NIEUWERKERK MO17-1 - DH MO17-1

19-02-2019, 20:00 uur
beker | Meer Die Haghe MO17-1 >

teams

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Met de bus naar VV Portugaal

31-01-2019 17:51 - Algemeen

A.s zaterdag 2 februari vertrekt de spelersbus om 12.15 uur vanaf de Wijndaelerweg.

Voor supporters zijn een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Voor € 10,00 kunt u zich aanmelden bij Kees de Groot, tel 0651630430.

U kunt ter plekke contant betalen maar u kunt ook per bank betalen aan Kees de Groot.

Rek nr NL84INGB0002487625 t.n.v. C.L. de Groot

CWO 2 - Die Haghe 2: 5-1 (ruststand: 2-1)

17-02-2019
Die Haghe 2 wordt weggespeeld in Vlaardingen en moet de rest van het seizoen echt uit een ander vaatje gaan tappen.

Vertrektijd bus naar SHO, Oud Beijerland

15-02-2019
De bus naar de uitwedstrijd tegen SHO in Oud Beijerland vertrekt om 12.05 vanaf de Wijndaelerweg.

Planning trainingen en wedstrijden voorjaarsvakantie jeugd

13-02-2019

Start Techniektraining sv Die Haghe tweede periode

11-02-2019
Op vrijdag 8 maart start Die Haghe met de tweede reeks techniek trainingen voor eigen jeugdleden, jongens en meisjes, in de leeftijdscategorie JO8-JO13.

Sportsignaal radio doet a.s. zaterdag verslag van de wedstrijd Die Haghe - RVVH

05-02-2019
Sportsignaal radio komt a.s. zaterdag verslag doen van de wedstrijd : Die Haghe - RVVH Leo Pronk is de verslaggever

Inning vrijwilligersbijdrage

04-02-2019
Inning vrijwilligersbijdrage vindt deze week plaats.

Die Haghe pakt punt bij Portugaal

02-02-2019
Een collectief weer sterk Die Haghe heeft een verdiend punt gepakt in de uitwedstrijd bij Portugaal
Pagina 1 van 134  > >>

PROGRAMMA dames

(Bijgewerkt: 18-02-2019 19:40)filter








sort Datum Tijd Thuis   Uit Type Afd Week Scheidsrechter
19-02-2019 20:00 Nieuwerkerk MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 beker 2 1
19-02-2019 17:00 Die Haghe MO11-1  -  GDA MO11-1 comp 2 1
23-02-2019 14:30 Die Haghe 1  -  Westlandia 1 comp 1 P. (Pedro) Raven 1
23-02-2019 12:00 Ariston '80 2  -  Die Haghe 2 oefen 1 1
23-02-2019 12:30 Die Haghe 5  -  VELO 9 comp 1 H. (Henk) Slagter 1
23-02-2019 14:30 Die Haghe 8  -  Ariston'80 15 comp 1 C.G. Gräper 1
23-02-2019 14:30 Die Haghe 9  -  Verburch 6 comp 1 J.M. (Jacco) in den Bosch 1
23-02-2019 12:30 PGS/VOGEL VE1  -  Die Haghe VE1 comp 1 1
23-02-2019 10:30 Die Haghe VR1  -  Sparta (AV) VR1 comp 2 L. (Leen) Molenaar 1
23-02-2019 10:30 Die Haghe VR2  -  Den Hoorn VR2 comp 2 Afgeschermd 1
23-02-2019 10:30 Die Haghe JO15-2  -  Quick Steps JO15-1 oefen 3 P. (Peter) Groesbeek 1
23-02-2019 09:45 Forum Sport JO12-2  -  Die Haghe JO12-2 comp 3 1
23-02-2019 09:00 Quick JO8-8  -  Die Haghe JO8-9 comp 3 1
23-02-2019 15:00 VOC MO17-1  -  Die Haghe MO17-2 comp 2 1
26-02-2019 20:00 Die Haghe 1  -  Den Hoorn 1 h v t 1 2
02-03-2019 12:30 Die Haghe 5  -  KMD 3 comp 1 H. (Henk) Slagter 2
02-03-2019 12:30 Die Haghe 9  -  Westlandia 10 comp 1 A. (Sharief) Imambuks 2
02-03-2019 10:30 Die Haghe VR1  -  Maense, FC VR1 comp 2 H.F. (Henk) Ruijl 2
06-03-2019 19:30 Quick JO17-2  -  Die Haghe JO17-1 comp 3 3
09-03-2019 14:30 Die Haghe 1  -  Forum Sport 1 comp 1 3
09-03-2019 12:00 Die Haghe 2  -  GDA 2 comp 1 3
09-03-2019 14:30 Die Haghe 3  -  Voorschoten`97 4 comp 1 3
09-03-2019 12:30 Die Haghe 5  -  GDA 4 comp 1 H. (Henk) Slagter 3
09-03-2019 12:30 Wilhelmus 2  -  Die Haghe 6 comp 1 3
09-03-2019 15:45 RKDEO 1 ZA  -  Die Haghe 8 comp 1 3
09-03-2019 12:45 KMD 7  -  Die Haghe 9 comp 1 3
09-03-2019 13:00 Scheveningen 7  -  Die Haghe 10 comp 1 3
09-03-2019 12:30 Die Haghe VE1  -  TAC'90 VE3 comp 1 A. (Sharief) Imambuks 3
09-03-2019 12:00 Hazerswoudse Boys VR1  -  Die Haghe VR1 comp 2 3
09-03-2019 15:00 DSVP VR3  -  Die Haghe VR2 comp 2 3
09-03-2019 12:30 Die Haghe JO19-1  -  Wilhelmus JO19-1 comp 3 3
09-03-2019 14:30 Die Haghe JO19-2  -  Wilhelmus JO19-2 comp 3 H.M. (Matthijs) van der Deijl 3
09-03-2019 10:00 Die Haghe JO19-3  -  VFC JO19-4 comp 3 P. (Peter) Groesbeek 3
09-03-2019 10:15 Quick Boys JO17-2  -  Die Haghe JO17-1 comp 3 3
09-03-2019 12:00 BMT JO17-1  -  Die Haghe JO17-2 comp 3 3
09-03-2019 10:30 Die Haghe JO15-1  -  DOSR JO15-1 comp 3 D.M. (Daniel) Sulaiman 3
09-03-2019 13:00 SEP JO15-1  -  Die Haghe JO15-2 comp 3 3
09-03-2019 10:00 TAC'90 JO15-2  -  Die Haghe JO15-3 comp 3 3
09-03-2019 08:45 Scheveningen JO15-3  -  Die Haghe JO15-4 comp 3 3
09-03-2019 08:30 Die Haghe JO13-1  -  Charlois, sv JO13-1 comp 3 J. (Jeroen) Plugge 3
09-03-2019 10:00 Die Haghe JO13-2  -  KMD JO13-2 comp 3 P. (Patrick) Hennen 3
09-03-2019 12:00 RKDEO JO13-2  -  Die Haghe JO13-3 comp 3 3
09-03-2019 10:00 Die Haghe JO13-4  -  Semper Altius JO13-4 comp 3 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 3
09-03-2019 09:55 Charlois, sv JO12-1  -  Die Haghe JO12-1 comp 3 3
09-03-2019 09:00 Quick Steps JO12-1  -  Die Haghe JO12-2 comp 3 3
09-03-2019 12:00 Laakkw. JO12-2  -  Die Haghe JO12-3 comp 3 3
09-03-2019 10:30 sc Monster JO12-4  -  Die Haghe JO12-4 comp 3 3
09-03-2019 09:45 FC 's-Gravenz. JO12-4  -  Die Haghe JO12-5 comp 3 3
09-03-2019 08:30 Die Haghe JO11-1  -  SVH JO11-1 comp 3 3
09-03-2019 09:45 Die Haghe JO11-2  -  FC 's-Gravenz. JO11-2 comp 3 3
09-03-2019 08:30 Die Haghe JO11-4  -  BMT JO11-2 comp 3 3
09-03-2019 09:45 Die Haghe JO11-5  -  Quintus JO11-3 comp 3 3
09-03-2019 10:30 SVH JO10-1  -  Die Haghe JO10-1 comp 3 3
09-03-2019 09:45 VELO JO10-2  -  Die Haghe JO10-2 comp 3 3
09-03-2019 10:30 HBS JO10-6  -  Die Haghe JO10-3 comp 3 3
09-03-2019 10:00 Concordia JO10-4  -  Die Haghe JO10-4 comp 3 3
09-03-2019 12:15 Concordia JO10-5  -  Die Haghe JO10-5 comp 3 3
09-03-2019 09:00 Semper Altius JO10-2  -  Die Haghe JO10-6 comp 3 3
09-03-2019 09:30 Die Haghe JO9-1  -  Wilhelmus JO9-1 comp 3 3
09-03-2019 08:30 Die Haghe JO9-2  -  WIK JO9-1 comp 3 3
09-03-2019 09:30 Die Haghe JO9-3  -  HBS JO9-3 comp 3 3
09-03-2019 08:30 Die Haghe JO9-4  -  VELO JO9-4 comp 3 3
09-03-2019 10:30 Die Haghe JO9-5  -  LYRA JO9-4 comp 3 3
09-03-2019 10:30 Die Haghe JO9-6  -  SEP JO9-3 comp 3 3
09-03-2019 08:30 Die Haghe JO8-1  -  SV Leidschenveen JO8-6 comp 3 3
09-03-2019 09:30 Die Haghe JO8-2  -  Concordia JO8-1 comp 3 3
09-03-2019 08:30 Die Haghe JO8-3  -  Erasmus JO8-2 comp 3 3
09-03-2019 09:30 Die Haghe JO8-4  -  SVH JO8-1 comp 3 3
09-03-2019 10:30 Die Haghe JO8-5  -  LYRA JO8-4 comp 3 3
09-03-2019 10:30 Die Haghe JO8-6  -  Maasdijk JO8-1G comp 3 3
09-03-2019 08:30 Die Haghe JO8-7  -  VUC JO8-1 comp 3 3
09-03-2019 08:30 MVV '27 JO8-5  -  Die Haghe JO8-8 comp 3 3
09-03-2019 09:00 Wippolder JO8-4  -  Die Haghe JO8-9 comp 3 3
09-03-2019 13:45 FC Oegstgeest MO19-2  -  Die Haghe MO19-1 comp 2 3
09-03-2019 12:00 FC Oegstgeest MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 comp 2 3
09-03-2019 12:45 FC 's-Gravenz. MO17-2  -  Die Haghe MO17-2 comp 2 3
09-03-2019 14:30 BSC '68 MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 comp 2 3
09-03-2019 14:00 SVH MO13-1  -  Die Haghe MO13-1 comp 2 3
09-03-2019 08:30 Voorschoten`97 MO13-3  -  Die Haghe MO13-2 comp 2 3
09-03-2019 12:00 RKDEO MO11-2  -  Die Haghe MO11-1 comp 2 3
16-03-2019 14:30 Kloetinge 1  -  Die Haghe 1 comp 1 3
16-03-2019 11:30 HVC'10 2  -  Die Haghe 2 comp 1 3
16-03-2019 12:00 DUNO 2  -  Die Haghe 3 comp 1 3
16-03-2019 14:00 Erasmus 3  -  Die Haghe 5 comp 1 3
16-03-2019 12:30 Die Haghe 6  -  Haagse Hout 2 comp 1 R.W. (Roland) Belgraver 3
16-03-2019 12:30 Honselersdijk 7  -  Die Haghe 7 comp 1 3
16-03-2019 14:30 Die Haghe 8  -  Scheveningen 6 comp 1 P. (Peter) Groesbeek 3
16-03-2019 14:30 Die Haghe 9  -  LYRA 12 comp 1 J.T (John) Frenk 3
16-03-2019 16:15 Die Haghe 10  -  KMD 6 comp 1 J.M. (Jacco) in den Bosch 3
16-03-2019 12:00 TAC'90 VE2  -  Die Haghe VE1 comp 1 3
16-03-2019 10:30 Die Haghe VR2  -  Excelsior M. VR1 comp 2 A. (Sharief) Imambuks 3
16-03-2019 16:15 Voorschoten`97 JO19-2  -  Die Haghe JO19-1 comp 3 3
16-03-2019 14:00 DUNO JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 comp 3 3
16-03-2019 12:00 Erasmus JO19-1  -  Die Haghe JO19-3 comp 3 3
16-03-2019 12:30 Die Haghe JO17-1  -  Forum Sport JO17-2 comp 3 3
16-03-2019 10:30 Die Haghe JO17-2  -  VELO JO17-4 comp 3 3
16-03-2019 14:00 Quintus JO17-2  -  Die Haghe JO17-3 comp 3 3
16-03-2019 10:30 Wilhelmus JO15-2  -  Die Haghe JO15-1 comp 3 3
16-03-2019 14:30 Die Haghe JO15-2  -  Verburch JO15-2 comp 3 D.M. (Daniel) Sulaiman 3
16-03-2019 08:30 Die Haghe JO15-3  -  sc Monster JO15-3 comp 3 3
16-03-2019 14:30 Die Haghe JO15-4  -  GDA JO15-3 comp 3 3
16-03-2019 08:30 Nieuwerkerk JO13-6  -  Die Haghe JO13-1 comp 3 3
16-03-2019 10:30 FC 's-Gravenz. JO13-3  -  Die Haghe JO13-2 comp 3 3
16-03-2019 08:30 Die Haghe JO13-3  -  LYRA JO13-2 comp 3 3
16-03-2019 09:00 Blauw-Zwart JO13-4  -  Die Haghe JO13-4 comp 3 3
16-03-2019 08:30 Die Haghe JO12-1  -  HBS JO12-1 comp 3 Afgeschermd 3
16-03-2019 09:45 Die Haghe JO12-2  -  Den Hoorn JO12-1 comp 3 C. (Cyro) Stam 3
16-03-2019 11:00 Die Haghe JO12-3  -  SVH JO12-1 comp 3 C.I. (Chris) van Bellegem 3
16-03-2019 08:30 Die Haghe JO12-4  -  DoCoS JO12-2 comp 3 3
16-03-2019 11:00 Die Haghe JO12-5  -  Quick JO12-3 comp 3 3
16-03-2019 11:00 GSC ESDO JO11-1  -  Die Haghe JO11-1 comp 3 3
16-03-2019 08:30 Den Hoorn JO11-3  -  Die Haghe JO11-2 comp 3 3
16-03-2019 08:30 GSC ESDO JO11-4  -  Die Haghe JO11-4 comp 3 3
16-03-2019 09:45 GSC ESDO JO11-5  -  Die Haghe JO11-5 comp 3 3
16-03-2019 08:30 Die Haghe JO10-1  -  VELO JO10-1 comp 3 3
16-03-2019 09:30 Die Haghe JO10-2  -  SVH JO10-2 comp 3 3
16-03-2019 08:30 Die Haghe JO10-3  -  HVV JO10-6 comp 3 3
16-03-2019 09:30 Die Haghe JO10-4  -  Scheveningen JO10-4 comp 3 3
16-03-2019 08:30 Die Haghe JO10-5  -  Oliveo JO10-6 comp 3 3
16-03-2019 08:30 Die Haghe JO10-6  -  Westlandia JO10-5 comp 3 3
16-03-2019 09:45 Quick JO9-1  -  Die Haghe JO9-1 comp 3 3
16-03-2019 08:45 GSC ESDO JO9-2  -  Die Haghe JO9-2 comp 3 3
16-03-2019 09:45 Quick JO9-5  -  Die Haghe JO9-3 comp 3 3
16-03-2019 08:30 GSC ESDO JO9-4  -  Die Haghe JO9-4 comp 3 3
16-03-2019 10:15 DUNO JO9-4  -  Die Haghe JO9-5 comp 3 3
16-03-2019 10:45 Laakkw. JO9-3  -  Die Haghe JO9-6 comp 3 3
16-03-2019 08:30 Blauw-Zwart JO8-3  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 3
16-03-2019 08:30 HBS JO8-1  -  Die Haghe JO8-2 comp 3 3
16-03-2019 08:45 VELO JO8-5  -  Die Haghe JO8-3 comp 3 3
16-03-2019 11:00 GSC ESDO JO8-3  -  Die Haghe JO8-4 comp 3 3
16-03-2019 09:00 Verburch JO8-2  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 3
16-03-2019 11:30 Victoria'04 JO8-4M  -  Die Haghe JO8-6 comp 3 3
16-03-2019 08:45 Quick JO8-6  -  Die Haghe JO8-7 comp 3 3
16-03-2019 10:30 Die Haghe JO8-8  -  VELO JO8-6 comp 3 3
16-03-2019 10:30 Die Haghe JO8-9  -  Den Hoorn JO8-6 comp 3 3
16-03-2019 14:30 Die Haghe MO19-1  -  Graaf W II VAC MO19-2 comp 2 Afgeschermd 3
16-03-2019 14:30 Die Haghe MO17-1  -  Foreholte MO17-1 comp 2 3
16-03-2019 12:00 Die Haghe MO17-2  -  BVCB MO17-1 comp 2 3
16-03-2019 12:30 Die Haghe MO15-1  -  FC Oegstgeest MO15-1 comp 2 Afgeschermd 3
16-03-2019 08:30 Die Haghe MO13-1  -  BVCB MO13-1 comp 2 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 3
16-03-2019 10:45 Die Haghe MO13-2  -  GDA MO13-1 comp 2 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 3
16-03-2019 09:30 Die Haghe MO11-1  -  Zoetermeer, fc MO11-1 comp 2 3

UITSLAGEN dames

(Bijgewerkt: 18-02-2019 19:40)filter








sort Datum Thuis   Uit Uitslag Afd Week Type
16-02-2019 SHO 1  -  Die Haghe 1 3 - 0 1 1 comp
16-02-2019 CWO 2  -  Die Haghe 2 5 - 1 1 1 comp
16-02-2019 Scheveningen 3  -  Die Haghe 3 4 - 1 1 1 comp
16-02-2019 VELO 9  -  Die Haghe 5 1 - 2 1 1 comp
16-02-2019 Die Haghe 6  -  Wanica Star 3 3 - 0 1 1 comp
16-02-2019 FC 's-Gravenz. 10  -  Die Haghe 7 3 - 1 1 1 comp
16-02-2019 Die Haghe 8  -  DSO 13 5 - 3 1 1 comp
16-02-2019 Die Haghe 9  -  Ariston'80 16 3 - 0 1 1 comp
16-02-2019 Die Haghe 10  -  LYRA 13 2 - 3 1 1 comp
16-02-2019 DUNO VE1  -  Die Haghe VE1 7 - 2 1 1 comp
16-02-2019 Die Haghe VR1  -  Maasdijk VR1 0 - 2 2 1 comp
16-02-2019 Die Haghe VR2  -  sc Monster VR2 1 - 1 2 1 comp
16-02-2019 VCS JO19-1  -  Die Haghe JO19-1 1 - 0 3 1 comp
16-02-2019 Die Haghe JO17-1  -  Meerburg JO17-1 4 - 1 3 1 comp
16-02-2019 Die Haghe JO17-2  -  HBS JO17-5 0 - 3 3 1 comp
16-02-2019 FC 's-Gravenz. JO17-3  -  Die Haghe JO17-3 7 - 0 3 1 comp
16-02-2019 SJC JO15-1  -  Die Haghe JO15-1 1 - 1 3 1 comp
16-02-2019 Die Haghe JO15-3  -  VELO JO15-3 0 - 4 3 1 comp
16-02-2019 Die Haghe JO15-4  -  Honselersdijk JO15-3 4 - 2 3 1 comp
16-02-2019 ODB JO13-1  -  Die Haghe JO13-2 4 - 3 3 1 comp
16-02-2019 HVC'10 JO13-2  -  Die Haghe JO13-3 5 - 7 3 1 comp
16-02-2019 Verburch JO13-3  -  Die Haghe JO13-4 4 - 0 3 1 comp
16-02-2019 Die Haghe JO12-1  -  Charlois, sv JO12-1 0 - 3 3 1 comp
16-02-2019 Die Haghe JO12-2  -  FC Lisse JO12-2 2 - 3 3 1 comp
16-02-2019 Die Haghe JO12-3  -  Verburch JO12-1 1 - 15 3 1 comp
16-02-2019 Die Haghe JO12-4  -  HVV JO12-6 5 - 1 3 1 comp
16-02-2019 Die Haghe JO12-5  -  Den Hoorn JO12-3 6 - 6 3 1 comp
16-02-2019 HMC JO11-1  -  Die Haghe JO11-1 1 - 2 3 1 comp
16-02-2019 WIK JO11-1  -  Die Haghe JO11-2 6 - 2 3 1 comp
16-02-2019 Loosduinen JO11-2  -  Die Haghe JO11-4 7 - 2 3 1 comp
16-02-2019 LYRA JO11-4  -  Die Haghe JO11-5 4 - 1 3 1 comp
16-02-2019 Die Haghe MO19-1  -  Ter Leede MO19-1 4 - 5 2 1 comp
16-02-2019 Die Haghe MO17-1  -  Rijnvogels, fc MO17-1 4 - 1 2 1 comp
16-02-2019 Die Haghe MO15-1  -  RKAVV MO15-1 2 - 6 2 1 comp
16-02-2019 Die Haghe MO13-2  -  RKAVV MO13-2 0 - 1 2 1 comp
09-02-2019 Die Haghe 1  -  RVVH 1 1 - 2 1 2 comp
09-02-2019 Die Haghe 2  -  Vitesse Delft 3 1 - 4 1 2 comp
09-02-2019 Die Haghe 3  -  Vredenburch 2 7 - 0 1 2 comp
09-02-2019 Die Haghe 5  -  sc Monster 6 0 - 5 1 2 comp
09-02-2019 Vitesse Delft 4  -  Die Haghe 6 4 - 1 1 2 comp
09-02-2019 Die Haghe 7  -  Quintus 4 3 - 0 1 2 comp
09-02-2019 FC 's-Gravenz. 18  -  Die Haghe 9 2 - 3 1 2 comp
09-02-2019 RAS 4  -  Die Haghe 10 5 - 0 1 2 comp
09-02-2019 Semper Altius VR1  -  Die Haghe VR1 2 2 comp
09-02-2019 KMD VR1  -  Die Haghe VR2 4 - 2 2 2 comp
09-02-2019 Die Haghe JO19-3  -  FC 's-Gravenz. JO19-4 6 - 3 3 2 comp
09-02-2019 Den Hoorn JO17-3  -  Die Haghe JO17-2 2 - 4 3 2 comp
09-02-2019 Die Haghe JO17-3  -  Westlandia JO17-4 1 - 10 3 2 comp
09-02-2019 Die Haghe JO15-1  -  SV Leidschenveen JO15-1 1 - 6 3 2 comp
09-02-2019 SVH JO15-2  -  Die Haghe JO15-2 1 - 2 3 2 comp
09-02-2019 Semper Altius JO15-1  -  Die Haghe JO15-3 5 - 2 3 2 comp
09-02-2019 Verburch JO15-4  -  Die Haghe JO15-4 5 - 0 3 2 comp
09-02-2019 Die Haghe JO13-1  -  Feyenoord, sc JO13-2 2 - 2 3 2 comp
09-02-2019 Die Haghe JO13-3  -  Victoria'04 JO13-2 10 - 1 3 2 comp
09-02-2019 Die Haghe JO13-4  -  Schipluiden JO13-2 1 - 2 3 2 comp
09-02-2019 SHO JO12-1G  -  Die Haghe JO12-1 1 - 1 3 2 comp
09-02-2019 Quick JO12-2  -  Die Haghe JO12-3 11 - 2 3 2 comp
09-02-2019 SVH JO12-4  -  Die Haghe JO12-4 2 - 13 3 2 comp
09-02-2019 VCS JO12-2  -  Die Haghe JO12-5 12 - 5 3 2 comp
09-02-2019 Die Haghe JO11-1  -  Quick JO11-1 1 - 5 3 2 comp
09-02-2019 Die Haghe JO11-2  -  RAS JO11-1 4 - 7 3 2 comp
09-02-2019 Die Haghe JO11-4  -  VELO JO11-5 11 - 2 3 2 comp
09-02-2019 Die Haghe JO11-5  -  Loosduinen JO11-3 1 - 4 3 2 comp
09-02-2019 Quick Boys MO19-2  -  Die Haghe MO19-1 0 - 1 2 2 comp
09-02-2019 ARC MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 2 - 3 2 2 comp
09-02-2019 LYRA MO17-2  -  Die Haghe MO17-2 1 - 4 2 2 comp
09-02-2019 Naaldwijk MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 1 - 3 2 2 comp
09-02-2019 Graaf W II VAC MO13-1  -  Die Haghe MO13-1 4 - 0 2 2 comp
09-02-2019 Kethel Spaland, vv MO13-1  -  Die Haghe MO13-2 2 - 1 2 2 comp
09-02-2019 Excelsior M. MO11-1  -  Die Haghe MO11-1 9 - 2 2 2 comp
02-02-2019 sv Poortugaal 1  -  Die Haghe 1 1 - 1 1 3 comp
02-02-2019 KMD 3  -  Die Haghe 5 1 - 2 1 3 comp
02-02-2019 Wanica Star 4  -  Die Haghe 7 2 - 2 1 3 comp
02-02-2019 Die Haghe 8  -  Oliveo 3 5 - 0 1 3 comp
02-02-2019 Die Haghe 10  -  Honselersdijk 9 0 - 4 1 3 comp
02-02-2019 Duindorp sv VE1  -  Die Haghe VE1 3 - 2 1 3 comp
02-02-2019 Die Haghe VR1  -  Scheveningen VR1 2 - 3 2 3 comp
02-02-2019 Quintus JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 2 - 1 3 3 comp
02-02-2019 SV Leidschenveen JO19-1  -  Die Haghe JO19-3 2 - 4 3 3 comp
02-02-2019 Die Haghe JO17-2  -  Westlandia JO17-3 0 - 1 3 3 comp
02-02-2019 Naaldwijk JO17-2  -  Die Haghe JO17-3 3 - 0 3 3 comp
02-02-2019 Die Haghe JO15-2  -  Schipluiden JO15-2 3 - 2 3 3 comp
02-02-2019 Die Haghe JO15-3  -  Vredenburch JO15-2 2 - 3 3 3 comp
02-02-2019 Die Haghe JO15-4  -  Quintus JO15-2 2 - 1 3 3 comp
02-02-2019 VFC JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 1 - 5 3 3 comp
02-02-2019 Die Haghe JO13-2  -  Den Hoorn JO13-2 4 - 2 3 3 comp
02-02-2019 DVC JO13-2  -  Die Haghe JO13-4 1 - 1 3 3 comp
02-02-2019 Die Haghe JO12-1  -  Graaf W II VAC JO12-1 5 - 0 3 3 comp
02-02-2019 Die Haghe JO12-3  -  sc Monster JO12-3 3 - 3 3 3 comp
02-02-2019 Die Haghe JO12-4  -  ODB JO12-1 4 - 0 3 3 comp
02-02-2019 Die Haghe JO12-5  -  Maasdijk JO12-1G 2 - 2 3 3 comp
02-02-2019 Wilhelmus JO11-1  -  Die Haghe JO11-1 7 - 0 3 3 comp
02-02-2019 HMSH JO11-2  -  Die Haghe JO11-2 1 - 1 3 3 comp
02-02-2019 MSV '71 JO11-4  -  Die Haghe JO11-5 2 - 5 3 3 comp
02-02-2019 Die Haghe MO19-1  -  SV Leidschenveen MO19-1 3 - 0 2 3 comp
02-02-2019 Die Haghe MO17-2  -  Semper Altius MO17-1 5 - 2 2 3 comp
02-02-2019 Die Haghe MO15-1  -  Katwijk MO15-1 3 - 1 2 3 comp
02-02-2019 Die Haghe MO13-1  -  Forum Sport MO13-1 0 - 2 2 3 comp
02-02-2019 Die Haghe MO13-2  -  KMD MO13-1 2 - 1 2 3 comp
02-02-2019 Die Haghe MO11-1  -  DSVP MO11-2 4 - 2 2 3 comp

Bron: Sportlink

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Check de vacaturebank voor een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe