Die Haghe JO11-6
1e in poule 4e klasse (4e fase) AC
5e in poule 4e klasse (3e fase) 07
5e in poule 4e klasse (2e fase) 08
5e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 11
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Dinsdag 19 maart
4
VELO JO11-5
12
BMT JO11-4
Zaterdag 16 maart
7
GSC ESDO JO11-2
2
TAC'90 JO11-1
2
Die Haghe JO11-6
3
WIK JO11-2
1
HMSH JO11-3
0
VCS JO11-3
Wedstrijdschema
JO11_06
Loosduinen JO11-3
Thuis
06-04-2024
10:45
Nr. 132428CO
HBS JO11-7
JO11_06
Uit
13-04-2024
08:30
veld 1 B
Nr. 132518CO
Sportpark Craeyenhout
JO11_06
DUNO JO11-4
Thuis
20-04-2024
10:45
Nr. 132636CO
RAS JO11-3
JO11_06
Uit
11-05-2024
15:45
veld 3 A
Nr. 132519CO
Sportpark Albarda
JO11_06
Quick MO11-1
Thuis
25-05-2024
11:20
Veld: VELD8-A
Nr. 132844CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Die Haghe JO11-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | DUNO JO11-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | HBS JO11-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Loosduinen JO11-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Quick MO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | RAS JO11-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HMSH JO11-3 | 6 | 4 | 2 | 0 | 30 | 10 | 0 | 14 |
2. | VCS JO11-3 | 6 | 4 | 0 | 2 | 17 | 16 | 0 | 12 |
3. | WIK JO11-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 19 | 10 | 0 | 10 |
4. | GSC ESDO JO11-2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 21 | 23 | 0 | 10 |
5. | Die Haghe JO11-6 | 6 | 2 | 1 | 3 | 16 | 15 | 0 | 7 |
6. | TAC'90 JO11-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 22 | 14 | 0 | 6 |
7. | BMT JO11-4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 29 | 38 | 0 | 6 |
8. | VELO JO11-5 | 6 | 0 | 1 | 5 | 22 | 50 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Scheveningen JO11-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 41 | 13 | 0 | 15 |
2. | RAS JO11-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 32 | 11 | 0 | 15 |
3. | HBS JO11-7 | 6 | 3 | 2 | 1 | 20 | 15 | 0 | 11 |
4. | HMSH JO11-2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 24 | 19 | 0 | 10 |
5. | Die Haghe JO11-6 | 6 | 3 | 1 | 2 | 18 | 16 | 0 | 10 |
6. | GSC ESDO JO11-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 20 | 0 | 6 |
7. | Loosduinen JO11-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 20 | 40 | 0 | 3 |
8. | Quick JO11-7 | 7 | 1 | 0 | 6 | 9 | 38 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Duindorp sv JO11-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 35 | 14 | 0 | 15 |
2. | HBS JO11-7 | 5 | 3 | 0 | 2 | 23 | 16 | 0 | 9 |
3. | Loosduinen JO11-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 17 | 19 | 0 | 7 |
4. | RAS JO11-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 20 | 25 | 0 | 7 |
5. | Die Haghe JO11-6 | 5 | 1 | 1 | 3 | 14 | 21 | 0 | 4 |
6. | DUNO JO11-4 | 5 | 0 | 1 | 4 | 17 | 31 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (12)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
BMT | Die | GSC | HMS | TAC | VCS | VEL | WIK | |
BMT JO11-4 | 0 - 4 | 9 - 4 | 5 - 7 | |||||
Die Haghe JO11-6 | 5 - 1 | 4 - 4 | 2 - 3 | |||||
GSC ESDO JO11-2 | 2 - 2 | 7 - 2 | 2 - 1 | |||||
HMSH JO11-3 | 8 - 3 | 1 - 0 | 15 - 2 | |||||
TAC'90 JO11-1 | 11 - 0 | 5 - 0 | 2 - 3 | |||||
VCS JO11-3 | 2 - 1 | 4 - 2 | 0 - 4 | |||||
VELO JO11-5 | 4 - 12 | 4 - 5 | 3 - 4 | |||||
WIK JO11-2 | 1 - 1 | 10 - 5 |
Die | GSC | HBS | HMS | Loo | Qui | RAS | Sch | |
Die Haghe JO11-6 | 6 - 1 | 2 - 6 | ||||||
GSC ESDO JO11-2 | 2 - 6 | |||||||
HBS JO11-7 | 3 - 3 | 2 - 2 | 8 - 2 | 3 - 1 | ||||
HMSH JO11-2 | 7 - 1 | 9 - 4 | 5 - 2 | |||||
Loosduinen JO11-3 | 1 - 2 | 0 - 2 | 8 - 3 | 3 - 8 | ||||
Quick JO11-7 | 2 - 1 | 1 - 2 | 0 - 7 | 0 - 12 | ||||
RAS JO11-2 | 3 - 4 | 1 - 2 | 2 - 0 | 8 - 2 | ||||
Scheveningen JO11-2 | 6 - 2 | 8 - 1 | 1 - 5 |
DUN | Die | Dui | HBS | Loo | RAS | |
DUNO JO11-4 | 4 - 4 | 2 - 5 | ||||
Die Haghe JO11-6 | 1 - 3 | 3 - 4 | ||||
Duindorp sv JO11-2 | 9 - 5 | 8 - 3 | 3 - 1 | |||
HBS JO11-7 | 2 - 3 | 4 - 6 | ||||
Loosduinen JO11-3 | 6 - 5 | 2 - 5 | 5 - 5 | |||
RAS JO11-3 | 7 - 1 | 1 - 9 | 3 - 7 |