Die Haghe JO12-4
1e in poule 3e klasse (4e fase) 06
3e in poule 3e klasse (3e fase) 04
4e in poule 3e klasse (2e fase) 07
3e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 06
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 16 maart
2
WIK JO12-2
6
Scheveningen JO12-2
12
Sportclub Monster JO12-2
6
Quick JO12-3
6
BMT JO12-2
1
Die Haghe JO12-4
9
Westlandia JO12-3
2
HVC'10 JO12-2
Wedstrijdschema
WIK JO12-2
JO12_04
Uit
06-04-2024
08:30
veld 1-WIK A
Nr. 137681CO
Sportpark Zuiderpark WIK
JO12_04
Laakkwartier JO12-2
Thuis
13-04-2024
12:15
Veld: VELD8-A
Nr. 138167CO
Semper Altius JO12-3
JO12_04
Uit
20-04-2024
09:45
veld 3 A
Nr. 137683CO
Sportpark Hoekpolder
TAC'90 JO12-1
JO12_04
Uit
11-05-2024
10:00
veld 2 A
Nr. 137682CO
Sportpark De Verlichting
JO12_04
HDV JO12-1
Thuis
25-05-2024
12:45
Nr. 139107CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Die Haghe JO12-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | HDV JO12-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Laakkwartier JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Semper Altius JO12-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | TAC'90 JO12-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | WIK JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Westlandia JO12-3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 38 | 15 | 0 | 15 |
2. | BMT JO12-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 49 | 8 | 0 | 15 |
3. | Die Haghe JO12-4 | 6 | 4 | 0 | 2 | 32 | 22 | 0 | 12 |
4. | WIK JO12-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 21 | 17 | 0 | 12 |
5. | Scheveningen JO12-2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 25 | 22 | 0 | 9 |
6. | Sportclub Monster JO12-2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 33 | 34 | 0 | 9 |
7. | HVC'10 JO12-2 | 6 | 0 | 1 | 5 | 9 | 36 | 0 | 1 |
8. | Quick JO12-3 | 7 | 0 | 1 | 6 | 23 | 76 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | VELO JO12-4 | 5 | 5 | 0 | 0 | 29 | 7 | 0 | 15 |
2. | SVH JO12-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 36 | 6 | 0 | 12 |
3. | LYRA JO12-3 | 6 | 4 | 0 | 2 | 32 | 13 | 0 | 12 |
4. | Die Haghe JO12-4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 17 | 0 | 6 |
5. | Sportclub Monster JO12-3 | 6 | 2 | 0 | 4 | 15 | 31 | 0 | 6 |
6. | HMSH JO12-3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 10 | 25 | 0 | 1 |
7. | S.V. Den Hoorn JO12-7 | 5 | 0 | 1 | 4 | 14 | 45 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | FC 's-Gravenzande JO12-4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 22 | 3 | 0 | 9 |
2. | HMSH JO12-2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 15 | 9 | 0 | 7 |
3. | Die Haghe JO12-4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 18 | 16 | 0 | 6 |
4. | VCS JO12-1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 12 | 0 | 1 |
5. | GSC ESDO JO12-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 21 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (11)
Viktor van Drecht
Niklas Richter
Sam te Velde
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
BMT | Die | HVC | Qui | Sch | Spo | WIK | Wes | |
BMT JO12-2 | 6 - 1 | 10 - 0 | 9 - 2 | |||||
Die Haghe JO12-4 | 4 - 3 | 9 - 2 | 5 - 3 | |||||
HVC'10 JO12-2 | 1 - 2 | 4 - 4 | 0 - 3 | |||||
Quick JO12-3 | 0 - 20 | 3 - 12 | 4 - 5 | 4 - 16 | ||||
Scheveningen JO12-2 | 7 - 1 | 7 - 2 | 2 - 3 | |||||
Sportclub Monster JO12-2 | 11 - 1 | 12 - 6 | 5 - 4 | |||||
WIK JO12-2 | 2 - 1 | 5 - 1 | 2 - 6 | |||||
Westlandia JO12-3 | 2 - 1 | 9 - 2 | 5 - 1 |
Die | HMS | LYR | SVD | SVH | Spo | VEL | |
Die Haghe JO12-4 | 0 - 3 | 3 - 1 | 1 - 6 | 4 - 1 | |||
HMSH JO12-3 | 6 - 6 | ||||||
LYRA JO12-3 | 5 - 3 | 14 - 2 | 3 - 4 | ||||
S.V. Den Hoorn JO12-7 | 3 - 6 | ||||||
SVH JO12-2 | 3 - 0 | 16 - 2 | 10 - 0 | ||||
Sportclub Monster JO12-3 | 4 - 1 | 1 - 7 | 3 - 6 | ||||
VELO JO12-4 | 6 - 0 | 10 - 0 | 3 - 1 |
Die | FC' | GSC | HMS | VCS | |
Die Haghe JO12-4 | 5 - 9 | 2 - 1 | |||
FC 's-Gravenzande JO12-4 | 5 - 3 | 9 - 0 | |||
GSC ESDO JO12-2 | 1 - 8 | ||||
HMSH JO12-2 | 4 - 2 | ||||
VCS JO12-1 | 0 - 8 | 2 - 2 |