DH JO19-1 - SVC'08 JO19-1

29-09-2018, 12:30 uur
comp | Meer Die Haghe JO19-1 >

teams

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Voetbal Technisch Jeugd Beleidsplan 2014-2017

Tijdens de informatiebijeenkomsten op 8 en 9 oktober 2014 is door de Jeugdcommissie het beleidsplan voor de komende jaren toegelicht. U kunt dat plan hieronder downloaden.

Voetbal Technisch Jeugd Beleidsplan 2014 - 2017

De Jeugdcommissie
HF

 

Informatie scheidsrechters

Info Pupillenscheidsrechters

Samenvatting spelregels veldvoetbal

 

Trainingstijden Sportpark Ockenburgh

Trainingstijden Sportpark Ockenburgh (versie 23-09-2018)

 

Veldindeling Sportpark Ockenburgh

Veldindeling Sportpark Ockenburgh (versie 13-08-2018)

 

Schema bij afkeuring grasvelden Ockenburgh

In onderstaand bestand het schema, met daarin welk team, op welke dag en om hoe laat uitwijkt naar welk kunstgrasveld (veld 3 of veld 7).

Trainingen op kunstgras bij veldafkeuring (versie 29-11-2017)

 

Nieuws jeugd

Ab (Albert) Nederhoed overleden

25-09-2018
Hedenmiddag bereikte ons het bericht dat op 24 september is overleden: Ab Nederhoed. AB is 90 jaar geworden.

Sportsignaal radio verslaat a.s. zaterdag de wedstrijd Die Haghe - SHO

25-09-2018
Sportsignaal radio komt a.s. zaterdag verslag doen van de wedstrijd : Die Haghe - SHO Robert Henderson is de verslaggever

Even voorstellen: Stagiaires van ROC Mondriaan

24-09-2018

Nieuwe Jeugdsportcoördinator

24-09-2018
Sinds vorige week is er bij sv Die Haghe een nieuwe jeugdsportcoördinator actief. Roberto Escudero stelt zich aan u voor.

Met de bus naar uitwedstrijd RVVH 1 - Die Haghe 1

15-09-2018
Busreis naar RVVH 1 - Die Haghe 1

Sportsignaal radio verslaat a.s. zaterdag de wedstrijd Sportclub Monster - Die Haghe

10-09-2018
Sportsignaal radio komt a.s. zaterdag verslag doen van de wedstrijd : Sportclub Monster - Die Haghe

Uitnodiging ouderavond / Invitation parent evening

05-09-2018
Om dit jaar goed te starten nodigen we jullie graag uit voor een ouderavond op dinsdag 4 of woensdag 5 september 2018

Het seizoen wordt geopend met de 1e bekerwedstrijden

31-08-2018
Zaterdag a.s. gaat de bal voor het nieuwe seizoen weer rollen. Na alle trainingen en oefenwedstrijden beginnen wij de eerste drie weken met de bekerwedstrijden. Die Haghe 1 speelt om 17.00 uur ...
Pagina 1 van 145  > >>

PROGRAMMA jeugd

(Bijgewerkt: 25-09-2018 23:40)filter








sort Datum Tijd Thuis   Uit Type Afd Week Scheidsrechter
29-09-2018 14:30 Die Haghe 1  -  SHO 1 comp 1 X. (Xander) Stoffer 1
29-09-2018 12:00 Die Haghe 2  -  CWO 2 comp 1 R.E. (Ramsey) van Rhijn 1
29-09-2018 14:30 Die Haghe 3  -  Scheveningen 3 comp 1 Afgeschermd 1
29-09-2018 12:30 Die Haghe 5  -  VELO 9 comp 1 H. (Henk) Slagter 1
29-09-2018 11:00 Wanica Star 3  -  Die Haghe 6 comp 1 1
29-09-2018 15:00 Oliveo 3  -  Die Haghe 8 comp 1 1
29-09-2018 14:00 Ariston'80 16  -  Die Haghe 9 comp 1 1
29-09-2018 14:45 Honselersdijk 9  -  Die Haghe 10 comp 1 1
29-09-2018 12:30 Die Haghe VE1  -  Duindorp sv VE1 comp 1 J.T (John) Frenk 1
29-09-2018 12:30 Maasdijk VR1  -  Die Haghe VR1 comp 2 1
29-09-2018 12:30 sc Monster VR2  -  Die Haghe VR2 comp 2 1
29-09-2018 12:30 Die Haghe JO19-1  -  SVC'08 JO19-1 comp 3 Afgeschermd 1
29-09-2018 14:30 Die Haghe JO19-2  -  Naaldwijk JO19-1 comp 3 T. (Tom) Lindt 1
29-09-2018 10:00 Die Haghe JO19-3  -  Quick JO19-4 comp 3 V.S. (Vidjai) Soebhag 1
29-09-2018 10:00 sc Monster JO17-1  -  Die Haghe JO17-1 comp 3 1
29-09-2018 12:30 Maasdijk JO17-1  -  Die Haghe JO17-2 comp 3 1
29-09-2018 12:30 Die Haghe JO17-3  -  Naaldwijk JO17-2 comp 3 R.W. (Roland) Belgraver 1
29-09-2018 10:30 Die Haghe JO15-1  -  Scheveningen JO15-1 comp 3 A. (Sharief) Imambuks 1
29-09-2018 12:00 ODB JO15-1  -  Die Haghe JO15-2 comp 3 1
29-09-2018 11:00 Scheveningen JO15-3  -  Die Haghe JO15-3 comp 3 1
29-09-2018 09:30 Maasdijk JO15-2  -  Die Haghe JO15-4 comp 3 1
29-09-2018 08:30 Die Haghe JO13-1  -  Honselersdijk JO13-1 comp 3 J. (Jeroen) Plugge 1
29-09-2018 10:00 Die Haghe JO13-2  -  Westlandia JO13-2 comp 3 P. (Patrick) Hennen 1
29-09-2018 08:30 Die Haghe JO13-3  -  Erasmus JO13-1 comp 3 R.F. (Remon) Roza 1
29-09-2018 10:00 Die Haghe JO13-4  -  HBS JO13-4 comp 3 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 1
29-09-2018 09:45 Ter Leede JO12-1  -  Die Haghe JO12-1 comp 3 1
29-09-2018 08:30 Vredenburch JO12-1  -  Die Haghe JO12-2 comp 3 1
29-09-2018 08:30 LYRA JO12-1  -  Die Haghe JO12-3 comp 3 1
29-09-2018 09:45 LYRA JO12-2  -  Die Haghe JO12-4 comp 3 1
29-09-2018 09:00 ODB JO12-1  -  Die Haghe JO12-5 comp 3 1
29-09-2018 08:30 Die Haghe JO11-1  -  LYRA JO11-2 comp 3 1
29-09-2018 08:45 GDA JO11-2  -  Die Haghe JO11-2 comp 3 1
29-09-2018 11:00 Die Haghe JO11-3  -  Den Hoorn JO11-3 comp 3 1
29-09-2018 08:30 Die Haghe JO11-4  -  Westlandia JO11-4 comp 3 1
29-09-2018 09:45 Die Haghe JO11-5  -  Quick JO11-6 comp 3 1
29-09-2018 11:45 Scheveningen JO10-1  -  Die Haghe JO10-1 comp 3 1
29-09-2018 11:00 Quick JO10-2  -  Die Haghe JO10-2 comp 3 1
29-09-2018 09:45 VELO JO10-4  -  Die Haghe JO10-3 comp 3 1
29-09-2018 10:30 Scheveningen JO10-3  -  Die Haghe JO10-4 comp 3 1
29-09-2018 11:00 Quick JO10-4  -  Die Haghe JO10-5 comp 3 1
29-09-2018 10:00 SVC'08 JO10-4  -  Die Haghe JO10-6 comp 3 1
29-09-2018 09:30 Die Haghe JO9-1  -  VELO JO9-1 comp 3 1
29-09-2018 08:30 Die Haghe JO9-2  -  VELO JO9-2 comp 3 1
29-09-2018 09:30 Die Haghe JO9-3  -  REMO JO9-1 comp 3 1
29-09-2018 08:30 Die Haghe JO9-4  -  HVV JO9-6 comp 3 1
29-09-2018 10:30 Die Haghe JO9-5  -  TAC'90 JO9-3 comp 3 1
29-09-2018 10:30 Die Haghe JO9-6  -  Blauw-Zwart JO9-4 comp 3 1
29-09-2018 08:30 Die Haghe JO8-1  -  Wilhelmus JO8-1 comp 3 1
29-09-2018 09:30 Die Haghe JO8-2  -  Noordwijk JO8-1 comp 3 1
29-09-2018 08:30 Die Haghe JO8-3  -  Scheveningen JO8-1 comp 3 1
29-09-2018 09:30 Die Haghe JO8-4  -  Westlandia JO8-2 comp 3 1
29-09-2018 10:30 Die Haghe JO8-5  -  REMO JO8-1 comp 3 1
29-09-2018 10:30 Die Haghe JO8-6  -  Quick JO8-6 comp 3 1
29-09-2018 08:30 Die Haghe JO8-7  -  WIK JO8-3 comp 3 1
29-09-2018 12:00 RCL MO19-1  -  Die Haghe MO19-1 comp 2 1
29-09-2018 13:15 Foreholte MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 comp 2 1
29-09-2018 11:45 Den Hoorn MO17-1  -  Die Haghe MO17-2 comp 2 1
29-09-2018 09:45 Quick Boys MO13-2  -  Die Haghe MO13-1 comp 2 1
29-09-2018 10:30 SVH MO13-1  -  Die Haghe MO13-2 comp 2 1
29-09-2018 11:30 VOC MO11-2  -  Die Haghe MO11-1 comp 2 1
06-10-2018 14:30 Die Haghe 1  -  Brielle comp 1 2
06-10-2018 12:00 Die Haghe 2  -  Victoria'04 2 comp 1 2
06-10-2018 14:30 Die Haghe 3  -  Oosterheem 2 comp 1 2
06-10-2018 12:30 Die Haghe 5  -  GSC ESDO 2 comp 1 H. (Henk) Slagter 2
06-10-2018 13:00 SVC'08 5  -  Die Haghe 6 comp 1 2
06-10-2018 14:30 Die Haghe 7  -  FC 's-Gravenz. 9 comp 1 2
06-10-2018 11:30 Oosterheem 7  -  Die Haghe 8 comp 1 2
06-10-2018 15:30 MVV '27 10  -  Die Haghe 9 comp 1 2
06-10-2018 14:30 Die Haghe 10  -  Toofan 1 comp 1 J.M. (Jacco) in den Bosch 2
06-10-2018 12:30 Die Haghe VE1  -  FC 's-Gravenz. VE1 comp 1 J.H. (Jan) Breeman 2
06-10-2018 14:30 Westlandia VR1  -  Die Haghe VR1 comp 2 2
06-10-2018 13:00 LYRA VR2  -  Die Haghe VR2 comp 2 2
06-10-2018 12:30 Die Haghe JO19-1  -  Vredenburch JO19-1 comp 3 2
06-10-2018 14:30 Die Haghe JO19-2  -  Quick JO19-3 comp 3 H.M. (Matthijs) van der Deijl 2
06-10-2018 10:00 Die Haghe JO19-3  -  Vredenburch JO19-2 comp 3 2
06-10-2018 11:00 Verburch JO17-1  -  Die Haghe JO17-1 comp 3 2
06-10-2018 14:00 GSC ESDO JO17-1  -  Die Haghe JO17-2 comp 3 2
06-10-2018 10:30 Die Haghe JO15-1  -  Honselersdijk JO15-1 comp 3 2
06-10-2018 10:30 LYRA JO15-3  -  Die Haghe JO15-3 comp 3 2
06-10-2018 10:30 LYRA JO15-5  -  Die Haghe JO15-4 comp 3 2
06-10-2018 08:30 Die Haghe JO13-1  -  KMD JO13-1 comp 3 J. (Jeroen) Plugge 2
06-10-2018 10:00 Die Haghe JO13-2  -  MSV '71 JO13-1 comp 3 P. (Patrick) Hennen 2
06-10-2018 08:30 Die Haghe JO13-3  -  FC 's-Gravenz. JO13-4 comp 3 R.F. (Remon) Roza 2
06-10-2018 10:00 Die Haghe JO13-4  -  Quick JO13-4 comp 3 2
06-10-2018 11:00 Die Haghe JO12-1  -  Scheveningen JO12-1 comp 3 2
06-10-2018 11:15 VELO JO12-1  -  Die Haghe JO12-2 comp 3 2
06-10-2018 10:00 DUNO JO12-1  -  Die Haghe JO12-3 comp 3 2
06-10-2018 09:00 SVH JO12-2  -  Die Haghe JO12-4 comp 3 2
06-10-2018 08:45 DUNO JO12-2  -  Die Haghe JO12-5 comp 3 2
06-10-2018 08:30 Die Haghe JO11-1  -  DUNO JO11-1 comp 3 2
06-10-2018 10:00 DUNO JO11-2  -  Die Haghe JO11-2 comp 3 2
06-10-2018 11:00 Die Haghe JO11-3  -  HMSH JO11-1 comp 3 2
06-10-2018 08:30 Die Haghe JO11-4  -  Verburch JO11-3 comp 3 2
06-10-2018 09:45 Die Haghe JO11-5  -  KMD JO11-3 comp 3 2
06-10-2018 10:00 VCS JO10-1  -  Die Haghe JO10-1 comp 3 2
06-10-2018 09:45 FC 's-Gravenz. JO10-3  -  Die Haghe JO10-2 comp 3 2
06-10-2018 08:45 Erasmus JO10-1  -  Die Haghe JO10-3 comp 3 2
06-10-2018 11:00 Verburch JO10-2  -  Die Haghe JO10-5 comp 3 2
06-10-2018 10:00 Quick Steps JO10-1  -  Die Haghe JO10-6 comp 3 2
06-10-2018 09:30 Die Haghe JO9-1  -  Scheveningen JO9-1 comp 3 2
06-10-2018 08:30 Die Haghe JO9-2  -  FC 's-Gravenz. JO9-2 comp 3 2
06-10-2018 09:30 Die Haghe JO9-3  -  DUNO JO9-2 comp 3 2
06-10-2018 08:30 Die Haghe JO9-4  -  Quick JO9-5 comp 3 2
06-10-2018 10:30 Die Haghe JO9-5  -  FC 's-Gravenz. JO9-4 comp 3 2
06-10-2018 10:30 Die Haghe JO9-6  -  Quick JO9-6 comp 3 2
06-10-2018 08:30 Die Haghe JO8-1  -  LYRA JO8-1 comp 3 2
06-10-2018 08:30 Die Haghe JO8-3  -  Loosduinen JO8-1 comp 3 2
06-10-2018 09:30 Die Haghe JO8-4  -  LYRA JO8-2 comp 3 2
06-10-2018 10:30 Die Haghe JO8-6  -  HMSH JO8-1 comp 3 2
06-10-2018 08:30 Die Haghe JO8-7  -  HMSH JO8-2 comp 3 2
06-10-2018 11:00 SJZ MO19-1  -  Die Haghe MO19-1 comp 2 2
06-10-2018 15:00 Zwaluwen MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 comp 2 2
06-10-2018 12:15 KMD MO17-1  -  Die Haghe MO17-2 comp 2 2
06-10-2018 13:00 Laakkw. MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 comp 2 2
06-10-2018 11:30 Graaf W II VAC MO13-2  -  Die Haghe MO13-1 comp 2 2
06-10-2018 11:00 Laakkw. MO13-1  -  Die Haghe MO13-2 comp 2 2
06-10-2018 10:00 DWO MO11-2  -  Die Haghe MO11-1 comp 2 2
13-10-2018 14:30 Honselersdijk 1  -  Die Haghe 1 comp 1 3
13-10-2018 12:00 VDL 2  -  Die Haghe 2 comp 1 3
13-10-2018 12:45 DWO 2  -  Die Haghe 3 comp 1 3
13-10-2018 14:30 DUNO 4  -  Die Haghe 5 comp 1 3
13-10-2018 12:30 Die Haghe 6  -  Ariston'80 9 comp 1 3
13-10-2018 12:00 Ariston'80 8  -  Die Haghe 7 comp 1 3
13-10-2018 14:30 Die Haghe 8  -  DSO 13 comp 1 3
13-10-2018 14:30 Die Haghe 9  -  FC 's-Gravenz. 17 comp 1 3
13-10-2018 13:30 VUC 2  -  Die Haghe 10 comp 1 3
13-10-2018 12:30 DUNO VE1  -  Die Haghe VE1 comp 1 3
13-10-2018 10:30 Die Haghe VR1  -  DWO VR1 comp 2 3
13-10-2018 10:30 Die Haghe VR2  -  FC 's-Gravenz. VR2 comp 2 3
13-10-2018 14:00 Laakkw. JO19-1  -  Die Haghe JO19-1 comp 3 3
13-10-2018 11:30 WIK JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 comp 3 3
13-10-2018 14:30 Quintus JO19-2  -  Die Haghe JO19-3 comp 3 3
13-10-2018 12:30 Die Haghe JO17-1  -  LYRA JO17-1 comp 3 3
13-10-2018 10:30 Die Haghe JO17-2  -  HVC'10 JO17-1 comp 3 3
13-10-2018 15:00 HVV JO17-6  -  Die Haghe JO17-3 comp 3 3
13-10-2018 10:45 DUNO JO15-1  -  Die Haghe JO15-1 comp 3 3
13-10-2018 14:30 Die Haghe JO15-2  -  VELO JO15-2 comp 3 3
13-10-2018 08:30 Die Haghe JO15-3  -  Quick Steps JO15-1 comp 3 3
13-10-2018 16:15 Die Haghe JO15-4  -  Den Hoorn JO15-7 comp 3 3
13-10-2018 11:00 DUNO JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 comp 3 3
13-10-2018 08:45 Quick JO13-2  -  Die Haghe JO13-2 comp 3 3
13-10-2018 11:00 HBS JO13-3  -  Die Haghe JO13-3 comp 3 3
13-10-2018 11:00 MSV '71 JO13-2  -  Die Haghe JO13-4 comp 3 3
13-10-2018 10:00 Graaf W II VAC JO12-1  -  Die Haghe JO12-1 comp 3 3
13-10-2018 09:45 Die Haghe JO12-2  -  Den Hoorn JO12-1 comp 3 3
13-10-2018 11:00 Die Haghe JO12-3  -  Quick Steps JO12-1 comp 3 3
13-10-2018 08:30 Die Haghe JO12-4  -  Verburch JO12-2 comp 3 3
13-10-2018 11:15 Die Haghe JO12-5  -  Quick JO12-3 comp 3 3
13-10-2018 09:00 SVH JO11-1  -  Die Haghe JO11-1 comp 3 3
13-10-2018 08:30 Die Haghe JO11-2  -  KMD JO11-2 comp 3 3
13-10-2018 09:30 HBS JO11-3  -  Die Haghe JO11-3 comp 3 3
13-10-2018 11:15 Wat. Veld Kranenburg JO11-1  -  Die Haghe JO11-4 comp 3 3
13-10-2018 09:00 Loosduinen JO11-2  -  Die Haghe JO11-5 comp 3 3
13-10-2018 09:30 Die Haghe JO10-2  -  RAS JO10-1 comp 3 3
13-10-2018 08:30 Die Haghe JO10-3  -  SVH JO10-3 comp 3 3
13-10-2018 09:30 Die Haghe JO10-4  -  Quick JO10-3 comp 3 3
13-10-2018 08:30 Die Haghe JO10-5  -  Erasmus JO10-2 comp 3 3
13-10-2018 08:30 Die Haghe JO10-6  -  Scheveningen JO10-4 comp 3 3
13-10-2018 08:30 Westlandia JO9-1  -  Die Haghe JO9-1 comp 3 3
13-10-2018 08:30 SV Leidschenveen JO9-2  -  Die Haghe JO9-2 comp 3 3
13-10-2018 09:30 FC 's-Gravenz. JO9-3  -  Die Haghe JO9-3 comp 3 3
13-10-2018 10:00 VCS JO9-1  -  Die Haghe JO9-4 comp 3 3
13-10-2018 08:45 VCS JO9-2  -  Die Haghe JO9-5 comp 3 3
13-10-2018 10:00 Houtwijk sv JO9-1  -  Die Haghe JO9-6 comp 3 3
13-10-2018 09:00 HVV Hercules DH JO8-1  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 3
13-10-2018 08:30 Katwijk JO8-1  -  Die Haghe JO8-2 comp 3 3
13-10-2018 10:15 Laakkw. JO8-1  -  Die Haghe JO8-3 comp 3 3
13-10-2018 09:00 Wat. Veld Kranenburg JO8-1  -  Die Haghe JO8-4 comp 3 3
13-10-2018 09:00 Loosduinen JO8-2  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 3
13-10-2018 08:30 HVV JO8-6  -  Die Haghe JO8-6 comp 3 3
13-10-2018 08:30 Scheveningen JO8-3  -  Die Haghe JO8-7 comp 3 3
13-10-2018 14:30 Die Haghe MO19-1  -  Graaf W II VAC MO19-1 comp 2 3
13-10-2018 14:30 Die Haghe MO17-1  -  Rijnsburgse Boys MO17-2 comp 2 3
13-10-2018 12:00 Die Haghe MO17-2  -  RKDEO MO17-1 comp 2 3
13-10-2018 12:30 Die Haghe MO15-1  -  Zoetermeer, fc MO15-1 comp 2 3
13-10-2018 08:30 Die Haghe MO13-1  -  Rijnvogels, fc MO13-2 comp 2 3
13-10-2018 10:45 Die Haghe MO13-2  -  Maasdijk MO13-1 comp 2 3
13-10-2018 09:30 Die Haghe MO11-1  -  KMD MO11-1 comp 2 3
20-10-2018 14:30 Forum Sport 1  -  Die Haghe 1 comp 1 3
20-10-2018 13:00 KSD-Marine 2  -  Die Haghe 5 beker 1 3
20-10-2018 12:30 Die Haghe 6  -  Wilhelmus 2 comp 1 R.W. (Roland) Belgraver 3
20-10-2018 10:30 Die Haghe VR1  -  Hazerswoudse Boys VR1 comp 2 3
20-10-2018 10:30 Die Haghe VR2  -  DSVP VR3 comp 2 3
20-10-2018 08:30 Die Haghe JO12-4  -  MVV '27 JO12-1 comp 3 3
20-10-2018 08:30 Zoetermeer, fc JO11-1  -  Die Haghe JO11-1 comp 3 3
20-10-2018 09:30 HBS JO10-3  -  Die Haghe JO10-4 comp 3 3

UITSLAGEN jeugd

(Bijgewerkt: 25-09-2018 23:40)filter








sort Datum Thuis   Uit Uitslag Afd Week Type
22-09-2018 RVVH 1  -  Die Haghe 1 0 - 2 1 1 comp
22-09-2018 Vitesse Delft 3  -  Die Haghe 2 4 - 0 1 1 comp
22-09-2018 Vredenburch 2  -  Die Haghe 3 5 - 2 1 1 comp
22-09-2018 sc Monster 6  -  Die Haghe 5 3 - 0 1 1 comp
22-09-2018 Die Haghe 6  -  Forum Sport 5 3 - 0 1 1 comp
22-09-2018 Quintus 4  -  Die Haghe 7 1 - 1 1 1 comp
22-09-2018 Die Haghe 9  -  FC 's-Gravenz. 18 4 - 1 1 1 comp
22-09-2018 SEV VE1  -  Die Haghe VE1 1 - 2 1 1 comp
22-09-2018 Die Haghe VR1  -  Semper Altius VR1 4 - 3 2 1 comp
22-09-2018 Die Haghe VR2  -  KMD VR1 6 - 1 2 1 comp
22-09-2018 BMT JO19-1  -  Die Haghe JO19-1 1 - 3 3 1 comp
22-09-2018 RAS JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 1 - 15 3 1 comp
22-09-2018 Wassenaar, s.v. JO19-1  -  Die Haghe JO19-3 14 - 0 3 1 comp
22-09-2018 Die Haghe JO17-1  -  VELO JO17-2 5 - 1 3 1 comp
22-09-2018 Die Haghe JO17-2  -  Schipluiden JO17-1 0 - 6 3 1 comp
22-09-2018 Westlandia JO17-3  -  Die Haghe JO17-3 11 - 0 3 1 comp
22-09-2018 BMT JO15-1  -  Die Haghe JO15-1 0 - 12 3 1 comp
22-09-2018 Die Haghe JO15-2  -  Semper Altius JO15-1 2 - 4 3 1 comp
22-09-2018 Die Haghe JO15-3  -  TAC'90 JO15-2 7 - 4 3 1 comp
22-09-2018 Die Haghe JO15-4  -  Verburch JO15-4 1 - 5 3 1 comp
22-09-2018 RAS JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 0 - 6 3 1 comp
22-09-2018 RAS JO13-2  -  Die Haghe JO13-3 4 - 5 3 1 comp
22-09-2018 sc Monster JO13-3  -  Die Haghe JO13-4 12 - 2 3 1 comp
22-09-2018 Die Haghe JO12-1  -  HBS JO12-1 1 - 3 3 1 comp
22-09-2018 Die Haghe JO12-2  -  Forum Sport JO12-2 6 - 3 3 1 comp
22-09-2018 Die Haghe JO12-3  -  HVV JO12-2 0 - 5 3 1 comp
22-09-2018 Die Haghe JO12-5  -  Westlandia JO12-3 6 - 3 3 1 comp
22-09-2018 RAS JO11-1  -  Die Haghe JO11-1 2 - 9 3 1 comp
22-09-2018 Graaf W II VAC JO11-2  -  Die Haghe JO11-2 11 - 1 3 1 comp
22-09-2018 KMD JO11-2  -  Die Haghe JO11-3 1 - 2 3 1 comp
22-09-2018 FC 's-Gravenz. JO11-3  -  Die Haghe JO11-4 10 - 5 3 1 comp
22-09-2018 GDA JO11-3  -  Die Haghe JO11-5 1 - 12 3 1 comp
22-09-2018 Die Haghe MO19-1  -  VVSB MO19-1 0 - 3 2 1 comp
22-09-2018 Die Haghe MO17-2  -  Zwaluwen MO17-2 1 - 6 2 1 comp
22-09-2018 Die Haghe MO13-1  -  Rijnsburgse Boys MO13-2 12 - 1 2 1 comp
22-09-2018 Die Haghe MO13-2  -  VELO MO13-1 1 - 4 2 1 comp
22-09-2018 Die Haghe MO11-1  -  SVC'08 MO11-1 14 - 0 2 1 comp
20-09-2018 Excelsior M. VE1  -  Die Haghe VE1 6 - 0 1 1 beker
15-09-2018 sc Monster 1  -  Die Haghe 1 2 - 3 1 2 beker
15-09-2018 sc Monster 3  -  Die Haghe 3 4 - 2 1 2 beker
15-09-2018 FC Oegstgeest 6  -  Die Haghe 5 3 - 4 1 2 beker
15-09-2018 Die Haghe 6  -  KSD-Marine 3 2 - 2 1 2 beker
15-09-2018 SVC'08 5  -  Die Haghe 7 4 - 3 1 2 beker
15-09-2018 Toofan 1  -  Die Haghe 8 1 - 3 1 2 beker
15-09-2018 Die Haghe 9  -  RAS 4 4 - 1 1 2 beker
15-09-2018 Die Haghe 10  -  FC 's-Gravenz. 17 1 - 3 1 2 beker
15-09-2018 Loosduinen VE1  -  Die Haghe VE1 4 - 2 1 2 beker
15-09-2018 Die Haghe VR2  -  sc Monster VR3 4 - 0 2 2 beker
15-09-2018 Excelsior M. JO19-2  -  Die Haghe JO19-1 3 - 1 3 2 beker
15-09-2018 DVC JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 2 - 2 3 2 beker
15-09-2018 Quick JO19-5  -  Die Haghe JO19-3 2 - 2 3 2 beker
15-09-2018 Die Haghe JO17-1  -  Graaf W II VAC JO17-1 4 - 2 3 2 beker
15-09-2018 Die Haghe JO17-2  -  Woubrugge JO17-1 1 - 14 3 2 beker
15-09-2018 Wassenaar, s.v. JO17-1  -  Die Haghe JO17-3 5 - 1 3 2 beker
15-09-2018 Wilhelmus JO15-2  -  Die Haghe JO15-1 1 - 1 3 2 beker
15-09-2018 Die Haghe JO15-2  -  Rijnsburgse Boys MO17-1 0 - 11 3 2 beker
15-09-2018 Die Haghe JO15-3  -  Noordwijk JO15-3 4 - 0 3 2 beker
15-09-2018 ESTO JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 1 - 5 3 2 beker
15-09-2018 Quick JO13-2  -  Die Haghe JO13-2 2 - 0 3 2 beker
15-09-2018 RAS JO13-2  -  Die Haghe JO13-3 2 - 5 3 2 beker
15-09-2018 Quick JO13-4  -  Die Haghe JO13-4 14 - 1 3 2 beker
15-09-2018 Die Haghe JO12-1  -  HBS JO12-1 2 - 0 3 2 beker
15-09-2018 Die Haghe JO12-2  -  sc Monster JO12-1 1 - 4 3 2 beker
15-09-2018 Die Haghe JO12-3  -  Quick JO12-1 2 - 5 3 2 beker
15-09-2018 Die Haghe JO12-4  -  HBS JO12-3 1 - 8 3 2 beker
15-09-2018 Die Haghe JO12-5  -  ODB JO12-1 6 - 5 3 2 beker
15-09-2018 SVC'08 JO11-1  -  Die Haghe JO11-1 4 - 2 3 2 beker
15-09-2018 Quick JO11-4  -  Die Haghe JO11-2 11 - 1 3 2 beker
15-09-2018 REMO JO11-1  -  Die Haghe JO11-3 13 - 2 3 2 beker
15-09-2018 FC 's-Gravenz. JO11-4  -  Die Haghe JO11-4 12 - 0 3 2 beker
15-09-2018 Loosduinen JO11-2  -  Die Haghe JO11-5 9 - 2 3 2 beker
15-09-2018 Die Haghe JO10-1  -  Quick JO11-7 6 - 1 3 2 beker
15-09-2018 Die Haghe JO10-2  -  FC 's-Gravenz. JO10-4 7 - 4 3 2 beker
15-09-2018 Die Haghe JO10-3  -  Quick JO10-3 3 - 6 3 2 beker
15-09-2018 Die Haghe JO10-4  -  Verburch JO10-1 4 - 10 3 2 beker
15-09-2018 Die Haghe JO10-5  -  Quick Steps JO10-1 2 - 22 3 2 beker
15-09-2018 Die Haghe JO10-6  -  HBS JO10-5 6 - 7 3 2 beker
15-09-2018 Nootdorp JO9-1  -  Die Haghe JO9-1 4 - 0 3 2 beker
15-09-2018 RAS JO9-1  -  Die Haghe JO9-2 16 - 2 3 2 beker
15-09-2018 DUNO JO9-2  -  Die Haghe JO9-3 2 - 8 3 2 beker
15-09-2018 Quick JO9-5  -  Die Haghe JO9-4 10 - 5 3 2 beker
15-09-2018 Scheveningen JO9-3  -  Die Haghe JO9-5 15 - 0 3 2 beker
15-09-2018 Honselersdijk JO9-3  -  Die Haghe JO9-6 9 - 8 3 2 beker
15-09-2018 Den Hoorn JO8-1  -  Die Haghe JO8-1 6 - 4 3 2 beker
15-09-2018 Quick JO8-1  -  Die Haghe JO8-2 8 - 3 3 2 beker
15-09-2018 HBS JO8-2  -  Die Haghe JO8-3 15 - 0 3 2 beker
15-09-2018 HBS JO8-3  -  Die Haghe JO8-4 7 - 2 3 2 beker
15-09-2018 Quick JO8-4  -  Die Haghe JO8-5 9 - 0 3 2 beker
15-09-2018 HBS JO8-5  -  Die Haghe JO8-6 5 - 2 3 2 beker
15-09-2018 RAS JO8-1  -  Die Haghe JO8-7 20 - 1 3 2 beker
15-09-2018 Die Haghe MO19-1  -  Naaldwijk MO19-1 6 - 4 2 2 beker
15-09-2018 Die Haghe MO17-1  -  sc Monster MO17-1 8 - 2 2 2 beker
15-09-2018 Die Haghe MO17-2  -  FC Oegstgeest MO17-2 1 - 2 2 2 beker
15-09-2018 Die Haghe MO13-1  -  FC 's-Gravenz. MO13-2 0 - 0 2 2 beker
15-09-2018 Die Haghe MO13-2  -  SVC'08 MO13-1 2 - 3 2 2 beker
15-09-2018 Die Haghe MO11-1  -  Duindorp sv MO11-1 12 - 0 2 2 beker
12-09-2018 Die Haghe JO19-3  -  Toofan JO19-1 5 - 1 3 2 beker
12-09-2018 Loosduinen JO13-2  -  Die Haghe JO13-4 4 - 0 3 2 beker
08-09-2018 VELO 1  -  Die Haghe 1 0 - 3 1 3 beker
08-09-2018 Valken'68 3  -  Die Haghe 2 6 - 1 1 3 beker
08-09-2018 Rohda '76 2  -  Die Haghe 3 1 - 3 1 3 beker
08-09-2018 Die Haghe 6  -  sc Monster 8 2 - 4 1 3 beker
08-09-2018 Quick Boys 14  -  Die Haghe 7 1 - 4 1 3 beker
08-09-2018 Die Haghe 8  -  FC 's-Gravenz. 18 1 - 0 1 3 beker
08-09-2018 Die Haghe 9  -  Wilhelmus 6 5 - 2 1 3 beker
08-09-2018 Die Haghe 10  -  Scheveningen 6 3 - 6 1 3 beker
08-09-2018 Die Haghe VR1  -  RKAVV VR1 1 - 7 2 3 beker
08-09-2018 Die Haghe VR2  -  SVC'08 VR1 1 - 7 2 3 beker
08-09-2018 Rozenburg JO19-1  -  Die Haghe JO19-1 2 - 1 3 3 beker
08-09-2018 Valken'68 JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 5 - 0 3 3 beker
08-09-2018 HVV JO19-6  -  Die Haghe JO19-3 6 - 0 3 3 beker
08-09-2018 Die Haghe JO17-1  -  Scheveningen JO17-1 4 - 1 3 3 beker
08-09-2018 Die Haghe JO17-2  -  FC Oegstgeest JO17-2 0 - 7 3 3 beker
08-09-2018 HVV JO17-4  -  Die Haghe JO17-3 9 - 0 3 3 beker
08-09-2018 VVSB JO15-1  -  Die Haghe JO15-1 5 - 2 3 3 beker
08-09-2018 Die Haghe JO15-2  -  Naaldwijk JO15-1 3 - 6 3 3 beker
08-09-2018 Die Haghe JO15-3  -  Wilhelmus JO15-6 2 - 9 3 3 beker
08-09-2018 Die Haghe JO15-4  -  sc Monster JO15-4 3 - 4 3 3 beker
08-09-2018 Scheveningen JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 4 - 7 3 3 beker
08-09-2018 GDA JO13-2  -  Die Haghe JO13-2 0 - 9 3 3 beker
08-09-2018 ODB JO13-1  -  Die Haghe JO13-3 4 - 1 3 3 beker
08-09-2018 Die Haghe JO12-1  -  Charlois, sv JO12-1 1 - 5 3 3 beker
08-09-2018 Die Haghe JO12-2  -  HBS JO12-2 3 - 1 3 3 beker
08-09-2018 Die Haghe JO12-3  -  Scheveningen JO12-2 1 - 6 3 3 beker
08-09-2018 Die Haghe JO12-4  -  VCS JO12-2 1 - 12 3 3 beker
08-09-2018 Die Haghe JO12-5  -  Quick JO12-3 3 - 8 3 3 beker
08-09-2018 Foreholte JO11-2  -  Die Haghe JO11-1 4 - 3 3 3 beker
08-09-2018 Loosduinen JO11-1  -  Die Haghe JO11-2 9 - 0 3 3 beker
08-09-2018 HBS JO11-3  -  Die Haghe JO11-3 12 - 1 3 3 beker
08-09-2018 sc Monster JO11-2  -  Die Haghe JO11-4 5 - 1 3 3 beker
08-09-2018 GDA JO11-3  -  Die Haghe JO11-5 2 - 10 3 3 beker
08-09-2018 Die Haghe JO10-1  -  HBS JO10-2 3 - 6 3 3 beker
08-09-2018 Die Haghe JO10-3  -  HBS JO10-3 3 - 14 3 3 beker
08-09-2018 Die Haghe JO10-4  -  sc Monster JO10-2 1 - 7 3 3 beker
08-09-2018 Die Haghe JO10-5  -  HBS JO10-6 3 - 5 3 3 beker
08-09-2018 Die Haghe JO10-6  -  Quick JO10-5 11 - 4 3 3 beker
08-09-2018 Concordia JO9-1  -  Die Haghe JO9-1 5 - 2 3 3 beker
08-09-2018 DUNO JO9-1  -  Die Haghe JO9-2 13 - 1 3 3 beker
08-09-2018 Quick JO9-4  -  Die Haghe JO9-3 0 - 9 3 3 beker
08-09-2018 HBS JO9-3  -  Die Haghe JO9-4 12 - 2 3 3 beker
08-09-2018 ODB JO9-1  -  Die Haghe JO9-5 19 - 0 3 3 beker
08-09-2018 HVV Hercules DH JO8-1  -  Die Haghe JO8-1 6 - 5 3 3 beker
08-09-2018 HBS JO8-1  -  Die Haghe JO8-2 7 - 4 3 3 beker
08-09-2018 Quick JO8-2  -  Die Haghe JO8-3 15 - 1 3 3 beker
08-09-2018 Quick JO8-3  -  Die Haghe JO8-4 15 - 1 3 3 beker
08-09-2018 Loosduinen JO8-2  -  Die Haghe JO8-5 1 - 4 3 3 beker
08-09-2018 HVV JO8-11  -  Die Haghe JO8-6 4 - 6 3 3 beker
08-09-2018 Quick JO8-7  -  Die Haghe JO8-7 0 - 1 3 3 beker
08-09-2018 Die Haghe MO19-1  -  Nieuwenhoorn MO19-1 6 - 1 2 3 beker
08-09-2018 Die Haghe MO17-1  -  Bernardus MO17-1 4 - 2 2 3 beker
08-09-2018 Die Haghe MO17-2  -  Meerburg MO17-1 0 - 4 2 3 beker
08-09-2018 Die Haghe MO15-1  -  ST Ter Leede/Teylingen MO15-1 11 - 0 2 3 beker
08-09-2018 Die Haghe MO13-1  -  sc Monster MO13-1 8 - 0 2 3 beker
08-09-2018 Die Haghe MO13-2  -  FC Oegstgeest MO13-2 1 - 1 2 3 beker
08-09-2018 Die Haghe MO11-1  -  Quick Boys MO11-3 2 - 1 2 3 beker

Bron: Sportlink

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

Healthy Hapz weekmenu

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Check de vacaturebank voor een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe