LYRA JO17-1 - DH JO17-1

23-11-2019, 12:00 uur
comp | Meer Die Haghe JO17-1 >

teams

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Voetbal Technisch Jeugd Beleidsplan 2014-2017

Tijdens de informatiebijeenkomsten op 8 en 9 oktober 2014 is door de Jeugdcommissie het beleidsplan voor de komende jaren toegelicht. U kunt dat plan hieronder downloaden.

Voetbal Technisch Jeugd Beleidsplan 2014 - 2017

De Jeugdcommissie
HF

 

Informatie scheidsrechters

Info Pupillenscheidsrechters

Samenvatting spelregels veldvoetbal

 

Trainingstijden Sportpark Ockenburgh

Trainingstijden Sportpark Ockenburgh (versie 10-10-2019)

 

Veldindeling Sportpark Ockenburgh

Veldindeling Sportpark Ockenburgh (versie 26-08-2019)

 

Schema bij afkeuring grasvelden Ockenburgh

In onderstaand bestand het schema, met daarin welk team, op welke dag en om hoe laat uitwijkt naar welk kunstgrasveld (veld 3 of veld 7).

Trainingen op kunstgras bij veldafkeuring (versie 11-11-2019)

 

Nieuws jeugd

Maandag 18 november, grasvelden afgekeurd.

18-11-2019
Vanmiddag / vanavond 18 november zijn de grasvelden afgekeurd. Hierdoor zal het afkeuringsschema van kracht zijn.

Die Haghe Vrouwen 1 pakt 1e periode

17-11-2019
Dankzij een 2-0 overwinning op DSVP is Vrouwen 1 de trotse bezitter van de 1e periodetitel in haar poule. Trainer Frank Teunissen liep dan ook glunderend op het sportpark rond. Dames en Frank van ...

Overstroming clubgebouw

11-11-2019
Helaas is afgelopen vrijdag ons clubhuis veranderd in een zwembad. Een jongen die meedeed aan de keeperstraining heeft de kraan in het toilet aangezet en moedwillig het afvoerputje met een prop papier afgesloten. Een zware overstroming was het gevolg.

Carl van Lobenstein stopt als secretaris

11-11-2019
Na vele jaren van trouwe dienst heeft Carl van Lobenstein aangegeven te stoppen als secretaris van onze mooie vereniging. Carl blijft in enige vorm natuurlijk wel aan Die Haghe verbonden al was ...

Pietentraining

11-11-2019
Geef je op voor de Pietentraining op vrijdag 22 november as.

Zaterdag 9 november velden 4 en 6 afgekeurd vanaf 12:00

09-11-2019
De velden 4 en 6 zijn vanaf 12:00 afgekeurd.

Donderdag 7 november: Grasvelden Ockenburgh afgekeurd

07-11-2019
Door de regenval zijn de grasvelden op Ockenburgh afgekeurd. Zie voor het vervangende kunsgrasschema de website www.svdiehaghe.nl onder "informatie" >> afkeuring grasvelden

Klaverjasdrive vrijdag 20 december op Die Haghe - nu aanmelden!

06-11-2019
Meld je nu aan voor de traditionele Die Haghe Kerst Klaverjasdrive!
Pagina 1 van 165  > >>

PROGRAMMA jeugd

(Bijgewerkt: 18-11-2019 16:01)filter








sort Datum Tijd Thuis   Uit Type Afd Week Scheidsrechter
20-11-2019 19:30 Scheveningen VR1  -  Die Haghe VR2 comp 2 1
20-11-2019 19:30 Die Haghe MO19-1  -  Barendrecht MO19-1 comp 2 1
23-11-2019 14:30 Die Haghe 1  -  Neptunus-Schiebroek 1 comp 1 W. (Wim) Roozeboom 1
23-11-2019 12:00 Die Haghe 2  -  Westlandia 3 comp 1 B. (Bernard) Jas 1
23-11-2019 14:30 Die Haghe 3  -  LYRA 3 comp 1 F.H. (Fred) van Steenis 1
23-11-2019 15:00 Die Haghe 4  -  Westlandia 5 comp 1 J.T (John) Frenk 1
23-11-2019 12:30 Die Haghe 5  -  Erasmus 2 comp 1 H. (Henk) Slagter 1
23-11-2019 15:00 Honselersdijk 6  -  Die Haghe 6 comp 1 1
23-11-2019 15:00 Die Haghe 7  -  DUNO 6 comp 1 B. (Ben) Ismaili 1
23-11-2019 12:30 FC 's-Gravenz. 17  -  Die Haghe 8 comp 1 1
23-11-2019 12:30 Scheveningen 6  -  Die Haghe 9 comp 1 1
23-11-2019 12:00 Westlandia 10  -  Die Haghe 10 comp 1 1
23-11-2019 12:30 Die Haghe VE1  -  Duindorp sv VE1 comp 1 P. (Peter) Groesbeek 1
23-11-2019 12:00 Hillegersberg, vv VR1  -  Die Haghe VR1 comp 2 1
23-11-2019 12:30 Die Haghe VR2  -  Den Hoorn VR2 comp 2 R.W. (Roland) Belgraver 1
23-11-2019 15:00 Die Haghe JO19-2  -  DSVP JO19-2 comp 3 H.M. (Matthijs) van der Deijl 1
23-11-2019 15:00 Die Haghe JO19-3  -  RCL JO19-3 comp 3 1
23-11-2019 12:00 LYRA JO17-1  -  Die Haghe JO17-1 comp 3 1
23-11-2019 11:00 REMO JO17-1  -  Die Haghe JO17-2 comp 3 1
23-11-2019 11:00 SEV JO17-1  -  Die Haghe JO17-3 comp 3 1
23-11-2019 15:00 Die Haghe JO17-4  -  LYRA JO17-5 comp 3 1
23-11-2019 12:00 GSC ESDO JO15-2  -  Die Haghe JO15-2 comp 3 1
23-11-2019 08:30 Wilhelmus JO14-1  -  Die Haghe JO14-1 comp 3 1
23-11-2019 11:00 Voorschoten`97 JO14-1  -  Die Haghe JO14-2 comp 3 1
23-11-2019 11:00 Duindorp sv JO14-1  -  Die Haghe JO14-3 comp 3 1
23-11-2019 08:30 Die Haghe JO13-1  -  HBS JO13-2 comp 3 T. (Theo) Klomp 1
23-11-2019 10:30 Die Haghe JO13-2  -  SVH JO13-1 comp 3 1
23-11-2019 08:30 Die Haghe JO13-3  -  Quick JO13-4 comp 3 1
23-11-2019 11:30 RVC Celeritas JO12-1  -  Die Haghe JO12-1 comp 3 1
23-11-2019 10:30 DUNO JO12-2  -  Die Haghe JO12-2 comp 3 1
23-11-2019 10:00 Die Haghe JO12-3  -  ODB JO12-1 comp 3 1
23-11-2019 09:45 Verburch JO12-4  -  Die Haghe JO12-4 comp 3 1
23-11-2019 08:30 Quick JO11-4  -  Die Haghe JO11-1 comp 3 1
23-11-2019 10:00 Die Haghe JO11-2  -  Quick JO11-6 comp 3 1
23-11-2019 12:30 Die Haghe JO11-3  -  GSC ESDO JO11-4 comp 3 1
23-11-2019 12:00 VCS JO11-2  -  Die Haghe JO11-4 comp 3 1
23-11-2019 09:30 Scheveningen JO11-3  -  Die Haghe JO11-5 comp 3 1
23-11-2019 12:30 Die Haghe JO11-6  -  Toofan JO11-1 comp 3 1
23-11-2019 08:30 Die Haghe JO10-1  -  TAC'90 JO10-1 comp 3 1
23-11-2019 09:45 Die Haghe JO10-2  -  Quick Steps JO10-1 comp 3 1
23-11-2019 08:30 Westlandia JO10-3  -  Die Haghe JO10-3 comp 3 1
23-11-2019 10:30 LYRA JO10-6  -  Die Haghe JO10-4 comp 3 1
23-11-2019 10:30 DUNO JO10-3  -  Die Haghe JO10-5 comp 3 1
23-11-2019 09:45 Die Haghe JO10-6  -  Forum Sport JO10-6G comp 3 1
23-11-2019 08:30 Die Haghe JO10-7  -  GDA JO10-2 comp 3 1
23-11-2019 11:00 Quick JO10-4  -  Die Haghe JO10-8 comp 3 1
23-11-2019 09:00 VCS JO9-1  -  Die Haghe JO9-1 comp 3 1
23-11-2019 08:30 Die Haghe JO9-2  -  FC 's-Gravenz. JO9-1 comp 3 1
23-11-2019 11:00 Die Haghe JO9-3  -  HMC JO9-1 comp 3 1
23-11-2019 10:00 Quick Steps JO9-2  -  Die Haghe JO9-4 comp 3 1
23-11-2019 09:00 Naaldwijk JO9-1  -  Die Haghe JO9-5 comp 3 1
23-11-2019 09:45 Die Haghe JO9-6  -  HVC'10 JO9-3 comp 3 1
23-11-2019 09:45 Full Speed JO9-3G  -  Die Haghe, JO9-7G comp 3 1
23-11-2019 11:00 Die Haghe, JO9-8G  -  KMD, JO9-8G comp 3 1
23-11-2019 08:30 WIK JO8-1  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 1
23-11-2019 09:30 LYRA JO8-1  -  Die Haghe JO8-2 comp 3 1
23-11-2019 08:30 Die Haghe JO8-3  -  FC 's-Gravenz. JO8-1 comp 3 1
23-11-2019 09:45 Die Haghe JO8-4  -  Quick JO8-3 comp 3 1
23-11-2019 08:30 HBS JO8-4  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 1
23-11-2019 11:00 Die Haghe JO8-6  -  WIK JO8-2 comp 3 1
23-11-2019 15:30 Foreholte MO19-1  -  Die Haghe MO19-1 comp 2 1
23-11-2019 10:00 Die Haghe MO17-1  -  Den Hoorn MO17-2 comp 2 1
23-11-2019 11:00 Die Haghe MO15-1  -  Graaf W II VAC MO15-1 comp 2 B. (Ben) Ismaili 1
23-11-2019 10:30 Naaldwijk MO15-1  -  Die Haghe MO15-2 comp 2 1
23-11-2019 15:15 Graaf W II VAC MO15-3  -  Die Haghe MO15-3 comp 2 1
23-11-2019 09:45 Voorschoten`97 MO13-3  -  Die Haghe MO13-1 comp 2 1
23-11-2019 11:15 Den Hoorn MO13-1  -  Die Haghe MO13-2 comp 2 1
25-11-2019 17:30 Scheveningen JO9-1  -  Die Haghe JO9-2 comp 3 2
27-11-2019 19:30 Die Haghe JO19-1  -  Oliveo JO19-1 comp 3 2
30-11-2019 14:30 Voorschoten`97 1  -  Die Haghe 1 comp 1 2
30-11-2019 11:30 LYRA 2  -  Die Haghe 2 comp 1 2
30-11-2019 11:45 DUNO 2  -  Die Haghe 3 comp 1 2
30-11-2019 12:00 DUNO 3  -  Die Haghe 4 comp 1 2
30-11-2019 12:00 TAC'90 3  -  Die Haghe 5 comp 1 2
30-11-2019 12:00 Die Haghe 6  -  MVV '27 5 comp 1 R.W. (Roland) Belgraver 2
30-11-2019 16:00 MVV '27 6  -  Die Haghe 7 comp 1 2
30-11-2019 14:30 Die Haghe 8  -  LYRA 11 comp 1 B. (Ben) Ismaili 2
30-11-2019 14:30 Die Haghe 9  -  DSVP 7 comp 1 H. (Henk) Slagter 2
30-11-2019 15:00 Die Haghe 10  -  Naaldwijk 7 comp 1 P. (Peter) Groesbeek 2
30-11-2019 13:25 Wilhelmus VE1  -  Die Haghe VE1 comp 1 2
30-11-2019 12:45 VELO VR1  -  Die Haghe VR1 comp 2 2
30-11-2019 12:15 Nootdorp VR1  -  Die Haghe VR2 comp 2 2
30-11-2019 12:15 SVC'08 JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 comp 3 2
30-11-2019 15:30 Foreholte JO19-4  -  Die Haghe JO19-3 comp 3 2
30-11-2019 14:30 Die Haghe JO17-1  -  Verburch JO17-1 comp 3 2
30-11-2019 10:00 Die Haghe JO17-2  -  FC 's-Gravenz. JO17-3 comp 3 A. (Sharief) Imambuks 2
30-11-2019 16:15 Die Haghe JO17-3  -  SVC'08 JO17-3 comp 3 2
30-11-2019 15:00 Den Hoorn JO17-8  -  Die Haghe JO17-4 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Die Haghe JO15-1  -  Westlandia JO15-2 comp 3 2
30-11-2019 14:30 Die Haghe JO15-2  -  RVC Celeritas JO15-1 comp 3 H.M. (Matthijs) van der Deijl 2
30-11-2019 08:30 Jodan Boys, de JO14-1  -  Die Haghe JO14-1 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Die Haghe JO14-3  -  Concordia JO14-4 comp 3 R.F. (Remon) Roza 2
30-11-2019 09:15 Verburch JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 comp 3 2
30-11-2019 10:00 DUNO JO13-1  -  Die Haghe JO13-2 comp 3 2
30-11-2019 08:30 DUNO JO13-2  -  Die Haghe JO13-3 comp 3 2
30-11-2019 11:00 REMO JO13-2  -  Die Haghe JO13-4 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Die Haghe JO12-1  -  HMSH JO12-1 comp 3 2
30-11-2019 10:00 Die Haghe JO12-2  -  Scheveningen JO12-3 comp 3 2
30-11-2019 09:30 Scheveningen JO12-1  -  Die Haghe JO12-3 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Die Haghe JO12-4  -  Houtwijk sv JO12-1 comp 3 2
30-11-2019 10:00 Die Haghe JO11-1  -  RAS JO11-1 comp 3 2
30-11-2019 09:30 Scheveningen JO11-1  -  Die Haghe JO11-2 comp 3 2
30-11-2019 08:30 FC 's-Gravenz. JO11-4  -  Die Haghe JO11-3 comp 3 2
30-11-2019 12:30 Die Haghe JO11-4  -  Laakkw. JO11-3 comp 3 2
30-11-2019 12:30 Die Haghe JO11-5  -  Quick JO11-7 comp 3 2
30-11-2019 08:30 GSC ESDO JO11-6  -  Die Haghe JO11-6 comp 3 2
30-11-2019 12:30 SVH JO10-1  -  Die Haghe JO10-1 comp 3 2
30-11-2019 09:45 Erasmus JO10-1  -  Die Haghe JO10-2 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Die Haghe JO10-3  -  LYRA JO10-3 comp 3 2
30-11-2019 09:45 Die Haghe JO10-4  -  Westlandia JO10-5 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Die Haghe JO10-5  -  Duindorp sv JO10-1 comp 3 2
30-11-2019 10:45 Laakkw. JO10-2  -  Die Haghe JO10-6 comp 3 2
30-11-2019 09:00 sc Monster JO10-2  -  Die Haghe JO10-7 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Die Haghe JO10-8  -  SVH JO10-3 comp 3 2
30-11-2019 09:45 Die Haghe JO9-1  -  HMSH JO9-1 comp 3 2
30-11-2019 10:00 Quick JO9-2  -  Die Haghe JO9-2 comp 3 2
30-11-2019 08:30 HBS JO9-3  -  Die Haghe JO9-3 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Die Haghe JO9-4  -  Duindorp sv JO9-1 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Die Haghe JO9-5  -  Maasdijk JO9-1 comp 3 2
30-11-2019 09:00 DUNO JO9-3  -  Die Haghe JO9-6 comp 3 2
30-11-2019 09:45 Die Haghe, JO9-7G  -  Vitesse Delft JO9-3 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Duindorp sv JO9-2  -  Die Haghe, JO9-8G comp 3 2
30-11-2019 09:30 HBS JO8-1  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Die Haghe JO8-2  -  Full Speed JO8-2 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Quick JO8-2  -  Die Haghe JO8-3 comp 3 2
30-11-2019 13:45 Laakkw. JO8-2  -  Die Haghe JO8-4 comp 3 2
30-11-2019 10:30 HVV JO8-3  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 2
30-11-2019 09:00 DUNO JO8-2  -  Die Haghe JO8-6 comp 3 2
30-11-2019 13:00 Die Haghe MO19-1  -  FC Oegstgeest MO19-1 comp 2 2
30-11-2019 10:00 Die Haghe MO17-1  -  LYRA MO17-1 comp 2 2
30-11-2019 11:00 Die Haghe MO15-1  -  XerxesDZB MO15-1 comp 2 B. (Ben) Ismaili 2
30-11-2019 12:30 Die Haghe MO15-2  -  LYRA MO15-1 comp 2 J.A.H. (John) Timmermans 2
30-11-2019 10:30 Die Haghe MO15-3  -  Forum Sport MO15-2 comp 2 2
30-11-2019 12:30 Die Haghe MO13-1  -  FC 's-Gravenz. MO13-2 comp 2 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 2
30-11-2019 11:00 Die Haghe MO13-2  -  Quick MO13-2 comp 2 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 2
07-12-2019 14:30 Die Haghe 1  -  sv Poortugaal 1 comp 1 3
07-12-2019 12:00 Die Haghe 2  -  Nootdorp 2 comp 1 3
07-12-2019 14:30 Die Haghe 3  -  VELO 3 comp 1 3
07-12-2019 15:00 Die Haghe 4  -  Naaldwijk 4 comp 1 A. (Sharief) Imambuks 3
07-12-2019 12:30 Die Haghe 5  -  RAS 4 comp 1 H. (Henk) Slagter 3
07-12-2019 15:00 Die Haghe 7  -  Wanica Star 3 comp 1 R.W. (Roland) Belgraver 3
07-12-2019 12:30 VELO 9  -  Die Haghe 8 comp 1 3
07-12-2019 14:30 FC 's-Gravenz. 18  -  Die Haghe 9 comp 1 3
07-12-2019 12:30 LYRA 13  -  Die Haghe 10 comp 1 3
07-12-2019 12:30 Die Haghe VE1  -  Wanica Star VE2 comp 1 J.H. (Jan) Breeman 3
07-12-2019 10:30 Die Haghe VR1  -  FC 's-Gravenz. VR1 comp 2 P. (Peter) Groesbeek 3
07-12-2019 12:30 Die Haghe VR2  -  SVC'08 VR1 comp 2 B. (Ben) Ismaili 3
07-12-2019 14:30 DoCoS JO19-1  -  Die Haghe JO19-1 comp 3 3
07-12-2019 15:00 Die Haghe JO19-2  -  RKDEO JO19-2 comp 3 3
07-12-2019 14:15 HBS JO17-1  -  Die Haghe JO17-1 comp 3 3
07-12-2019 12:30 Semper Altius JO17-1  -  Die Haghe JO17-2 comp 3 3
07-12-2019 13:00 HBS JO17-3  -  Die Haghe JO17-3 comp 3 3
07-12-2019 15:00 Die Haghe JO17-4  -  VELO JO17-5 comp 3 3
07-12-2019 10:00 Maasdijk JO15-1  -  Die Haghe JO15-1 comp 3 3
07-12-2019 10:45 HBS JO15-4  -  Die Haghe JO15-2 comp 3 3
07-12-2019 10:00 Die Haghe JO14-1  -  Berkel JO14-1 comp 3 3
07-12-2019 11:30 Den Hoorn JO14-4  -  Die Haghe JO14-3 comp 3 3
07-12-2019 08:30 Die Haghe JO13-1  -  VELO JO13-2 comp 3 3
07-12-2019 10:30 Die Haghe JO13-2  -  GDA JO13-1 comp 3 3
07-12-2019 10:00 Die Haghe JO13-4  -  HVV JO13-6 comp 3 3
07-12-2019 08:30 Die Haghe JO10-1  -  DUNO JO10-1 comp 3 3
07-12-2019 09:45 Die Haghe JO10-2  -  Den Hoorn JO10-2 comp 3 3
07-12-2019 10:30 VCS JO10-1  -  Die Haghe JO10-2 comp 3 3
07-12-2019 11:15 Den Hoorn JO10-8  -  Die Haghe JO10-4 comp 3 3
07-12-2019 10:30 Scheveningen JO10-3  -  Die Haghe JO10-5 comp 3 3
07-12-2019 10:00 SVC'08 JO10-4  -  Die Haghe JO10-6 comp 3 3
07-12-2019 08:30 Die Haghe JO10-7  -  FC 's-Gravenz. JO10-6 comp 3 3
07-12-2019 08:30 Die Haghe JO10-8  -  VELO JO10-6 comp 3 3
07-12-2019 09:45 Die Haghe JO9-1  -  VELO JO9-1 comp 3 3
07-12-2019 08:30 Die Haghe JO9-2  -  Den Hoorn JO9-3 comp 3 3
07-12-2019 11:00 Die Haghe JO9-3  -  LYRA JO9-1 comp 3 3
07-12-2019 09:45 Graaf W II VAC JO9-6  -  Die Haghe JO9-4 comp 3 3
07-12-2019 08:45 GDA JO9-2  -  Die Haghe JO9-5 comp 3 3
07-12-2019 10:30 LYRA JO9-4  -  Die Haghe, JO9-7G comp 3 3
07-12-2019 11:00 Die Haghe, JO9-8G  -  VCS JO9-4 comp 3 3
07-12-2019 09:45 Die Haghe JO8-1  -  GSC ESDO JO8-1 comp 3 3
07-12-2019 09:45 DSVP JO8-1  -  Die Haghe JO8-2 comp 3 3
07-12-2019 08:30 Die Haghe JO8-3  -  GDA JO8-1 comp 3 3
07-12-2019 09:45 Die Haghe JO8-4  -  Scheveningen JO8-2 comp 3 3
07-12-2019 11:00 Die Haghe JO8-5  -  GSC ESDO JO8-2 comp 3 3
07-12-2019 11:00 Die Haghe JO8-6  -  HVV JO8-10 comp 3 3
07-12-2019 13:00 Die Haghe MO19-1  -  Foreholte MO19-1 comp 2 H.M. (Matthijs) van der Deijl 3
07-12-2019 10:30 VELO MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 comp 2 3
07-12-2019 10:00 RCL MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 comp 2 3
07-12-2019 10:00 Den Hoorn MO15-1  -  Die Haghe MO15-2 comp 2 3
07-12-2019 10:30 RKDEO MO15-2  -  Die Haghe MO15-3 comp 2 3
07-12-2019 09:00 RKAVV MO13-1  -  Die Haghe MO13-1 comp 2 3
07-12-2019 12:00 GDA MO13-1  -  Die Haghe MO13-2 comp 2 3
11-12-2019 20:00 Honselersdijk 2  -  Die Haghe 2 beker 1 3
14-12-2019 14:30 XerxesDZB 1  -  Die Haghe 1 comp 1 3
14-12-2019 12:30 Die Haghe 5  -  GDA 4 comp 1 H. (Henk) Slagter 3
14-12-2019 15:00 Die Haghe 7  -  FC Lisse 8 beker 1 A. (Sharief) Imambuks 3
14-12-2019 14:30 Verburch 7  -  Die Haghe 8 beker 1 3
14-12-2019 12:45 Die Haghe JO19-1  -  RCL JO19-1 comp 3 3
14-12-2019 11:45 Zoetermeer, fc JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 comp 3 3
14-12-2019 12:15 FC Oegstgeest JO19-6  -  Die Haghe JO19-3 comp 3 3
14-12-2019 10:00 Die Haghe JO17-2  -  HVC'10 JO17-1 comp 3 3
14-12-2019 16:15 Die Haghe JO17-3  -  Forum Sport JO17-3 comp 3 3
14-12-2019 14:30 Die Haghe JO15-2  -  GDA JO15-2 comp 3 3
14-12-2019 10:30 Die Haghe JO14-1  -  Westlandia JO14-1 beker 3 3
14-12-2019 08:30 Die Haghe JO14-3  -  Wilhelmus JO14-5 comp 3 R.F. (Remon) Roza 3
14-12-2019 08:30 Die Haghe JO13-3  -  HMC JO13-2 comp 3 3
14-12-2019 09:30 HBS JO10-1  -  Die Haghe JO10-1 comp 3 3
14-12-2019 09:45 Die Haghe JO10-2  -  HBS JO10-3 comp 3 3
14-12-2019 10:00 sc Monster JO10-3  -  Die Haghe JO10-3 comp 3 3
14-12-2019 09:45 Die Haghe JO10-4  -  Erasmus JO10-2 comp 3 3
14-12-2019 08:30 Die Haghe JO10-5  -  HBS JO10-6 comp 3 3
14-12-2019 09:45 Die Haghe JO10-6  -  Graaf W II VAC JO10-7 comp 3 3
14-12-2019 10:00 Houtwijk sv JO10-1  -  Die Haghe JO10-7 comp 3 3
14-12-2019 11:00 HMSH JO10-1  -  Die Haghe JO10-8 comp 3 3
14-12-2019 09:45 GSC ESDO JO9-1  -  Die Haghe JO9-1 comp 3 3
14-12-2019 08:30 HBS JO9-2  -  Die Haghe JO9-2 comp 3 3
14-12-2019 10:00 HMSH JO9-2  -  Die Haghe JO9-3 comp 3 3
14-12-2019 08:30 Die Haghe JO9-4  -  Quick JO9-6M comp 3 3
14-12-2019 08:30 Die Haghe JO9-5  -  Quick JO9-5 comp 3 3
14-12-2019 09:45 Die Haghe JO9-6  -  HBS JO9-6 comp 3 3
14-12-2019 09:45 Die Haghe, JO9-7G  -  VDL, JO9-4M comp 3 3
14-12-2019 09:45 GSC ESDO JO9-4  -  Die Haghe, JO9-8G comp 3 3
14-12-2019 09:00 Wat. Veld Kranenburg JO8-2  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 3
14-12-2019 08:30 Die Haghe JO8-2  -  DHC JO8-2 comp 3 3
14-12-2019 09:00 VCS JO8-1  -  Die Haghe JO8-3 comp 3 3
14-12-2019 10:30 VUC JO8-1  -  Die Haghe JO8-4 comp 3 3
14-12-2019 10:00 REMO JO8-1  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 3
14-12-2019 08:30 HBS JO8-7  -  Die Haghe JO8-6 comp 3 3
14-12-2019 15:00 CWO MO19-1  -  Die Haghe MO19-1 comp 2 3
14-12-2019 13:45 Den Hoorn MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 beker 2 3
14-12-2019 08:30 Berkel MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 comp 2 3
14-12-2019 12:30 Die Haghe MO15-2  -  DHL MO15-1 comp 2 3
14-12-2019 12:30 Die Haghe MO13-1  -  Graaf W II VAC MO13-2 comp 2 3
14-12-2019 11:00 Die Haghe MO13-2  -  Excelsior M. MO13-1 comp 2 3

UITSLAGEN jeugd

(Bijgewerkt: 18-11-2019 16:01)filter








sort Datum Thuis   Uit Uitslag Afd Week Type
16-11-2019 Die Haghe 2  -  VELO 2 2 - 2 1 1 comp
16-11-2019 Die Haghe 3  -  Naaldwijk 2 2 - 0 1 1 comp
16-11-2019 Die Haghe 4  -  FC 's-Gravenz. 7 1 - 1 1 1 comp
16-11-2019 Die Haghe 5  -  KMD 3 1 - 1 1 1 comp
16-11-2019 Die Haghe 7  -  Quintus 5 3 - 2 1 1 comp
16-11-2019 Ariston'80 14  -  Die Haghe 8 3 - 5 1 1 comp
16-11-2019 Ariston'80 15  -  Die Haghe 9 0 - 5 1 1 comp
16-11-2019 VELO 11  -  Die Haghe 10 3 - 2 1 1 comp
16-11-2019 Die Haghe VE1  -  MVV '27 VE1 1 - 4 1 1 comp
16-11-2019 Die Haghe VR1  -  DSVP VR2 2 - 0 2 1 comp
16-11-2019 Nootdorp JO19-1  -  Die Haghe JO19-1 3 - 2 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO19-2  -  DSO JO19-2 0 - 6 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO19-3  -  Katwijk JO19-2 2 - 7 3 1 comp
16-11-2019 KMD JO17-1  -  Die Haghe JO17-1 3 - 5 3 1 comp
16-11-2019 sc Monster JO17-2  -  Die Haghe JO17-2 3 - 1 3 1 comp
16-11-2019 HVV JO17-5  -  Die Haghe JO17-3 0 - 3 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO17-4  -  HBS JO17-4 1 - 19 3 1 comp
16-11-2019 TAC'90 JO15-1  -  Die Haghe JO15-2 10 - 4 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO14-1  -  Nootdorp JO14-1 1 - 3 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO14-2  -  FC Oegstgeest JO14-1 1 - 1 3 1 comp
16-11-2019 Westlandia JO14-4  -  Die Haghe JO14-3 1 - 7 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO13-1  -  Wat. Veld Kranenburg JO13-1 4 - 1 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO13-2  -  Quick JO13-3 0 - 0 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO13-3  -  HMC JO13-1 2 - 4 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO13-4  -  Semper Altius JO13-3 4 - 0 3 1 comp
16-11-2019 SVH JO12-1  -  Die Haghe JO12-1 15 - 0 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO12-2  -  Quick JO12-2 17 - 1 3 1 comp
16-11-2019 FC 's-Gravenz. JO12-3  -  Die Haghe JO12-3 11 - 1 3 1 comp
16-11-2019 FC 's-Gravenz. JO12-7  -  Die Haghe JO12-4 3 - 3 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO11-1  -  HBS JO11-2 11 - 1 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO11-2  -  RKAVV JO11-2 4 - 1 3 1 comp
16-11-2019 Loosduinen JO11-1  -  Die Haghe JO11-3 5 - 4 3 1 comp
16-11-2019 GSC ESDO JO11-5  -  Die Haghe JO11-4 6 - 1 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO11-5  -  Quick Steps JO11-3 4 - 6 3 1 comp
16-11-2019 Loosduinen JO11-2  -  Die Haghe JO11-6 19 - 0 3 1 comp
16-11-2019 HVC'10 MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 3 - 5 2 1 comp
16-11-2019 FC Oegstgeest MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 1 - 1 2 1 comp
16-11-2019 Maasdijk MO15-1  -  Die Haghe MO15-2 4 - 0 2 1 comp
16-11-2019 RKAVV MO15-2  -  Die Haghe MO15-3 1 - 3 2 1 comp
16-11-2019 RKDEO MO13-3  -  Die Haghe MO13-1 1 - 3 2 1 comp
16-11-2019 Maasdijk MO13-1  -  Die Haghe MO13-2 1 - 1 2 1 comp
15-11-2019 DHL VR30+1  -  Die Haghe VR30+2 0 - 0 2 1 comp
15-11-2019 Die Haghe VR30+2  -  SEP VR30+2 0 - 0 2 1 comp
15-11-2019 Berkel VR30+2  -  Die Haghe VR30+2 2 - 0 2 1 comp
15-11-2019 Die Haghe VR30+2  -  Die Haghe VR30+4 1 - 0 2 1 comp
15-11-2019 Die Haghe VR30+4  -  Berkel VR30+2 0 - 2 2 1 comp
15-11-2019 SEP VR30+2  -  Die Haghe VR30+4 4 - 0 2 1 comp
15-11-2019 Die Haghe VR30+4  -  DHL VR30+1 1 - 0 2 1 comp
09-11-2019 Heinenoord 1  -  Die Haghe 1 3 - 1 1 2 comp
09-11-2019 Duindorp sv 2  -  Die Haghe 2 0 - 2 1 2 comp
09-11-2019 Honselersdijk 3  -  Die Haghe 3 2 - 2 1 2 comp
09-11-2019 Honselersdijk 5  -  Die Haghe 4 1 - 0 1 2 comp
09-11-2019 DUNO 4  -  Die Haghe 5 3 - 7 1 2 comp
09-11-2019 Die Haghe 8  -  Wilhelmus 4 5 - 5 1 2 comp
09-11-2019 Die Haghe 10  -  Honselersdijk 11 3 - 2 1 2 comp
09-11-2019 Berkel VR2  -  Die Haghe VR1 2 - 3 2 2 comp
09-11-2019 Naaldwijk VR1  -  Die Haghe VR2 2 - 3 2 2 comp
09-11-2019 Die Haghe JO19-1  -  DSO JO19-1 1 - 6 3 2 comp
09-11-2019 Wassenaar, s.v. JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 3 - 0 3 2 comp
09-11-2019 Die Haghe JO17-1  -  Excelsior M. JO17-2 1 - 1 3 2 comp
09-11-2019 Die Haghe JO17-2  -  HBS JO17-2 0 - 15 3 2 comp
09-11-2019 Die Haghe JO15-1  -  Quintus JO15-1 3 - 0 3 2 comp
09-11-2019 UVS JO14-1  -  Die Haghe JO14-1 1 - 2 3 2 comp
09-11-2019 Sportlust '46 JO14-1  -  Die Haghe JO14-2 6 - 1 3 2 comp
09-11-2019 Die Haghe JO14-3  -  VELO JO14-3 7 - 2 3 2 comp
09-11-2019 SVC'08 JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 2 - 6 3 2 comp
09-11-2019 Oosterheem JO13-1  -  Die Haghe JO13-2 3 - 1 3 2 comp
09-11-2019 VELO JO13-3  -  Die Haghe JO13-3 9 - 1 3 2 comp
09-11-2019 Quintus JO13-3  -  Die Haghe JO13-4 0 - 15 3 2 comp
09-11-2019 Die Haghe JO12-1  -  DUNO JO12-1 2 - 3 3 2 comp
09-11-2019 Duindorp sv JO12-1  -  Die Haghe JO12-2 2 - 9 3 2 comp
09-11-2019 REMO JO12-2  -  Die Haghe JO12-3 4 - 5 3 2 comp
09-11-2019 Die Haghe JO12-4  -  LYRA JO12-4 3 - 4 3 2 comp
09-11-2019 sc Monster JO11-1  -  Die Haghe JO11-1 2 - 5 3 2 comp
09-11-2019 SVC'08 JO11-2  -  Die Haghe JO11-2 6 - 5 3 2 comp
09-11-2019 Die Haghe JO11-3  -  HVC'10 JO11-1 2 - 0 3 2 comp
09-11-2019 Die Haghe JO11-4  -  DSO JO11-4 1 - 3 3 2 comp
09-11-2019 Die Haghe JO11-5  -  HBS JO11-5 4 - 3 3 2 comp
09-11-2019 Die Haghe JO11-6  -  RAS JO11-3 7 - 3 3 2 comp
09-11-2019 Die Haghe MO15-2  -  VELO MO15-1 1 - 1 2 2 comp
09-11-2019 Die Haghe MO15-3  -  Duindorp sv MO15-1 2 - 0 2 2 comp
09-11-2019 Die Haghe MO13-2  -  sc Monster MO13-1 0 - 7 2 2 comp
06-11-2019 DWO JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 2 - 4 3 2 comp
05-11-2019 Die Haghe 8  -  VELO 11 5 - 1 1 2 beker
02-11-2019 Honselersdijk 1  -  Die Haghe 1 2 - 1 1 3 comp
02-11-2019 VDL 2  -  Die Haghe 2 2 - 1 1 3 comp
02-11-2019 Die Haghe 3  -  RAS 2 4 - 1 1 3 comp
02-11-2019 HVC'10 4  -  Die Haghe 5 9 - 3 1 3 comp
02-11-2019 Die Haghe 6  -  sc Monster 7 4 - 3 1 3 comp
02-11-2019 VCS 4  -  Die Haghe 7 2 - 9 1 3 comp
02-11-2019 Die Haghe 9  -  Verburch 6 0 - 3 1 3 comp
02-11-2019 Die Haghe 10  -  Verburch 7 2 - 6 1 3 comp
02-11-2019 Blauw-Zwart VE1  -  Die Haghe VE1 5 - 2 1 3 comp
02-11-2019 Die Haghe VR1  -  Jodan Boys, de VR2 5 - 1 2 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO19-1  -  Graaf W II VAC JO19-1 2 - 3 3 3 comp
02-11-2019 GSC ESDO JO17-1  -  Die Haghe JO17-1 9 - 0 3 3 comp
02-11-2019 ODB JO17-1  -  Die Haghe JO17-2 2 - 0 3 3 comp
02-11-2019 RAS JO17-2  -  Die Haghe JO17-3 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO17-4  -  Loosduinen JO17-1 1 - 14 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO15-1  -  HVC'10 JO15-1 3 - 2 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO14-1  -  msv De Betrokken Spartaan JO14-1 3 - 2 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO14-2  -  WIK JO14-1 6 - 3 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO14-3  -  Verburch JO14-2 10 - 0 3 3 comp
02-11-2019 FC 's-Gravenz. JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 2 - 2 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO13-2  -  KMD JO13-1 0 - 5 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO13-3  -  RAS JO13-1 1 - 14 3 3 comp
02-11-2019 HBS JO13-5  -  Die Haghe JO13-4 1 - 3 3 3 comp
02-11-2019 HBS JO12-1  -  Die Haghe JO12-1 4 - 4 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO12-2  -  HBS JO12-4 14 - 5 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO12-3  -  HBS JO12-2 0 - 8 3 3 comp
02-11-2019 VELO JO12-6  -  Die Haghe JO12-4 3 - 3 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO11-1  -  DUNO JO11-1 9 - 1 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO11-2  -  Vredenburch JO11-1 5 - 3 3 3 comp
02-11-2019 sc Monster JO11-2  -  Die Haghe JO11-3 3 - 3 3 3 comp
02-11-2019 Erasmus JO11-3  -  Die Haghe JO11-4 6 - 7 3 3 comp
02-11-2019 RAS JO11-2  -  Die Haghe JO11-5 3 - 2 3 3 comp
02-11-2019 DUNO JO11-2  -  Die Haghe JO11-6 16 - 2 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe MO19-1  -  Graaf W II VAC MO19-1 2 - 1 2 3 comp
02-11-2019 Die Haghe MO17-1  -  MSV '71 MO17-1 3 - 1 2 3 comp
02-11-2019 Die Haghe MO15-2  -  SEP MO15-1 0 - 0 2 3 comp
02-11-2019 DSVP MO15-1  -  Die Haghe MO15-3 1 - 8 2 3 comp
02-11-2019 Die Haghe MO13-1  -  Forum Sport MO13-2 4 - 2 2 3 comp
02-11-2019 Die Haghe MO13-2  -  VELO MO13-1 7 - 2 2 3 comp
01-11-2019 Die Haghe VR30+1  -  Berkel VR30+1 0 - 1 2 3 comp
01-11-2019 Die Haghe VR30+1  -  HPSV VR30+1 1 - 0 2 3 comp
01-11-2019 Die Haghe VR30+2  -  Die Haghe VR30+4 8 - 0 2 3 comp
01-11-2019 Berkel VR30+2  -  Die Haghe VR30+2 2 - 1 2 3 comp
01-11-2019 Die Haghe VR30+2  -  DHL VR30+1 0 - 2 2 3 comp
01-11-2019 SEP VR30+2  -  Die Haghe VR30+2 0 - 0 2 3 comp
01-11-2019 Berkel VR30+1  -  Die Haghe VR30+3 2 - 0 2 3 comp
01-11-2019 Die Haghe VR30+3  -  Die Haghe VR30+1 1 - 3 2 3 comp
01-11-2019 HPSV VR30+1  -  Die Haghe VR30+3 1 - 0 2 3 comp
01-11-2019 Die Haghe VR30+4  -  Berkel VR30+2 0 - 4 2 3 comp
01-11-2019 DHL VR30+1  -  Die Haghe VR30+4 0 - 2 2 3 comp
01-11-2019 Die Haghe VR30+4  -  SEP VR30+2 1 - 4 2 3 comp
30-10-2019 Die Haghe JO19-3  -  SJZ JO19-2 0 - 7 3 3 comp
29-10-2019 KMD MO19-1  -  Die Haghe MO19-1 3 - 5 2 3 beker

Bron: Sportlink

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe