DIE HAGHE 1 - HVV 1

24-08-2019, 14:30 uur
Toernooi | Meer Die Haghe 1 >

DIE HAGHE 2 - VITESSE DELFT 2

24-08-2019, 12:00 uur
Toernooi | Meer Die Haghe 2 >

Heeft u een vraag aan één van de bestuurs- of commissieleden?
Klik dan hier voor de adressen.

NETWERKBIJEENKOMSTEN VOOR ONDERNEMERS

Meer informatie >

Kiddy Goodpills

Agenda

Zeg rente, wat doe je met mijn spaargeld?

dinsdag 12 februari 2019, 19:00 uur

Wij Nederlanders zijn gek op sparen. Niet zo gek dus dat de extreem lage rente nogal wat vragen oproept. Hoe komt de rente eigenlijk zo laag? En is sparen voor mij nog de beste wijze om vermogen op te bouwen? Veel mensen kijken nu naar alternatieven, zoals beleggen. Is dit ook voor u een geschikt alternatief? En welke stappen neemt u vervolgens? In deze informatiebijeenkomst gaan we dieper in op deze onderwerpen en beantwoorden we al uw prangende vragen.

Informatiebijeenkomst Sparen + Beleggen
Wilt u weten wat een combinatie van Sparen + Beleggen voor uw rendement kan betekenen? Speciaal voor u organiseren we deze informatiebijeenkomst op dinsdag 12 februari om 19.00 uur in het clubgebouw van sv Die Haghe.

ING biedt u deze bijeenkomst kosteloos aan.

Wil je hier graag bij zijn, meld je je dan even aan via theo.vrolijk@svdiehaghe.nl.

Download de flyer

 

DOWNLOAD HIER HET LAATSTE CLUBBLAD

Naar alle clubbladen >

WORD OOK LID!

Meer info en aanmelden »

JOIN THE CLUB!

More info en registration »

DIE HAGHE ZOEKT VRIJWILLIGERS

Geef je nu op als vrijwilliger, we hebben een leuke functie voor jou!

Vriendenloterij

© 2012  sv Die Haghe