DH 1 - NEPTUNUS-SCHIEBROEK 1

23-11-2019, 14:30 uur
comp | Meer Die Haghe 1 >

DIE HAGHE 2 - WESTLANDIA 3

23-11-2019, 12:00 uur
comp | Meer Die Haghe 2 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

PROGRAMMA club

(Bijgewerkt: 20-11-2019 10:10)filter








sort Datum Tijd Thuis   Uit Type Afd Week Scheidsrechter
20-11-2019 19:30 Scheveningen VR1  -  Die Haghe VR2 comp 2 1
20-11-2019 19:30 Die Haghe MO19-1  -  Barendrecht MO19-1 comp 2 1
23-11-2019 14:30 Die Haghe 1  -  Neptunus-Schiebroek 1 comp 1 W. (Wim) Roozeboom 1
23-11-2019 12:00 Die Haghe 2  -  Westlandia 3 comp 1 B. (Bernard) Jas 1
23-11-2019 14:30 Die Haghe 3  -  LYRA 3 comp 1 F.H. (Fred) van Steenis 1
23-11-2019 15:00 Die Haghe 4  -  Westlandia 5 comp 1 J.T (John) Frenk 1
23-11-2019 12:30 Die Haghe 5  -  Erasmus 2 comp 1 H. (Henk) Slagter 1
23-11-2019 15:00 Honselersdijk 6  -  Die Haghe 6 comp 1 1
23-11-2019 15:00 Die Haghe 7  -  DUNO 6 comp 1 B. (Ben) Ismaili 1
23-11-2019 12:30 FC 's-Gravenz. 17  -  Die Haghe 8 comp 1 1
23-11-2019 12:30 Scheveningen 6  -  Die Haghe 9 comp 1 1
23-11-2019 12:30 Die Haghe VE1  -  Duindorp sv VE1 comp 1 P. (Peter) Groesbeek 1
23-11-2019 12:00 Hillegersberg, vv VR1  -  Die Haghe VR1 comp 2 1
23-11-2019 12:30 Die Haghe VR2  -  Den Hoorn VR2 comp 2 R.W. (Roland) Belgraver 1
23-11-2019 15:00 Die Haghe JO19-2  -  DSVP JO19-2 comp 3 H.M. (Matthijs) van der Deijl 1
23-11-2019 15:00 Die Haghe JO19-3  -  RCL JO19-3 comp 3 1
23-11-2019 12:00 LYRA JO17-1  -  Die Haghe JO17-1 comp 3 1
23-11-2019 11:00 REMO JO17-1  -  Die Haghe JO17-2 comp 3 1
23-11-2019 11:00 SEV JO17-1  -  Die Haghe JO17-3 comp 3 1
23-11-2019 15:00 Die Haghe JO17-4  -  LYRA JO17-5 comp 3 1
23-11-2019 12:00 GSC ESDO JO15-2  -  Die Haghe JO15-2 comp 3 1
23-11-2019 08:30 Wilhelmus JO14-1  -  Die Haghe JO14-1 comp 3 1
23-11-2019 11:00 Voorschoten`97 JO14-1  -  Die Haghe JO14-2 comp 3 1
23-11-2019 11:00 Duindorp sv JO14-1  -  Die Haghe JO14-3 comp 3 1
23-11-2019 08:30 Die Haghe JO13-1  -  HBS JO13-2 comp 3 T. (Theo) Klomp 1
23-11-2019 10:30 Die Haghe JO13-2  -  SVH JO13-1 comp 3 1
23-11-2019 08:30 Die Haghe JO13-3  -  Quick JO13-4 comp 3 1
23-11-2019 11:30 RVC Celeritas JO12-1  -  Die Haghe JO12-1 comp 3 1
23-11-2019 10:30 DUNO JO12-2  -  Die Haghe JO12-2 comp 3 1
23-11-2019 10:00 Die Haghe JO12-3  -  ODB JO12-1 comp 3 1
23-11-2019 09:45 Verburch JO12-4  -  Die Haghe JO12-4 comp 3 1
23-11-2019 08:30 Quick JO11-4  -  Die Haghe JO11-1 comp 3 1
23-11-2019 10:00 Die Haghe JO11-2  -  Quick JO11-6 comp 3 1
23-11-2019 12:30 Die Haghe JO11-3  -  GSC ESDO JO11-4 comp 3 1
23-11-2019 12:00 VCS JO11-2  -  Die Haghe JO11-4 comp 3 1
23-11-2019 09:30 Scheveningen JO11-3  -  Die Haghe JO11-5 comp 3 1
23-11-2019 12:30 Die Haghe JO11-6  -  Toofan JO11-1 comp 3 1
23-11-2019 08:30 Die Haghe JO10-1  -  TAC'90 JO10-1 comp 3 1
23-11-2019 09:45 Die Haghe JO10-2  -  Quick Steps JO10-1 comp 3 1
23-11-2019 08:30 Westlandia JO10-3  -  Die Haghe JO10-3 comp 3 1
23-11-2019 10:30 LYRA JO10-6  -  Die Haghe JO10-4 comp 3 1
23-11-2019 10:30 DUNO JO10-3  -  Die Haghe JO10-5 comp 3 1
23-11-2019 09:45 Die Haghe JO10-6  -  Forum Sport JO10-6G comp 3 1
23-11-2019 08:30 Die Haghe JO10-7  -  GDA JO10-2 comp 3 1
23-11-2019 11:00 Quick JO10-4  -  Die Haghe JO10-8 comp 3 1
23-11-2019 09:00 VCS JO9-1  -  Die Haghe JO9-1 comp 3 1
23-11-2019 08:30 Die Haghe JO9-2  -  FC 's-Gravenz. JO9-1 comp 3 1
23-11-2019 11:00 Die Haghe JO9-3  -  HMC JO9-1 comp 3 1
23-11-2019 10:00 Quick Steps JO9-2  -  Die Haghe JO9-4 comp 3 1
23-11-2019 09:00 Naaldwijk JO9-1  -  Die Haghe JO9-5 comp 3 1
23-11-2019 09:45 Die Haghe JO9-6  -  HVC'10 JO9-3 comp 3 1
23-11-2019 09:45 Full Speed JO9-3G  -  Die Haghe, JO9-7G comp 3 1
23-11-2019 11:00 Die Haghe, JO9-8G  -  KMD, JO9-8G comp 3 1
23-11-2019 08:30 WIK JO8-1  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 1
23-11-2019 09:30 LYRA JO8-1  -  Die Haghe JO8-2 comp 3 1
23-11-2019 08:30 Die Haghe JO8-3  -  FC 's-Gravenz. JO8-1 comp 3 1
23-11-2019 09:45 Die Haghe JO8-4  -  Quick JO8-3 comp 3 1
23-11-2019 08:30 HBS JO8-4  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 1
23-11-2019 11:00 Die Haghe JO8-6  -  WIK JO8-2 comp 3 1
23-11-2019 15:30 Foreholte MO19-1  -  Die Haghe MO19-1 comp 2 1
23-11-2019 10:00 Die Haghe MO17-1  -  Den Hoorn MO17-2 comp 2 1
23-11-2019 11:00 Die Haghe MO15-1  -  Graaf W II VAC MO15-1 comp 2 B. (Ben) Ismaili 1
23-11-2019 10:30 Naaldwijk MO15-1  -  Die Haghe MO15-2 comp 2 1
23-11-2019 15:15 Graaf W II VAC MO15-3  -  Die Haghe MO15-3 comp 2 1
23-11-2019 09:45 Voorschoten`97 MO13-3  -  Die Haghe MO13-1 comp 2 1
23-11-2019 11:15 Den Hoorn MO13-1  -  Die Haghe MO13-2 comp 2 1
25-11-2019 17:30 Scheveningen JO9-1  -  Die Haghe JO9-2 comp 3 1
27-11-2019 19:30 Die Haghe JO19-1  -  Oliveo JO19-1 comp 3 2
30-11-2019 14:30 Voorschoten`97 1  -  Die Haghe 1 comp 1 2
30-11-2019 11:30 LYRA 2  -  Die Haghe 2 comp 1 2
30-11-2019 11:45 DUNO 2  -  Die Haghe 3 comp 1 2
30-11-2019 11:45 DUNO 3  -  Die Haghe 4 comp 1 2
30-11-2019 12:00 TAC'90 3  -  Die Haghe 5 comp 1 2
30-11-2019 12:00 Die Haghe 6  -  MVV '27 5 comp 1 R.W. (Roland) Belgraver 2
30-11-2019 16:00 MVV '27 6  -  Die Haghe 7 comp 1 2
30-11-2019 14:30 Die Haghe 8  -  LYRA 11 comp 1 B. (Ben) Ismaili 2
30-11-2019 14:30 Die Haghe 9  -  DSVP 7 comp 1 H. (Henk) Slagter 2
30-11-2019 15:00 Die Haghe 10  -  Naaldwijk 7 comp 1 P. (Peter) Groesbeek 2
30-11-2019 13:25 Wilhelmus VE1  -  Die Haghe VE1 comp 1 2
30-11-2019 12:45 VELO VR1  -  Die Haghe VR1 comp 2 2
30-11-2019 12:15 Nootdorp VR1  -  Die Haghe VR2 comp 2 2
30-11-2019 12:15 SVC'08 JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 comp 3 2
30-11-2019 15:30 Foreholte JO19-4  -  Die Haghe JO19-3 comp 3 2
30-11-2019 14:30 Die Haghe JO17-1  -  Verburch JO17-1 comp 3 Q. (Quinten) Mudde 2
30-11-2019 10:00 Die Haghe JO17-2  -  FC 's-Gravenz. JO17-3 comp 3 A. (Sharief) Imambuks 2
30-11-2019 16:15 Die Haghe JO17-3  -  SVC'08 JO17-3 comp 3 2
30-11-2019 15:00 Den Hoorn JO17-8  -  Die Haghe JO17-4 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Die Haghe JO15-1  -  Westlandia JO15-2 comp 3 2
30-11-2019 14:30 Die Haghe JO15-2  -  RVC Celeritas JO15-1 comp 3 H.M. (Matthijs) van der Deijl 2
30-11-2019 08:30 Jodan Boys, de JO14-1  -  Die Haghe JO14-1 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Die Haghe JO14-3  -  Concordia JO14-4 comp 3 R.F. (Remon) Roza 2
30-11-2019 09:15 Verburch JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 comp 3 2
30-11-2019 10:15 DUNO JO13-1  -  Die Haghe JO13-2 comp 3 2
30-11-2019 08:45 DUNO JO13-2  -  Die Haghe JO13-3 comp 3 2
30-11-2019 11:00 REMO JO13-2  -  Die Haghe JO13-4 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Die Haghe JO12-1  -  HMSH JO12-1 comp 3 2
30-11-2019 10:00 Die Haghe JO12-2  -  Scheveningen JO12-3 comp 3 2
30-11-2019 09:30 Scheveningen JO12-1  -  Die Haghe JO12-3 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Die Haghe JO12-4  -  Houtwijk sv JO12-1 comp 3 2
30-11-2019 10:00 Die Haghe JO11-1  -  RAS JO11-1 comp 3 2
30-11-2019 09:30 Scheveningen JO11-1  -  Die Haghe JO11-2 comp 3 2
30-11-2019 08:30 FC 's-Gravenz. JO11-4  -  Die Haghe JO11-3 comp 3 2
30-11-2019 12:30 Die Haghe JO11-4  -  Laakkw. JO11-3 comp 3 2
30-11-2019 12:30 Die Haghe JO11-5  -  Quick JO11-7 comp 3 2
30-11-2019 08:30 GSC ESDO JO11-6  -  Die Haghe JO11-6 comp 3 2
30-11-2019 12:30 SVH JO10-1  -  Die Haghe JO10-1 comp 3 2
30-11-2019 09:45 Erasmus JO10-1  -  Die Haghe JO10-2 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Die Haghe JO10-3  -  LYRA JO10-3 comp 3 2
30-11-2019 09:45 Die Haghe JO10-4  -  Westlandia JO10-5 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Die Haghe JO10-5  -  Duindorp sv JO10-1 comp 3 2
30-11-2019 10:45 Laakkw. JO10-2  -  Die Haghe JO10-6 comp 3 2
30-11-2019 09:00 sc Monster JO10-2  -  Die Haghe JO10-7 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Die Haghe JO10-8  -  SVH JO10-3 comp 3 2
30-11-2019 09:45 Die Haghe JO9-1  -  HMSH JO9-1 comp 3 2
30-11-2019 10:00 Quick JO9-2  -  Die Haghe JO9-2 comp 3 2
30-11-2019 08:30 HBS JO9-3  -  Die Haghe JO9-3 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Die Haghe JO9-4  -  Duindorp sv JO9-1 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Die Haghe JO9-5  -  Maasdijk JO9-1 comp 3 2
30-11-2019 09:00 DUNO JO9-3  -  Die Haghe JO9-6 comp 3 2
30-11-2019 09:45 Die Haghe, JO9-7G  -  Vitesse Delft JO9-3 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Duindorp sv JO9-2  -  Die Haghe, JO9-8G comp 3 2
30-11-2019 09:30 HBS JO8-1  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Die Haghe JO8-2  -  Full Speed JO8-2 comp 3 2
30-11-2019 08:30 Quick JO8-2  -  Die Haghe JO8-3 comp 3 2
30-11-2019 13:45 Laakkw. JO8-2  -  Die Haghe JO8-4 comp 3 2
30-11-2019 10:30 HVV JO8-3  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 2
30-11-2019 09:00 DUNO JO8-2  -  Die Haghe JO8-6 comp 3 2
30-11-2019 13:00 Die Haghe MO19-1  -  FC Oegstgeest MO19-1 comp 2 2
30-11-2019 10:00 Die Haghe MO17-1  -  LYRA MO17-1 comp 2 2
30-11-2019 11:00 Die Haghe MO15-1  -  XerxesDZB MO15-1 comp 2 B. (Ben) Ismaili 2
30-11-2019 12:30 Die Haghe MO15-2  -  LYRA MO15-1 comp 2 J.A.H. (John) Timmermans 2
30-11-2019 10:30 Die Haghe MO15-3  -  Forum Sport MO15-2 comp 2 2
30-11-2019 12:30 Die Haghe MO13-1  -  FC 's-Gravenz. MO13-2 comp 2 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 2
30-11-2019 11:00 Die Haghe MO13-2  -  Quick MO13-2 comp 2 C.E.J. (Kees -Jan) Kruijsse 2
07-12-2019 14:30 Die Haghe 1  -  sv Poortugaal 1 comp 1 3
07-12-2019 12:00 Die Haghe 2  -  Nootdorp 2 comp 1 3
07-12-2019 14:30 Die Haghe 3  -  VELO 3 comp 1 3
07-12-2019 15:00 Die Haghe 4  -  Naaldwijk 4 comp 1 A. (Sharief) Imambuks 3
07-12-2019 12:30 Die Haghe 5  -  RAS 4 comp 1 H. (Henk) Slagter 3
07-12-2019 15:00 Die Haghe 7  -  Wanica Star 3 comp 1 R.W. (Roland) Belgraver 3
07-12-2019 12:30 VELO 9  -  Die Haghe 8 comp 1 3
07-12-2019 14:30 FC 's-Gravenz. 18  -  Die Haghe 9 comp 1 3
07-12-2019 12:30 LYRA 13  -  Die Haghe 10 comp 1 3
07-12-2019 12:30 Die Haghe VE1  -  Wanica Star VE2 comp 1 J.H. (Jan) Breeman 3
07-12-2019 10:30 Die Haghe VR1  -  FC 's-Gravenz. VR1 comp 2 P. (Peter) Groesbeek 3
07-12-2019 12:30 Die Haghe VR2  -  SVC'08 VR1 comp 2 B. (Ben) Ismaili 3
07-12-2019 14:30 DoCoS JO19-1  -  Die Haghe JO19-1 comp 3 3
07-12-2019 15:00 Die Haghe JO19-2  -  RKDEO JO19-2 comp 3 3
07-12-2019 14:15 HBS JO17-1  -  Die Haghe JO17-1 comp 3 3
07-12-2019 12:30 Semper Altius JO17-1  -  Die Haghe JO17-2 comp 3 3
07-12-2019 13:00 HBS JO17-3  -  Die Haghe JO17-3 comp 3 3
07-12-2019 15:00 Die Haghe JO17-4  -  VELO JO17-5 comp 3 3
07-12-2019 10:00 Maasdijk JO15-1  -  Die Haghe JO15-1 comp 3 3
07-12-2019 10:45 HBS JO15-4  -  Die Haghe JO15-2 comp 3 3
07-12-2019 10:00 Die Haghe JO14-1  -  Berkel JO14-1 comp 3 3
07-12-2019 11:30 Den Hoorn JO14-4  -  Die Haghe JO14-3 comp 3 3
07-12-2019 08:30 Die Haghe JO13-1  -  VELO JO13-2 comp 3 3
07-12-2019 10:30 Die Haghe JO13-2  -  GDA JO13-1 comp 3 3
07-12-2019 10:00 Die Haghe JO13-4  -  HVV JO13-6 comp 3 3
07-12-2019 08:30 Die Haghe JO10-1  -  DUNO JO10-1 comp 3 3
07-12-2019 09:45 Die Haghe JO10-2  -  Den Hoorn JO10-2 comp 3 3
07-12-2019 10:30 VCS JO10-1  -  Die Haghe JO10-2 comp 3 3
07-12-2019 11:15 Den Hoorn JO10-8  -  Die Haghe JO10-4 comp 3 3
07-12-2019 10:30 Scheveningen JO10-3  -  Die Haghe JO10-5 comp 3 3
07-12-2019 10:00 SVC'08 JO10-4  -  Die Haghe JO10-6 comp 3 3
07-12-2019 08:30 Die Haghe JO10-7  -  FC 's-Gravenz. JO10-6 comp 3 3
07-12-2019 08:30 Die Haghe JO10-8  -  VELO JO10-6 comp 3 3
07-12-2019 09:45 Die Haghe JO9-1  -  VELO JO9-1 comp 3 3
07-12-2019 08:30 Die Haghe JO9-2  -  Den Hoorn JO9-3 comp 3 3
07-12-2019 11:00 Die Haghe JO9-3  -  LYRA JO9-1 comp 3 3
07-12-2019 09:45 Graaf W II VAC JO9-6  -  Die Haghe JO9-4 comp 3 3
07-12-2019 08:45 GDA JO9-2  -  Die Haghe JO9-5 comp 3 3
07-12-2019 10:30 LYRA JO9-4  -  Die Haghe, JO9-7G comp 3 3
07-12-2019 11:00 Die Haghe, JO9-8G  -  VCS JO9-4 comp 3 3
07-12-2019 09:45 Die Haghe JO8-1  -  GSC ESDO JO8-1 comp 3 3
07-12-2019 09:45 DSVP JO8-1  -  Die Haghe JO8-2 comp 3 3
07-12-2019 08:30 Die Haghe JO8-3  -  GDA JO8-1 comp 3 3
07-12-2019 09:45 Die Haghe JO8-4  -  Scheveningen JO8-2 comp 3 3
07-12-2019 11:00 Die Haghe JO8-5  -  GSC ESDO JO8-2 comp 3 3
07-12-2019 11:00 Die Haghe JO8-6  -  HVV JO8-10 comp 3 3
07-12-2019 13:00 Die Haghe MO19-1  -  Foreholte MO19-1 comp 2 H.M. (Matthijs) van der Deijl 3
07-12-2019 10:30 VELO MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 comp 2 3
07-12-2019 10:00 RCL MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 comp 2 3
07-12-2019 10:00 Den Hoorn MO15-1  -  Die Haghe MO15-2 comp 2 3
07-12-2019 10:30 RKDEO MO15-2  -  Die Haghe MO15-3 comp 2 3
07-12-2019 09:00 RKAVV MO13-1  -  Die Haghe MO13-1 comp 2 3
07-12-2019 12:00 GDA MO13-1  -  Die Haghe MO13-2 comp 2 3
11-12-2019 20:00 Honselersdijk 2  -  Die Haghe 2 beker 1 3
14-12-2019 14:30 XerxesDZB 1  -  Die Haghe 1 comp 1 3
14-12-2019 12:30 Die Haghe 5  -  GDA 4 comp 1 H. (Henk) Slagter 3
14-12-2019 15:00 Die Haghe 7  -  FC Lisse 8 beker 1 A. (Sharief) Imambuks 3
14-12-2019 14:30 Verburch 7  -  Die Haghe 8 beker 1 3
14-12-2019 12:45 Die Haghe JO19-1  -  RCL JO19-1 comp 3 3
14-12-2019 11:45 Zoetermeer, fc JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 comp 3 3
14-12-2019 12:15 FC Oegstgeest JO19-6  -  Die Haghe JO19-3 comp 3 3
14-12-2019 10:00 Die Haghe JO17-2  -  HVC'10 JO17-1 comp 3 3
14-12-2019 16:15 Die Haghe JO17-3  -  Forum Sport JO17-3 comp 3 3
14-12-2019 14:30 Die Haghe JO15-2  -  GDA JO15-2 comp 3 3
14-12-2019 10:30 Die Haghe JO14-1  -  Westlandia JO14-1 beker 3 3
14-12-2019 08:30 Die Haghe JO14-3  -  Wilhelmus JO14-5 comp 3 R.F. (Remon) Roza 3
14-12-2019 08:30 Die Haghe JO13-3  -  HMC JO13-2 comp 3 3
14-12-2019 09:30 HBS JO10-1  -  Die Haghe JO10-1 comp 3 3
14-12-2019 09:45 Die Haghe JO10-2  -  HBS JO10-3 comp 3 3
14-12-2019 10:00 sc Monster JO10-3  -  Die Haghe JO10-3 comp 3 3
14-12-2019 09:45 Die Haghe JO10-4  -  Erasmus JO10-2 comp 3 3
14-12-2019 08:30 Die Haghe JO10-5  -  HBS JO10-6 comp 3 3
14-12-2019 09:45 Die Haghe JO10-6  -  Graaf W II VAC JO10-7 comp 3 3
14-12-2019 10:00 Houtwijk sv JO10-1  -  Die Haghe JO10-7 comp 3 3
14-12-2019 11:00 HMSH JO10-1  -  Die Haghe JO10-8 comp 3 3
14-12-2019 09:45 GSC ESDO JO9-1  -  Die Haghe JO9-1 comp 3 3
14-12-2019 08:30 HBS JO9-2  -  Die Haghe JO9-2 comp 3 3
14-12-2019 10:00 HMSH JO9-2  -  Die Haghe JO9-3 comp 3 3
14-12-2019 08:30 Die Haghe JO9-4  -  Quick JO9-6M comp 3 3
14-12-2019 08:30 Die Haghe JO9-5  -  Quick JO9-5 comp 3 3
14-12-2019 09:45 Die Haghe JO9-6  -  HBS JO9-6 comp 3 3
14-12-2019 09:45 Die Haghe, JO9-7G  -  VDL, JO9-4M comp 3 3
14-12-2019 09:45 GSC ESDO JO9-4  -  Die Haghe, JO9-8G comp 3 3
14-12-2019 09:00 Wat. Veld Kranenburg JO8-2  -  Die Haghe JO8-1 comp 3 3
14-12-2019 08:30 Die Haghe JO8-2  -  DHC JO8-2 comp 3 3
14-12-2019 09:00 VCS JO8-1  -  Die Haghe JO8-3 comp 3 3
14-12-2019 10:30 VUC JO8-1  -  Die Haghe JO8-4 comp 3 3
14-12-2019 10:00 REMO JO8-1  -  Die Haghe JO8-5 comp 3 3
14-12-2019 08:30 HBS JO8-7  -  Die Haghe JO8-6 comp 3 3
14-12-2019 13:45 Den Hoorn MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 beker 2 3
14-12-2019 08:30 Berkel MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 comp 2 3
14-12-2019 12:30 Die Haghe MO15-2  -  DHL MO15-1 comp 2 3
14-12-2019 12:30 Die Haghe MO13-1  -  Graaf W II VAC MO13-2 comp 2 3
14-12-2019 11:00 Die Haghe MO13-2  -  Excelsior M. MO13-1 comp 2 3

UITSLAGEN club

(Bijgewerkt: 20-11-2019 10:10)filter








sort Datum Thuis   Uit Uitslag Afd Week Type
16-11-2019 Die Haghe 2  -  VELO 2 2 - 2 1 1 comp
16-11-2019 Die Haghe 3  -  Naaldwijk 2 2 - 0 1 1 comp
16-11-2019 Die Haghe 4  -  FC 's-Gravenz. 7 1 - 1 1 1 comp
16-11-2019 Die Haghe 5  -  KMD 3 1 - 1 1 1 comp
16-11-2019 Die Haghe 7  -  Quintus 5 3 - 2 1 1 comp
16-11-2019 Ariston'80 14  -  Die Haghe 8 3 - 5 1 1 comp
16-11-2019 Ariston'80 15  -  Die Haghe 9 0 - 5 1 1 comp
16-11-2019 VELO 11  -  Die Haghe 10 3 - 2 1 1 comp
16-11-2019 Die Haghe VE1  -  MVV '27 VE1 1 - 4 1 1 comp
16-11-2019 Die Haghe VR1  -  DSVP VR2 2 - 0 2 1 comp
16-11-2019 Nootdorp JO19-1  -  Die Haghe JO19-1 3 - 2 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO19-2  -  DSO JO19-2 0 - 6 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO19-3  -  Katwijk JO19-2 2 - 7 3 1 comp
16-11-2019 KMD JO17-1  -  Die Haghe JO17-1 3 - 5 3 1 comp
16-11-2019 sc Monster JO17-2  -  Die Haghe JO17-2 3 - 1 3 1 comp
16-11-2019 HVV JO17-5  -  Die Haghe JO17-3 0 - 3 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO17-4  -  HBS JO17-4 1 - 19 3 1 comp
16-11-2019 TAC'90 JO15-1  -  Die Haghe JO15-2 10 - 4 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO14-1  -  Nootdorp JO14-1 1 - 3 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO14-2  -  FC Oegstgeest JO14-1 1 - 1 3 1 comp
16-11-2019 Westlandia JO14-4  -  Die Haghe JO14-3 1 - 7 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO13-1  -  Wat. Veld Kranenburg JO13-1 4 - 1 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO13-2  -  Quick JO13-3 0 - 0 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO13-3  -  HMC JO13-1 2 - 4 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO13-4  -  Semper Altius JO13-3 4 - 0 3 1 comp
16-11-2019 SVH JO12-1  -  Die Haghe JO12-1 15 - 0 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO12-2  -  Quick JO12-2 17 - 1 3 1 comp
16-11-2019 FC 's-Gravenz. JO12-3  -  Die Haghe JO12-3 11 - 1 3 1 comp
16-11-2019 FC 's-Gravenz. JO12-7  -  Die Haghe JO12-4 3 - 3 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO11-1  -  HBS JO11-2 11 - 1 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO11-2  -  RKAVV JO11-2 4 - 1 3 1 comp
16-11-2019 Loosduinen JO11-1  -  Die Haghe JO11-3 5 - 4 3 1 comp
16-11-2019 GSC ESDO JO11-5  -  Die Haghe JO11-4 6 - 1 3 1 comp
16-11-2019 Die Haghe JO11-5  -  Quick Steps JO11-3 4 - 6 3 1 comp
16-11-2019 Loosduinen JO11-2  -  Die Haghe JO11-6 19 - 0 3 1 comp
16-11-2019 HVC'10 MO17-1  -  Die Haghe MO17-1 3 - 5 2 1 comp
16-11-2019 FC Oegstgeest MO15-1  -  Die Haghe MO15-1 1 - 1 2 1 comp
16-11-2019 Maasdijk MO15-1  -  Die Haghe MO15-2 4 - 0 2 1 comp
16-11-2019 RKAVV MO15-2  -  Die Haghe MO15-3 1 - 3 2 1 comp
16-11-2019 RKDEO MO13-3  -  Die Haghe MO13-1 1 - 3 2 1 comp
16-11-2019 Maasdijk MO13-1  -  Die Haghe MO13-2 1 - 1 2 1 comp
15-11-2019 DHL VR30+1  -  Die Haghe VR30+2 0 - 0 2 1 comp
15-11-2019 Die Haghe VR30+2  -  SEP VR30+2 0 - 0 2 1 comp
15-11-2019 Berkel VR30+2  -  Die Haghe VR30+2 2 - 0 2 1 comp
15-11-2019 Die Haghe VR30+2  -  Die Haghe VR30+4 1 - 0 2 1 comp
15-11-2019 Die Haghe VR30+4  -  Berkel VR30+2 0 - 2 2 1 comp
15-11-2019 SEP VR30+2  -  Die Haghe VR30+4 4 - 0 2 1 comp
15-11-2019 Die Haghe VR30+4  -  DHL VR30+1 1 - 0 2 1 comp
09-11-2019 Heinenoord 1  -  Die Haghe 1 3 - 1 1 2 comp
09-11-2019 Duindorp sv 2  -  Die Haghe 2 0 - 2 1 2 comp
09-11-2019 Honselersdijk 3  -  Die Haghe 3 2 - 2 1 2 comp
09-11-2019 Honselersdijk 5  -  Die Haghe 4 1 - 0 1 2 comp
09-11-2019 DUNO 4  -  Die Haghe 5 3 - 7 1 2 comp
09-11-2019 Die Haghe 8  -  Wilhelmus 4 5 - 5 1 2 comp
09-11-2019 Die Haghe 10  -  Honselersdijk 11 3 - 2 1 2 comp
09-11-2019 Berkel VR2  -  Die Haghe VR1 2 - 3 2 2 comp
09-11-2019 Naaldwijk VR1  -  Die Haghe VR2 2 - 3 2 2 comp
09-11-2019 Die Haghe JO19-1  -  DSO JO19-1 1 - 6 3 2 comp
09-11-2019 Wassenaar, s.v. JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 3 - 0 3 2 comp
09-11-2019 Die Haghe JO17-1  -  Excelsior M. JO17-2 1 - 1 3 2 comp
09-11-2019 Die Haghe JO17-2  -  HBS JO17-2 0 - 15 3 2 comp
09-11-2019 Die Haghe JO15-1  -  Quintus JO15-1 3 - 0 3 2 comp
09-11-2019 UVS JO14-1  -  Die Haghe JO14-1 1 - 2 3 2 comp
09-11-2019 Sportlust '46 JO14-1  -  Die Haghe JO14-2 6 - 1 3 2 comp
09-11-2019 Die Haghe JO14-3  -  VELO JO14-3 7 - 2 3 2 comp
09-11-2019 SVC'08 JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 2 - 6 3 2 comp
09-11-2019 Oosterheem JO13-1  -  Die Haghe JO13-2 3 - 1 3 2 comp
09-11-2019 VELO JO13-3  -  Die Haghe JO13-3 9 - 1 3 2 comp
09-11-2019 Quintus JO13-3  -  Die Haghe JO13-4 0 - 15 3 2 comp
09-11-2019 Die Haghe JO12-1  -  DUNO JO12-1 2 - 3 3 2 comp
09-11-2019 Duindorp sv JO12-1  -  Die Haghe JO12-2 2 - 9 3 2 comp
09-11-2019 REMO JO12-2  -  Die Haghe JO12-3 4 - 5 3 2 comp
09-11-2019 Die Haghe JO12-4  -  LYRA JO12-4 3 - 4 3 2 comp
09-11-2019 sc Monster JO11-1  -  Die Haghe JO11-1 2 - 5 3 2 comp
09-11-2019 SVC'08 JO11-2  -  Die Haghe JO11-2 6 - 5 3 2 comp
09-11-2019 Die Haghe JO11-3  -  HVC'10 JO11-1 2 - 0 3 2 comp
09-11-2019 Die Haghe JO11-4  -  DSO JO11-4 1 - 3 3 2 comp
09-11-2019 Die Haghe JO11-5  -  HBS JO11-5 4 - 3 3 2 comp
09-11-2019 Die Haghe JO11-6  -  RAS JO11-3 7 - 3 3 2 comp
09-11-2019 Die Haghe MO15-2  -  VELO MO15-1 1 - 1 2 2 comp
09-11-2019 Die Haghe MO15-3  -  Duindorp sv MO15-1 2 - 0 2 2 comp
09-11-2019 Die Haghe MO13-2  -  sc Monster MO13-1 0 - 7 2 2 comp
06-11-2019 DWO JO19-1  -  Die Haghe JO19-2 2 - 4 3 2 comp
05-11-2019 Die Haghe 8  -  VELO 11 5 - 1 1 3 beker
02-11-2019 Honselersdijk 1  -  Die Haghe 1 2 - 1 1 3 comp
02-11-2019 VDL 2  -  Die Haghe 2 2 - 1 1 3 comp
02-11-2019 Die Haghe 3  -  RAS 2 4 - 1 1 3 comp
02-11-2019 HVC'10 4  -  Die Haghe 5 9 - 3 1 3 comp
02-11-2019 Die Haghe 6  -  sc Monster 7 4 - 3 1 3 comp
02-11-2019 VCS 4  -  Die Haghe 7 2 - 9 1 3 comp
02-11-2019 Die Haghe 9  -  Verburch 6 0 - 3 1 3 comp
02-11-2019 Die Haghe 10  -  Verburch 7 2 - 6 1 3 comp
02-11-2019 Blauw-Zwart VE1  -  Die Haghe VE1 5 - 2 1 3 comp
02-11-2019 Die Haghe VR1  -  Jodan Boys, de VR2 5 - 1 2 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO19-1  -  Graaf W II VAC JO19-1 2 - 3 3 3 comp
02-11-2019 GSC ESDO JO17-1  -  Die Haghe JO17-1 9 - 0 3 3 comp
02-11-2019 ODB JO17-1  -  Die Haghe JO17-2 2 - 0 3 3 comp
02-11-2019 RAS JO17-2  -  Die Haghe JO17-3 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO17-4  -  Loosduinen JO17-1 1 - 14 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO15-1  -  HVC'10 JO15-1 3 - 2 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO14-1  -  msv De Betrokken Spartaan JO14-1 3 - 2 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO14-2  -  WIK JO14-1 6 - 3 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO14-3  -  Verburch JO14-2 10 - 0 3 3 comp
02-11-2019 FC 's-Gravenz. JO13-1  -  Die Haghe JO13-1 2 - 2 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO13-2  -  KMD JO13-1 0 - 5 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO13-3  -  RAS JO13-1 1 - 14 3 3 comp
02-11-2019 HBS JO13-5  -  Die Haghe JO13-4 1 - 3 3 3 comp
02-11-2019 HBS JO12-1  -  Die Haghe JO12-1 4 - 4 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO12-2  -  HBS JO12-4 14 - 5 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO12-3  -  HBS JO12-2 0 - 8 3 3 comp
02-11-2019 VELO JO12-6  -  Die Haghe JO12-4 3 - 3 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO11-1  -  DUNO JO11-1 9 - 1 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe JO11-2  -  Vredenburch JO11-1 5 - 3 3 3 comp
02-11-2019 sc Monster JO11-2  -  Die Haghe JO11-3 3 - 3 3 3 comp
02-11-2019 Erasmus JO11-3  -  Die Haghe JO11-4 6 - 7 3 3 comp
02-11-2019 RAS JO11-2  -  Die Haghe JO11-5 3 - 2 3 3 comp
02-11-2019 DUNO JO11-2  -  Die Haghe JO11-6 16 - 2 3 3 comp
02-11-2019 Die Haghe MO19-1  -  Graaf W II VAC MO19-1 2 - 1 2 3 comp
02-11-2019 Die Haghe MO17-1  -  MSV '71 MO17-1 3 - 1 2 3 comp
02-11-2019 Die Haghe MO15-2  -  SEP MO15-1 0 - 0 2 3 comp
02-11-2019 DSVP MO15-1  -  Die Haghe MO15-3 1 - 8 2 3 comp
02-11-2019 Die Haghe MO13-1  -  Forum Sport MO13-2 4 - 2 2 3 comp
02-11-2019 Die Haghe MO13-2  -  VELO MO13-1 7 - 2 2 3 comp
01-11-2019 Die Haghe VR30+1  -  Berkel VR30+1 0 - 1 2 3 comp
01-11-2019 Die Haghe VR30+1  -  HPSV VR30+1 1 - 0 2 3 comp
01-11-2019 SEP VR30+2  -  Die Haghe VR30+2 0 - 0 2 3 comp
01-11-2019 Die Haghe VR30+2  -  DHL VR30+1 0 - 2 2 3 comp
01-11-2019 Berkel VR30+2  -  Die Haghe VR30+2 2 - 1 2 3 comp
01-11-2019 Die Haghe VR30+2  -  Die Haghe VR30+4 8 - 0 2 3 comp
01-11-2019 HPSV VR30+1  -  Die Haghe VR30+3 1 - 0 2 3 comp
01-11-2019 Die Haghe VR30+3  -  Die Haghe VR30+1 1 - 3 2 3 comp
01-11-2019 Berkel VR30+1  -  Die Haghe VR30+3 2 - 0 2 3 comp
01-11-2019 Die Haghe VR30+4  -  Berkel VR30+2 0 - 4 2 3 comp
01-11-2019 DHL VR30+1  -  Die Haghe VR30+4 0 - 2 2 3 comp
01-11-2019 Die Haghe VR30+4  -  SEP VR30+2 1 - 4 2 3 comp
30-10-2019 Die Haghe JO19-3  -  SJZ JO19-2 0 - 7 3 3 comp

Bron: Sportlink

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe