ADO DEN HAAG JO15-2M - DH JO15-1

24-04-2019, 19:00 uur
comp | Meer Die Haghe JO15-1 >

teams

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Voetbal Technisch Jeugd Beleidsplan 2014-2017

Tijdens de informatiebijeenkomsten op 8 en 9 oktober 2014 is door de Jeugdcommissie het beleidsplan voor de komende jaren toegelicht. U kunt dat plan hieronder downloaden.

Voetbal Technisch Jeugd Beleidsplan 2014 - 2017

De Jeugdcommissie
HF

 

Informatie scheidsrechters

Info Pupillenscheidsrechters

Samenvatting spelregels veldvoetbal

 

Trainingstijden Sportpark Ockenburgh

Trainingstijden Sportpark Ockenburgh (versie 23-09-2018)

 

Veldindeling Sportpark Ockenburgh

Veldindeling Sportpark Ockenburgh (versie 13-08-2018)

 

Schema bij afkeuring grasvelden Ockenburgh

In onderstaand bestand het schema, met daarin welk team, op welke dag en om hoe laat uitwijkt naar welk kunstgrasveld (veld 3 of veld 7).

Trainingen op kunstgras bij veldafkeuring (versie 10-12-2018)

 

Nieuws jeugd

Zaterdag 13 oktober oefenwedstrijd D2

11-10-2012
Aanstaande zaterdag speelt sv Die haghe D2 een oefenwedstrijd uit tegen Hercules. Aanvang 11.00 verzamelen om 10.15 bij Hercules Terrein: Vrederustlaan 117 Den Haag

Teamindelingen, B1 en B2 voor zaterdag 22 september

21-09-2012
Teamindelingen, B1 en B2 voor zaterdag 22 september

Indeling en bekerprogramma E2, E3 en E4 voor zaterdag 22 september

20-09-2012
Indeling en bekerprogramma E2, E3 en E4 voor zaterdag 22 september

Een mijlpaal! Eerste techniektraining sv Die Haghe jeugd start 14-09-2012

10-09-2012
De techniektraining, voor D,E & F selectieteams en 'beste eerstejaars' gaat op vrijdag 14 september van start.

Teamindeling en programma D, E, F en Mini-F zaterdag 8 september

07-09-2012
De indeling van de teams voor aanstaande zaterdag 8 september.

Techniektraining D, E en F selecties: toelichting voor ouders 27 augustus

26-08-2012
Vanaf vrijdag 14 september start de jeugdafdeling van Die Haghe met techniektrainingen voor de (nog definitief samen te stellen) selectieteams van de D, E …

Teamindeling C jeugd voor aanstaande zaterdag 25 augustus.

23-08-2012
Mocht je wel al ingeschreven zijn als lid van sv Die Haghe, maar nog niet zijn ingedeeld, stuur dan even een mail naar jb@svdiehaghe.nl, dan nemen we zo s …

Teamindeling D, E en F jeugd voor aanstaande zaterdag 25 augustus.

23-08-2012
Teamindeling D, E en F jeugd voor aanstaande zaterdag 25 augustus. Mocht je wel al ingeschreven zijn als lid van sv Die Haghe, maar nog niet zijn ingedee …
<< <  Pagina 153 van 156  > >>

PROGRAMMA jeugd

(Bijgewerkt: 20-04-2019 21:05)filter








sort Datum Tijd Thuis   Uit Type Afd Week Scheidsrechter
24-04-2019 19:00 DHC JO17  -  Die Haghe JO17 hvt 3 1
24-04-2019 19:00 ADO Den Haag JO15-2M  -  Die Haghe JO15-1 comp 3 1
25-04-2019 20:00 Erasmus 3  -  Die Haghe 5 comp 1 1
01-05-2019 19:00 Die Haghe JO17-1  -  Forum Sport JO17-2 comp 3 2
04-05-2019 14:30 Westlandia 3  -  Die Haghe 2 comp 1 3
04-05-2019 11:00 Duindorp sv 2  -  Die Haghe 3 comp 1 3
04-05-2019 12:00 Quick Steps 5  -  Die Haghe 5 comp 1 3
04-05-2019 12:30 Die Haghe 6  -  HVV Hercules DH 3 comp 1 R.W. (Roland) Belgraver 3
04-05-2019 14:30 Die Haghe 7  -  FC 's-Gravenz. 10 comp 1 J.M. (Jacco) in den Bosch 3
04-05-2019 10:00 Ariston'80 15  -  Die Haghe 8 comp 1 3
04-05-2019 14:30 Die Haghe 9  -  HVC'10 8 comp 1 J.T (John) Frenk 3
04-05-2019 14:30 TAC'90 VE2  -  Die Haghe VE1 comp 1 3
04-05-2019 10:30 Die Haghe VR2  -  VDL VR1 comp 2 P. (Peter) Groesbeek 3
04-05-2019 15:00 SVC'08 JO19-1  -  Die Haghe JO19-1 comp 3 3
04-05-2019 12:30 Die Haghe JO17-1  -  HBS JO17-2 comp 3 V.S. (Vidjai) Soebhag 3
04-05-2019 10:30 Die Haghe JO17-2  -  VELO JO17-4 comp 3 D.M. (Daniel) Sulaiman 3
04-05-2019 11:45 HBS JO13-3  -  Die Haghe JO13-2 comp 3 3
04-05-2019 10:15 RKDEO JO13-2  -  Die Haghe JO13-3 comp 3 3
04-05-2019 08:30 GSC ESDO JO11-4  -  Die Haghe JO11-4 comp 3 3
04-05-2019 09:45 GSC ESDO JO11-5  -  Die Haghe JO11-5 comp 3 3
04-05-2019 10:00 SEP JO9-3  -  Die Haghe JO9-6 comp 3 3
04-05-2019 08:30 Quick JO8-5  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 3
04-05-2019 08:30 Quick JO8-1  -  Die Haghe JO8-2 comp 3 3
04-05-2019 09:00 Verburch JO8-2  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 3
04-05-2019 11:30 Victoria'04 JO8-4M  -  Die Haghe JO8-6 comp 3 3
04-05-2019 10:30 Die Haghe JO8-8  -  VELO JO8-6 comp 3 3
04-05-2019 10:30 Die Haghe JO8-9  -  Den Hoorn JO8-6 comp 3 3
04-05-2019 14:30 Die Haghe MO19-1  -  Graaf W II VAC MO19-2 comp 2 A. (Sharief) Imambuks 3
04-05-2019 14:30 Die Haghe MO17-1  -  Foreholte MO17-1 comp 2 B. (Ben) Ismaili 3
04-05-2019 12:00 Die Haghe MO17-2  -  BVCB MO17-1 comp 2 Afgeschermd 3
06-05-2019 18:45 Quick JO12  -  Die Haghe JO12 hvt 3 3
07-05-2019 19:00 LYRA MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 comp 2 3
10-05-2019 20:00 Die Haghe VR30+1  -  DSO VR30+1 comp 2 3
10-05-2019 21:00 HPSV VR30+1  -  Die Haghe VR30+1 comp 2 3
10-05-2019 21:30 Die Haghe VR30+1  -  DHL VR30+1 comp 2 3
10-05-2019 22:00 SEP VR30+1  -  Die Haghe VR30+1 comp 2 3
11-05-2019 14:30 Die Haghe 1  -  Deltasport 1 comp 1 3
11-05-2019 12:00 Die Haghe 2  -  Deltasport 2 comp 1 3
11-05-2019 14:30 Die Haghe 3  -  Werve, Te 2 comp 1 3
11-05-2019 12:30 Die Haghe 5  -  GDA 5 comp 1 H. (Henk) Slagter 3
11-05-2019 14:00 HVV Hercules DH 3  -  Die Haghe 6 comp 1 3
11-05-2019 14:30 Die Haghe 7  -  VELO 10 comp 1 J.T (John) Frenk 3
11-05-2019 15:00 Berkel 8  -  Die Haghe 8 comp 1 3
11-05-2019 14:30 VDL 6  -  Die Haghe 9 comp 1 3
11-05-2019 15:00 SVC'08 9  -  Die Haghe 10 comp 1 3
11-05-2019 12:30 Die Haghe VE1  -  Wanica Star VE1 comp 1 J.H. (Jan) Breeman 3
11-05-2019 14:30 XerxesDZB VR1  -  Die Haghe VR1 comp 2 3
11-05-2019 12:00 MVV '27 VR1  -  Die Haghe VR2 comp 2 3
11-05-2019 12:30 Die Haghe JO19-1  -  Meerburg JO19-1 comp 3 T. (Tom) Lindt 3
11-05-2019 14:30 Die Haghe JO19-2  -  HVV JO19-3 comp 3 H.M. (Matthijs) van der Deijl 3
11-05-2019 10:00 Die Haghe JO19-3  -  RAS JO19-2 comp 3 Afgeschermd 3
11-05-2019 12:15 Honselersdijk JO17-1  -  Die Haghe JO17-1 comp 3 3
11-05-2019 10:00 Honselersdijk JO17-2  -  Die Haghe JO17-2 comp 3 3
11-05-2019 12:30 Die Haghe JO17-3  -  sc Monster JO17-3 comp 3 P. (Peter) Groesbeek 3
11-05-2019 10:30 Die Haghe JO15-1  -  sc Monster JO15-1 comp 3 D.M. (Daniel) Sulaiman 3
11-05-2019 12:15 GSC ESDO JO15-2  -  Die Haghe JO15-2 comp 3 3
11-05-2019 12:00 SVH JO15-3G  -  Die Haghe JO15-3 comp 3 3
11-05-2019 10:30 sc Monster JO15-5  -  Die Haghe JO15-4 comp 3 3
11-05-2019 08:30 Die Haghe JO13-1  -  FC IJsselmonde JO13-1 comp 3 J. (Jeroen) Plugge 3
11-05-2019 10:00 Die Haghe JO13-2  -  FC 's-Gravenz. JO13-2 comp 3 P. (Patrick) Hennen 3
11-05-2019 08:30 Die Haghe JO13-3  -  Scheveningen JO13-2 comp 3 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 3
11-05-2019 10:00 Die Haghe JO13-4  -  RAS JO13-3 comp 3 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 3
11-05-2019 10:00 HBS JO12-1  -  Die Haghe JO12-1 comp 3 3
11-05-2019 11:20 Wippolder JO12-1  -  Die Haghe JO12-2 comp 3 3
11-05-2019 10:00 WIK JO12-1  -  Die Haghe JO12-3 comp 3 3
11-05-2019 10:00 LYRA JO12-2  -  Die Haghe JO12-4 comp 3 3
11-05-2019 10:20 Loosduinen JO12-1  -  Die Haghe JO12-5 comp 3 3
11-05-2019 08:30 Die Haghe JO11-1  -  Vredenburch JO11-1 comp 3 C. (Cyro) Stam 3
11-05-2019 09:45 Die Haghe JO11-2  -  HBS JO11-3 comp 3 C.I. (Chris) van Bellegem 3
11-05-2019 08:30 Die Haghe JO11-4  -  GDA JO11-2 comp 3 3
11-05-2019 09:45 Die Haghe JO11-5  -  Graaf W II VAC JO11-7 comp 3 3
11-05-2019 11:45 Scheveningen JO10-1  -  Die Haghe JO10-1 comp 3 3
11-05-2019 10:30 TAC'90 JO10-1  -  Die Haghe JO10-2 comp 3 3
11-05-2019 08:45 VCS JO10-2  -  Die Haghe JO10-3 comp 3 3
11-05-2019 09:45 WIK JO10-2  -  Die Haghe JO10-4 comp 3 3
11-05-2019 10:00 VELO JO10-4  -  Die Haghe JO10-5 comp 3 3
11-05-2019 08:30 FC 's-Gravenz. JO10-8  -  Die Haghe JO10-6 comp 3 3
11-05-2019 09:30 Die Haghe JO9-1  -  VELO JO9-1 comp 3 3
11-05-2019 08:30 Die Haghe JO9-2  -  Erasmus JO9-1 comp 3 3
11-05-2019 09:30 Die Haghe JO9-3  -  ODB JO9-1 comp 3 3
11-05-2019 08:30 Die Haghe JO9-4  -  BMT JO9-1 comp 3 3
11-05-2019 10:30 Die Haghe JO9-5  -  ODB JO9-2 comp 3 3
11-05-2019 09:00 RVC Celeritas JO9-2  -  Die Haghe JO9-6 comp 3 3
11-05-2019 08:30 Die Haghe JO8-1  -  Graaf W II VAC JO8-2 comp 3 3
11-05-2019 09:30 Die Haghe JO8-2  -  HBS JO8-1 comp 3 3
11-05-2019 08:30 Die Haghe JO8-3  -  Duindorp sv JO8-1 comp 3 3
11-05-2019 09:30 Die Haghe JO8-4  -  Scheveningen JO8-1 comp 3 3
11-05-2019 10:30 Die Haghe JO8-5  -  Westlandia JO8-3 comp 3 3
11-05-2019 10:30 Die Haghe JO8-6  -  sc Monster JO8-4 comp 3 3
11-05-2019 08:30 Die Haghe JO8-7  -  WIK JO8-2 comp 3 3
11-05-2019 09:30 FC 's-Gravenz. JO8-7  -  Die Haghe JO8-8 comp 3 3
11-05-2019 13:45 SJZ MO19-2  -  Die Haghe MO19-1 comp 2 3
11-05-2019 13:00 Hillegom sv MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 comp 2 3
11-05-2019 09:45 BSC '68 MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 comp 2 3
11-05-2019 09:00 VDL MO13-1  -  Die Haghe MO13-1 comp 2 3
11-05-2019 08:30 FC 's-Gravenz. MO11-2  -  Die Haghe MO11-1 comp 2 3
16-05-2019 19:30 Die Haghe 6  -  RVC Celeritas 3 comp 1 R.W. (Roland) Belgraver 3
18-05-2019 14:30 Brielle  -  Die Haghe 1 comp 1 3
18-05-2019 11:30 Victoria'04 2  -  Die Haghe 2 comp 1 3
18-05-2019 12:00 Oosterheem 2  -  Die Haghe 3 comp 1 3
18-05-2019 12:15 GSC ESDO 2  -  Die Haghe 5 comp 1 3
18-05-2019 14:45 FC 's-Gravenz. 9  -  Die Haghe 7 comp 1 3
18-05-2019 14:30 Die Haghe 8  -  Oosterheem 7 comp 1 J.M. (Jacco) in den Bosch 3
18-05-2019 14:30 Die Haghe 9  -  MVV '27 10 comp 1 J.T (John) Frenk 3
18-05-2019 12:00 Toofan 1  -  Die Haghe 10 comp 1 3
18-05-2019 12:45 FC 's-Gravenz. VE1  -  Die Haghe VE1 comp 1 3
18-05-2019 10:30 Die Haghe VR1  -  Westlandia VR1 comp 2 P. (Peter) Groesbeek 3
18-05-2019 10:30 Die Haghe VR2  -  LYRA VR2 comp 2 A. (Sharief) Imambuks 3
18-05-2019 15:15 Quick JO19-2  -  Die Haghe JO19-1 comp 3 3
18-05-2019 14:30 Nootdorp JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 comp 3 3
18-05-2019 11:45 TOGB JO19-3  -  Die Haghe JO19-3 comp 3 3
18-05-2019 12:30 Die Haghe JO17-1  -  DoCoS JO17-1 comp 3 D.M. (Daniel) Sulaiman 3
18-05-2019 10:30 Die Haghe JO17-2  -  Verburch JO17-2 comp 3 H.M. (Matthijs) van der Deijl 3
18-05-2019 10:00 Loosduinen JO17-1  -  Die Haghe JO17-3 comp 3 3
18-05-2019 10:00 SVC'08 JO15-1  -  Die Haghe JO15-1 comp 3 3
18-05-2019 14:30 Die Haghe JO15-2  -  Honselersdijk JO15-2 comp 3 C.G. Gräper 3
18-05-2019 14:30 Die Haghe JO15-3  -  HVV Hercules DH JO15-2 comp 3 Afgeschermd 3
18-05-2019 08:30 Die Haghe JO15-4  -  FC 's-Gravenz. JO15-3 comp 3 H.M. (Matthijs) van der Deijl 3
18-05-2019 10:15 Wippolder JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 comp 3 3
18-05-2019 10:00 Westlandia JO13-3  -  Die Haghe JO13-2 comp 3 3
18-05-2019 09:00 Naaldwijk JO13-2  -  Die Haghe JO13-3 comp 3 3
18-05-2019 09:00 VELO JO13-4  -  Die Haghe JO13-4 comp 3 3
18-05-2019 08:30 Die Haghe JO12-1  -  Berkel JO12-1 comp 3 Afgeschermd 3
18-05-2019 09:45 Die Haghe JO12-2  -  VCS JO12-1 comp 3 C.I. (Chris) van Bellegem 3
18-05-2019 11:00 Die Haghe JO12-3  -  FC 's-Gravenz. JO12-2 comp 3 C. (Cyro) Stam 3
18-05-2019 08:30 Die Haghe JO12-4  -  Scheveningen JO12-3 comp 3 3
18-05-2019 11:00 Die Haghe JO12-5  -  DUNO JO12-2 comp 3 3
18-05-2019 08:30 Den Hoorn JO11-1  -  Die Haghe JO11-1 comp 3 3
18-05-2019 12:00 BMT JO11-1  -  Die Haghe JO11-2 comp 3 3
18-05-2019 09:30 Quintus JO11-2  -  Die Haghe JO11-4 comp 3 3
18-05-2019 10:00 Houtwijk sv JO11-1  -  Die Haghe JO11-5 comp 3 3
18-05-2019 08:30 Die Haghe JO10-1  -  DSVP JO10-1 comp 3 3
18-05-2019 09:30 Die Haghe JO10-2  -  FC 's-Gravenz. JO10-4 comp 3 3
18-05-2019 09:00 Toofan JO10-1  -  Die Haghe JO10-3 comp 3 3
18-05-2019 09:30 Die Haghe JO10-4  -  Quick Steps JO10-2 comp 3 3
18-05-2019 08:30 Die Haghe JO10-5  -  Berkel JO10-6 comp 3 3
18-05-2019 08:30 Die Haghe JO10-6  -  HBS JO10-5 comp 3 3
18-05-2019 12:45 RKDEO JO9-1  -  Die Haghe JO9-1 comp 3 3
18-05-2019 09:30 FC 's-Gravenz. JO9-3  -  Die Haghe JO9-2 comp 3 3
18-05-2019 08:30 KMD JO9-3  -  Die Haghe JO9-3 comp 3 3
18-05-2019 09:30 FC 's-Gravenz. JO9-5  -  Die Haghe JO9-4 comp 3 3
18-05-2019 10:45 Scheveningen JO9-4  -  Die Haghe JO9-5 comp 3 3
18-05-2019 10:45 Die Haghe JO9-6  -  Ster, De JO9-2 comp 3 3
18-05-2019 08:30 Die Haghe JO8-3  -  Loosduinen JO8-2 comp 3 3
18-05-2019 08:30 WIK JO8-1  -  Die Haghe JO8-4 comp 3 3
18-05-2019 09:00 Schipluiden JO8-1  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 3
18-05-2019 10:30 MSV '71 JO8-2  -  Die Haghe JO8-6 comp 3 3
18-05-2019 09:00 SVH JO8-2  -  Die Haghe JO8-7 comp 3 3
18-05-2019 10:45 Die Haghe JO8-8  -  KMD JO8-1 comp 3 3
18-05-2019 10:45 Die Haghe JO8-9  -  VFC JO8-9 comp 3 3
18-05-2019 14:30 Die Haghe MO19-1  -  DSVP MO19-2 comp 2 B. (Ben) Ismaili 3
18-05-2019 14:30 Die Haghe MO17-1  -  KMD MO17-1 comp 2 T. (Tom) Lindt 3
18-05-2019 12:00 Die Haghe MO17-2  -  FC 's-Gravenz. MO17-1 comp 2 Afgeschermd 3
18-05-2019 08:30 Die Haghe MO13-1  -  Laakkw. MO13-1 comp 2 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 3
18-05-2019 10:30 Die Haghe MO13-2  -  DHL MO13-1 comp 2 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 3
18-05-2019 09:30 Die Haghe MO11-1  -  Kethel Spaland, vv MO11-1 comp 2 3

UITSLAGEN jeugd

(Bijgewerkt: 20-04-2019 21:05)filter








sort Datum Thuis   Uit Uitslag Afd Week Type
20-04-2019 BVCB 1  -  Die Haghe 1 2 - 2 1 -0 comp
20-04-2019 Die Haghe 8  -  RKDEO 1 ZA 3 - 5 1 -0 comp
20-04-2019 Die Haghe VR1  -  ST AGE-GGK/Zestienhoven VR1 7 - 2 2 -0 comp
20-04-2019 HPSV VR1  -  Die Haghe VR2 3 - 2 2 -0 comp
20-04-2019 LYRA JO19-3  -  Die Haghe JO19-3 4 - 0 3 -0 comp
13-04-2019 Die Haghe 1  -  De Meeuwen 1 1 - 0 1 1 comp
13-04-2019 Die Haghe 2  -  Quintus 2 1 - 1 1 1 comp
13-04-2019 Die Haghe 3  -  Quick Steps 2 0 - 3 1 1 comp
13-04-2019 Die Haghe 5  -  Loosduinen 4 1 - 1 1 1 comp
13-04-2019 RVC Celeritas 3  -  Die Haghe 6 0 - 3 1 1 comp
13-04-2019 Die Haghe 7  -  PGS/VOGEL 3 4 - 2 1 1 comp
13-04-2019 DSVP 7  -  Die Haghe 8 0 - 3 1 1 comp
13-04-2019 Verburch 6  -  Die Haghe 9 2 - 1 1 1 comp
13-04-2019 LYRA 13  -  Die Haghe 10 6 - 3 1 1 comp
13-04-2019 Die Haghe VE1  -  PGS/VOGEL VE1 3 - 0 1 1 comp
13-04-2019 Sparta (AV) VR1  -  Die Haghe VR1 2 - 2 2 1 comp
13-04-2019 Den Hoorn VR2  -  Die Haghe VR2 4 - 4 2 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO19-1  -  ASC JO19-1 2 - 2 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO19-2  -  Stompwijk'92 JO19-1 1 - 4 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO19-3  -  KMD JO19-3 4 - 1 3 1 comp
13-04-2019 SJC JO17-1  -  Die Haghe JO17-1 3 - 2 3 1 comp
13-04-2019 KMD JO17-2  -  Die Haghe JO17-2 0 - 2 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO17-3  -  Verburch JO17-3 0 - 0 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO15-1  -  Concordia JO15-2 2 - 2 3 1 comp
13-04-2019 KMD JO15-2  -  Die Haghe JO15-2 4 - 2 3 1 comp
13-04-2019 Den Hoorn JO15-6  -  Die Haghe JO15-3 1 - 5 3 1 comp
13-04-2019 Victoria'04 JO15-2  -  Die Haghe JO15-4 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO13-1  -  Zestienhoven JO13-1 5 - 0 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO13-2  -  GSC ESDO JO13-2 11 - 1 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO13-3  -  HMC JO13-1 4 - 5 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO13-4  -  HVC'10 JO13-4 3 - 4 3 1 comp
13-04-2019 Graaf W II VAC JO12-1  -  Die Haghe JO12-1 2 - 3 3 1 comp
13-04-2019 DHL JO12-3  -  Die Haghe JO12-2 0 - 3 3 1 comp
13-04-2019 HBS JO12-2  -  Die Haghe JO12-3 8 - 1 3 1 comp
13-04-2019 Blauw-Zwart JO12-1  -  Die Haghe JO12-4 3 - 7 3 1 comp
13-04-2019 Westlandia JO12-3  -  Die Haghe JO12-5 9 - 1 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO11-1  -  HBS JO11-1 0 - 3 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO11-2  -  Quick JO11-7 1 - 9 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO11-4  -  HVC'10 JO11-2 5 - 5 3 1 comp
13-04-2019 Die Haghe JO11-5  -  HVC'10 JO11-4 6 - 2 3 1 comp
13-04-2019 Katwijk MO19-1  -  Die Haghe MO19-1 1 - 5 2 1 comp
13-04-2019 Excelsior M. MO17-1  -  Die Haghe MO17-2 1 - 1 2 1 comp
13-04-2019 SVC'08 MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 2 - 7 2 1 comp
13-04-2019 Berkel MO13-1  -  Die Haghe MO13-1 4 - 1 2 1 comp
13-04-2019 Zwaluwen MO13-1  -  Die Haghe MO13-2 4 - 1 2 1 comp
13-04-2019 FC 's-Gravenz. MO11-3  -  Die Haghe MO11-1 3 - 8 2 1 comp
09-04-2019 Die Haghe VR2  -  Maasdijk VR2 1 - 1 2 2 comp
06-04-2019 Heinenoord 1  -  Die Haghe 1 5 - 0 1 2 comp
06-04-2019 Schipluiden 2  -  Die Haghe 2 1 - 0 1 2 comp
06-04-2019 OVV 2  -  Die Haghe 3 1 - 2 1 2 comp
06-04-2019 TAC'90 3  -  Die Haghe 5 0 - 1 1 2 comp
06-04-2019 Die Haghe 6  -  sc Monster 9 2 - 3 1 2 comp
06-04-2019 LYRA 7  -  Die Haghe 7 4 - 2 1 2 comp
06-04-2019 Die Haghe 8  -  SVC'08 8 3 - 2 1 2 comp
06-04-2019 Die Haghe 9  -  Maasdijk 4 7 - 2 1 2 comp
06-04-2019 Die Haghe 10  -  Graaf W II VAC 1 4 - 0 1 2 comp
06-04-2019 Wanica Star VE2  -  Die Haghe VE1 1 2 comp
06-04-2019 Die Haghe VR1  -  Zwaluwen VR1 4 - 1 2 2 comp
06-04-2019 HBS JO19-2  -  Die Haghe JO19-1 2 - 4 3 2 comp
06-04-2019 Westlandia JO19-2  -  Die Haghe JO19-2 3 - 4 3 2 comp
06-04-2019 Die Haghe JO17-2  -  Semper Altius JO17-1 7 - 2 3 2 comp
06-04-2019 HBS JO17-4  -  Die Haghe JO17-3 7 - 0 3 2 comp
06-04-2019 Vitesse Delft JO15-1  -  Die Haghe JO15-1 2 - 6 3 2 comp
06-04-2019 Die Haghe JO15-2  -  Naaldwijk JO15-1 1 - 2 3 2 comp
06-04-2019 Die Haghe JO15-3  -  Quick JO15-3 0 - 1 3 2 comp
06-04-2019 Die Haghe JO15-4  -  Zwaluwen JO15-3 1 - 6 3 2 comp
06-04-2019 Hellevoetsluis JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 0 - 1 3 2 comp
06-04-2019 Full Speed JO13-1  -  Die Haghe JO13-2 1 - 6 3 2 comp
06-04-2019 Quick JO13-3  -  Die Haghe JO13-3 7 - 3 3 2 comp
06-04-2019 RVC Celeritas JO13-1  -  Die Haghe JO13-4 4 - 6 3 2 comp
06-04-2019 Die Haghe JO12-1  -  SHO JO12-1G 1 - 4 3 2 comp
06-04-2019 Die Haghe JO12-2  -  HVV JO12-1 3 - 5 3 2 comp
06-04-2019 Die Haghe JO12-3  -  VELO JO12-2 3 - 3 3 2 comp
06-04-2019 Die Haghe JO12-4  -  Nootdorp JO12-2 2 - 3 3 2 comp
06-04-2019 Die Haghe JO12-5  -  SVH JO12-3 3 - 1 3 2 comp
06-04-2019 VELO JO11-1  -  Die Haghe JO11-1 3 - 2 3 2 comp
06-04-2019 SVH JO11-2  -  Die Haghe JO11-2 5 - 1 3 2 comp
06-04-2019 FC 's-Gravenz. JO11-5  -  Die Haghe JO11-4 13 - 5 3 2 comp
06-04-2019 FC 's-Gravenz. JO11-7  -  Die Haghe JO11-5 5 - 1 3 2 comp
06-04-2019 Die Haghe MO19-1  -  VVSB MO19-2 3 - 1 2 2 comp
06-04-2019 Die Haghe MO17-1  -  Berkel MO17-1 1 - 2 2 2 comp
06-04-2019 Die Haghe MO17-2  -  Duindorp sv MO17-1 0 - 0 2 2 comp
06-04-2019 Die Haghe MO15-1  -  Zoetermeer, fc MO15-1 5 - 2 2 2 comp
06-04-2019 Die Haghe MO13-1  -  LYRA MO13-1 3 - 0 2 2 comp
06-04-2019 Die Haghe MO13-2  -  Duindorp sv MO13-1 0 - 1 2 2 comp
06-04-2019 Die Haghe MO11-1  -  Duindorp sv MO11-1 7 - 1 2 2 comp
05-04-2019 Die Haghe VR30+1  -  DSO VR30+1 2 - 2 2 3 comp
05-04-2019 SEP VR30+1  -  Die Haghe VR30+1 0 - 0 2 3 comp
05-04-2019 Die Haghe VR30+1  -  DHL VR30+1 0 - 0 2 3 comp
05-04-2019 HPSV VR30+1  -  Die Haghe VR30+1 4 - 0 2 3 comp
30-03-2019 Die Haghe 5  -  GDA 4 3 - 0 1 3 comp
30-03-2019 Forum Sport 5  -  Die Haghe 6 3 - 1 1 3 comp
30-03-2019 Die Haghe 7  -  MVV '27 7 0 - 1 1 3 comp
30-03-2019 Die Haghe 8  -  Wilhelmus 6 3 - 2 1 3 comp
30-03-2019 Naaldwijk 7  -  Die Haghe 9 0 - 4 1 3 comp
30-03-2019 Die Haghe 10  -  Oosterheem 8 1 - 1 1 3 comp
30-03-2019 Blauw-Zwart VE1  -  Die Haghe VE1 8 - 3 1 3 comp
30-03-2019 VELO VR1  -  Die Haghe VR1 3 - 5 2 3 comp
30-03-2019 Erasmus JO19-1  -  Die Haghe JO19-3 1 - 2 3 3 comp
30-03-2019 Quick JO17-3  -  Die Haghe JO17-2 2 - 0 3 3 comp
30-03-2019 Quintus JO17-2  -  Die Haghe JO17-3 7 - 0 3 3 comp
30-03-2019 Die Haghe JO15-2  -  Quintus JO15-1 4 - 1 3 3 comp
30-03-2019 Die Haghe JO15-3  -  sc Monster JO15-3 0 - 1 3 3 comp
30-03-2019 Die Haghe JO15-4  -  GDA JO15-3 1 - 4 3 3 comp
30-03-2019 Die Haghe JO13-3  -  LYRA JO13-2 2 - 0 3 3 comp
30-03-2019 Die Haghe JO12-2  -  Vredenburch JO12-2 3 - 1 3 3 comp
30-03-2019 Westlandia JO11-5  -  Die Haghe JO11-4 1 - 6 3 3 comp
30-03-2019 Die Haghe MO17-1  -  FC Oudewater MO17-1 0 - 1 2 3 beker
30-03-2019 Die Haghe MO17-2  -  Den Hoorn MO17-2 1 - 3 2 3 comp
30-03-2019 Quick MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 1 - 3 2 3 comp
30-03-2019 Die Haghe MO13-1  -  BVCB MO13-1 7 - 0 2 3 comp
30-03-2019 RKDEO MO11-2  -  Die Haghe MO11-1 0 - 13 2 3 comp

Bron: Sportlink

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe