 2 comp
30-03-2019 Die Haghe 5  -  GDA 4 3 - 0 1 3 comp
30-03-2019 Forum Sport 5  -  Die Haghe 6 3 - 1 1 3 comp
30-03-2019 Die Haghe 7  -  MVV '27 7 0 - 1 1 3 comp
30-03-2019 Die Haghe 8  -  Wilhelmus 6 3 - 2 1 3 comp
30-03-2019 Naaldwijk 7  -  Die Haghe 9 0 - 4 1 3 comp
30-03-2019 Die Haghe 10  -  Oosterheem 8 1 - 1 1 3 comp
30-03-2019 Blauw-Zwart VE1  -  Die Haghe VE1 8 - 3 1 3 comp
30-03-2019 VELO VR1  -  Die Haghe VR1 3 - 5 2 3 comp
30-03-2019 Erasmus JO19-1  -  Die Haghe JO19-3 1 - 2 3 3 comp
30-03-2019 Quick JO17-3  -  Die Haghe JO17-2 2 - 0 3 3 comp
30-03-2019 Quintus JO17-2  -  Die Haghe JO17-3 7 - 0 3 3 comp
30-03-2019 Die Haghe JO15-2  -  Quintus JO15-1 4 - 1 3 3 comp
30-03-2019 Die Haghe JO15-3  -  sc Monster JO15-3 0 - 1 3 3 comp
30-03-2019 Die Haghe JO15-4  -  GDA JO15-3 1 - 4 3 3 comp
30-03-2019 Die Haghe JO13-3  -  LYRA JO13-2 2 - 0 3 3 comp
30-03-2019 Die Haghe JO12-2  -  Vredenburch JO12-2 3 - 1 3 3 comp
30-03-2019 Westlandia JO11-5  -  Die Haghe JO11-4 1 - 6 3 3 comp
30-03-2019 Die Haghe MO17-1  -  FC Oudewater MO17-1 0 - 1 2 3 beker
30-03-2019 Die Haghe MO17-2  -  Den Hoorn MO17-2 1 - 3 2 3 comp
30-03-2019 Quick MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 1 - 3 2 3 comp
30-03-2019 Die Haghe MO13-1  -  BVCB MO13-1 7 - 0 2 3 comp
30-03-2019 RKDEO MO11-2  -  Die Haghe MO11-1 0 - 13 2 3 comp

Bron: Sportlink

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe