DIE HAGHE 1 - HVV 1

24-08-2019, 14:30 uur
Toernooi | Meer Die Haghe 1 >

teams

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Informatie scheidsrechters

Samenvatting spelregels veldvoetbal

 

Trainingstijden Sportpark Ockenburgh

Trainingstijden Sportpark Ockenburgh (versie 20-08-2019)

 

Veldindeling Sportpark Ockenburgh

Veldindeling Sportpark Ockenburgh (versie 13-08-2018)

 

Schema bij afkeuring grasvelden Ockenburgh

In onderstaand bestand het schema, met daarin welk team, op welke dag en om hoe laat uitwijkt naar welk kunstgrasveld (veld 3 of veld 7).

Trainingen op kunstgras bij veldafkeuring (versie 10-12-2018)

 

Nieuws senioren

Jeugdkamp 2013.... Geen training lagere senioren!!!

26-04-2013
Van Maandag 29 April 2013 tot en met Vrijdag 3 Mei 2013 is er in verband met het Jeugdkamp geen traning voor de lagere senioren.

Wedstrijd Die Haghe 7 van a.s. zaterdag uitgesteld

25-04-2013
De uitwedstrijd van Die Haghe 7 van a.s. zaterdag 27 april tegen Forum Sport 8 is formeel uitgesteld....

Voetbalplaatjes actie bij de Hoogvliet Kraayenstein

23-04-2013
Op woensdag 24 april 2013 gaat de voetbalplaatjes actie bij de Hoogvliet Kraayenstein van start!!

Die Haghe houdt na winst op KMD druk op de koplopers

20-04-2013
Die Haghe 1 toog deze zaterdag naar Wateringen voor de return tegen het "andere zwart/witte team", KMD 1. Onder een lekker voorjaarszonnetje was het de thuisploeg dat goed uit de startblokken kwam ...

Die Haghe 1 wint van Victoria'04: 2-1

13-04-2013
Die Haghe won van Victoria'04 met 2-1 maar over de wedstrijd zelf kunnen we snel klaar zijn. Al in de 1e minuut had Die Haghe op voorsprong kunnen komen toen Tony Bergsma de bal goed onderschepte ...

Die Haghe Dames loopt over MVV'27 heen

09-04-2013
In tegenstelling tot de krachtsverhoudingen van onze heren afgelopen zaterdag, was het dinsdagavond duidelijk andersom tussen de dames van Die Haghe en de dames van MVV'27.

Die Haghe verliest titelstrijd van MVV'27

07-04-2013
In het zonnige en pittoresk gelegen Maasland vond Die Haghe naar alle waarschijnlijkheid haar Waterloo in de strijd om het kampioenschap van de 3e klasse C.

Belactie Vriendenloterij

06-04-2013
De sponsorcommissie gaat je bellen.....
<< <  Pagina 148 van 159  > >>

