ARISTON'80 VR1 - DH VR1

26-09-2020, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe VR1 >

teams

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Informatie scheidsrechters

Info Pupillenscheidsrechters

Samenvatting spelregels veldvoetbal

 

Trainingstijden Sportpark Ockenburgh

Trainingstijden Sportpark Ockenburgh (versie 14-09-2020)

 

Veldindeling Sportpark Ockenburgh

Veldindeling Sportpark Ockenburgh (versie 08-09-2020)

 

Schema bij afkeuring grasvelden Ockenburgh

In onderstaand bestand het schema, met daarin welk team, op welke dag en om hoe laat uitwijkt naar welk kunstgrasveld (veld 3 of veld 7).

Trainingen op kunstgras bij veldafkeuring (versie 25-11-2019)

 

Nieuws vrouwen

verplaatsing wedstrijd DH 6

21-08-2012

De wedstrijd H.V.C. '10 7 - Die Haghe 6 van zaterdag 25-8-2012 is verplaatst naar woensdag 29-8-2012 om 20.00 uur

Noodkreet, help de clubgebouwcommissie uit de brand!!!!

21-08-2012
Momenteel is het voor de komende weken een groot probleem het openen, sluiten en barbezetting van ons clubgebouw gerealiseerd te krijgen. Dit is helaas he …

tijdswijziging DH 2 21-8-2012

18-08-2012
De wedstrijd FC 's-Gravenzande 4 - Die Haghe 2 van dinsdag 21-8-2012 is gewijzigd naar 20.00 uur.

Training C1 op Zaterdag, aanvang 10.00 uur

16-08-2012

A.s. zaterdag is er een training voor de C1, aanvang 10.00 uur

Lammert Danhof

Die Haghe 1 wint 1e bekerwedstrijd

14-08-2012
Die Haghe 1 won dinsdagavond de 1e bekerwedstrijd van GSC ESDO 1 met 3-1 en dat ging als volgt: Nadat de bezoekers in de 9e minuut fortuinlijk op een 0-1 …

Aan alle leden van de CLUB VAN HONDERD

14-08-2012
Als het goed is hebben alle leden van de Club van Honderd voor het voetbalseizoen 2012/2013 weer de brief met daarin het verzoek je betaling voor dit seiz …

Die Haghe wint het Polanentoernooi !

12-08-2012
Die Haghe 1 en 2 wisten beslag te leggen op de Polanenbokaal bij het toernooi van de nieuwe fusieclub SC Monster. De teams deden dit met grote overmacht e …

wijzigingen elftalindeling senioren

06-08-2012
Toegevoegd aan voorlopige A/B-selectie: Ben Boots en Stanley de Haan; Toegevoegd aan Die Haghe 3: Sean Zandbergen en Frank Loosman; Toegevoegd aan Die Hag …
<< <  Pagina 214 van 217  > >>

PROGRAMMA vrouwen

(Bijgewerkt: 25-09-2020 10:50)filter








sort Datum Tijd Thuis   Uit Type Afd Week Scheidsrechter
25-09-2020 20:00 SEP VR30+1  -  Die Haghe VR30+1 comp 2 1
25-09-2020 20:30 Die Haghe VR30+1  -  Delfia VR30+1 comp 2 1
25-09-2020 21:00 DUNO VR30+1  -  Die Haghe VR30+1 comp 2 1
25-09-2020 21:30 Die Haghe VR30+1  -  HPSV VR30+1 comp 2 1
25-09-2020 20:00 Die Haghe VR30+2  -  Rijnvogels, fc VR30+1 comp 2 1
25-09-2020 20:30 Voorschoten`97 VR30+1  -  Die Haghe VR30+2 comp 2 1
25-09-2020 21:00 Die Haghe VR30+2  -  Die Haghe VR30+3 comp 2 1
25-09-2020 22:00 Quick Boys VR30+1  -  Die Haghe VR30+2 comp 2 1
25-09-2020 20:00 Die Haghe VR30+3  -  Voorschoten`97 VR30+1 comp 2 1
25-09-2020 21:30 Die Haghe VR30+3  -  Quick Boys VR30+1 comp 2 1
25-09-2020 22:00 Rijnvogels, fc VR30+1  -  Die Haghe VR30+3 comp 2 1
26-09-2020 14:30 VELO 1  -  Die Haghe 1 comp 1 1
26-09-2020 11:00 VELO 2  -  Die Haghe 2 comp 1 1
26-09-2020 14:30 VELO 4  -  Die Haghe 3 comp 1 1
26-09-2020 14:30 VELO 5  -  Die Haghe 4 comp 1 1
26-09-2020 13:00 VELO 9  -  Die Haghe 5 comp 1 1
26-09-2020 14:00 Ariston'80 9  -  Die Haghe 7 comp 1 1
26-09-2020 14:30 Die Haghe 8  -  SVC'08 6 comp 1 P. (Peter) Groesbeek 1
26-09-2020 15:30 Die Haghe 9  -  Ariston'80 15 comp 1 J.T (John) Frenk 1
26-09-2020 15:00 Die Haghe 10  -  Verburch 5 comp 1 A. (Sharief) Imambuks 1
26-09-2020 14:30 Ariston'80 VR1  -  Die Haghe VR1 comp 2 1
26-09-2020 14:30 Die Haghe VR2  -  MVV '27 VR2 comp 2 B. (Ben) Ismaili 1
26-09-2020 13:00 Den Hoorn JO19-2  -  Die Haghe JO19-2 comp 3 1
26-09-2020 14:30 Die Haghe JO17-1  -  FC Zoetermeer JO17-2 comp 3 T. (Tom) Lindt 1
26-09-2020 12:15 FC Skillz JO16-1  -  Die Haghe JO16-1 comp 3 1
26-09-2020 14:30 Den Hoorn JO16-3  -  Die Haghe JO16-2 comp 3 1
26-09-2020 12:30 Die Haghe JO15-1  -  LYRA JO15-1 comp 3 J.E.P. (Koos) Bonne 1
26-09-2020 10:30 Die Haghe JO15-2  -  RKAVV JO15-1 comp 3 P. (Patrick) Hennen 1
26-09-2020 10:00 MSV '71 JO15-1G  -  Die Haghe JO15-3 comp 3 1
26-09-2020 10:30 TSC JO14-1  -  Die Haghe JO14-1G comp 3 1
26-09-2020 11:15 DSVP JO14-1  -  Die Haghe JO14-2 comp 3 1
26-09-2020 11:30 Die Haghe JO14-3  -  WIK JO14-2 comp 3 H. (Henk) Slagter 1
26-09-2020 12:00 HMSH JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 comp 3 1
26-09-2020 09:00 VELO JO13-3  -  Die Haghe JO13-2 comp 3 1
26-09-2020 09:00 REMO JO13-2  -  Die Haghe JO13-3 comp 3 1
26-09-2020 09:45 DSVP JO12-1  -  Die Haghe JO12-1 comp 3 1
26-09-2020 08:30 FC 's-Gravenz. JO12-2  -  Die Haghe JO12-2 comp 3 1
26-09-2020 08:30 HVV JO12-2  -  Die Haghe JO12-3 comp 3 1
26-09-2020 08:30 Die Haghe JO12-4  -  RAS JO12-2 comp 3 1
26-09-2020 10:00 Duindorp sv JO12-1  -  Die Haghe JO12-5 comp 3 1
26-09-2020 10:00 FC Skillz JO11-2  -  Die Haghe JO11-1 comp 3 1
26-09-2020 08:30 HBS JO11-2  -  Die Haghe JO11-2 comp 3 1
26-09-2020 10:30 Die Haghe JO11-3  -  GDA JO11-1 comp 3 1
26-09-2020 10:30 Die Haghe JO11-4  -  Loosduinen JO11-1 comp 3 1
26-09-2020 09:00 Die Haghe JO11-5  -  Scheveningen JO11-3 comp 3 1
26-09-2020 09:00 Die Haghe JO11-6  -  RAS JO11-2 comp 3 1
26-09-2020 10:30 sc Monster JO10-1  -  Die Haghe JO10-1 comp 3 1
26-09-2020 08:30 WIK JO10-1  -  Die Haghe JO10-2 comp 3 1
26-09-2020 11:00 Die Haghe JO10-3  -  DUNO JO10-1 comp 3 1
26-09-2020 11:00 Die Haghe JO10-4  -  WIK JO10-2 comp 3 1
26-09-2020 09:45 Die Haghe JO10-5  -  SEV JO10-2 comp 3 1
26-09-2020 09:45 Die Haghe JO10-6  -  Wilhelmus JO10-5 comp 3 1
26-09-2020 08:30 Die Haghe JO10-7  -  Den Hoorn JO10-7 comp 3 1
26-09-2020 11:00 Die Haghe JO10-8  -  FC 's-Gravenz. JO10-5 comp 3 1
26-09-2020 11:00 Die Haghe JO10-9  -  KMD JO10-4 comp 3 1
26-09-2020 09:30 GSC ESDO JO9-1  -  Die Haghe JO9-1 comp 3 1
26-09-2020 08:30 HBS JO9-3  -  Die Haghe JO9-2 comp 3 1
26-09-2020 08:30 Westlandia JO9-2  -  Die Haghe JO9-3 comp 3 1
26-09-2020 08:30 Quick JO9-5  -  Die Haghe JO9-4 comp 3 1
26-09-2020 09:45 Die Haghe JO9-5  -  RAS JO9-1 comp 3 1
26-09-2020 09:45 Die Haghe JO9-6  -  Duindorp sv JO9-1 comp 3 1
26-09-2020 08:30 Westlandia JO8-1  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 1
26-09-2020 09:45 Quick JO8-2  -  Die Haghe JO8-2 comp 3 1
26-09-2020 09:00 REMO JO8-1  -  Die Haghe JO8-3 comp 3 1
26-09-2020 09:45 Quick JO8-4  -  Die Haghe JO8-4 comp 3 1
26-09-2020 08:30 Die Haghe JO8-5  -  DUNO JO8-2 comp 3 1
26-09-2020 08:30 Die Haghe JO8-6  -  Duindorp sv JO8-2 comp 3 1
26-09-2020 08:30 Die Haghe JO8-7  -  RAS JO8-2 comp 3 1
26-09-2020 14:30 Die Haghe MO19-1  -  Sparta (AV) MO19-1 comp 2 J.A.H. (John) Timmermans 1
26-09-2020 10:30 Die Haghe MO19-2  -  FC Oegstgeest MO19-1 comp 2 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 1
26-09-2020 13:45 Die Haghe MO17-2  -  Voorschoten`97 MO17-2 comp 2 H. (Henk) Slagter 1
26-09-2020 10:00 Die Haghe MO15-1  -  RKDEO MO15-2 comp 2 L. (Lisanne) van den Hoogen 1
26-09-2020 08:30 Die Haghe MO15-2  -  SVH MO15-1 comp 2 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 1
26-09-2020 08:30 Die Haghe MO13-1  -  CVV Zwervers MO13-1 comp 2 R. (Ritchie) Vermeulen 1
26-09-2020 12:30 Die Haghe MO13-2  -  RKDEO MO13-2 comp 2 L.D.G.M. (Luud) Struijk 1
26-09-2020 08:30 Die Haghe MO11-1  -  Duindorp sv MO11-1 comp 2 1
29-09-2020 19:30 VCS 3  -  Die Haghe 8 beker 1 1
30-09-2020 19:30 Victoria'04 JO19-1  -  Die Haghe JO19-1 comp 3 1
03-10-2020 14:30 Die Haghe 1  -  WV-HEDW 1 comp 1 M.P. (Maurick) van Dijk 2
03-10-2020 12:15 Die Haghe 2  -  Duindorp sv 2 comp 1 2
03-10-2020 14:30 Die Haghe 3  -  Naaldwijk 2 comp 1 D. (Daan) van den Bergh 2
03-10-2020 13:00 Die Haghe 4  -  sc Monster 4 comp 1 J.T (John) Frenk 2
03-10-2020 12:30 Die Haghe 5  -  Loosduinen 4 comp 1 H. (Henk) Slagter 2
03-10-2020 14:30 HPSV 3  -  Die Haghe 6 comp 1 2
03-10-2020 15:15 Die Haghe 7  -  SVC'08 7 comp 1 H. (Henk) Slagter 2
03-10-2020 12:45 FC 's-Gravenz. 10  -  Die Haghe 8 comp 1 2
03-10-2020 12:45 FC 's-Gravenz. 19  -  Die Haghe 9 comp 1 2
03-10-2020 12:45 FC 's-Gravenz. 17  -  Die Haghe 10 comp 1 2
03-10-2020 12:30 Die Haghe 35+1  -  TAC'90 35+5 comp 1 T. (Tom) Mulder 2
03-10-2020 11:00 Die Haghe VR1  -  LYRA VR1 comp 2 M. (Michael) Medina 2
03-10-2020 14:30 Loosduinen VR1  -  Die Haghe VR2 comp 2 2
03-10-2020 13:00 Die Haghe JO19-1  -  Scheveningen JO19-1 comp 3 R.W. (Rob) van der Zwan 2
03-10-2020 15:15 Die Haghe JO19-2  -  MVV '27 JO19-1 comp 3 J.M. (Jacco) in den Bosch 2
03-10-2020 16:00 Wilhelmus JO17-4  -  Die Haghe JO17-1 comp 3 2
03-10-2020 14:30 Die Haghe JO16-1  -  FC Oegstgeest JO16-1 comp 3 T. (Tom) Lindt 2
03-10-2020 15:00 Die Haghe JO16-2  -  HVV JO16-5 comp 3 2
03-10-2020 11:15 DHC JO15-2  -  Die Haghe JO15-1 comp 3 2
03-10-2020 10:30 Blauw-Zwart JO15-1  -  Die Haghe JO15-2 comp 3 2
03-10-2020 08:30 Die Haghe JO15-3  -  FC 's-Gravenz. JO15-3 comp 3 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 2
03-10-2020 10:00 Die Haghe JO14-1G  -  msv De Betrokken Spartaan JO14-1 comp 3 E.J. (Enne) Vermeulen 2
03-10-2020 10:30 Die Haghe JO14-2  -  Wilhelmus JO14-2G comp 3 2
03-10-2020 09:00 Forum Sport JO14-2  -  Die Haghe JO14-3 comp 3 2
03-10-2020 09:00 Die Haghe JO13-1  -  Maasdijk JO13-1 comp 3 J.A.H. (John) Timmermans 2
03-10-2020 11:15 Die Haghe JO13-2  -  BMT JO13-1 comp 3 2
03-10-2020 13:00 Die Haghe JO13-3  -  Quick Steps JO13-1 comp 3 L.D.G.M. (Luud) Struijk 2
03-10-2020 10:15 Die Haghe JO12-1  -  Berkel JO12-1 comp 3 2
03-10-2020 08:30 Die Haghe JO12-2  -  DHC JO12-1 comp 3 2
03-10-2020 11:15 Die Haghe JO12-3  -  HBS JO12-3 comp 3 2
03-10-2020 11:30 Scheveningen JO12-2  -  Die Haghe JO12-4 comp 3 2
03-10-2020 09:45 Die Haghe JO12-5  -  Quick JO12-3 comp 3 2
03-10-2020 10:15 Die Haghe JO11-1  -  Quick JO11-1 comp 3 2
03-10-2020 09:45 Die Haghe JO11-2  -  WIK JO11-1 comp 3 2
03-10-2020 09:30 GSC ESDO JO11-3  -  Die Haghe JO11-3 comp 3 2
03-10-2020 08:30 WIK JO11-2  -  Die Haghe JO11-4 comp 3 2
03-10-2020 09:00 Quick Steps JO11-2  -  Die Haghe JO11-5 comp 3 2
03-10-2020 08:30 FC 's-Gravenz. JO11-4  -  Die Haghe JO11-6 comp 3 2
03-10-2020 09:45 Die Haghe JO10-1  -  Westlandia JO10-1 comp 3 2
03-10-2020 08:30 Die Haghe JO10-2  -  HMSH JO10-1 comp 3 2
03-10-2020 11:00 Verburch JO10-1  -  Die Haghe JO10-3 comp 3 2
03-10-2020 11:15 VUC JO10-1  -  Die Haghe JO10-4 comp 3 2
03-10-2020 10:00 Scheveningen JO10-2  -  Die Haghe JO10-5 comp 3 2
03-10-2020 10:00 Quick JO10-4  -  Die Haghe JO10-6 comp 3 2
03-10-2020 09:45 VELO JO10-5  -  Die Haghe JO10-7 comp 3 2
03-10-2020 10:30 sc Monster JO10-5  -  Die Haghe JO10-8 comp 3 2
03-10-2020 09:45 VELO JO10-6  -  Die Haghe JO10-9 comp 3 2
03-10-2020 08:30 Die Haghe JO9-1  -  VCS JO9-1 comp 3 2
03-10-2020 09:45 Die Haghe JO9-2  -  BMT JO9-1 comp 3 2
03-10-2020 08:30 Die Haghe JO9-3  -  Verburch JO9-2 comp 3 2
03-10-2020 09:45 Die Haghe JO9-4  -  HBS JO9-5 comp 3 2
03-10-2020 08:30 Duindorp sv JO9-1  -  Die Haghe JO9-5 comp 3 2
03-10-2020 08:30 HBS JO9-6  -  Die Haghe JO9-6 comp 3 2
03-10-2020 08:30 Die Haghe JO8-1  -  HBS JO8-1 comp 3 2
03-10-2020 09:45 Die Haghe JO8-2  -  GSC ESDO JO8-1 comp 3 2
03-10-2020 08:30 Die Haghe JO8-3  -  Quick JO8-3 comp 3 2
03-10-2020 08:30 Die Haghe JO8-4  -  Quick JO8-5 comp 3 2
03-10-2020 08:45 Quick JO8-7  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 2
03-10-2020 08:30 HBS JO8-6  -  Die Haghe JO8-6 comp 3 2
03-10-2020 08:45 DUNO JO8-2  -  Die Haghe JO8-7 comp 3 2
03-10-2020 12:15 ARC MO19-1  -  Die Haghe MO19-1 comp 2 2
03-10-2020 12:00 WVC MO19-1  -  Die Haghe MO19-2 comp 2 2
03-10-2020 12:30 RKAVV MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 comp 2 2
03-10-2020 13:00 SV Leidschenveen MO17-1  -  Die Haghe MO17-2 comp 2 2
03-10-2020 08:30 Blijdorp MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 comp 2 2
03-10-2020 13:00 GDA MO15-1  -  Die Haghe MO15-2 comp 2 2
03-10-2020 10:15 Quick Boys MO13-1  -  Die Haghe MO13-1 comp 2 2
03-10-2020 10:00 Forum Sport MO13-2  -  Die Haghe MO13-2 comp 2 2
03-10-2020 08:30 Die Haghe MO11-1  -  Quick MO11-2 comp 2 2
06-10-2020 20:00 HVC'10 VR1  -  Die Haghe VR2 comp 2 2
07-10-2020 19:30 Die Haghe JO15-1  -  Excelsior Maassluis JO15-1 oefenwedstrijd 3 2
07-10-2020 18:00 Die Haghe JO13-3  -  Scheveningen JO13-3 comp 3 H. (Henk) Slagter 2
09-10-2020 20:00 Die Haghe VR30+1  -  HPSV VR30+1 comp 2 3
09-10-2020 20:30 Delfia VR30+1  -  Die Haghe VR30+1 comp 2 3
09-10-2020 21:00 Die Haghe VR30+1  -  DUNO VR30+1 comp 2 3
09-10-2020 22:00 SEP VR30+1  -  Die Haghe VR30+1 comp 2 3
09-10-2020 20:00 Quick Boys VR30+1  -  Die Haghe VR30+2 comp 2 3
09-10-2020 20:30 Die Haghe VR30+2  -  Rijnvogels, fc VR30+1 comp 2 3
09-10-2020 21:30 Voorschoten`97 VR30+1  -  Die Haghe VR30+2 comp 2 3
09-10-2020 22:00 Die Haghe VR30+2  -  Die Haghe VR30+3 comp 2 3
09-10-2020 20:00 Die Haghe VR30+3  -  Voorschoten`97 VR30+1 comp 2 3
09-10-2020 21:00 Quick Boys VR30+1  -  Die Haghe VR30+3 comp 2 3
09-10-2020 21:30 Die Haghe VR30+3  -  Rijnvogels, fc VR30+1 comp 2 3
10-10-2020 14:30 Honselersdijk 1  -  Die Haghe 1 comp 1 3
10-10-2020 12:00 GDA 2  -  Die Haghe 2 comp 1 3
10-10-2020 12:45 FC 's-Gravenz. 5  -  Die Haghe 3 comp 1 3
10-10-2020 12:15 Oosterheem 2  -  Die Haghe 4 comp 1 3
10-10-2020 13:00 GDA 3  -  Die Haghe 5 comp 1 3
10-10-2020 12:15 Die Haghe 6  -  Honselersdijk 7 comp 1 R.W. (Roland) Belgraver 3
10-10-2020 16:00 Wilhelmus 3  -  Die Haghe 7 comp 1 3
10-10-2020 14:30 Die Haghe 8  -  MVV '27 9 comp 1 B. (Ben) Ismaili 3
10-10-2020 15:30 Die Haghe 9  -  LYRA 12 comp 1 J.T (John) Frenk 3
10-10-2020 15:00 Die Haghe 10  -  MVV '27 10 comp 1 H. (Henk) Slagter 3
10-10-2020 14:30 Loosduinen 35+1  -  Die Haghe 35+1 comp 1 3
10-10-2020 15:00 Sleeuwijk VR1  -  Die Haghe VR1 comp 2 3
10-10-2020 14:30 Die Haghe VR2  -  sc Monster VR2 comp 2 P. (Peter) Groesbeek 3
10-10-2020 14:30 sc Monster JO19-1  -  Die Haghe JO19-1 comp 3 3
10-10-2020 12:00 Quintus JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 comp 3 3
10-10-2020 14:30 Die Haghe JO17-1  -  VFC JO17-3 comp 3 3
10-10-2020 15:45 Graaf W II VAC JO16-1  -  Die Haghe JO16-1 comp 3 3
10-10-2020 14:15 RAS JO16-2  -  Die Haghe JO16-2 comp 3 3
10-10-2020 12:30 Die Haghe JO15-1  -  Den Hoorn JO15-1 comp 3 3
10-10-2020 10:30 Die Haghe JO15-2  -  DoCoS JO15-1 comp 3 3
10-10-2020 11:15 Quick Boys JO15-4  -  Die Haghe JO15-3 comp 3 3
10-10-2020 12:00 MOC'17 JO14-1  -  Die Haghe JO14-1G comp 3 3
10-10-2020 11:30 DHL JO14-1  -  Die Haghe JO14-2 comp 3 3
10-10-2020 11:30 Die Haghe JO14-3  -  Haagse Hout JO14-1 comp 3 3
10-10-2020 10:30 VDL JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 comp 3 3
10-10-2020 09:00 Westlandia JO13-3  -  Die Haghe JO13-2 comp 3 3
10-10-2020 12:00 HMSH JO13-2  -  Die Haghe JO13-3 comp 3 3
10-10-2020 14:30 Die Haghe MO19-1  -  RCL MO19-1 comp 2 3
10-10-2020 10:30 Die Haghe MO19-2  -  RCL MO19-2 comp 2 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 3
10-10-2020 10:30 Die Haghe MO17-1  -  Graaf W II VAC MO17-1 comp 2 B. (Ben) Ismaili 3
10-10-2020 13:45 Die Haghe MO17-2  -  FC Oegstgeest MO17-2 comp 2 J.A.H. (John) Timmermans 3
10-10-2020 10:00 Die Haghe MO15-1  -  RKAVV MO15-1 comp 2 3
10-10-2020 08:30 Die Haghe MO15-2  -  LYRA MO15-1 comp 2 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 3
10-10-2020 08:30 Die Haghe MO13-1  -  Berkel MO13-1 comp 2 3
10-10-2020 12:30 Die Haghe MO13-2  -  FC 's-Gravenz. MO13-2 comp 2 3
14-10-2020 19:30 Die Haghe JO15-2  -  ADO Den Haag MO16-1 oefenwedstrijd 3 3
17-10-2020 14:30 Die Haghe 1  -  AFC 1 comp 1 3
17-10-2020 12:30 Sparta (AV) JO14-1  -  Die Haghe JO14-1G comp 3 3
17-10-2020 10:00 FC Oudewater MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 comp 2 3

UITSLAGEN vrouwen

(Bijgewerkt: 25-09-2020 10:51)filter








sort Datum Thuis   Uit Uitslag Afd Week Type
23-09-2020 Laakkw. JO12-3  -  Die Haghe JO12-4 9 - 4 3 1 comp
22-09-2020 Die Haghe 3  -  DWO 3 2 - 2 1 1 beker
19-09-2020 Die Haghe 1  -  Voorschoten`97 1 1 - 1 1 1 comp
19-09-2020 Die Haghe 2  -  LYRA 2 5 - 1 1 1 comp
19-09-2020 Die Haghe 3  -  Honselersdijk 3 2 - 3 1 1 comp
19-09-2020 Die Haghe 4  -  Honselersdijk 5 2 - 0 1 1 comp
19-09-2020 Die Haghe 5  -  HVC'10 4 2 - 2 1 1 comp
19-09-2020 Nootdorp 4  -  Die Haghe 6 3 - 1 1 1 comp
19-09-2020 Die Haghe 7  -  Vitesse Delft 5 9 - 2 1 1 comp
19-09-2020 Honselersdijk 8  -  Die Haghe 8 4 - 1 1 1 comp
19-09-2020 VELO 11  -  Die Haghe 9 3 - 3 1 1 comp
19-09-2020 VELO 12  -  Die Haghe 10 5 - 0 1 1 comp
19-09-2020 Die Haghe 35+1  -  SVC'08 35+6 2 - 3 1 1 comp
19-09-2020 Die Haghe VR1  -  Den Hoorn VR1 3 - 1 2 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO19-1  -  Verburch JO19-1 4 - 3 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO19-2  -  Vitesse Delft JO19-1 1 - 5 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO16-1  -  DSO JO16-1 0 - 4 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO16-2  -  Quick JO16-3 2 - 2 3 1 comp
19-09-2020 Nootdorp JO15-1  -  Die Haghe JO15-1 0 - 3 3 1 comp
19-09-2020 Zwaluwen JO15-1  -  Die Haghe JO15-2 1 - 3 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO15-3  -  DHL JO15-1 3 - 1 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO14-1G  -  RBC JO14-1 4 - 2 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO14-2  -  Berkel JO14-1 0 - 9 3 1 comp
19-09-2020 FC 's-Gravenz. JO14-3  -  Die Haghe JO14-3 0 - 7 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO13-1  -  MVV '27 JO13-1 4 - 3 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO13-2  -  LYRA JO13-2 6 - 1 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO12-1  -  VELO JO12-1 6 - 4 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO12-2  -  FC Skillz JO12-1 0 - 2 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO12-3  -  Laakkw. JO12-2 4 - 4 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO12-5  -  HBS JO12-4 2 - 7 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO11-1  -  DUNO JO11-1 6 - 1 3 1 comp
19-09-2020 Die Haghe JO11-2  -  FC 's-Gravenz. JO11-2 4 - 5 3 1 comp
19-09-2020 HMSH JO11-1  -  Die Haghe JO11-3 15 - 0 3 1 comp
19-09-2020 Quick JO11-6  -  Die Haghe JO11-4 6 - 2 3 1 comp
19-09-2020 DUNO JO11-3  -  Die Haghe JO11-5 2 - 8 3 1 comp
19-09-2020 Verburch JO11-3  -  Die Haghe JO11-6 3 - 9 3 1 comp
19-09-2020 Nieuwerkerk MO19-1  -  Die Haghe MO19-1 3 - 1 2 1 comp
19-09-2020 Die Haghe MO17-1  -  Quick Boys MO17-1 3 - 5 2 1 comp
19-09-2020 FC Lisse MO17-1  -  Die Haghe MO17-2 5 - 1 2 1 comp
19-09-2020 Jodan Boys, de MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 3 - 4 2 1 comp
19-09-2020 VDL MO15-2  -  Die Haghe MO15-2 8 - 0 2 1 comp
19-09-2020 VOC MO13-1  -  Die Haghe MO13-1 1 - 2 2 1 comp
19-09-2020 VELO MO13-1  -  Die Haghe MO13-2 1 - 12 2 1 comp
19-09-2020 Laakkw. MO11-1  -  Die Haghe MO11-1 10 - 1 2 1 comp
16-09-2020 Die Haghe JO17-1  -  Houtwijk JO17-1 2 - 3 3 2 oefen
16-09-2020 Die Haghe JO13-1  -  Concordia JO13-1 3 - 3 3 2 oefen
15-09-2020 Kagia 2  -  Die Haghe 2 0 - 1 1 2 beker
15-09-2020 Die Haghe 10  -  SVC'08 8 1 - 2 1 2 beker
15-09-2020 Die Haghe JO19-1  -  ADO Den Haag JO18-1 0 - 7 3 2 oefenwedst
12-09-2020 Westlandia 1  -  Die Haghe 1 3 - 3 1 2 beker
12-09-2020 Quick Boys 5  -  Die Haghe 3 3 - 2 1 2 beker
12-09-2020 REMO 3  -  Die Haghe 4 5 - 3 1 2 beker
12-09-2020 Die Haghe 5  -  RAS 5 5 - 0 1 2 beker
12-09-2020 Die Haghe 6  -  Quintus 5 1 - 3 1 2 beker
12-09-2020 Die Haghe 7  -  FC 's-Gravenz. 10 1 - 1 1 2 beker
12-09-2020 Die Haghe 9  -  Verburch 5 3 - 1 1 2 beker
12-09-2020 Die Haghe 10  -  Graaf W II VAC 4 1 - 1 1 2 beker
12-09-2020 Die Haghe VR1  -  Antibarbari VR2 5 - 0 2 2 beker
12-09-2020 Pernis VR1  -  Die Haghe VR2 1 - 3 2 2 beker
12-09-2020 Die Haghe JO19-1  -  VOC JO19-1 4 - 2 3 2 beker
12-09-2020 Wilhelmus JO19-2  -  Die Haghe JO19-2 3 - 3 3 2 beker
12-09-2020 Die Haghe JO17-1  -  HBS JO17-4 5 - 1 3 2 beker
12-09-2020 Den Hoorn JO16-1  -  Die Haghe JO16-1 5 - 3 3 2 comp
12-09-2020 RKAVV JO15-1  -  Die Haghe JO15-1 0 - 11 3 2 beker
12-09-2020 Scheveningen JO15-1  -  Die Haghe JO15-2 2 - 1 3 2 beker
12-09-2020 Die Haghe JO15-3  -  DUNO JO15-2 5 - 0 3 2 beker
12-09-2020 Die Haghe JO14-1G  -  Kloetinge JO14-1 3 - 3 3 2 comp
12-09-2020 Loosduinen JO14-1  -  Die Haghe JO14-2 3 - 0 3 2 beker
12-09-2020 Die Haghe JO14-3  -  Noordwijk JO14-1 1 - 7 3 2 beker
12-09-2020 DCV JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 1 - 3 3 2 beker
12-09-2020 RAS JO13-1  -  Die Haghe JO13-2 0 - 8 3 2 beker
12-09-2020 WIK JO12-1  -  Die Haghe JO12-1 1 - 19 3 2 comp
12-09-2020 HBS JO12-1  -  Die Haghe JO12-2 3 - 1 3 2 comp
12-09-2020 Quick JO12-1  -  Die Haghe JO12-3 1 - 6 3 2 comp
12-09-2020 Die Haghe JO12-4  -  Quick JO12-2 4 - 2 3 2 comp
12-09-2020 Scheveningen JO12-3  -  Die Haghe JO12-5 5 - 7 3 2 comp
12-09-2020 HBS JO11-1  -  Die Haghe JO11-1 2 - 12 3 2 comp
12-09-2020 sc Monster JO11-1  -  Die Haghe JO11-2 3 2 comp
12-09-2020 Die Haghe JO11-3  -  Quick JO11-5 3 - 3 3 2 comp
12-09-2020 Die Haghe JO11-4  -  DUNO JO11-2 3 - 2 3 2 comp
12-09-2020 Die Haghe JO11-5  -  Vredenburch JO11-2 4 - 19 3 2 comp
12-09-2020 Die Haghe JO11-6  -  HVC'10 JO11-1 1 - 3 3 2 comp
12-09-2020 Graaf W II VAC MO19-1  -  Die Haghe MO19-1 0 - 2 2 2 beker
12-09-2020 Die Haghe MO19-2  -  CVV Zwervers MO19-1 1 - 2 2 2 beker
12-09-2020 Die Haghe MO17-1  -  FC 's-Gravenz. MO17-1 3 - 2 2 2 beker
12-09-2020 Die Haghe MO17-2  -  VDL MO17-1 0 - 7 2 2 beker
12-09-2020 Die Haghe MO15-1  -  SJC MO15-1 3 - 4 2 2 beker
12-09-2020 Die Haghe MO15-2  -  Quick Boys MO15-3 11 - 0 2 2 beker
12-09-2020 Quick MO13-1  -  Die Haghe MO13-1 3 - 0 2 2 beker
12-09-2020 Die Haghe MO11-1  -  Loosduinen MO11-1 4 - 2 2 2 comp
09-09-2020 Die Haghe VR2  -  FC Oegstgeest VR3 5 - 1 2 3 beker
09-09-2020 Die Haghe JO14-1  -  Wilhelmus JO14-1 1 - 2 3 3 oefen
09-09-2020 Die Haghe JO12-3  -  TAC'90 JO12-1 8 - 1 3 3 comp
08-09-2020 Die Haghe 2  -  Verburch 2 2 - 3 1 3 oefen
08-09-2020 Die Haghe 4  -  KMD 2 0 - 1 1 3 oefen
07-09-2020 GHVV'13 MO19-1  -  Die Haghe MO19-2 4 - 2 2 3 beker
05-09-2020 DHC 1  -  Die Haghe 1 3 - 2 1 3 beker
05-09-2020 Kethel Spaland, vv 2  -  Die Haghe 2 3 - 4 1 3 beker
05-09-2020 BVCB 4  -  Die Haghe 3 1 - 5 1 3 beker
05-09-2020 sc Monster 5  -  Die Haghe 4 3 - 1 1 3 beker
05-09-2020 Die Haghe 5  -  PGS/VOGEL 3 3 - 6 1 3 beker
05-09-2020 Die Haghe 6  -  REMO 5 4 - 1 1 3 beker
05-09-2020 Die Haghe 7  -  HVC'10 5 2 - 1 1 3 beker
05-09-2020 Die Haghe 8  -  Wilhelmus 2 1 - 3 1 3 beker
05-09-2020 Oliveo 7  -  Die Haghe 9 1 - 5 1 3 beker
05-09-2020 Wassenaar, s.v. 3  -  Die Haghe 10 4 - 1 1 3 beker
05-09-2020 Die Haghe 35+1  -  DUNO 35+1 0 - 6 1 3 beker
05-09-2020 Die Haghe JO19-1  -  NSVV JO19-1 4 - 1 3 3 beker
05-09-2020 HBS JO19-3  -  Die Haghe JO19-2 5 - 0 3 3 beker
05-09-2020 DUNO JO17-2  -  Die Haghe JO17-1 2 - 0 3 3 beker
05-09-2020 Die Haghe JO16-1  -  Wippolder JO16-1 1 - 3 3 3 comp
05-09-2020 ARC JO15-1  -  Die Haghe JO15-1 0 - 1 3 3 beker
05-09-2020 Westlandia JO15-1  -  Die Haghe JO15-2 20 - 0 3 3 beker
05-09-2020 Quick JO15-4  -  Die Haghe JO15-3 0 - 12 3 3 beker
05-09-2020 ASWH JO14-1G  -  Die Haghe JO14-1G 1 - 3 3 3 comp
05-09-2020 HVC'10 JO14-1  -  Die Haghe JO14-2 5 - 1 3 3 beker
05-09-2020 Die Haghe JO14-3  -  Westlandia JO14-3 2 - 3 3 3 beker
05-09-2020 SHO JO13-2  -  Die Haghe JO13-1 3 - 6 3 3 beker
05-09-2020 GSC ESDO JO13-3  -  Die Haghe JO13-2 1 - 6 3 3 beker
05-09-2020 Die Haghe JO12-1  -  Graaf W II VAC JO12-1 12 - 1 3 3 comp
05-09-2020 Die Haghe JO12-2  -  Forum Sport JO12-1 0 - 4 3 3 comp
05-09-2020 Die Haghe JO12-2  -  Forum Sport JO12-1 0 - 4 3 3 comp
05-09-2020 Vredenburch JO12-1  -  Die Haghe JO12-4 6 - 2 3 3 comp
05-09-2020 Die Haghe JO12-5  -  Quick Steps JO12-2 12 - 0 3 3 comp
05-09-2020 Die Haghe JO11-1  -  HVV JO11-1 3 - 9 3 3 comp
05-09-2020 Die Haghe JO11-2  -  Quick JO11-3 0 - 14 3 3 comp
05-09-2020 HBS JO11-4  -  Die Haghe JO11-3 9 - 1 3 3 comp
05-09-2020 Quick Steps JO11-1  -  Die Haghe JO11-4 7 - 1 3 3 comp
05-09-2020 HVV JO11-8  -  Die Haghe JO11-5 7 - 0 3 3 comp
05-09-2020 KMD JO11-3  -  Die Haghe JO11-6 7 - 2 3 3 comp
05-09-2020 Die Haghe MO19-1  -  KMD MO19-1 5 - 0 2 3 beker
05-09-2020 Die Haghe MO19-2  -  NSVV MO19-1 2 - 0 2 3 beker
05-09-2020 Die Haghe MO17-1  -  Quick MO17-1 18 - 1 2 3 beker
05-09-2020 Die Haghe MO17-2  -  PPSC MO17-1 0 - 2 2 3 beker
05-09-2020 Die Haghe MO15-1  -  sv Poortugaal MO15-1 1 - 0 2 3 beker
05-09-2020 Die Haghe MO15-2  -  Katwijk MO15-1 2 - 6 2 3 beker
05-09-2020 Die Haghe MO13-1  -  VELO MO13-1 2 - 2 2 3 beker
05-09-2020 Graaf W II VAC MO11-2  -  Die Haghe MO11-1 15 - 1 2 3 comp

Bron: Sportlink

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe