Die Haghe JO12-3
1e in poule 4e klasse (4e fase) 07
4e in poule 4e klasse (3e fase) 07
6e in poule 3e klasse (2e fase) 06
4e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
4
FC 's-Gravenzande JO12-6
3
RAS JO12-3
Zaterdag 16 maart
3
HBS JO12-3
7
FC 's-Gravenzande JO12-6
4
Quick JO12-2
3
Die Haghe JO12-3
0
RAS JO12-3
12
HDV JO12-1
17
Laakkwartier JO12-2
0
ODB JO12-3
Wedstrijdschema
FC 's-Gravenzande JO12-6
JO12_03
Uit
06-04-2024
10:00
veld 6 A
Nr. 137679CO
Juliana Sportpark
JO12_03
Verburch JO12-3
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: VELD3-PGSB
Nr. 138344CO
VCS JO12-1
JO12_03
Uit
20-04-2024
12:00
veld 2 A
Nr. 137678CO
Sportpark Escamp 1 VCS
sv Zuid West DH JO12-2
JO12_03
Uit
11-05-2024
10:30
veld 1 A
Nr. 137680CO
Sportpark Escamp III HMC
JO12_03
GDA JO12-2
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld: VELD8-A
Nr. 139068CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Die Haghe JO12-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | GDA JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | FC 's-Gravenzande JO12-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | VCS JO12-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Verburch JO12-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | sv Zuid West DH JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Laakkwartier JO12-2 | 6 | 6 | 0 | 0 | 54 | 3 | 0 | 18 |
2. | HDV JO12-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 47 | 6 | 0 | 15 |
3. | Quick JO12-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 37 | 19 | 0 | 12 |
4. | Die Haghe JO12-3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 41 | 27 | 0 | 10 |
5. | FC 's-Gravenzande JO12-6 | 6 | 3 | 1 | 2 | 23 | 27 | 0 | 10 |
6. | RAS JO12-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 22 | 34 | 0 | 6 |
7. | HBS JO12-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 18 | 55 | 0 | 3 |
8. | ODB JO12-3 | 6 | 0 | 0 | 6 | 8 | 79 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | S.V. Den Hoorn JO12-4 | 7 | 7 | 0 | 0 | 40 | 9 | 0 | 21 |
2. | Quick Steps JO12-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 43 | 12 | 0 | 15 |
3. | HBS JO12-2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 30 | 17 | 0 | 13 |
4. | Sportclub Monster JO12-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 8 | 0 | 9 |
5. | BMT JO12-3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 17 | 28 | 0 | 7 |
6. | Die Haghe JO12-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 12 | 57 | 0 | 3 |
7. | HDV JO12-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 14 | 15 | 0 | 3 |
8. | Quick JO12-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 17 | 40 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Scheveningen JO12-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 21 | 8 | 0 | 9 |
2. | HBS JO12-2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 16 | 4 | 0 | 6 |
3. | Quick JO12-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 20 | 24 | 0 | 6 |
4. | Die Haghe JO12-3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 14 | 15 | 0 | 3 |
5. | HBS JO12-3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 24 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (11)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Die | FC' | HBS | HDV | Laa | ODB | Qui | RAS | |
Die Haghe JO12-3 | 8 - 1 | 21 - 3 | 5 - 4 | |||||
FC 's-Gravenzande JO12-6 | 4 - 4 | 1 - 8 | 4 - 3 | |||||
HBS JO12-3 | 3 - 7 | 0 - 16 | 9 - 3 | 2 - 3 | ||||
HDV JO12-1 | 11 - 0 | 8 - 1 | 2 - 3 | |||||
Laakkwartier JO12-2 | 7 - 0 | 17 - 0 | 5 - 0 | |||||
ODB JO12-3 | 2 - 7 | 0 - 17 | 0 - 8 | |||||
Quick JO12-2 | 4 - 3 | 10 - 2 | 1 - 6 | |||||
RAS JO12-3 | 0 - 12 | 1 - 6 | 3 - 5 |
BMT | Die | HBS | HDV | Qui | Qui | SVD | Spo | |
BMT JO12-3 | 3 - 3 | 4 - 3 | ||||||
Die Haghe JO12-3 | 5 - 3 | 3 - 18 | 0 - 15 | 2 - 15 | ||||
HBS JO12-2 | 2 - 0 | 4 - 3 | 0 - 3 | 3 - 2 | ||||
HDV JO12-1 | 2 - 3 | 2 - 4 | ||||||
Quick JO12-2 | 6 - 2 | 1 - 8 | 3 - 10 | |||||
Quick Steps JO12-1 | 9 - 2 | 3 - 0 | 2 - 4 | 0 - 1 | ||||
S.V. Den Hoorn JO12-4 | 6 - 2 | 3 - 1 | 6 - 0 | |||||
Sportclub Monster JO12-2 | 2 - 1 | 6 - 1 | 2 - 3 |
Die | Dui | HBS | HBS | HVV | Qui | Sch | |
Die Haghe JO12-3 | 6 - 1 | 1 - 8 | |||||
Duindorp sv JO12-1 | 17 - 1 | ||||||
HBS JO12-2 | 3 - 1 | ||||||
HBS JO12-3 | 1 - 8 | 1 - 16 | 1 - 9 | ||||
HVV JO12-4 | 2 - 6 | ||||||
Quick JO12-2 | 6 - 5 | 3 - 13 | |||||
Scheveningen JO12-2 | 6 - 9 | 7 - 2 | 5 - 2 |