PROGRAMMA senioren

(Bijgewerkt: 24-08-2019 02:45)filter








sort Datum Tijd Thuis   Uit Type Afd Week Scheidsrechter
24-08-2019 14:30 Die Haghe 1  -  HVV 1 toernooi 1 1
24-08-2019 12:00 Die Haghe 2  -  Vitesse Delft 2 toernooi 1 1
27-08-2019 20:00 Die Haghe 2  -  Lyra 3 oefen 1 1
27-08-2019 19:30 Die Haghe 4  -  Loosduinen 2 oefen 1 Starre, A.D. (Ton) van der 1
31-08-2019 08:30 Die Haghe JO14-1  -  WIK JO14-1 beker 3 2
31-08-2019 10:00 Die Haghe JO14-2  -  Westlandia JO14-1 beker 3 2
31-08-2019 12:30 Die Haghe JO14-3  -  Quick JO14-2 beker 3 2
31-08-2019 10:00 Quick JO14-3  -  Die Haghe JO14-4 beker 3 2
31-08-2019 14:30 Die Haghe 1  -  HVV 1 beker 1 O. (Omar) Moussaoui 2
31-08-2019 10:30 Ter Leede 2  -  Die Haghe 2 beker 1 2
31-08-2019 14:30 Die Haghe 3  -  Maasdijk 2 beker 1 R. (Ricardo) Dekker 2
31-08-2019 13:15 SVC'08 5  -  Die Haghe 4 beker 1 2
31-08-2019 12:30 Die Haghe 5  -  Verburch 5 beker 1 H. (Henk) Slagter 2
31-08-2019 16:15 Die Haghe 6  -  PGS/VOGEL 4 beker 1 R.W. (Roland) Belgraver 2
31-08-2019 15:45 Die Haghe 7  -  Vitesse Delft 6 beker 1 2
31-08-2019 16:15 Die Haghe 8  -  Wilhelmus 6 beker 1 2
31-08-2019 14:30 Die Haghe 9  -  Verburch 7 beker 1 P. (Peter) Groesbeek 2
31-08-2019 16:15 Die Haghe 10  -  Toofan 1 beker 1 A. (Sharief) Imambuks 2
31-08-2019 12:30 Die Haghe VE1  -  DUNO VE1 beker 1 J.H. (Jan) Breeman 2
31-08-2019 10:00 Die Haghe VR2  -  KMD VR1 beker 2 2
31-08-2019 13:30 Die Haghe VR3  -  KMD VR2 beker 2 2
31-08-2019 13:45 Die Haghe JO19-1  -  Graaf W II VAC JO19-2 beker 3 2
31-08-2019 14:30 Verburch JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 beker 3 2
31-08-2019 14:30 Die Haghe JO17-1  -  Foreholte JO17-1 beker 3 M. (Mike) Mark 2
31-08-2019 14:30 Scheveningen JO17-1  -  Die Haghe JO17-2 beker 3 2
31-08-2019 15:30 Die Haghe JO17-3  -  GSC ESDO JO17-2 beker 3 2
31-08-2019 14:30 Die Haghe JO15-1  -  SVC'08 JO15-1 beker 3 2
31-08-2019 14:30 Die Haghe JO15-2  -  HBS JO15-4 beker 3 2
31-08-2019 08:30 Die Haghe JO13-1  -  HBS JO13-2 beker 3 M. (Mike) Sterk 2
31-08-2019 10:30 Die Haghe JO13-2  -  GDA JO13-1 beker 3 2
31-08-2019 08:30 Die Haghe JO13-3  -  Loosduinen JO13-1 beker 3 2
31-08-2019 10:00 Loosduinen JO13-2  -  Die Haghe JO13-4 beker 3 2
31-08-2019 10:30 HBS JO12-2  -  Die Haghe JO12-1 beker 3 2
31-08-2019 11:45 Die Haghe JO12-3  -  Quick Steps JO12-1 beker 3 2
31-08-2019 09:45 Scheveningen JO12-3  -  Die Haghe JO12-4 beker 3 2
31-08-2019 11:45 Die Haghe JO11-1  -  VCS JO11-1 beker 3 2
31-08-2019 10:00 Die Haghe JO11-2  -  Quick JO11-2 beker 3 2
31-08-2019 12:15 HVV JO11-3  -  Die Haghe JO11-3 beker 3 2
31-08-2019 12:00 Die Haghe JO11-4  -  GSC ESDO JO11-4 beker 3 2
31-08-2019 08:45 DUNO JO11-2  -  Die Haghe JO11-5 beker 3 2
31-08-2019 12:00 Die Haghe JO11-6  -  ODB JO11-1 beker 3 2
31-08-2019 08:30 Die Haghe JO10-1  -  HBS JO10-1 comp 3 2
31-08-2019 09:45 Die Haghe JO10-2  -  SVH JO10-2 comp 3 2
31-08-2019 10:00 GDA JO10-1  -  Die Haghe JO10-3 comp 3 2
31-08-2019 10:00 Scheveningen JO10-2  -  Die Haghe JO10-4 comp 3 2
31-08-2019 08:30 FC 's-Gravenz. JO10-8  -  Die Haghe JO10-5 comp 3 2
31-08-2019 08:30 Duindorp sv JO10-1  -  Die Haghe JO10-6 comp 3 2
31-08-2019 08:30 Die Haghe JO10-7  -  Verburch JO10-3 comp 3 2
31-08-2019 08:30 Die Haghe JO10-8  -  Scheveningen JO10-4 comp 3 2
31-08-2019 09:45 Die Haghe JO9-1  -  HMSH JO9-1 comp 3 2
31-08-2019 08:30 Die Haghe JO9-2  -  RKAVV JO9-1 comp 3 2
31-08-2019 11:00 Die Haghe JO9-3  -  TAC'90 JO9-1 comp 3 2
31-08-2019 08:30 Die Haghe JO9-4  -  REMO JO9-1 comp 3 2
31-08-2019 08:30 HBS JO9-5  -  Die Haghe JO9-5 comp 3 2
31-08-2019 08:45 GDA, JO9-3G  -  Die Haghe JO9-6 comp 3 2
31-08-2019 11:00 Die Haghe, JO9-8G  -  Die Haghe, JO9-7G comp 3 2
31-08-2019 09:45 Die Haghe JO8-1  -  SVC'08 JO8-1 comp 3 2
31-08-2019 08:30 Die Haghe JO8-2  -  Wat. Veld Kranenburg JO8-1 comp 3 2
31-08-2019 08:30 Die Haghe JO8-3  -  FC 's-Gravenz. JO8-2 comp 3 2
31-08-2019 09:45 Die Haghe JO8-4  -  DUNO JO8-1 comp 3 2
31-08-2019 11:00 Die Haghe JO8-5  -  HVV JO8-4 comp 3 2
31-08-2019 11:00 Die Haghe JO8-6  -  VUC JO8-1 comp 3 2
31-08-2019 10:00 Die Haghe MO19-1  -  VDL MO19-1 beker 2 2
31-08-2019 16:15 Die Haghe MO15-1  -  Quick MO15-1 beker 2 2
31-08-2019 08:30 Graaf W II VAC MO15-3  -  Die Haghe MO15-2 beker 2 2
31-08-2019 16:15 Die Haghe MO15-3  -  Zuidland MO15-1 beker 2 2
31-08-2019 08:30 Die Haghe MO13-2  -  Quick MO13-1 beker 2 2
07-09-2019 10:15 Quick JO14-1  -  Die Haghe JO14-1 beker 3 3
07-09-2019 13:00 VELO JO14-1  -  Die Haghe JO14-2 beker 3 3
07-09-2019 12:30 ADO Den Haag MO15-1  -  Die Haghe JO14-3 beker 3 3
07-09-2019 08:30 Die Haghe JO14-4  -  HBS JO14-3 beker 3 3
07-09-2019 14:30 Werve, Te 1  -  Die Haghe 1 beker 1 3
07-09-2019 12:00 Die Haghe 2  -  FC Lisse 3 beker 1 S.T. (Sven) Marcé 3
07-09-2019 14:30 Rijnvogels, fc 3  -  Die Haghe 3 beker 1 3
07-09-2019 15:00 Die Haghe 4  -  Houtwijk sv 2 beker 1 3
07-09-2019 14:45 Foreholte 1  -  Die Haghe 5 beker 1 3
07-09-2019 14:30 sc Monster 8  -  Die Haghe 6 beker 1 3
07-09-2019 12:30 sc Monster 7  -  Die Haghe 7 beker 1 3
07-09-2019 16:15 Honselersdijk 11  -  Die Haghe 8 beker 1 3
07-09-2019 12:30 VELO 9  -  Die Haghe 9 beker 1 3
07-09-2019 13:15 SVC'08 10  -  Die Haghe 10 beker 1 3
07-09-2019 15:00 Victoria'04 VE1  -  Die Haghe VE1 beker 1 3
07-09-2019 14:10 Quick Boys VR1  -  Die Haghe VR1 beker 2 3
07-09-2019 14:30 Loosduinen VR1  -  Die Haghe VR2 beker 2 3
07-09-2019 14:30 HPSV VR1  -  Die Haghe VR3 beker 2 3
07-09-2019 12:30 Loosduinen JO19-1  -  Die Haghe JO19-1 beker 3 3
07-09-2019 15:00 Die Haghe JO19-2  -  sc Monster JO19-2 beker 3 3
07-09-2019 13:30 HVV JO17-1  -  Die Haghe JO17-1 beker 3 3
07-09-2019 10:00 Die Haghe JO17-2  -  SVC'08 JO17-2 beker 3 3
07-09-2019 12:30 Loosduinen JO17-2  -  Die Haghe JO17-3 beker 3 3
07-09-2019 09:30 Warmunda, sv JO15-1  -  Die Haghe JO15-1 beker 3 3
07-09-2019 08:30 HVV JO15-4  -  Die Haghe JO15-2 beker 3 3
07-09-2019 12:15 VELO JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 beker 3 3
07-09-2019 12:15 Quick JO13-3  -  Die Haghe JO13-2 beker 3 3
07-09-2019 09:00 DUNO JO13-2  -  Die Haghe JO13-3 beker 3 3
07-09-2019 10:00 Die Haghe JO13-4  -  Quick JO13-5 beker 3 3
07-09-2019 08:30 Die Haghe JO12-1  -  Scheveningen JO12-1 beker 3 3
07-09-2019 10:00 LYRA JO12-1  -  Die Haghe JO12-2 beker 3 3
07-09-2019 08:30 Verburch JO12-2  -  Die Haghe JO12-3 beker 3 3
07-09-2019 08:30 Die Haghe JO12-4  -  HBS JO12-5 beker 3 3
07-09-2019 10:00 HBS JO11-1  -  Die Haghe JO11-1 beker 3 3
07-09-2019 08:30 Verburch JO11-1  -  Die Haghe JO11-2 beker 3 3
07-09-2019 11:00 Die Haghe JO11-3  -  Scheveningen JO11-1 beker 3 3
07-09-2019 08:30 Quick JO11-5  -  Die Haghe JO11-4 beker 3 3
07-09-2019 12:30 Die Haghe JO11-5  -  RAS JO11-2 beker 3 3
07-09-2019 09:45 Duindorp sv JO11-1  -  Die Haghe JO11-6 beker 3 3
07-09-2019 08:30 FC 's-Gravenz. JO10-2  -  Die Haghe JO10-1 comp 3 3
07-09-2019 09:00 Semper Altius JO10-2  -  Die Haghe JO10-2 comp 3 3
07-09-2019 08:30 Die Haghe JO10-3  -  HMSH JO10-1 comp 3 3
07-09-2019 09:45 Die Haghe JO10-4  -  HBS JO10-4 comp 3 3
07-09-2019 08:30 Die Haghe JO10-5  -  Den Hoorn JO10-6 comp 3 3
07-09-2019 09:45 Die Haghe JO10-6  -  DUNO JO10-3 comp 3 3
07-09-2019 11:00 sc Monster JO10-3  -  Die Haghe JO10-7 comp 3 3
07-09-2019 09:45 DUNO JO10-4G  -  Die Haghe JO10-8 comp 3 3
07-09-2019 10:00 GDA JO9-1  -  Die Haghe JO9-1 comp 3 3
07-09-2019 08:30 HBS JO9-2  -  Die Haghe JO9-2 comp 3 3
07-09-2019 10:00 HMSH JO9-2  -  Die Haghe JO9-3 comp 3 3
07-09-2019 09:30 Quick JO9-4  -  Die Haghe JO9-4 comp 3 3
07-09-2019 08:30 Die Haghe JO9-5  -  Quick JO9-6M comp 3 3
07-09-2019 09:45 Die Haghe JO9-6  -  Loosduinen JO9-2 comp 3 3
07-09-2019 09:45 Die Haghe, JO9-7G  -  Forum Sport, JO9-7G comp 3 3
07-09-2019 09:30 Leidschenveen, JO9-6M  -  Die Haghe, JO9-8G comp 3 3
07-09-2019 08:30 HVV JO8-1  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 3
07-09-2019 08:30 Westlandia JO8-1  -  Die Haghe JO8-2 comp 3 3
07-09-2019 09:30 Quick JO8-3  -  Die Haghe JO8-3 comp 3 3
07-09-2019 09:00 HMSH JO8-1  -  Die Haghe JO8-4 comp 3 3
07-09-2019 09:00 HMC JO8-1  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 3
07-09-2019 08:30 SVC'08 JO8-3  -  Die Haghe JO8-6 comp 3 3
07-09-2019 11:00 Brielle, VV MO19-1  -  Die Haghe MO19-1 beker 2 3
07-09-2019 13:00 Die Haghe MO17-1  -  Graaf W II VAC MO17-2 beker 2 3
07-09-2019 09:45 Zwaluwen MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 beker 2 3
07-09-2019 12:30 Die Haghe MO15-2  -  Rijnsburgse Boys MO15-2 beker 2 3
07-09-2019 10:30 Naaldwijk MO15-1  -  Die Haghe MO15-3 beker 2 3
07-09-2019 12:30 PPSC MO13-1  -  Die Haghe MO13-1 beker 2 3
07-09-2019 08:45 Valken'68 MO13-1  -  Die Haghe MO13-2 beker 2 3
10-09-2019 20:00 SVC '08 1  -  Die Haghe 1 oefen 1 3
10-09-2019 20:00 Die Haghe 2  -  SVC '08 2 oefen 1 3
11-09-2019 18:45 Woubrugge MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 beker 2 3
14-09-2019 08:30 Die Haghe JO14-1  -  HBS JO14-1 beker 3 3
14-09-2019 10:00 Die Haghe JO14-2  -  FC 's-Gravenz. JO14-1 beker 3 3
14-09-2019 10:30 HBS JO14-2  -  Die Haghe JO14-3 beker 3 3
14-09-2019 08:30 Die Haghe JO14-4  -  Quick Steps JO14-1 beker 3 3
14-09-2019 17:00 TAC'90 1  -  Die Haghe 1 beker 1 3
14-09-2019 12:00 Die Haghe 2  -  VVSB 2 beker 1 M. (Muamed) Numan 3
14-09-2019 14:30 Die Haghe 3  -  Quick Steps 2 beker 1 R.E. (Ramsey) van Rhijn 3
14-09-2019 10:00 TAC'90 2  -  Die Haghe 4 beker 1 3
14-09-2019 16:00 FC Oegstgeest 6  -  Die Haghe 5 beker 1 3
14-09-2019 12:45 FC 's-Gravenz. 10  -  Die Haghe 6 beker 1 3
14-09-2019 15:00 Die Haghe 7  -  HVC'10 6 beker 1 3
14-09-2019 12:30 KMD 7  -  Die Haghe 8 beker 1 3
14-09-2019 12:30 RVC Celeritas 4  -  Die Haghe 9 beker 1 3
14-09-2019 15:00 Die Haghe 10  -  Scheveningen 5 beker 1 3
14-09-2019 12:30 Die Haghe VE1  -  SVC'08 VE2 beker 1 3
14-09-2019 10:30 Die Haghe VR1  -  LYRA VR1 beker 2 3
14-09-2019 15:00 Die Haghe VR2  -  Verburch VR1 beker 2 3
14-09-2019 15:00 Scheveningen VR1  -  Die Haghe VR3 beker 2 3
14-09-2019 12:00 Valken'68 JO19-1  -  Die Haghe JO19-1 beker 3 3
14-09-2019 14:00 HBSS JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 beker 3 3
14-09-2019 14:30 Die Haghe JO17-1  -  Graaf W II VAC JO17-1 beker 3 J.W. (Koos) Mullekes 3
14-09-2019 12:30 VELO JO17-2  -  Die Haghe JO17-2 beker 3 3
14-09-2019 16:15 Die Haghe JO17-3  -  Verburch JO17-3 beker 3 3
14-09-2019 09:00 HBS JO15-2  -  Die Haghe JO15-1 beker 3 3
14-09-2019 14:30 Die Haghe JO15-2  -  sc Monster JO15-4 beker 3 3
14-09-2019 08:30 Die Haghe JO13-1  -  Noordwijk JO13-1 beker 3 3
14-09-2019 11:15 Die Haghe JO13-2  -  DUNO JO13-1 beker 3 3
14-09-2019 08:30 Die Haghe JO13-3  -  RAS JO13-1 beker 3 3
14-09-2019 10:00 Die Haghe JO13-4  -  HBS JO13-5 beker 3 3
14-09-2019 08:30 FC 's-Gravenz. JO12-2  -  Die Haghe JO12-1 beker 3 3
14-09-2019 10:00 Die Haghe JO12-2  -  Honselersdijk JO12-1 beker 3 3
14-09-2019 11:10 Die Haghe JO12-3  -  HBS JO12-4 beker 3 3
14-09-2019 08:30 Die Haghe JO12-4  -  Houtwijk sv JO12-1 beker 3 3
14-09-2019 13:45 Die Haghe JO11-1  -  sc Monster JO11-1 beker 3 3
14-09-2019 10:45 Die Haghe JO11-2  -  KMD JO11-1 beker 3 3
14-09-2019 10:45 HBS JO11-3  -  Die Haghe JO11-3 beker 3 3
14-09-2019 12:30 Die Haghe JO11-4  -  FC 's-Gravenz. JO11-6 beker 3 3
14-09-2019 08:30 GSC ESDO JO11-5  -  Die Haghe JO11-5 beker 3 3
14-09-2019 12:30 Die Haghe JO11-6  -  HBS JO11-5 beker 3 3
14-09-2019 10:00 TAC'90 JO10-1  -  Die Haghe JO10-1 comp 3 3
14-09-2019 10:00 TAC'90 JO10-2  -  Die Haghe JO10-2 comp 3 3
14-09-2019 08:30 Die Haghe JO10-3  -  VELO JO10-4 comp 3 3
14-09-2019 10:00 GDA JO10-2  -  Die Haghe JO10-4 comp 3 3
14-09-2019 08:30 Die Haghe JO10-5  -  sc Monster JO10-2 comp 3 3
14-09-2019 09:45 Die Haghe JO10-6  -  Quick Steps JO10-2 comp 3 3
14-09-2019 10:00 VELO JO10-7  -  Die Haghe JO10-7 comp 3 3
14-09-2019 08:30 Die Haghe JO10-8  -  RAS JO10-1 comp 3 3
14-09-2019 09:45 Die Haghe JO9-1  -  VCS JO9-1 comp 3 3
14-09-2019 08:30 Wilhelmus JO9-2  -  Die Haghe JO9-2 comp 3 3
14-09-2019 09:40 Die Haghe JO9-3  -  HMC JO9-1 comp 3 3
14-09-2019 08:30 Die Haghe JO9-4  -  Scheveningen JO9-2 comp 3 3
14-09-2019 11:00 SVH JO9-3  -  Die Haghe JO9-6 comp 3 3
14-09-2019 13:15 Laakkw., JO9-3M  -  Die Haghe, JO9-7G comp 3 3
14-09-2019 09:45 Die Haghe, JO9-8G  -  RAS JO9-1 comp 3 3
14-09-2019 08:30 HBS JO8-1  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 3
14-09-2019 08:45 VELO JO8-1  -  Die Haghe JO8-2 comp 3 3
14-09-2019 10:00 Westlandia JO8-2  -  Die Haghe JO8-3 comp 3 3
14-09-2019 08:30 TAC'90 JO8-1  -  Die Haghe JO8-4 comp 3 3
14-09-2019 09:00 Semper Altius JO8-1  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 3
14-09-2019 12:00 Laakkw. JO8-2  -  Die Haghe JO8-6 comp 3 3
14-09-2019 12:45 FC 's-Gravenz. MO19-1  -  Die Haghe MO19-1 beker 2 3
14-09-2019 13:00 Die Haghe MO17-1  -  Valken'68 MO17-1 beker 2 3
14-09-2019 12:30 Die Haghe MO15-2  -  Katwijk MO15-1 beker 2 3
14-09-2019 09:00 FC 's-Gravenz. MO15-2  -  Die Haghe MO15-3 beker 2 3
14-09-2019 12:30 Die Haghe MO13-1  -  FC 's-Gravenz. MO13-1 beker 2 3
14-09-2019 10:00 Graaf W II VAC MO13-1  -  Die Haghe MO13-2 beker 2 3
18-09-2019 19:00 Die Haghe MO13-1  -  sc Monster MO13-1 beker 2 3

UITSLAGEN senioren

(Bijgewerkt: 07-07-2019 00:05)filter








sort Datum Thuis   Uit Uitslag Afd Week Type
15-06-2019 Die Haghe 6  -  Concordia 2 1 - 6 1 3 comp
15-06-2019 Honselersdijk 7  -  Die Haghe 7 8 - 2 1 3 comp
15-06-2019 SVC'08 8  -  Die Haghe 8 3 - 2 1 3 comp
15-06-2019 Die Haghe 9  -  Westlandia 10 6 - 0 1 3 comp
15-06-2019 Die Haghe MO17-1  -  Foreholte MO17-1 4 - 0 2 3 comp

Bron: Sportlink

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe