VELO VR1 - DIE HAGHE VR1

26-01-2019, 13:30 uur
comp | Meer Die Haghe VR1 >

teams

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Prijsaanpassing in verband met BTW verhoging

02-01-2019 19:22 - Algemeen

In verband met de BTW verhoging van 6 % naar 9 % ziet het bestuur zich genoodzaakt een bescheiden prijsverhoging door te voeren.

1. Alle frisdrank die nu €1,60 kost wordt verhoogd naar €1,70 (een fles frisdrank naar €9,50)
2. Alle soorten tosti's worden verhoogd met €0,10
3. Alle frites (behalve frites oorlog) worden verhoogd met €0,10

Verder heeft Heineken aangegeven het kelderbier te verhogen met 3,4% . De prijs van een tapje gaat dus ook omhoog en wel naar €2,00 . Een pitcher gaat €12,00 kosten.

Het bestuur

 

Zaterdag 19 januari grasvelden 4,5, 6 en 8 hele dag afgekeurd

19-01-2019
De grasvelden 4,5,6 en 8 zijn de hele dag afgekeurd.

Velden afgekeurd

17-01-2019
Velden donderdag 17 januari afgekeurd. Kunstgrasschema voor donderdag in werking

Vandaag, woensdag 16 januari, geen keeperstraining!

16-01-2019

Zeg rente, wat doe je met mijn spaargeld?

16-01-2019
ING organiseert een informatiebijeenkomst Sparen + Beleggen op dinsdag 12 februari om 19.00 uur in het clubgebouw van sv Die Haghe.

Contributie inning uitbesteed

15-01-2019
Tijdens de laatste Algemene Leden Vergadering is besloten dat de contributie inning wordt uitbesteed. Ondanks herhaalde verzoeken via de site, via e-mail en berichten van club collect, de ...

Met de bus naar Rijsoord-Die Haghe

15-01-2019
Met de bus naar Rijsoord-Die Haghe

Cisca Bakker overleden

14-01-2019
Afgelopen weekend bereikte ons het trieste bericht dat na een kort ziekbed op vrijdag 11 januari Cisca Bakker is overleden.

Moeder eerste elftal keeper Bas Drost overleden

14-01-2019
Pagina 1 van 132  > >>

PROGRAMMA dames

(Bijgewerkt: 20-01-2019 01:45)filter








sort Datum Tijd Thuis   Uit Type Afd Week Scheidsrechter
22-01-2019 19:30 Die Haghe 6  -  HVV Hercules DH 3 comp 1 R.W. (Roland) Belgraver 1
26-01-2019 14:30 Die Haghe 1  -  Westlandia 1 comp 1 1
26-01-2019 10:30 SEV 2  -  Die Haghe 2 oefen 1 1
26-01-2019 12:30 Die Haghe 3  -  HBS 5 oefen 1 1
26-01-2019 12:30 Die Haghe 5  -  Quick Steps 3 comp 1 H. (Henk) Slagter 1
26-01-2019 12:15 Forum Sport 5  -  Die Haghe 6 comp 1 1
26-01-2019 14:30 Die Haghe 7  -  MVV '27 7 comp 1 P. (Peter) Groesbeek 1
26-01-2019 14:30 Die Haghe 8  -  Wilhelmus 6 comp 1 A. (Sharief) Imambuks 1
26-01-2019 12:30 Naaldwijk 7  -  Die Haghe 9 comp 1 1
26-01-2019 16:15 Die Haghe 10  -  Oosterheem 8 comp 1 J.M. (Jacco) in den Bosch 1
26-01-2019 13:00 Blauw-Zwart VE1  -  Die Haghe VE1 comp 1 1
26-01-2019 13:30 VELO VR1  -  Die Haghe VR1 comp 2 1
26-01-2019 12:00 HPSV VR1  -  Die Haghe VR2 comp 2 1
26-01-2019 12:00 Forum Sport JO19-2  -  Die Haghe JO19-2 comp 3 1
26-01-2019 12:30 LYRA JO19-3  -  Die Haghe JO19-3 comp 3 1
26-01-2019 10:30 Die Haghe JO17-2  -  HBS JO17-5 comp 3 V.S. (Vidjai) Soebhag 1
26-01-2019 10:30 FC 's-Gravenz. JO17-3  -  Die Haghe JO17-3 comp 3 1
26-01-2019 14:30 Die Haghe JO15-2  -  Rijnsburgse Boys JO15-2 comp 3 T. (Tom) Lindt 1
26-01-2019 08:30 Die Haghe JO15-3  -  VELO JO15-3 comp 3 1
26-01-2019 16:15 Die Haghe JO15-4  -  Honselersdijk JO15-3 comp 3 H.M. (Matthijs) van der Deijl 1
26-01-2019 10:30 Maense, FC JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 comp 3 1
26-01-2019 09:00 SJC JO13-2  -  Die Haghe JO13-2 comp 3 1
26-01-2019 10:00 Sporting Leiden JO13-1  -  Die Haghe JO13-3 comp 3 1
26-01-2019 08:30 Verburch JO13-3  -  Die Haghe JO13-4 comp 3 1
26-01-2019 08:30 Die Haghe JO12-1  -  Charlois, sv JO12-1 comp 3 Afgeschermd 1
26-01-2019 09:45 Die Haghe JO12-2  -  FC Lisse JO12-2 comp 3 C. (Cyro) Stam 1
26-01-2019 11:00 Die Haghe JO12-3  -  Verburch JO12-1 comp 3 C.I. (Chris) van Bellegem 1
26-01-2019 08:30 Die Haghe JO12-4  -  HVV JO12-6 comp 3 1
26-01-2019 09:30 HMC JO11-1  -  Die Haghe JO11-1 comp 3 1
26-01-2019 10:00 WIK JO11-1  -  Die Haghe JO11-2 comp 3 1
26-01-2019 09:00 Loosduinen JO11-2  -  Die Haghe JO11-4 comp 3 1
26-01-2019 09:45 LYRA JO11-4  -  Die Haghe JO11-5 comp 3 1
26-01-2019 08:30 Die Haghe JO10-1  -  Den Hoorn JO10-1 comp 3 1
26-01-2019 09:30 Die Haghe JO10-2  -  Westlandia JO10-2 comp 3 1
26-01-2019 08:30 Die Haghe JO10-3  -  FC 's-Gravenz. JO10-7 comp 3 1
26-01-2019 09:30 Die Haghe JO10-4  -  VELO JO10-6 comp 3 1
26-01-2019 08:30 Die Haghe JO10-5  -  SV Leidschenveen JO10-5 comp 3 1
26-01-2019 08:30 Die Haghe JO10-6  -  Concordia JO10-1 comp 3 1
26-01-2019 09:00 HVV Hercules DH JO9-1  -  Die Haghe JO9-1 comp 3 1
26-01-2019 08:30 HMC JO9-1  -  Die Haghe JO9-2 comp 3 1
26-01-2019 09:30 HVV JO9-6  -  Die Haghe JO9-3 comp 3 1
26-01-2019 10:00 Naaldwijk JO9-3  -  Die Haghe JO9-4 comp 3 1
26-01-2019 09:00 Erasmus JO9-2  -  Die Haghe JO9-5 comp 3 1
26-01-2019 11:00 Berkel JO9-7  -  Die Haghe JO9-6 comp 3 1
26-01-2019 08:30 Wilhelmus JO8-2  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 1
26-01-2019 11:00 Concordia JO8-1  -  Die Haghe JO8-2 comp 3 1
26-01-2019 09:00 Naaldwijk JO8-1  -  Die Haghe JO8-3 comp 3 1
26-01-2019 09:00 GDA JO8-2  -  Die Haghe JO8-4 comp 3 1
26-01-2019 09:00 Full Speed JO8-1  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 1
26-01-2019 09:45 OVV JO8-1  -  Die Haghe JO8-6 comp 3 1
26-01-2019 08:30 HVV JO8-10  -  Die Haghe JO8-7 comp 3 1
26-01-2019 10:30 Die Haghe JO8-8  -  Westlandia JO8-4 comp 3 1
26-01-2019 10:30 Die Haghe JO8-9  -  Graaf W II VAC JO8-4 comp 3 1
26-01-2019 14:30 Die Haghe MO19-1  -  Ter Leede MO19-1 comp 2 1
26-01-2019 14:30 Die Haghe MO17-1  -  Rijnvogels, fc MO17-1 comp 2 Afgeschermd 1
26-01-2019 16:15 Die Haghe MO17-2  -  Den Hoorn MO17-2 comp 2 1
26-01-2019 12:30 Die Haghe MO15-1  -  RKAVV MO15-1 comp 2 Afgeschermd 1
26-01-2019 08:30 Die Haghe MO13-1  -  FC 's-Gravenz. MO13-1 comp 2 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 1
26-01-2019 09:00 Die Haghe MO13-2  -  RKAVV MO13-2 comp 2 1
26-01-2019 09:30 Die Haghe MO11-1  -  GDA MO11-1 comp 2 1
02-02-2019 14:30 sv Poortugaal 1  -  Die Haghe 1 comp 1 2
02-02-2019 12:00 Die Haghe 2  -  Lyra 3 oefen 1 Starre, A.D. (Ton) van der 2
02-02-2019 14:30 KMD 3  -  Die Haghe 5 comp 1 2
02-02-2019 12:30 Wanica Star 4  -  Die Haghe 7 comp 1 2
02-02-2019 14:30 Die Haghe 8  -  Oliveo 3 comp 1 2
02-02-2019 14:30 Die Haghe 10  -  Honselersdijk 9 comp 1 2
02-02-2019 12:30 Duindorp sv VE1  -  Die Haghe VE1 comp 1 2
02-02-2019 10:30 Die Haghe VR1  -  Scheveningen VR1 comp 2 2
02-02-2019 14:30 Quintus JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 comp 3 2
02-02-2019 14:30 SV Leidschenveen JO19-1  -  Die Haghe JO19-3 comp 3 2
02-02-2019 10:30 Die Haghe JO17-2  -  Westlandia JO17-3 comp 3 2
02-02-2019 11:15 Naaldwijk JO17-2  -  Die Haghe JO17-3 comp 3 2
02-02-2019 14:30 Die Haghe JO15-2  -  Noordwijk JO15-2 comp 3 2
02-02-2019 08:30 Die Haghe JO15-3  -  Vredenburch JO15-2 comp 3 2
02-02-2019 14:30 Die Haghe JO15-4  -  Quintus JO15-2 comp 3 2
02-02-2019 09:45 VFC JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 comp 3 2
02-02-2019 10:30 FC 's-Gravenz. JO13-3  -  Die Haghe JO13-2 comp 3 2
02-02-2019 10:15 RKDEO JO13-4  -  Die Haghe JO13-3 comp 3 2
02-02-2019 09:45 DVC JO13-2  -  Die Haghe JO13-4 comp 3 2
02-02-2019 08:30 Die Haghe JO12-1  -  Graaf W II VAC JO12-1 comp 3 2
02-02-2019 09:45 Die Haghe JO12-2  -  Vredenburch JO12-2 comp 3 2
02-02-2019 11:00 Die Haghe JO12-3  -  sc Monster JO12-3 comp 3 2
02-02-2019 08:30 Die Haghe JO12-4  -  ODB JO12-1 comp 3 2
02-02-2019 11:00 Die Haghe JO12-5  -  Maasdijk JO12-1G comp 3 2
02-02-2019 10:00 Wilhelmus JO11-1  -  Die Haghe JO11-1 comp 3 2
02-02-2019 10:00 HMSH JO11-2  -  Die Haghe JO11-2 comp 3 2
02-02-2019 08:30 Westlandia JO11-5  -  Die Haghe JO11-4 comp 3 2
02-02-2019 08:45 MSV '71 JO11-4  -  Die Haghe JO11-5 comp 3 2
02-02-2019 08:30 Die Haghe JO10-1  -  LYRA JO10-2 comp 3 2
02-02-2019 09:30 Die Haghe JO10-2  -  Quick JO10-3 comp 3 2
02-02-2019 08:30 Die Haghe JO10-3  -  Quick JO10-4 comp 3 2
02-02-2019 09:30 Die Haghe JO10-4  -  Semper Altius JO10-3 comp 3 2
02-02-2019 08:30 Die Haghe JO10-5  -  Den Hoorn JO10-7 comp 3 2
02-02-2019 08:30 Die Haghe JO10-6  -  Verburch JO10-3 comp 3 2
02-02-2019 11:45 HVV JO9-1  -  Die Haghe JO9-1 comp 3 2
02-02-2019 08:30 HBS JO9-2  -  Die Haghe JO9-2 comp 3 2
02-02-2019 12:15 Concordia JO9-6  -  Die Haghe JO9-3 comp 3 2
02-02-2019 10:00 VCS JO9-1  -  Die Haghe JO9-4 comp 3 2
02-02-2019 12:00 Full Speed JO9-2  -  Die Haghe JO9-5 comp 3 2
02-02-2019 08:30 HBS JO9-5  -  Die Haghe JO9-6 comp 3 2
02-02-2019 08:45 Forum Sport JO8-3  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 2
02-02-2019 08:45 Forum Sport JO8-1  -  Die Haghe JO8-2 comp 3 2
02-02-2019 09:00 REMO JO8-1  -  Die Haghe JO8-3 comp 3 2
02-02-2019 10:00 Quick JO8-4  -  Die Haghe JO8-4 comp 3 2
02-02-2019 09:00 HMSH JO8-2  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 2
02-02-2019 09:00 Westlandia JO8-6  -  Die Haghe JO8-6 comp 3 2
02-02-2019 09:00 HMSH JO8-1  -  Die Haghe JO8-7 comp 3 2
02-02-2019 10:30 Die Haghe JO8-8  -  Verburch JO8-3 comp 3 2
02-02-2019 10:30 Die Haghe JO8-9  -  Westlandia JO8-5 comp 3 2
02-02-2019 14:30 Die Haghe MO19-1  -  SV Leidschenveen MO19-1 comp 2 2
02-02-2019 12:00 Die Haghe MO17-2  -  Semper Altius MO17-1 comp 2 2
02-02-2019 12:30 Die Haghe MO15-1  -  Katwijk MO15-1 comp 2 2
02-02-2019 08:30 Die Haghe MO13-1  -  Forum Sport MO13-1 comp 2 2
02-02-2019 10:45 Die Haghe MO13-2  -  KMD MO13-1 comp 2 2
02-02-2019 09:30 Die Haghe MO11-1  -  DSVP MO11-2 comp 2 2
09-02-2019 14:30 Die Haghe 1  -  RVVH 1 comp 1 3
09-02-2019 12:00 Die Haghe 2  -  Vitesse Delft 3 comp 1 3
09-02-2019 14:30 Die Haghe 3  -  Vredenburch 2 comp 1 3
09-02-2019 12:30 Die Haghe 5  -  sc Monster 6 comp 1 3
09-02-2019 12:00 Vitesse Delft 4  -  Die Haghe 6 comp 1 3
09-02-2019 14:30 Die Haghe 7  -  Quintus 4 comp 1 3
09-02-2019 16:00 Ariston'80 15  -  Die Haghe 8 comp 1 3
09-02-2019 14:45 FC 's-Gravenz. 18  -  Die Haghe 9 comp 1 3
09-02-2019 14:00 RAS 4  -  Die Haghe 10 comp 1 3
09-02-2019 14:30 Semper Altius VR1  -  Die Haghe VR1 comp 2 3
09-02-2019 15:15 KMD VR1  -  Die Haghe VR2 comp 2 3
09-02-2019 12:30 Die Haghe JO19-1  -  Rijnsburgse Boys JO19-1 comp 3 3
09-02-2019 14:30 Die Haghe JO19-2  -  Schipluiden JO19-1 comp 3 3
09-02-2019 10:00 Die Haghe JO19-3  -  FC 's-Gravenz. JO19-4 comp 3 3
09-02-2019 12:30 Quick JO17-2  -  Die Haghe JO17-1 comp 3 3
09-02-2019 13:30 Den Hoorn JO17-3  -  Die Haghe JO17-2 comp 3 3
09-02-2019 12:30 Die Haghe JO17-3  -  Westlandia JO17-4 comp 3 3
09-02-2019 11:00 Die Haghe JO15-1  -  SV Leidschenveen JO15-1 comp 3 3
09-02-2019 11:00 Sporting Leiden JO15-1  -  Die Haghe JO15-2 comp 3 3
09-02-2019 11:00 Semper Altius JO15-1  -  Die Haghe JO15-3 comp 3 3
09-02-2019 11:30 Verburch JO15-4  -  Die Haghe JO15-4 comp 3 3
09-02-2019 08:30 Die Haghe JO13-1  -  Feyenoord, sc JO13-2 comp 3 3
09-02-2019 10:00 Die Haghe JO13-2  -  DSO JO13-2 comp 3 3
09-02-2019 08:30 Die Haghe JO13-3  -  DSVP JO13-5 comp 3 3
09-02-2019 10:00 Die Haghe JO13-4  -  Schipluiden JO13-2 comp 3 3
09-02-2019 10:45 SHO JO12-1G  -  Die Haghe JO12-1 comp 3 3
09-02-2019 08:30 Forum Sport JO12-2  -  Die Haghe JO12-2 comp 3 3
09-02-2019 10:00 Quick JO12-2  -  Die Haghe JO12-3 comp 3 3
09-02-2019 10:30 SVH JO12-4  -  Die Haghe JO12-4 comp 3 3
09-02-2019 08:45 VCS JO12-2  -  Die Haghe JO12-5 comp 3 3
09-02-2019 08:30 Die Haghe JO11-1  -  Quick JO11-1 comp 3 3
09-02-2019 09:45 Die Haghe JO11-2  -  RAS JO11-1 comp 3 3
09-02-2019 08:30 Die Haghe JO11-4  -  VELO JO11-5 comp 3 3
09-02-2019 09:45 Die Haghe JO11-5  -  Loosduinen JO11-3 comp 3 3
09-02-2019 09:45 Wilhelmus JO10-2  -  Die Haghe JO10-1 comp 3 3
09-02-2019 10:30 LYRA JO10-3  -  Die Haghe JO10-2 comp 3 3
09-02-2019 12:15 Den Hoorn JO10-6  -  Die Haghe JO10-3 comp 3 3
09-02-2019 10:00 Duindorp sv JO10-1  -  Die Haghe JO10-4 comp 3 3
09-02-2019 08:30 DSVP JO10-5  -  Die Haghe JO10-5 comp 3 3
09-02-2019 11:15 Den Hoorn JO10-5  -  Die Haghe JO10-6 comp 3 3
09-02-2019 09:30 Die Haghe JO9-1  -  Laakkw. JO9-1 comp 3 3
09-02-2019 08:30 Die Haghe JO9-2  -  Quick JO9-3 comp 3 3
09-02-2019 09:30 Die Haghe JO9-3  -  RKDEO JO9-5 comp 3 3
09-02-2019 08:30 Die Haghe JO9-4  -  Maasdijk JO9-1 comp 3 3
09-02-2019 10:30 Die Haghe JO9-5  -  Quick Steps JO9-2 comp 3 3
09-02-2019 10:30 Die Haghe JO9-6  -  Verburch JO9-3 comp 3 3
09-02-2019 08:30 Die Haghe JO8-1  -  UVS JO8-3 comp 3 3
09-02-2019 09:30 Die Haghe JO8-2  -  HVV Hercules DH JO8-1 comp 3 3
09-02-2019 08:30 Die Haghe JO8-3  -  LYRA JO8-2 comp 3 3
09-02-2019 09:30 Die Haghe JO8-4  -  sc Monster JO8-2 comp 3 3
09-02-2019 10:30 Die Haghe JO8-5  -  Concordia JO8-5 comp 3 3
09-02-2019 10:30 Die Haghe JO8-6  -  Den Hoorn JO8-7 comp 3 3
09-02-2019 08:30 Die Haghe JO8-7  -  RAS JO8-1 comp 3 3
09-02-2019 08:30 Quick JO8-7  -  Die Haghe JO8-8 comp 3 3
09-02-2019 09:30 HBS JO8-7  -  Die Haghe JO8-9 comp 3 3
09-02-2019 14:00 Quick Boys MO19-2  -  Die Haghe MO19-1 comp 2 3
09-02-2019 10:15 ARC MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 comp 2 3
09-02-2019 10:00 LYRA MO17-2  -  Die Haghe MO17-2 comp 2 3
09-02-2019 12:00 Naaldwijk MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 comp 2 3
09-02-2019 12:15 Graaf W II VAC MO13-1  -  Die Haghe MO13-1 comp 2 3
09-02-2019 09:45 Kethel Spaland, vv MO13-1  -  Die Haghe MO13-2 comp 2 3
09-02-2019 08:30 Excelsior M. MO11-1  -  Die Haghe MO11-1 comp 2 3
16-02-2019 14:30 SHO 1  -  Die Haghe 1 comp 1 3
16-02-2019 12:00 CWO 2  -  Die Haghe 2 comp 1 3
16-02-2019 13:00 Scheveningen 3  -  Die Haghe 3 comp 1 3
16-02-2019 14:30 VELO 9  -  Die Haghe 5 comp 1 3
16-02-2019 12:30 Die Haghe 6  -  Wanica Star 3 comp 1 3
16-02-2019 14:45 FC 's-Gravenz. 10  -  Die Haghe 7 comp 1 3
16-02-2019 14:30 Die Haghe 8  -  DSO 13 comp 1 3
16-02-2019 14:30 Die Haghe 9  -  Ariston'80 16 comp 1 3
16-02-2019 16:15 Die Haghe 10  -  LYRA 13 comp 1 3
16-02-2019 12:45 DUNO VE1  -  Die Haghe VE1 comp 1 3
16-02-2019 10:30 Die Haghe VR1  -  Maasdijk VR1 comp 2 3
16-02-2019 10:30 Die Haghe VR2  -  sc Monster VR2 comp 2 3
16-02-2019 14:30 VCS JO19-1  -  Die Haghe JO19-1 comp 3 3
16-02-2019 12:30 Die Haghe JO17-1  -  Meerburg JO17-1 comp 3 3
16-02-2019 10:00 SJC JO15-1  -  Die Haghe JO15-1 comp 3 3
16-02-2019 11:00 Die Haghe JO12-5  -  Den Hoorn JO12-3 comp 3 3
16-02-2019 08:45 Quick JO8-5  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 3
16-02-2019 08:45 Quick JO8-1  -  Die Haghe JO8-2 comp 3 3
16-02-2019 16:00 VOC MO17-1  -  Die Haghe MO17-2 comp 2 3

UITSLAGEN dames

(Bijgewerkt: 20-01-2019 01:45)filter








sort Datum Thuis   Uit Uitslag Afd Week Type
19-01-2019 Rijsoord 1  -  Die Haghe 1 6 - 0 1 1 comp
19-01-2019 Quick Steps 5  -  Die Haghe 5 1 1 comp
19-01-2019 Die Haghe 6  -  Nootdorp 5 4 - 1 1 1 comp
19-01-2019 sc Monster 8  -  Die Haghe 7 3 - 3 1 1 comp
19-01-2019 Die Haghe 8  -  FC 's-Gravenz. 10 1 - 2 1 1 beker
19-01-2019 Die Haghe 9  -  Scheveningen 5 3 - 5 1 1 beker
19-01-2019 Oosterheem 8  -  Die Haghe 10 5 - 0 1 1 comp
19-01-2019 PGS/VOGEL VE1  -  Die Haghe VE1 1 1 comp
19-01-2019 Die Haghe VR2  -  MSV '71 VR1 6 - 1 2 1 comp
19-01-2019 Die Haghe JO19-3  -  MVV '27 JO19-3 3 1 comp
19-01-2019 Die Haghe JO17-2  -  Quick JO17-3 3 - 4 3 1 comp
19-01-2019 LYRA JO17-3  -  Die Haghe JO17-3 4 - 0 3 1 comp
19-01-2019 Die Haghe JO11-4  -  HVV Hercules DH JO11-2 3 1 comp
19-01-2019 Die Haghe MO17-2  -  sc Monster MO17-1 2 1 comp
19-01-2019 Die Haghe MO15-1  -  LYRA MO15-1 2 1 comp
19-01-2019 Die Haghe MO13-1  -  Voorschoten`97 MO13-2 6 - 0 2 1 comp
12-01-2019 Loosduinen 4  -  Die Haghe 5 1 - 2 1 2 comp
12-01-2019 Den Hoorn JO19-4  -  Die Haghe JO19-3 10 - 1 3 2 comp

Bron: Sportlink

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Check de vacaturebank voor een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe