VELO VR1 - DIE HAGHE VR1

26-01-2019, 13:30 uur
comp | Meer Die Haghe VR1 >

teams

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Informatie scheidsrechters

Info Pupillenscheidsrechters

Samenvatting spelregels veldvoetbal

 

Trainingstijden Sportpark Ockenburgh

Trainingstijden Sportpark Ockenburgh (versie 23-09-2018)

 

Veldindeling Sportpark Ockenburgh

Veldindeling Sportpark Ockenburgh (versie 13-08-2018)

 

Schema bij afkeuring grasvelden Ockenburgh

In onderstaand bestand het schema, met daarin welk team, op welke dag en om hoe laat uitwijkt naar welk kunstgrasveld (veld 3 of veld 7).

Trainingen op kunstgras bij veldafkeuring (versie 10-12-2018)

 

Nieuws dames

sv Die Haghe volop in De Grote Haagse Voetbalencyclopedie

28-10-2012
De Grote Haagse Voetbalencyclopedie: Een onmisbaar naslagwerk voor iedereen die houdt van het Haagse voetbal en van sv Die Haghe.

Stukken Algemene Ledenvergadering

28-10-2012
Hierbij nodigt het bestuur van s.v. Die Haghe alle leden en donateurs, inclusief ouders van jeugdleden, uit tot bijwoning van de Algemene Ledenvergadering op woensdag 31 oktober om 20.00 uur in het clubgebouw.

Die Haghe O23 - KSD 1: 2-1

16-10-2012
In een wedstrijd met 2 gezichten wint het elftal van Robbert Stuur en Edwin Voois met 2-1 van het in de 4e klasse uitkomende K.S.D.1.

Noodkreet, help de clubgebouwcommissie uit de brand!!!!

21-08-2012
Momenteel is het voor de komende weken een groot probleem het openen, sluiten en barbezetting van ons clubgebouw gerealiseerd te krijgen. Dit is helaas he …

Aan alle leden van de CLUB VAN HONDERD

14-08-2012
Als het goed is hebben alle leden van de Club van Honderd voor het voetbalseizoen 2012/2013 weer de brief met daarin het verzoek je betaling voor dit seiz …

Aanmelding nieuwe leden

01-08-2012
Nieuwe leden, die in het komende seizoen bij sv Die Haghe willen voetballen, zijn van harte welkom! Aanmelden als nieuw (jeugd)lid kunt u het beste op een …

Vol trots...................

31-07-2012
Kondigen Kees en Silvie Huisman de geboorte aan van hun zoon Mees. Mees is geboren op 25 juli. We hopen dat Mees snel als lid aangemeld wordt en dat zijn …

Dringend verzoek om pasfoto Dames, Meisjes en Jongens

28-07-2012
Willen de volgende spelers/speelsters het nieuwe seizoen voetballen dan moeten ze zo snel mogelijk een pasfoto voor hun spelerspas opsturen naar: Ank va …
<< <  Pagina 131 van 132  > >>

PROGRAMMA dames

(Bijgewerkt: 20-01-2019 02:25)filter








sort Datum Tijd Thuis   Uit Type Afd Week Scheidsrechter
22-01-2019 19:30 Die Haghe 6  -  HVV Hercules DH 3 comp 1 R.W. (Roland) Belgraver 1
26-01-2019 14:30 Die Haghe 1  -  Westlandia 1 comp 1 1
26-01-2019 10:30 SEV 2  -  Die Haghe 2 oefen 1 1
26-01-2019 12:30 Die Haghe 3  -  HBS 5 oefen 1 1
26-01-2019 12:30 Die Haghe 5  -  Quick Steps 3 comp 1 H. (Henk) Slagter 1
26-01-2019 12:15 Forum Sport 5  -  Die Haghe 6 comp 1 1
26-01-2019 14:30 Die Haghe 7  -  MVV '27 7 comp 1 P. (Peter) Groesbeek 1
26-01-2019 14:30 Die Haghe 8  -  Wilhelmus 6 comp 1 A. (Sharief) Imambuks 1
26-01-2019 12:30 Naaldwijk 7  -  Die Haghe 9 comp 1 1
26-01-2019 16:15 Die Haghe 10  -  Oosterheem 8 comp 1 J.M. (Jacco) in den Bosch 1
26-01-2019 13:00 Blauw-Zwart VE1  -  Die Haghe VE1 comp 1 1
26-01-2019 13:30 VELO VR1  -  Die Haghe VR1 comp 2 1
26-01-2019 12:00 HPSV VR1  -  Die Haghe VR2 comp 2 1
26-01-2019 12:00 Forum Sport JO19-2  -  Die Haghe JO19-2 comp 3 1
26-01-2019 12:30 LYRA JO19-3  -  Die Haghe JO19-3 comp 3 1
26-01-2019 10:30 Die Haghe JO17-2  -  HBS JO17-5 comp 3 V.S. (Vidjai) Soebhag 1
26-01-2019 10:30 FC 's-Gravenz. JO17-3  -  Die Haghe JO17-3 comp 3 1
26-01-2019 14:30 Die Haghe JO15-2  -  Rijnsburgse Boys JO15-2 comp 3 T. (Tom) Lindt 1
26-01-2019 08:30 Die Haghe JO15-3  -  VELO JO15-3 comp 3 1
26-01-2019 16:15 Die Haghe JO15-4  -  Honselersdijk JO15-3 comp 3 H.M. (Matthijs) van der Deijl 1
26-01-2019 10:30 Maense, FC JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 comp 3 1
26-01-2019 09:00 SJC JO13-2  -  Die Haghe JO13-2 comp 3 1
26-01-2019 10:00 Sporting Leiden JO13-1  -  Die Haghe JO13-3 comp 3 1
26-01-2019 08:30 Verburch JO13-3  -  Die Haghe JO13-4 comp 3 1
26-01-2019 08:30 Die Haghe JO12-1  -  Charlois, sv JO12-1 comp 3 Afgeschermd 1
26-01-2019 09:45 Die Haghe JO12-2  -  FC Lisse JO12-2 comp 3 C. (Cyro) Stam 1
26-01-2019 11:00 Die Haghe JO12-3  -  Verburch JO12-1 comp 3 C.I. (Chris) van Bellegem 1
26-01-2019 08:30 Die Haghe JO12-4  -  HVV JO12-6 comp 3 1
26-01-2019 09:30 HMC JO11-1  -  Die Haghe JO11-1 comp 3 1
26-01-2019 10:00 WIK JO11-1  -  Die Haghe JO11-2 comp 3 1
26-01-2019 09:00 Loosduinen JO11-2  -  Die Haghe JO11-4 comp 3 1
26-01-2019 09:45 LYRA JO11-4  -  Die Haghe JO11-5 comp 3 1
26-01-2019 08:30 Die Haghe JO10-1  -  Den Hoorn JO10-1 comp 3 1
26-01-2019 09:30 Die Haghe JO10-2  -  Westlandia JO10-2 comp 3 1
26-01-2019 08:30 Die Haghe JO10-3  -  FC 's-Gravenz. JO10-7 comp 3 1
26-01-2019 09:30 Die Haghe JO10-4  -  VELO JO10-6 comp 3 1
26-01-2019 08:30 Die Haghe JO10-5  -  SV Leidschenveen JO10-5 comp 3 1
26-01-2019 08:30 Die Haghe JO10-6  -  Concordia JO10-1 comp 3 1
26-01-2019 09:00 HVV Hercules DH JO9-1  -  Die Haghe JO9-1 comp 3 1
26-01-2019 08:30 HMC JO9-1  -  Die Haghe JO9-2 comp 3 1
26-01-2019 09:30 HVV JO9-6  -  Die Haghe JO9-3 comp 3 1
26-01-2019 10:00 Naaldwijk JO9-3  -  Die Haghe JO9-4 comp 3 1
26-01-2019 09:00 Erasmus JO9-2  -  Die Haghe JO9-5 comp 3 1
26-01-2019 11:00 Berkel JO9-7  -  Die Haghe JO9-6 comp 3 1
26-01-2019 08:30 Wilhelmus JO8-2  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 1
26-01-2019 11:00 Concordia JO8-1  -  Die Haghe JO8-2 comp 3 1
26-01-2019 09:00 Naaldwijk JO8-1  -  Die Haghe JO8-3 comp 3 1
26-01-2019 09:00 GDA JO8-2  -  Die Haghe JO8-4 comp 3 1
26-01-2019 09:00 Full Speed JO8-1  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 1
26-01-2019 09:45 OVV JO8-1  -  Die Haghe JO8-6 comp 3 1
26-01-2019 08:30 HVV JO8-10  -  Die Haghe JO8-7 comp 3 1
26-01-2019 10:30 Die Haghe JO8-8  -  Westlandia JO8-4 comp 3 1
26-01-2019 10:30 Die Haghe JO8-9  -  Graaf W II VAC JO8-4 comp 3 1
26-01-2019 14:30 Die Haghe MO19-1  -  Ter Leede MO19-1 comp 2 1
26-01-2019 14:30 Die Haghe MO17-1  -  Rijnvogels, fc MO17-1 comp 2 Afgeschermd 1
26-01-2019 16:15 Die Haghe MO17-2  -  Den Hoorn MO17-2 comp 2 1
26-01-2019 12:30 Die Haghe MO15-1  -  RKAVV MO15-1 comp 2 Afgeschermd 1
26-01-2019 08:30 Die Haghe MO13-1  -  FC 's-Gravenz. MO13-1 comp 2 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 1
26-01-2019 09:00 Die Haghe MO13-2  -  RKAVV MO13-2 comp 2 1
26-01-2019 09:30 Die Haghe MO11-1  -  GDA MO11-1 comp 2 1
02-02-2019 14:30 sv Poortugaal 1  -  Die Haghe 1 comp 1 2
02-02-2019 12:00 Die Haghe 2  -  Lyra 3 oefen 1 Starre, A.D. (Ton) van der 2
02-02-2019 14:30 KMD 3  -  Die Haghe 5 comp 1 2
02-02-2019 12:30 Wanica Star 4  -  Die Haghe 7 comp 1 2
02-02-2019 14:30 Die Haghe 8  -  Oliveo 3 comp 1 2
02-02-2019 14:30 Die Haghe 10  -  Honselersdijk 9 comp 1 2
02-02-2019 12:30 Duindorp sv VE1  -  Die Haghe VE1 comp 1 2
02-02-2019 10:30 Die Haghe VR1  -  Scheveningen VR1 comp 2 2
02-02-2019 14:30 Quintus JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 comp 3 2
02-02-2019 14:30 SV Leidschenveen JO19-1  -  Die Haghe JO19-3 comp 3 2
02-02-2019 10:30 Die Haghe JO17-2  -  Westlandia JO17-3 comp 3 2
02-02-2019 11:15 Naaldwijk JO17-2  -  Die Haghe JO17-3 comp 3 2
02-02-2019 14:30 Die Haghe JO15-2  -  Noordwijk JO15-2 comp 3 2
02-02-2019 08:30 Die Haghe JO15-3  -  Vredenburch JO15-2 comp 3 2
02-02-2019 14:30 Die Haghe JO15-4  -  Quintus JO15-2 comp 3 2
02-02-2019 09:45 VFC JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 comp 3 2
02-02-2019 10:30 FC 's-Gravenz. JO13-3  -  Die Haghe JO13-2 comp 3 2
02-02-2019 10:15 RKDEO JO13-4  -  Die Haghe JO13-3 comp 3 2
02-02-2019 09:45 DVC JO13-2  -  Die Haghe JO13-4 comp 3 2
02-02-2019 08:30 Die Haghe JO12-1  -  Graaf W II VAC JO12-1 comp 3 2
02-02-2019 09:45 Die Haghe JO12-2  -  Vredenburch JO12-2 comp 3 2
02-02-2019 11:00 Die Haghe JO12-3  -  sc Monster JO12-3 comp 3 2
02-02-2019 08:30 Die Haghe JO12-4  -  ODB JO12-1 comp 3 2
02-02-2019 11:00 Die Haghe JO12-5  -  Maasdijk JO12-1G comp 3 2
02-02-2019 10:00 Wilhelmus JO11-1  -  Die Haghe JO11-1 comp 3 2
02-02-2019 10:00 HMSH JO11-2  -  Die Haghe JO11-2 comp 3 2
02-02-2019 08:30 Westlandia JO11-5  -  Die Haghe JO11-4 comp 3 2
02-02-2019 08:45 MSV '71 JO11-4  -  Die Haghe JO11-5 comp 3 2
02-02-2019 08:30 Die Haghe JO10-1  -  LYRA JO10-2 comp 3 2
02-02-2019 09:30 Die Haghe JO10-2  -  Quick JO10-3 comp 3 2
02-02-2019 08:30 Die Haghe JO10-3  -  Quick JO10-4 comp 3 2
02-02-2019 09:30 Die Haghe JO10-4  -  Semper Altius JO10-3 comp 3 2
02-02-2019 08:30 Die Haghe JO10-5  -  Den Hoorn JO10-7 comp 3 2
02-02-2019 08:30 Die Haghe JO10-6  -  Verburch JO10-3 comp 3 2
02-02-2019 11:45 HVV JO9-1  -  Die Haghe JO9-1 comp 3 2
02-02-2019 08:30 HBS JO9-2  -  Die Haghe JO9-2 comp 3 2
02-02-2019 12:15 Concordia JO9-6  -  Die Haghe JO9-3 comp 3 2
02-02-2019 10:00 VCS JO9-1  -  Die Haghe JO9-4 comp 3 2
02-02-2019 12:00 Full Speed JO9-2  -  Die Haghe JO9-5 comp 3 2
02-02-2019 08:30 HBS JO9-5  -  Die Haghe JO9-6 comp 3 2
02-02-2019 08:45 Forum Sport JO8-3  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 2
02-02-2019 08:45 Forum Sport JO8-1  -  Die Haghe JO8-2 comp 3 2
02-02-2019 09:00 REMO JO8-1  -  Die Haghe JO8-3 comp 3 2
02-02-2019 10:00 Quick JO8-4  -  Die Haghe JO8-4 comp 3 2
02-02-2019 09:00 HMSH JO8-2  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 2
02-02-2019 09:00 Westlandia JO8-6  -  Die Haghe JO8-6 comp 3 2
02-02-2019 09:00 HMSH JO8-1  -  Die Haghe JO8-7 comp 3 2
02-02-2019 10:30 Die Haghe JO8-8  -  Verburch JO8-3 comp 3 2
02-02-2019 10:30 Die Haghe JO8-9  -  Westlandia JO8-5 comp 3 2
02-02-2019 14:30 Die Haghe MO19-1  -  SV Leidschenveen MO19-1 comp 2 2
02-02-2019 12:00 Die Haghe MO17-2  -  Semper Altius MO17-1 comp 2 2
02-02-2019 12:30 Die Haghe MO15-1  -  Katwijk MO15-1 comp 2 2
02-02-2019 08:30 Die Haghe MO13-1  -  Forum Sport MO13-1 comp 2 2
02-02-2019 10:45 Die Haghe MO13-2  -  KMD MO13-1 comp 2 2
02-02-2019 09:30 Die Haghe MO11-1  -  DSVP MO11-2 comp 2 2
09-02-2019 14:30 Die Haghe 1  -  RVVH 1 comp 1 3
09-02-2019 12:00 Die Haghe 2  -  Vitesse Delft 3 comp 1 3
09-02-2019 14:30 Die Haghe 3  -  Vredenburch 2 comp 1 3
09-02-2019 12:30 Die Haghe 5  -  sc Monster 6 comp 1 3
09-02-2019 12:00 Vitesse Delft 4  -  Die Haghe 6 comp 1 3
09-02-2019 14:30 Die Haghe 7  -  Quintus 4 comp 1 3
09-02-2019 16:00 Ariston'80 15  -  Die Haghe 8 comp 1 3
09-02-2019 14:45 FC 's-Gravenz. 18  -  Die Haghe 9 comp 1 3
09-02-2019 14:00 RAS 4  -  Die Haghe 10 comp 1 3
09-02-2019 14:30 Semper Altius VR1  -  Die Haghe VR1 comp 2 3
09-02-2019 15:15 KMD VR1  -  Die Haghe VR2 comp 2 3
09-02-2019 12:30 Die Haghe JO19-1  -  Rijnsburgse Boys JO19-1 comp 3 3
09-02-2019 14:30 Die Haghe JO19-2  -  Schipluiden JO19-1 comp 3 3
09-02-2019 10:00 Die Haghe JO19-3  -  FC 's-Gravenz. JO19-4 comp 3 3
09-02-2019 12:30 Quick JO17-2  -  Die Haghe JO17-1 comp 3 3
09-02-2019 13:30 Den Hoorn JO17-3  -  Die Haghe JO17-2 comp 3 3
09-02-2019 12:30 Die Haghe JO17-3  -  Westlandia JO17-4 comp 3 3
09-02-2019 11:00 Die Haghe JO15-1  -  SV Leidschenveen JO15-1 comp 3 3
09-02-2019 11:00 Sporting Leiden JO15-1  -  Die Haghe JO15-2 comp 3 3
09-02-2019 11:00 Semper Altius JO15-1  -  Die Haghe JO15-3 comp 3 3
09-02-2019 11:30 Verburch JO15-4  -  Die Haghe JO15-4 comp 3 3
09-02-2019 08:30 Die Haghe JO13-1  -  Feyenoord, sc JO13-2 comp 3 3
09-02-2019 10:00 Die Haghe JO13-2  -  DSO JO13-2 comp 3 3
09-02-2019 08:30 Die Haghe JO13-3  -  DSVP JO13-5 comp 3 3
09-02-2019 10:00 Die Haghe JO13-4  -  Schipluiden JO13-2 comp 3 3
09-02-2019 10:45 SHO JO12-1G  -  Die Haghe JO12-1 comp 3 3
09-02-2019 08:30 Forum Sport JO12-2  -  Die Haghe JO12-2 comp 3 3
09-02-2019 10:00 Quick JO12-2  -  Die Haghe JO12-3 comp 3 3
09-02-2019 10:30 SVH JO12-4  -  Die Haghe JO12-4 comp 3 3
09-02-2019 08:45 VCS JO12-2  -  Die Haghe JO12-5 comp 3 3
09-02-2019 08:30 Die Haghe JO11-1  -  Quick JO11-1 comp 3 3
09-02-2019 09:45 Die Haghe JO11-2  -  RAS JO11-1 comp 3 3
09-02-2019 08:30 Die Haghe JO11-4  -  VELO JO11-5 comp 3 3
09-02-2019 09:45 Die Haghe JO11-5  -  Loosduinen JO11-3 comp 3 3
09-02-2019 09:45 Wilhelmus JO10-2  -  Die Haghe JO10-1 comp 3 3
09-02-2019 10:30 LYRA JO10-3  -  Die Haghe JO10-2 comp 3 3
09-02-2019 12:15 Den Hoorn JO10-6  -  Die Haghe JO10-3 comp 3 3
09-02-2019 10:00 Duindorp sv JO10-1  -  Die Haghe JO10-4 comp 3 3
09-02-2019 08:30 DSVP JO10-5  -  Die Haghe JO10-5 comp 3 3
09-02-2019 11:15 Den Hoorn JO10-5  -  Die Haghe JO10-6 comp 3 3
09-02-2019 09:30 Die Haghe JO9-1  -  Laakkw. JO9-1 comp 3 3
09-02-2019 08:30 Die Haghe JO9-2  -  Quick JO9-3 comp 3 3
09-02-2019 09:30 Die Haghe JO9-3  -  RKDEO JO9-5 comp 3 3
09-02-2019 08:30 Die Haghe JO9-4  -  Maasdijk JO9-1 comp 3 3
09-02-2019 10:30 Die Haghe JO9-5  -  Quick Steps JO9-2 comp 3 3
09-02-2019 10:30 Die Haghe JO9-6  -  Verburch JO9-3 comp 3 3
09-02-2019 08:30 Die Haghe JO8-1  -  UVS JO8-3 comp 3 3
09-02-2019 09:30 Die Haghe JO8-2  -  HVV Hercules DH JO8-1 comp 3 3
09-02-2019 08:30 Die Haghe JO8-3  -  LYRA JO8-2 comp 3 3
09-02-2019 09:30 Die Haghe JO8-4  -  sc Monster JO8-2 comp 3 3
09-02-2019 10:30 Die Haghe JO8-5  -  Concordia JO8-5 comp 3 3
09-02-2019 10:30 Die Haghe JO8-6  -  Den Hoorn JO8-7 comp 3 3
09-02-2019 08:30 Die Haghe JO8-7  -  RAS JO8-1 comp 3 3
09-02-2019 08:30 Quick JO8-7  -  Die Haghe JO8-8 comp 3 3
09-02-2019 09:30 HBS JO8-7  -  Die Haghe JO8-9 comp 3 3
09-02-2019 14:00 Quick Boys MO19-2  -  Die Haghe MO19-1 comp 2 3
09-02-2019 10:15 ARC MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 comp 2 3
09-02-2019 10:00 LYRA MO17-2  -  Die Haghe MO17-2 comp 2 3
09-02-2019 12:00 Naaldwijk MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 comp 2 3
09-02-2019 12:15 Graaf W II VAC MO13-1  -  Die Haghe MO13-1 comp 2 3
09-02-2019 09:45 Kethel Spaland, vv MO13-1  -  Die Haghe MO13-2 comp 2 3
09-02-2019 08:30 Excelsior M. MO11-1  -  Die Haghe MO11-1 comp 2 3
16-02-2019 14:30 SHO 1  -  Die Haghe 1 comp 1 3
16-02-2019 12:00 CWO 2  -  Die Haghe 2 comp 1 3
16-02-2019 13:00 Scheveningen 3  -  Die Haghe 3 comp 1 3
16-02-2019 14:30 VELO 9  -  Die Haghe 5 comp 1 3
16-02-2019 12:30 Die Haghe 6  -  Wanica Star 3 comp 1 3
16-02-2019 14:45 FC 's-Gravenz. 10  -  Die Haghe 7 comp 1 3
16-02-2019 14:30 Die Haghe 8  -  DSO 13 comp 1 3
16-02-2019 14:30 Die Haghe 9  -  Ariston'80 16 comp 1 3
16-02-2019 16:15 Die Haghe 10  -  LYRA 13 comp 1 3
16-02-2019 12:45 DUNO VE1  -  Die Haghe VE1 comp 1 3
16-02-2019 10:30 Die Haghe VR1  -  Maasdijk VR1 comp 2 3
16-02-2019 10:30 Die Haghe VR2  -  sc Monster VR2 comp 2 3
16-02-2019 14:30 VCS JO19-1  -  Die Haghe JO19-1 comp 3 3
16-02-2019 12:30 Die Haghe JO17-1  -  Meerburg JO17-1 comp 3 3
16-02-2019 10:00 SJC JO15-1  -  Die Haghe JO15-1 comp 3 3
16-02-2019 11:00 Die Haghe JO12-5  -  Den Hoorn JO12-3 comp 3 3
16-02-2019 08:45 Quick JO8-5  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 3
16-02-2019 08:45 Quick JO8-1  -  Die Haghe JO8-2 comp 3 3
16-02-2019 16:00 VOC MO17-1  -  Die Haghe MO17-2 comp 2 3

UITSLAGEN dames

(Bijgewerkt: 20-01-2019 02:25)filter








sort Datum Thuis   Uit Uitslag Afd Week Type
19-01-2019 Rijsoord 1  -  Die Haghe 1 6 - 0 1 1 comp
19-01-2019 Quick Steps 5  -  Die Haghe 5 1 1 comp
19-01-2019 Die Haghe 6  -  Nootdorp 5 4 - 1 1 1 comp
19-01-2019 sc Monster 8  -  Die Haghe 7 3 - 3 1 1 comp
19-01-2019 Die Haghe 8  -  FC 's-Gravenz. 10 1 - 2 1 1 beker
19-01-2019 Die Haghe 9  -  Scheveningen 5 3 - 5 1 1 beker
19-01-2019 Oosterheem 8  -  Die Haghe 10 5 - 0 1 1 comp
19-01-2019 PGS/VOGEL VE1  -  Die Haghe VE1 1 1 comp
19-01-2019 Die Haghe VR2  -  MSV '71 VR1 6 - 1 2 1 comp
19-01-2019 Die Haghe JO19-3  -  MVV '27 JO19-3 3 1 comp
19-01-2019 Die Haghe JO17-2  -  Quick JO17-3 3 - 4 3 1 comp
19-01-2019 LYRA JO17-3  -  Die Haghe JO17-3 4 - 0 3 1 comp
19-01-2019 Die Haghe JO11-4  -  HVV Hercules DH JO11-2 3 1 comp
19-01-2019 Die Haghe MO17-2  -  sc Monster MO17-1 2 1 comp
19-01-2019 Die Haghe MO15-1  -  LYRA MO15-1 2 1 comp
19-01-2019 Die Haghe MO13-1  -  Voorschoten`97 MO13-2 6 - 0 2 1 comp
12-01-2019 Loosduinen 4  -  Die Haghe 5 1 - 2 1 2 comp
12-01-2019 Den Hoorn JO19-4  -  Die Haghe JO19-3 10 - 1 3 2 comp

Bron: Sportlink

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Check de vacaturebank voor een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe