DIE HAGHE 1 - SHO 1

25-01-2020, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

DIE HAGHE 2 - HVC'10 2

25-01-2020, 12:00 uur
comp | Meer Die Haghe 2 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

PROGRAMMA club

(Bijgewerkt: 25-01-2020 02:45)filter








sort Datum Tijd Thuis   Uit Type Afd Week Scheidsrechter
25-01-2020 15:00 Die Haghe JO16-1  -  HBS JO16-3 comp 3 Afgeschermd 1
25-01-2020 14:30 Die Haghe 1  -  SHO 1 comp 1 A.H. (Arie) Kuup 1
25-01-2020 12:00 Die Haghe 2  -  HVC'10 2 comp 1 B. (Bertus) Rietveld 1
25-01-2020 11:45 Naaldwijk 2  -  Die Haghe 3 comp 1 1
25-01-2020 12:30 Die Haghe 5  -  Loosduinen 4 comp 1 H. (Henk) Slagter 1
25-01-2020 14:30 VELO 10  -  Die Haghe 6 comp 1 1
25-01-2020 15:00 Die Haghe 7  -  HMSH 2 comp 1 A. (Sharief) Imambuks 1
25-01-2020 12:00 RVC Celeritas 3  -  Die Haghe 8 comp 1 1
25-01-2020 14:30 sc Monster 11  -  Die Haghe 9 comp 1 1
25-01-2020 11:30 MVV '27 11  -  Die Haghe 10 comp 1 1
25-01-2020 12:30 Die Haghe VE1  -  Loosduinen VE1 comp 1 P. (Peter) Groesbeek 1
25-01-2020 16:45 XerxesDZB VR1  -  Die Haghe VR1 comp 2 1
25-01-2020 12:30 Die Haghe VR2  -  Ariston'80 VR2 comp 2 1
25-01-2020 12:45 Die Haghe JO19-1  -  KMD JO19-1 comp 3 M. (Maarten) van der Vegt 1
25-01-2020 15:00 Die Haghe JO19-2  -  Wippolder JO19-3 comp 3 H.M. (Matthijs) van der Deijl 1
25-01-2020 15:00 Die Haghe JO19-3  -  HBS JO19-6 comp 3 V.S. (Vidjai) Soebhag 1
25-01-2020 12:15 DoCoS JO17-1  -  Die Haghe JO17-1 comp 3 1
25-01-2020 12:00 WIK JO17-1  -  Die Haghe JO17-2 comp 3 1
25-01-2020 10:30 Loosduinen JO17-2  -  Die Haghe JO17-3 comp 3 1
25-01-2020 10:00 Naaldwijk JO15-1  -  Die Haghe JO15-1 comp 3 1
25-01-2020 11:00 Scheveningen JO15-2  -  Die Haghe JO15-2 comp 3 1
25-01-2020 08:30 Die Haghe JO14-1  -  Den Hoorn JO14-1 comp 3 A.C.M. (Alex) van Luijk 1
25-01-2020 10:30 Die Haghe JO14-2  -  VOC JO14-1 comp 3 P. (Patrick) Hennen 1
25-01-2020 09:00 VELO JO14-3  -  Die Haghe JO14-3 comp 3 1
25-01-2020 10:30 Die Haghe JO13-1  -  Graaf W II VAC JO13-1 comp 3 T. (Tom) Lindt 1
25-01-2020 08:30 Die Haghe JO13-2  -  Quick JO13-4 comp 3 Afgeschermd 1
25-01-2020 08:30 Die Haghe JO13-3  -  SVH JO13-2 comp 3 M. (Majd) Ramadan 1
25-01-2020 10:30 SEP JO12-1  -  Die Haghe JO12-1 comp 3 1
25-01-2020 10:00 Die Haghe JO12-3  -  HBS JO12-4 comp 3 1
25-01-2020 08:30 Die Haghe JO12-4  -  FC 's-Gravenz. JO12-7 comp 3 1
25-01-2020 10:00 Die Haghe JO11-1  -  HBS JO11-1 comp 3 1
25-01-2020 09:45 DUNO JO11-1  -  Die Haghe JO11-2 comp 3 1
25-01-2020 11:00 Die Haghe JO11-3  -  MSV '71 JO11-1 comp 3 1
25-01-2020 10:15 VCS JO11-2  -  Die Haghe JO11-4 comp 3 1
25-01-2020 10:00 Die Haghe JO11-5  -  Quick Steps JO11-3 comp 3 1
25-01-2020 08:30 KMD JO11-5  -  Die Haghe JO11-6 comp 3 1
25-01-2020 08:30 Die Haghe JO10-1  -  DUNO JO10-1 comp 3 1
25-01-2020 09:45 Die Haghe JO10-2  -  Scheveningen JO10-1 comp 3 1
25-01-2020 08:30 Die Haghe JO10-3  -  REMO JO10-2 comp 3 1
25-01-2020 11:00 Quick JO10-2  -  Die Haghe JO10-4 comp 3 1
25-01-2020 08:30 Die Haghe JO10-5  -  VCS JO10-3 comp 3 1
25-01-2020 08:30 Westlandia JO10-4  -  Die Haghe JO10-6 comp 3 1
25-01-2020 11:00 Verburch JO10-3  -  Die Haghe JO10-7 comp 3 1
25-01-2020 11:00 Berkel JO10-6  -  Die Haghe JO10-8 comp 3 1
25-01-2020 09:45 Die Haghe JO9-1  -  HMSH JO9-1 comp 3 1
25-01-2020 08:30 Die Haghe JO9-2  -  KMD JO9-1 comp 3 1
25-01-2020 11:00 Die Haghe JO9-3  -  Scheveningen JO9-2 comp 3 1
25-01-2020 08:30 Die Haghe JO9-4  -  HBS JO9-5 comp 3 1
25-01-2020 10:00 Duindorp sv JO9-1  -  Die Haghe JO9-5 comp 3 1
25-01-2020 08:30 Westlandia JO9-3  -  Die Haghe JO9-6 comp 3 1
25-01-2020 09:45 Die Haghe, JO9-7G  -  Laakkw., JO9-3M comp 3 1
25-01-2020 09:45 DUNO JO9-3  -  Die Haghe, JO9-8G comp 3 1
25-01-2020 09:45 Quick JO8-1  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 1
25-01-2020 08:45 VELO JO8-2  -  Die Haghe JO8-2 comp 3 1
25-01-2020 08:30 Die Haghe JO8-3  -  REMO JO8-1 comp 3 1
25-01-2020 09:00 sc Monster JO8-3  -  Die Haghe JO8-4 comp 3 1
25-01-2020 08:30 Graaf W II VAC JO8-7  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 1
25-01-2020 11:00 Die Haghe JO8-6  -  Loosduinen JO8-1 comp 3 1
25-01-2020 09:00 Scheveningen JO8-3  -  Die Haghe JO8-7 comp 3 1
25-01-2020 15:00 Foreholte MO19-1  -  Die Haghe MO19-1 comp 2 1
25-01-2020 11:45 VUC MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 comp 2 1
25-01-2020 10:30 FC 's-Gravenz. MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 comp 2 1
25-01-2020 12:30 VDL MO15-1  -  Die Haghe MO15-2 comp 2 1
25-01-2020 10:30 Maasdijk MO15-1  -  Die Haghe MO15-3 comp 2 1
25-01-2020 08:45 RKAVV MO13-1  -  Die Haghe MO13-1 comp 2 1
29-01-2020 19:30 Die Haghe JO15-1  -  Scheveningen JO15-1 hvt 3 J.A.H. (John) Timmermans 1
29-01-2020 19:00 Voorschoten '97 JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 hvt 3 1
01-02-2020 11:40 SV Leidschenveen JO16-2  -  Die Haghe JO16-1 comp 3 2
01-02-2020 14:30 Nootdorp 1  -  Die Haghe 1 comp 1 2
01-02-2020 11:30 MVV '27 2  -  Die Haghe 2 comp 1 2
01-02-2020 14:45 FC 's-Gravenz. 4  -  Die Haghe 3 comp 1 2
01-02-2020 12:30 Loosduinen 3  -  Die Haghe 4 comp 1 2
01-02-2020 13:30 Vredenburch 3  -  Die Haghe 5 comp 1 2
01-02-2020 15:00 Die Haghe 6  -  Laakkw. 2 comp 1 R.W. (Roland) Belgraver 2
01-02-2020 13:00 Honselersdijk 7  -  Die Haghe 7 comp 1 2
01-02-2020 14:30 Die Haghe 8  -  Honselersdijk 9 comp 1 J.T (John) Frenk 2
01-02-2020 14:30 Die Haghe 9  -  Honselersdijk 10 comp 1 Afgeschermd 2
01-02-2020 15:00 Die Haghe 10  -  FC 's-Gravenz. 19 comp 1 P. (Peter) Groesbeek 2
01-02-2020 15:00 SVC'08 VE3  -  Die Haghe VE1 comp 1 2
01-02-2020 11:00 ST AGE-GGK/Zestienhoven VR1  -  Die Haghe VR1 comp 2 2
01-02-2020 12:30 LYRA VR2  -  Die Haghe VR2 comp 2 2
01-02-2020 12:45 Die Haghe JO19-1  -  Vredenburch JO19-1 comp 3 2
01-02-2020 12:00 SEP JO19-2  -  Die Haghe JO19-2 comp 3 2
01-02-2020 13:45 Quick JO19-4  -  Die Haghe JO19-3 comp 3 2
01-02-2020 15:00 Die Haghe JO17-1  -  OVV JO17-1G comp 3 Afgeschermd 2
01-02-2020 12:30 Die Haghe JO17-2  -  REMO JO17-1 comp 3 T. (Tom) Lindt 2
01-02-2020 10:30 FC 's-Gravenz. JO17-5  -  Die Haghe JO17-3 comp 3 2
01-02-2020 08:30 Die Haghe JO15-1  -  Scheveningen JO15-1 comp 3 J.A.H. (John) Timmermans 2
01-02-2020 13:00 Graaf W II VAC JO15-3  -  Die Haghe JO15-2 comp 3 2
01-02-2020 08:30 Die Haghe JO14-1  -  FC 's-Gravenz. JO14-1 comp 3 H. (Herman) van der Pol 2
01-02-2020 09:45 Voorschoten`97 JO14-1  -  Die Haghe JO14-2 comp 3 2
01-02-2020 08:30 Die Haghe JO14-3  -  Quick Steps JO14-1 comp 3 R.F. (Remon) Roza 2
01-02-2020 10:30 Die Haghe JO13-1  -  Voorschoten`97 JO13-1 comp 3 R.J. (Ruud) de Bruijn 2
01-02-2020 11:15 WIK JO13-2  -  Die Haghe JO13-3 comp 3 2
01-02-2020 08:30 Honselersdijk JO13-1  -  Die Haghe JO13-4 comp 3 2
01-02-2020 09:30 Blauw-Zwart JO12-2  -  Die Haghe JO12-1 comp 3 2
01-02-2020 10:00 Zoetermeer, fc JO12-4  -  Die Haghe JO12-2 comp 3 2
01-02-2020 10:00 Die Haghe JO12-3  -  Duindorp sv JO12-1 comp 3 2
01-02-2020 08:30 Die Haghe JO12-4  -  HMSH JO12-3 comp 3 2
01-02-2020 10:00 Die Haghe JO11-1  -  Zoetermeer, fc JO11-1 comp 3 2
01-02-2020 09:30 Scheveningen JO11-1  -  Die Haghe JO11-2 comp 3 2
01-02-2020 11:00 Die Haghe JO11-3  -  TAC'90 JO11-1 comp 3 2
01-02-2020 08:30 WIK JO11-2  -  Die Haghe JO11-4 comp 3 2
01-02-2020 09:00 Loosduinen JO11-2  -  Die Haghe JO11-5 comp 3 2
01-02-2020 11:00 Die Haghe JO11-6  -  SV Leidschenveen JO11-5 comp 3 2
01-02-2020 08:30 Die Haghe JO10-1  -  SVH JO10-1 comp 3 2
01-02-2020 10:00 REMO JO10-1  -  Die Haghe JO10-2 comp 3 2
01-02-2020 08:30 Die Haghe JO10-3  -  Duindorp sv JO10-1 comp 3 2
01-02-2020 09:45 Die Haghe JO10-4  -  WIK JO10-2 comp 3 2
01-02-2020 10:30 Scheveningen JO10-4  -  Die Haghe JO10-5 comp 3 2
01-02-2020 09:45 Die Haghe JO10-6  -  dvv Delft JO10-1 comp 3 2
01-02-2020 10:30 LYRA JO10-6  -  Die Haghe JO10-7 comp 3 2
01-02-2020 09:45 DSVP JO10-2M  -  Die Haghe JO10-8 comp 3 2
01-02-2020 10:15 VELO JO9-1  -  Die Haghe JO9-1 comp 3 2
01-02-2020 12:45 VCS JO9-2  -  Die Haghe JO9-2 comp 3 2
01-02-2020 08:30 SVC'08 JO9-2  -  Die Haghe JO9-3 comp 3 2
01-02-2020 08:30 Die Haghe JO9-4  -  Wassenaar, s.v. JO9-1 comp 3 2
01-02-2020 11:00 RAS JO9-2  -  Die Haghe JO9-5 comp 3 2
01-02-2020 09:45 Die Haghe JO9-6  -  Den Hoorn JO9-6 comp 3 2
01-02-2020 08:30 Toofan JO9-1  -  Die Haghe, JO9-7G comp 3 2
01-02-2020 11:00 Die Haghe, JO9-8G  -  Quick JO9-7 comp 3 2
01-02-2020 10:00 Die Haghe JO8-1  -  VFC JO8-1 comp 3 2
01-02-2020 11:15 Quick JO8-2  -  Die Haghe JO8-2 comp 3 2
01-02-2020 08:30 Die Haghe JO8-3  -  TAC'90 JO8-2 comp 3 2
01-02-2020 09:45 Die Haghe JO8-4  -  Quick JO8-4 comp 3 2
01-02-2020 11:00 Die Haghe JO8-6  -  VELO JO8-5 comp 3 2
01-02-2020 10:00 Die Haghe JO8-7  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 2
01-02-2020 13:00 Die Haghe MO19-1  -  VV Papendrecht MO19-1 comp 2 A. (Sharief) Imambuks 2
01-02-2020 10:00 Die Haghe MO17-1  -  Quick MO17-1 comp 2 C. (Cyro) Stam 2
01-02-2020 11:00 Die Haghe MO15-1  -  Nieuwkoop MO15-1 comp 2 Afgeschermd 2
01-02-2020 12:30 Die Haghe MO15-2  -  Duindorp sv MO15-1 comp 2 Afgeschermd 2
01-02-2020 14:30 Die Haghe MO15-3  -  SEP MO15-1 comp 2 G. (Gerard) Lindt 2
01-02-2020 12:30 Die Haghe MO13-1  -  Laakkw. MO13-2 comp 2 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 2
01-02-2020 10:30 Die Haghe MO13-2  -  GDA MO13-1 comp 2 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 2
04-02-2020 19:30 Die Haghe JO19-1  -  HBS JO19 oefen 3 2
08-02-2020 15:00 Die Haghe JO16-1  -  Quick JO16-3 comp 3 3
08-02-2020 14:30 Die Haghe 1  -  Honselersdijk 1 comp 1 3
08-02-2020 12:00 Die Haghe 2  -  Duindorp sv 2 comp 1 3
08-02-2020 14:30 Die Haghe 3  -  Honselersdijk 3 comp 1 3
08-02-2020 15:00 Die Haghe 4  -  Honselersdijk 5 comp 1 P. (Peter) Groesbeek 3
08-02-2020 12:30 Die Haghe 5  -  DUNO 4 comp 1 H. (Henk) Slagter 3
08-02-2020 12:30 Quintus 4  -  Die Haghe 6 comp 1 3
08-02-2020 15:00 Die Haghe 7  -  HPSV 2 comp 1 Afgeschermd 3
08-02-2020 10:00 Wilhelmus 4  -  Die Haghe 8 comp 1 3
08-02-2020 12:45 KMD 7  -  Die Haghe 9 comp 1 3
08-02-2020 12:30 Honselersdijk 11  -  Die Haghe 10 comp 1 3
08-02-2020 10:30 Die Haghe VR1  -  Berkel VR2 comp 2 A. (Sharief) Imambuks 3
08-02-2020 12:30 Die Haghe VR2  -  Scheveningen VR1 comp 2 R.W. (Roland) Belgraver 3
08-02-2020 15:00 Die Haghe JO19-2  -  Wilhelmus JO19-2 comp 3 3
08-02-2020 15:00 Die Haghe JO19-3  -  DHL JO19-3 comp 3 3
08-02-2020 11:45 Jodan Boys, de JO17-2  -  Die Haghe JO17-1 comp 3 3
08-02-2020 15:15 HVV JO17-3  -  Die Haghe JO17-2 comp 3 3
08-02-2020 16:15 Die Haghe JO17-3  -  RAS JO17-2 comp 3 3
08-02-2020 13:15 Excelsior M. JO15-2  -  Die Haghe JO15-1 comp 3 3
08-02-2020 13:00 Die Haghe JO15-2  -  ODB JO15-1 comp 3 3
08-02-2020 11:30 HVV JO14-1  -  Die Haghe JO14-1 comp 3 3
08-02-2020 10:30 Die Haghe JO14-2  -  WIK JO14-1 comp 3 P. (Patrick) Hennen 3
08-02-2020 09:00 FC 's-Gravenz. JO14-4  -  Die Haghe JO14-3 comp 3 3
08-02-2020 08:30 FC Oegstgeest JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 comp 3 3
08-02-2020 09:00 RAS JO13-1  -  Die Haghe JO13-2 comp 3 3
08-02-2020 08:30 Die Haghe JO13-3  -  VCS JO13-3 comp 3 3
08-02-2020 10:00 Die Haghe JO13-4  -  HMC JO13-2 comp 3 3
08-02-2020 09:00 Scheveningen JO12-2  -  Die Haghe JO12-2 comp 3 3
08-02-2020 10:00 Die Haghe JO11-1  -  Betrokken Spartaan JO11-1 oefen 3 3
08-02-2020 10:00 Die Haghe JO11-2  -  TOGB JO11-3 oefen 3 3
08-02-2020 13:00 LYRA JO10-1  -  Die Haghe JO10-1 comp 3 3
08-02-2020 09:45 Die Haghe JO10-2  -  GDA JO10-1 comp 3 3
08-02-2020 09:30 HBS JO10-4  -  Die Haghe JO10-3 comp 3 3
08-02-2020 11:30 Scheveningen JO10-3  -  Die Haghe JO10-4 comp 3 3
08-02-2020 08:30 Die Haghe JO10-5  -  VELO JO10-4 comp 3 3
08-02-2020 10:00 Den Hoorn JO10-7  -  Die Haghe JO10-6 comp 3 3
08-02-2020 08:30 Die Haghe JO10-7  -  VELO JO10-5 comp 3 3
08-02-2020 08:30 Die Haghe JO10-8  -  HBS JO10-6 comp 3 3
08-02-2020 09:45 Die Haghe JO9-1  -  GDA JO9-1 comp 3 3
08-02-2020 08:30 Die Haghe JO9-2  -  GSC ESDO JO9-2 comp 3 3
08-02-2020 11:00 Die Haghe JO9-3  -  Die Haghe JO9-4 comp 3 3
08-02-2020 08:30 Die Haghe JO9-5  -  Quick JO9-6M comp 3 3
08-02-2020 08:30 Honselersdijk JO9-2  -  Die Haghe JO9-6 comp 3 3
08-02-2020 09:45 Die Haghe, JO9-7G  -  GSC ESDO JO9-4 comp 3 3
08-02-2020 10:30 Scheveningen JO9-4  -  Die Haghe, JO9-8G comp 3 3
08-02-2020 09:00 Wat. Veld Kranenburg JO8-2  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 3
08-02-2020 08:30 Die Haghe JO8-2  -  FC 's-Gravenz. JO8-2 comp 3 3
08-02-2020 09:45 Quick JO8-3  -  Die Haghe JO8-3 comp 3 3
08-02-2020 08:30 Westlandia JO8-3  -  Die Haghe JO8-4 comp 3 3
08-02-2020 11:00 Die Haghe JO8-5  -  HVV JO8-12 comp 3 3
08-02-2020 08:30 Quick JO8-7  -  Die Haghe JO8-6 comp 3 3
08-02-2020 08:30 Quick JO8-5  -  Die Haghe JO8-7 comp 3 3
08-02-2020 13:15 RKAVV MO19-1  -  Die Haghe MO19-1 comp 2 3
08-02-2020 12:00 Quick Boys MO17-2  -  Die Haghe MO17-1 comp 2 3
08-02-2020 11:15 RKAVV MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 comp 2 3
08-02-2020 10:30 Naaldwijk MO15-1  -  Die Haghe MO15-2 comp 2 3
08-02-2020 10:15 Concordia MO15-1  -  Die Haghe MO15-3 comp 2 3
08-02-2020 08:30 RKDEO MO13-2  -  Die Haghe MO13-1 comp 2 3
08-02-2020 08:30 LYRA MO13-1  -  Die Haghe MO13-2 comp 2 3
15-02-2020 14:30 RVVH 1  -  Die Haghe 1 comp 1 3
15-02-2020 11:30 PGS/VOGEL 2  -  Die Haghe 4 comp 1 3
15-02-2020 12:00 TAC'90 3  -  Die Haghe 5 comp 1 3
15-02-2020 11:00 Wanica Star 2  -  Die Haghe 6 comp 1 3
15-02-2020 15:00 Die Haghe 7  -  Quick Steps 3 beker 1 P. (Peter) Groesbeek 3
15-02-2020 14:30 Die Haghe 8  -  HVC'10 7 beker 1 J.T (John) Frenk 3
15-02-2020 14:30 Die Haghe 9  -  FC 's-Gravenz. 18 comp 1 A. (Sharief) Imambuks 3
15-02-2020 12:30 Die Haghe VE1  -  Wanica Star VE2 comp 1 H. (Henk) Slagter 3
15-02-2020 14:30 GDA JO19-1  -  Die Haghe JO19-1 comp 3 3
15-02-2020 14:30 Die Haghe JO17-1  -  VVSB JO17-1 comp 3 3
15-02-2020 16:15 Die Haghe JO17-3  -  Den Hoorn JO17-5 beker 3 3
15-02-2020 10:15 Hellevoetsluis JO14-1  -  Die Haghe JO14-2 comp 3 3
15-02-2020 08:30 Die Haghe JO13-2  -  Loosduinen JO13-1 comp 3 3
15-02-2020 09:45 Die Haghe JO11-1  -  RKAVV JO11-1 oefen 3 3
15-02-2020 09:45 Die Haghe JO11-3  -  UVS JO11-3 oefen 3 3
15-02-2020 10:00 Die Haghe JO10-1  -  SV Oosterheem JO9-1 oefen 3 3
15-02-2020 10:00 Die Haghe JO10-2  -  UVS JO10-1 oefen 3 3
15-02-2020 08:30 Die Haghe JO9-1  -  Alphense Boys JO9-1 oefen 3 3
15-02-2020 08:30 Die Haghe JO9-2  -  SEV JO9-3 oefen 3 3
15-02-2020 08:30 Die Haghe JO8-1  -  Hellevoetsluis JO8-1 oefen 3 3
15-02-2020 08:30 Die Haghe JO8-2  -  Die Haghe JO8-5 oefen 3 3
15-02-2020 10:00 Die Haghe MO19-1  -  LYRA MO19-1 beker 2 3
15-02-2020 10:00 Die Haghe MO17-1  -  HVC'10 MO17-1 comp 2 3
15-02-2020 11:00 Die Haghe MO15-1  -  Barendrecht MO15-1 comp 2 Afgeschermd 3
15-02-2020 10:00 Maasdijk MO13-1  -  Die Haghe MO13-2 comp 2 3
18-02-2020 20:00 Die Haghe 2  -  Erasmus (zo) 1 oefen 1 Starre, A.D. (Ton) van der 3
22-02-2020 14:30 Valken '68 1  -  Die Haghe 1 oefen 1 3
22-02-2020 12:00 Valken '68 2  -  Die Haghe 2 oefen 1 3
22-02-2020 12:30 Die Haghe 3  -  SEV 3 oefen 1 3

UITSLAGEN club

(Bijgewerkt: 25-01-2020 02:45)filter








sort Datum Thuis   Uit Uitslag Afd Week Type
18-01-2020 Westlandia 5  -  Die Haghe 4 2 - 1 1 1 comp
18-01-2020 DUNO 6  -  Die Haghe 7 2 - 1 1 1 comp
18-01-2020 Die Haghe 8  -  VELO 9 6 - 0 1 1 comp
18-01-2020 Duindorp sv VE1  -  Die Haghe VE1 7 - 2 1 1 comp
18-01-2020 DSVP VR4  -  Die Haghe VR2 7 - 0 2 1 comp
18-01-2020 ASC JO19-1  -  Die Haghe JO19-1 4 - 2 3 1 comp
18-01-2020 DHL JO19-2  -  Die Haghe JO19-2 2 - 1 3 1 comp
18-01-2020 MVV '27 JO19-2  -  Die Haghe JO19-3 1 - 1 3 1 comp
18-01-2020 Die Haghe JO17-3  -  Verburch JO17-3 3 - 2 3 1 comp
18-01-2020 Foreholte JO14-1G  -  Die Haghe JO14-2 2 - 4 3 1 comp
18-01-2020 VCS JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 2 - 1 3 1 comp
18-01-2020 HVV JO13-3  -  Die Haghe JO13-2 1 - 2 3 1 comp
18-01-2020 DUNO JO13-2  -  Die Haghe JO13-3 3 - 1 3 1 comp
18-01-2020 DHL JO13-4  -  Die Haghe JO13-4 10 - 0 3 1 comp
18-01-2020 Den Hoorn JO12-2  -  Die Haghe JO12-1 2 - 7 3 1 comp
18-01-2020 HVV JO12-3  -  Die Haghe JO12-2 0 - 6 3 1 comp
18-01-2020 Die Haghe JO12-3  -  Quick Steps JO12-2 2 - 3 3 1 comp
18-01-2020 Die Haghe JO12-4  -  Honselersdijk JO12-3 0 - 3 3 1 comp
18-01-2020 RKAVV JO11-1  -  Die Haghe JO11-2 9 - 4 3 1 comp
18-01-2020 BMT JO11-1  -  Die Haghe JO11-3 1 - 7 3 1 comp
18-01-2020 Die Haghe JO11-4  -  Den Hoorn JO11-4 2 - 5 3 1 comp
18-01-2020 Naaldwijk JO11-3  -  Die Haghe JO11-5 3 - 4 3 1 comp
18-01-2020 Die Haghe MO15-3  -  SV Leidschenveen MO15-1 0 - 7 2 1 comp
15-01-2020 Verburch 7  -  Die Haghe 8 1 - 5 1 2 beker
11-01-2020 FC Oegstgeest JO19-6  -  Die Haghe JO19-3 3 - 2 3 2 comp
11-01-2020 HBS JO11-2  -  Die Haghe JO11-2 3 - 4 3 2 comp

Bron: Sportlink

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe