DH JO19-1 - GRAAF W II VAC JO19-2

31-08-2019, 13:45 uur
beker | Meer Die Haghe JO19-1 >

teams

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Voetbal Technisch Jeugd Beleidsplan 2014-2017

Tijdens de informatiebijeenkomsten op 8 en 9 oktober 2014 is door de Jeugdcommissie het beleidsplan voor de komende jaren toegelicht. U kunt dat plan hieronder downloaden.

Voetbal Technisch Jeugd Beleidsplan 2014 - 2017

De Jeugdcommissie
HF

 

Informatie scheidsrechters

Info Pupillenscheidsrechters

Samenvatting spelregels veldvoetbal

 

Trainingstijden Sportpark Ockenburgh

Trainingstijden Sportpark Ockenburgh (versie 20-08-2019)

 

Veldindeling Sportpark Ockenburgh

Veldindeling Sportpark Ockenburgh (versie 13-08-2018)

 

Schema bij afkeuring grasvelden Ockenburgh

In onderstaand bestand het schema, met daarin welk team, op welke dag en om hoe laat uitwijkt naar welk kunstgrasveld (veld 3 of veld 7).

Trainingen op kunstgras bij veldafkeuring (versie 10-12-2018)

 

Nieuws jeugd

“Het kan Vriezen het kan Dooien...”

15-02-2013
Zo zorgelijk als vanmiddag de blik óp en de status ván de grasvelden op sv Die Haghe was, zo hoopvol is de blik van vanavond rond 18.30 met oog op het wedstrijdprogramma van morgen.

sv Die Haghe tekent sponsorovereenkomst met Autobedrijf Duindam en Het Haags Amateurvoetbal

13-02-2013
Afgelopen zaterdag is er een redelijk unieke sponsorovereenkomst getekend. Deze overeenkomst, gesloten tussen Autobedrijf Duindam, ŠKODA Dealer voor de Regio Den Haag en de sv Die Haghe is een ...

Vacature assistent scheidsrechter Die Haghe 1

11-02-2013
Ronald van der Linde, onze vaste vlaggenist van Die Haghe 1 gaat per direct de opengevallen functie van damestrainer DA1 vervullen. Hierdoor kan hij zijn functie van assistent scheidsrechter bij het 1ste elftal niet meer vervullen.

Die Haghe na rust ruim langs Quick Steps

09-02-2013
In een winterse entourage won Die Haghe met veel pijn en moeite, ietwat geflatteerd en pas na rust ruim van stadgenoot Quick Steps: 4-0

Die Haghe net niet langs Houtwijk: 3-3

02-02-2013
Op een koud en winderig sportpark “Rijnveld” verspeelde Die Haghe in het treffen in en met Houtwijk twee kostbare punten door een in de 88 minuut toegekende strafschop aan de thuisploeg...

Die Haghe 1 wint ook van 2e klasser SC Monster 1

29-01-2013
Na twee weken gedwongen voetbalpauze heeft Die Haghe 1 het ritme al weer direct te pakken getuige de knappe 2-4 overwinning op 2e klasser SC Monster 1.

Cor Spruijt keert terug bij s.v. Die Haghe

29-01-2013
Na hoofdtrainer Wim de Jong keert opnieuw een trainer met een rijk Die Haghe-verleden terug bij de club op sportpark Ockenburgh.

Die Haghe 1 wijkt verplicht uit naar kunstgrasveld

29-01-2013
Verenigingen met een goedgekeurd kunstgrasveld zijn vanaf 1 februari 2013 verplicht om bij een incidentele afgelasting van het hoofdveld (van natuurgras) met het eerste elftal mannen uit te wijken naar kunstgras.
<< <  Pagina 153 van 160  > >>

PROGRAMMA jeugd

(Bijgewerkt: 24-08-2019 03:00)filter








sort Datum Tijd Thuis   Uit Type Afd Week Scheidsrechter
24-08-2019 14:30 Die Haghe 1  -  HVV 1 toernooi 1 1
24-08-2019 12:00 Die Haghe 2  -  Vitesse Delft 2 toernooi 1 1
27-08-2019 20:00 Die Haghe 2  -  Lyra 3 oefen 1 1
27-08-2019 19:30 Die Haghe 4  -  Loosduinen 2 oefen 1 Starre, A.D. (Ton) van der 1
31-08-2019 08:30 Die Haghe JO14-1  -  WIK JO14-1 beker 3 2
31-08-2019 10:00 Die Haghe JO14-2  -  Westlandia JO14-1 beker 3 2
31-08-2019 12:30 Die Haghe JO14-3  -  Quick JO14-2 beker 3 2
31-08-2019 10:00 Quick JO14-3  -  Die Haghe JO14-4 beker 3 2
31-08-2019 14:30 Die Haghe 1  -  HVV 1 beker 1 O. (Omar) Moussaoui 2
31-08-2019 10:30 Ter Leede 2  -  Die Haghe 2 beker 1 2
31-08-2019 14:30 Die Haghe 3  -  Maasdijk 2 beker 1 R. (Ricardo) Dekker 2
31-08-2019 13:15 SVC'08 5  -  Die Haghe 4 beker 1 2
31-08-2019 12:30 Die Haghe 5  -  Verburch 5 beker 1 H. (Henk) Slagter 2
31-08-2019 16:15 Die Haghe 6  -  PGS/VOGEL 4 beker 1 R.W. (Roland) Belgraver 2
31-08-2019 15:45 Die Haghe 7  -  Vitesse Delft 6 beker 1 2
31-08-2019 16:15 Die Haghe 8  -  Wilhelmus 6 beker 1 2
31-08-2019 14:30 Die Haghe 9  -  Verburch 7 beker 1 P. (Peter) Groesbeek 2
31-08-2019 16:15 Die Haghe 10  -  Toofan 1 beker 1 A. (Sharief) Imambuks 2
31-08-2019 12:30 Die Haghe VE1  -  DUNO VE1 beker 1 J.H. (Jan) Breeman 2
31-08-2019 10:00 Die Haghe VR2  -  KMD VR1 beker 2 2
31-08-2019 13:30 Die Haghe VR3  -  KMD VR2 beker 2 2
31-08-2019 13:45 Die Haghe JO19-1  -  Graaf W II VAC JO19-2 beker 3 2
31-08-2019 14:30 Verburch JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 beker 3 2
31-08-2019 14:30 Die Haghe JO17-1  -  Foreholte JO17-1 beker 3 M. (Mike) Mark 2
31-08-2019 14:30 Scheveningen JO17-1  -  Die Haghe JO17-2 beker 3 2
31-08-2019 15:30 Die Haghe JO17-3  -  GSC ESDO JO17-2 beker 3 2
31-08-2019 14:30 Die Haghe JO15-1  -  SVC'08 JO15-1 beker 3 2
31-08-2019 14:30 Die Haghe JO15-2  -  HBS JO15-4 beker 3 2
31-08-2019 08:30 Die Haghe JO13-1  -  HBS JO13-2 beker 3 M. (Mike) Sterk 2
31-08-2019 10:30 Die Haghe JO13-2  -  GDA JO13-1 beker 3 2
31-08-2019 08:30 Die Haghe JO13-3  -  Loosduinen JO13-1 beker 3 2
31-08-2019 10:00 Loosduinen JO13-2  -  Die Haghe JO13-4 beker 3 2
31-08-2019 10:30 HBS JO12-2  -  Die Haghe JO12-1 beker 3 2
31-08-2019 11:45 Die Haghe JO12-3  -  Quick Steps JO12-1 beker 3 2
31-08-2019 09:45 Scheveningen JO12-3  -  Die Haghe JO12-4 beker 3 2
31-08-2019 11:45 Die Haghe JO11-1  -  VCS JO11-1 beker 3 2
31-08-2019 10:00 Die Haghe JO11-2  -  Quick JO11-2 beker 3 2
31-08-2019 12:15 HVV JO11-3  -  Die Haghe JO11-3 beker 3 2
31-08-2019 12:00 Die Haghe JO11-4  -  GSC ESDO JO11-4 beker 3 2
31-08-2019 08:45 DUNO JO11-2  -  Die Haghe JO11-5 beker 3 2
31-08-2019 12:00 Die Haghe JO11-6  -  ODB JO11-1 beker 3 2
31-08-2019 08:30 Die Haghe JO10-1  -  HBS JO10-1 comp 3 2
31-08-2019 09:45 Die Haghe JO10-2  -  SVH JO10-2 comp 3 2
31-08-2019 10:00 GDA JO10-1  -  Die Haghe JO10-3 comp 3 2
31-08-2019 10:00 Scheveningen JO10-2  -  Die Haghe JO10-4 comp 3 2
31-08-2019 08:30 FC 's-Gravenz. JO10-8  -  Die Haghe JO10-5 comp 3 2
31-08-2019 08:30 Duindorp sv JO10-1  -  Die Haghe JO10-6 comp 3 2
31-08-2019 08:30 Die Haghe JO10-7  -  Verburch JO10-3 comp 3 2
31-08-2019 08:30 Die Haghe JO10-8  -  Scheveningen JO10-4 comp 3 2
31-08-2019 09:45 Die Haghe JO9-1  -  HMSH JO9-1 comp 3 2
31-08-2019 08:30 Die Haghe JO9-2  -  RKAVV JO9-1 comp 3 2
31-08-2019 11:00 Die Haghe JO9-3  -  TAC'90 JO9-1 comp 3 2
31-08-2019 08:30 Die Haghe JO9-4  -  REMO JO9-1 comp 3 2
31-08-2019 08:30 HBS JO9-5  -  Die Haghe JO9-5 comp 3 2
31-08-2019 08:45 GDA, JO9-3G  -  Die Haghe JO9-6 comp 3 2
31-08-2019 11:00 Die Haghe, JO9-8G  -  Die Haghe, JO9-7G comp 3 2
31-08-2019 09:45 Die Haghe JO8-1  -  SVC'08 JO8-1 comp 3 2
31-08-2019 08:30 Die Haghe JO8-2  -  Wat. Veld Kranenburg JO8-1 comp 3 2
31-08-2019 08:30 Die Haghe JO8-3  -  FC 's-Gravenz. JO8-2 comp 3 2
31-08-2019 09:45 Die Haghe JO8-4  -  DUNO JO8-1 comp 3 2
31-08-2019 11:00 Die Haghe JO8-5  -  HVV JO8-4 comp 3 2
31-08-2019 11:00 Die Haghe JO8-6  -  VUC JO8-1 comp 3 2
31-08-2019 10:00 Die Haghe MO19-1  -  VDL MO19-1 beker 2 2
31-08-2019 16:15 Die Haghe MO15-1  -  Quick MO15-1 beker 2 2
31-08-2019 08:30 Graaf W II VAC MO15-3  -  Die Haghe MO15-2 beker 2 2
31-08-2019 16:15 Die Haghe MO15-3  -  Zuidland MO15-1 beker 2 2
31-08-2019 08:30 Die Haghe MO13-2  -  Quick MO13-1 beker 2 2
07-09-2019 10:15 Quick JO14-1  -  Die Haghe JO14-1 beker 3 3
07-09-2019 13:00 VELO JO14-1  -  Die Haghe JO14-2 beker 3 3
07-09-2019 12:30 ADO Den Haag MO15-1  -  Die Haghe JO14-3 beker 3 3
07-09-2019 08:30 Die Haghe JO14-4  -  HBS JO14-3 beker 3 3
07-09-2019 14:30 Werve, Te 1  -  Die Haghe 1 beker 1 3
07-09-2019 12:00 Die Haghe 2  -  FC Lisse 3 beker 1 S.T. (Sven) Marcé 3
07-09-2019 14:30 Rijnvogels, fc 3  -  Die Haghe 3 beker 1 3
07-09-2019 15:00 Die Haghe 4  -  Houtwijk sv 2 beker 1 3
07-09-2019 14:45 Foreholte 1  -  Die Haghe 5 beker 1 3
07-09-2019 14:30 sc Monster 8  -  Die Haghe 6 beker 1 3
07-09-2019 12:30 sc Monster 7  -  Die Haghe 7 beker 1 3
07-09-2019 16:15 Honselersdijk 11  -  Die Haghe 8 beker 1 3
07-09-2019 12:30 VELO 9  -  Die Haghe 9 beker 1 3
07-09-2019 13:15 SVC'08 10  -  Die Haghe 10 beker 1 3
07-09-2019 15:00 Victoria'04 VE1  -  Die Haghe VE1 beker 1 3
07-09-2019 14:10 Quick Boys VR1  -  Die Haghe VR1 beker 2 3
07-09-2019 14:30 Loosduinen VR1  -  Die Haghe VR2 beker 2 3
07-09-2019 14:30 HPSV VR1  -  Die Haghe VR3 beker 2 3
07-09-2019 12:30 Loosduinen JO19-1  -  Die Haghe JO19-1 beker 3 3
07-09-2019 15:00 Die Haghe JO19-2  -  sc Monster JO19-2 beker 3 3
07-09-2019 13:30 HVV JO17-1  -  Die Haghe JO17-1 beker 3 3
07-09-2019 10:00 Die Haghe JO17-2  -  SVC'08 JO17-2 beker 3 3
07-09-2019 12:30 Loosduinen JO17-2  -  Die Haghe JO17-3 beker 3 3
07-09-2019 09:30 Warmunda, sv JO15-1  -  Die Haghe JO15-1 beker 3 3
07-09-2019 08:30 HVV JO15-4  -  Die Haghe JO15-2 beker 3 3
07-09-2019 12:15 VELO JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 beker 3 3
07-09-2019 12:15 Quick JO13-3  -  Die Haghe JO13-2 beker 3 3
07-09-2019 09:00 DUNO JO13-2  -  Die Haghe JO13-3 beker 3 3
07-09-2019 10:00 Die Haghe JO13-4  -  Quick JO13-5 beker 3 3
07-09-2019 08:30 Die Haghe JO12-1  -  Scheveningen JO12-1 beker 3 3
07-09-2019 10:00 LYRA JO12-1  -  Die Haghe JO12-2 beker 3 3
07-09-2019 08:30 Verburch JO12-2  -  Die Haghe JO12-3 beker 3 3
07-09-2019 08:30 Die Haghe JO12-4  -  HBS JO12-5 beker 3 3
07-09-2019 10:00 HBS JO11-1  -  Die Haghe JO11-1 beker 3 3
07-09-2019 08:30 Verburch JO11-1  -  Die Haghe JO11-2 beker 3 3
07-09-2019 11:00 Die Haghe JO11-3  -  Scheveningen JO11-1 beker 3 3
07-09-2019 08:30 Quick JO11-5  -  Die Haghe JO11-4 beker 3 3
07-09-2019 12:30 Die Haghe JO11-5  -  RAS JO11-2 beker 3 3
07-09-2019 09:45 Duindorp sv JO11-1  -  Die Haghe JO11-6 beker 3 3
07-09-2019 08:30 FC 's-Gravenz. JO10-2  -  Die Haghe JO10-1 comp 3 3
07-09-2019 09:00 Semper Altius JO10-2  -  Die Haghe JO10-2 comp 3 3
07-09-2019 08:30 Die Haghe JO10-3  -  HMSH JO10-1 comp 3 3
07-09-2019 09:45 Die Haghe JO10-4  -  HBS JO10-4 comp 3 3
07-09-2019 08:30 Die Haghe JO10-5  -  Den Hoorn JO10-6 comp 3 3
07-09-2019 09:45 Die Haghe JO10-6  -  DUNO JO10-3 comp 3 3
07-09-2019 11:00 sc Monster JO10-3  -  Die Haghe JO10-7 comp 3 3
07-09-2019 09:45 DUNO JO10-4G  -  Die Haghe JO10-8 comp 3 3
07-09-2019 10:00 GDA JO9-1  -  Die Haghe JO9-1 comp 3 3
07-09-2019 08:30 HBS JO9-2  -  Die Haghe JO9-2 comp 3 3
07-09-2019 10:00 HMSH JO9-2  -  Die Haghe JO9-3 comp 3 3
07-09-2019 09:30 Quick JO9-4  -  Die Haghe JO9-4 comp 3 3
07-09-2019 08:30 Die Haghe JO9-5  -  Quick JO9-6M comp 3 3
07-09-2019 09:45 Die Haghe JO9-6  -  Loosduinen JO9-2 comp 3 3
07-09-2019 09:45 Die Haghe, JO9-7G  -  Forum Sport, JO9-7G comp 3 3
07-09-2019 09:30 Leidschenveen, JO9-6M  -  Die Haghe, JO9-8G comp 3 3
07-09-2019 08:30 HVV JO8-1  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 3
07-09-2019 08:30 Westlandia JO8-1  -  Die Haghe JO8-2 comp 3 3
07-09-2019 09:30 Quick JO8-3  -  Die Haghe JO8-3 comp 3 3
07-09-2019 09:00 HMSH JO8-1  -  Die Haghe JO8-4 comp 3 3
07-09-2019 09:00 HMC JO8-1  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 3
07-09-2019 08:30 SVC'08 JO8-3  -  Die Haghe JO8-6 comp 3 3
07-09-2019 11:00 Brielle, VV MO19-1  -  Die Haghe MO19-1 beker 2 3
07-09-2019 13:00 Die Haghe MO17-1  -  Graaf W II VAC MO17-2 beker 2 3
07-09-2019 09:45 Zwaluwen MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 beker 2 3
07-09-2019 12:30 Die Haghe MO15-2  -  Rijnsburgse Boys MO15-2 beker 2 3
07-09-2019 10:30 Naaldwijk MO15-1  -  Die Haghe MO15-3 beker 2 3
07-09-2019 12:30 PPSC MO13-1  -  Die Haghe MO13-1 beker 2 3
07-09-2019 08:45 Valken'68 MO13-1  -  Die Haghe MO13-2 beker 2 3
10-09-2019 20:00 SVC '08 1  -  Die Haghe 1 oefen 1 3
10-09-2019 20:00 Die Haghe 2  -  SVC '08 2 oefen 1 3
11-09-2019 18:45 Woubrugge MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 beker 2 3
14-09-2019 08:30 Die Haghe JO14-1  -  HBS JO14-1 beker 3 3
14-09-2019 10:00 Die Haghe JO14-2  -  FC 's-Gravenz. JO14-1 beker 3 3
14-09-2019 10:30 HBS JO14-2  -  Die Haghe JO14-3 beker 3 3
14-09-2019 08:30 Die Haghe JO14-4  -  Quick Steps JO14-1 beker 3 3
14-09-2019 17:00 TAC'90 1  -  Die Haghe 1 beker 1 3
14-09-2019 12:00 Die Haghe 2  -  VVSB 2 beker 1 M. (Muamed) Numan 3
14-09-2019 14:30 Die Haghe 3  -  Quick Steps 2 beker 1 R.E. (Ramsey) van Rhijn 3
14-09-2019 10:00 TAC'90 2  -  Die Haghe 4 beker 1 3
14-09-2019 16:00 FC Oegstgeest 6  -  Die Haghe 5 beker 1 3
14-09-2019 12:45 FC 's-Gravenz. 10  -  Die Haghe 6 beker 1 3
14-09-2019 15:00 Die Haghe 7  -  HVC'10 6 beker 1 3
14-09-2019 12:30 KMD 7  -  Die Haghe 8 beker 1 3
14-09-2019 12:30 RVC Celeritas 4  -  Die Haghe 9 beker 1 3
14-09-2019 15:00 Die Haghe 10  -  Scheveningen 5 beker 1 3
14-09-2019 12:30 Die Haghe VE1  -  SVC'08 VE2 beker 1 3
14-09-2019 10:30 Die Haghe VR1  -  LYRA VR1 beker 2 3
14-09-2019 15:00 Die Haghe VR2  -  Verburch VR1 beker 2 3
14-09-2019 15:00 Scheveningen VR1  -  Die Haghe VR3 beker 2 3
14-09-2019 12:00 Valken'68 JO19-1  -  Die Haghe JO19-1 beker 3 3
14-09-2019 14:00 HBSS JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 beker 3 3
14-09-2019 14:30 Die Haghe JO17-1  -  Graaf W II VAC JO17-1 beker 3 J.W. (Koos) Mullekes 3
14-09-2019 12:30 VELO JO17-2  -  Die Haghe JO17-2 beker 3 3
14-09-2019 16:15 Die Haghe JO17-3  -  Verburch JO17-3 beker 3 3
14-09-2019 09:00 HBS JO15-2  -  Die Haghe JO15-1 beker 3 3
14-09-2019 14:30 Die Haghe JO15-2  -  sc Monster JO15-4 beker 3 3
14-09-2019 08:30 Die Haghe JO13-1  -  Noordwijk JO13-1 beker 3 3
14-09-2019 11:15 Die Haghe JO13-2  -  DUNO JO13-1 beker 3 3
14-09-2019 08:30 Die Haghe JO13-3  -  RAS JO13-1 beker 3 3
14-09-2019 10:00 Die Haghe JO13-4  -  HBS JO13-5 beker 3 3
14-09-2019 08:30 FC 's-Gravenz. JO12-2  -  Die Haghe JO12-1 beker 3 3
14-09-2019 10:00 Die Haghe JO12-2  -  Honselersdijk JO12-1 beker 3 3
14-09-2019 11:10 Die Haghe JO12-3  -  HBS JO12-4 beker 3 3
14-09-2019 08:30 Die Haghe JO12-4  -  Houtwijk sv JO12-1 beker 3 3
14-09-2019 13:45 Die Haghe JO11-1  -  sc Monster JO11-1 beker 3 3
14-09-2019 10:45 Die Haghe JO11-2  -  KMD JO11-1 beker 3 3
14-09-2019 10:45 HBS JO11-3  -  Die Haghe JO11-3 beker 3 3
14-09-2019 12:30 Die Haghe JO11-4  -  FC 's-Gravenz. JO11-6 beker 3 3
14-09-2019 08:30 GSC ESDO JO11-5  -  Die Haghe JO11-5 beker 3 3
14-09-2019 12:30 Die Haghe JO11-6  -  HBS JO11-5 beker 3 3
14-09-2019 10:00 TAC'90 JO10-1  -  Die Haghe JO10-1 comp 3 3
14-09-2019 10:00 TAC'90 JO10-2  -  Die Haghe JO10-2 comp 3 3
14-09-2019 08:30 Die Haghe JO10-3  -  VELO JO10-4 comp 3 3
14-09-2019 10:00 GDA JO10-2  -  Die Haghe JO10-4 comp 3 3
14-09-2019 08:30 Die Haghe JO10-5  -  sc Monster JO10-2 comp 3 3
14-09-2019 09:45 Die Haghe JO10-6  -  Quick Steps JO10-2 comp 3 3
14-09-2019 10:00 VELO JO10-7  -  Die Haghe JO10-7 comp 3 3
14-09-2019 08:30 Die Haghe JO10-8  -  RAS JO10-1 comp 3 3
14-09-2019 09:45 Die Haghe JO9-1  -  VCS JO9-1 comp 3 3
14-09-2019 08:30 Wilhelmus JO9-2  -  Die Haghe JO9-2 comp 3 3
14-09-2019 09:40 Die Haghe JO9-3  -  HMC JO9-1 comp 3 3
14-09-2019 08:30 Die Haghe JO9-4  -  Scheveningen JO9-2 comp 3 3
14-09-2019 11:00 SVH JO9-3  -  Die Haghe JO9-6 comp 3 3
14-09-2019 13:15 Laakkw., JO9-3M  -  Die Haghe, JO9-7G comp 3 3
14-09-2019 09:45 Die Haghe, JO9-8G  -  RAS JO9-1 comp 3 3
14-09-2019 08:30 HBS JO8-1  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 3
14-09-2019 08:45 VELO JO8-1  -  Die Haghe JO8-2 comp 3 3
14-09-2019 10:00 Westlandia JO8-2  -  Die Haghe JO8-3 comp 3 3
14-09-2019 08:30 TAC'90 JO8-1  -  Die Haghe JO8-4 comp 3 3
14-09-2019 09:00 Semper Altius JO8-1  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 3
14-09-2019 12:00 Laakkw. JO8-2  -  Die Haghe JO8-6 comp 3 3
14-09-2019 12:45 FC 's-Gravenz. MO19-1  -  Die Haghe MO19-1 beker 2 3
14-09-2019 13:00 Die Haghe MO17-1  -  Valken'68 MO17-1 beker 2 3
14-09-2019 12:30 Die Haghe MO15-2  -  Katwijk MO15-1 beker 2 3
14-09-2019 09:00 FC 's-Gravenz. MO15-2  -  Die Haghe MO15-3 beker 2 3
14-09-2019 12:30 Die Haghe MO13-1  -  FC 's-Gravenz. MO13-1 beker 2 3
14-09-2019 10:00 Graaf W II VAC MO13-1  -  Die Haghe MO13-2 beker 2 3
18-09-2019 19:00 Die Haghe MO13-1  -  sc Monster MO13-1 beker 2 3

UITSLAGEN jeugd

(Bijgewerkt: 07-07-2019 00:05)filter








sort Datum Thuis   Uit Uitslag Afd Week Type
15-06-2019 Die Haghe 6  -  Concordia 2 1 - 6 1 3 comp
15-06-2019 Honselersdijk 7  -  Die Haghe 7 8 - 2 1 3 comp
15-06-2019 SVC'08 8  -  Die Haghe 8 3 - 2 1 3 comp
15-06-2019 Die Haghe 9  -  Westlandia 10 6 - 0 1 3 comp
15-06-2019 Die Haghe MO17-1  -  Foreholte MO17-1 4 - 0 2 3 comp

Bron: Sportlink

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe